MAÇ ANALİZ SİSTEMİ

İddaa Oran Analizi

30 Ekim 2020 Cuma Seçmiş olduğunuz Toplam Gol 6+ seçimine göre maç analizler aşağıda listelenmiştir.

Toplam 567 maç analiz edilip eşleşme ve oran belirlenmiştir.

iddaa Toplam Gol 6+ tahminleri yüzde olarak verilmiştir, iddaa Toplam Gol 6+ taktiği her zaman yüksek yüzdeli maçlar üsttedir.

Haftalık maç fikstüründeki bugün, yarın oynanacak maçların günlük olarak Toplam Gol 6+ tahminlerini takip edebilirsiniz.

Tarih Lig Maç Yüzde Oran
30/10/2020
13:00
SC Wanderers - Lions %17 2.70
31/10/2020
19:00
BUN Salzburg - Swarovski Tirol %13 2.65
02/11/2020
23:00
EED PSV II - Cambuur %11 3.25
01/11/2020
19:00
SUL Slovan Bratislava - Nitra %10 3.10
31/10/2020
12:30
Eastern Suburbs A.F.C. - Moreton Bay United %10 3.10
31/10/2020
11:30
Brisbane Strikers - Peninsula Power %9 2.95
30/10/2020
13:00
Brisbane Roar II - Gold Coast Knights %9 2.95
31/10/2020
17:00
YKK Gnistan - KPV %8 3.60
31/10/2020
17:50
PRL Al Hilal - Damak %8 3.60
31/10/2020
22:30
MLS Dallas - Houston Dynamo %8 3.60
31/10/2020
16:30
2.L Austria Klagenfurt - Amstetten %8 3.60
01/11/2020
18:00
SUL St. Gallen - Basel %8 3.60
01/11/2020
22:45
FDA Waasland-Beveren - Gent %8 3.60
02/11/2020
06:30
MLS SJ Earthquakes - Los Angeles %8 3.50
02/11/2020
06:00
MLS Portland Timbers - Whitecaps %8 3.50
31/10/2020
18:15
FDA Beerschot-Wilrijk - OH Leuven %8 3.50
01/11/2020
22:00
ERE AZ Alkmaar - RKC Waalwijk %8 3.50
31/10/2020
16:00
2ND Skovshoved - KFUM Roskilde %8 3.90
31/10/2020
22:45
FDA Club Brugge - Mechelen %8 3.90
01/11/2020
16:30
BUN Rapid Viyana - Rheindorf Altach %8 3.90
31/10/2020
16:00
2ND Næsby - Dalum %8 3.90
31/10/2020
14:00
2.L Blau-Weiß Linz - Rapid Viyana II %8 3.90
01/11/2020
18:00
Süp Kopenhag - Lyngby %8 3.90
02/11/2020
21:45
PRL Sporting Braga - FC Famalicao %8 3.90
30/10/2020
17:15
Ajman - Hatta %8 3.90
31/10/2020
18:00
NNS Dartford - Havant & Waterlooville %8 3.90
30/10/2020
20:30
2.L Wacker Innsbruck - SV Horn %8 3.90
03/11/2020
00:00
PRL Boavista FC - Benfica %8 3.90
31/10/2020
17:00
SEA Crotone - Atalanta %8 3.90
30/10/2020
23:00
EED TOP Oss - De Graafschap %8 3.90
02/11/2020
03:30
MLS Montreal Impact - Orlando City %8 3.90
01/11/2020
16:30
ERE Emmen - Feyenoord %8 3.90
31/10/2020
18:00
NNS Billericay Town - Ebbsfleet United %8 3.90
30/10/2020
20:00
PRL Shakhtar - Illychivets %8 3.90
31/10/2020
18:30
EED Roda JC - Den Bosch %8 3.90
31/10/2020
18:00
LET Albion Rovers FC - Brechin City %8 3.90
31/10/2020
13:00
PRL Slavia - Dinamo Brest %8 3.90
30/10/2020
17:15
Al Wahda FC - Al-Ahli Dubai %8 3.90
01/11/2020
20:00
SEA Napoli - Sassuolo %8 3.90
02/11/2020
05:00
MLS Colorado Rapids - Seattle Sounders %8 3.90
01/11/2020
16:30
ALL Elfsborg - Norrköping %8 3.90
31/10/2020
19:00
SUL MSK Zilina - Senica %8 3.30
02/11/2020
20:45
EED AZ II - Telstar %8 3.30
30/10/2020
21:30
DI1 Landskrona - Karlskrona %8 3.30
31/10/2020
19:00
Partizan - Mačva Šabac %8 3.30
31/10/2020
17:00
YKK KTP - AC Kajaani %7 3.20
31/10/2020
12:00
Redlands United - Gold Coast United %7 3.20
31/10/2020
10:30
Brisbane City - Capalaba %7 3.20
31/10/2020
17:00
YKK SJK II - MYPA %7 3.20
30/10/2020
20:30
2.L Lafnitz - Kapfenberger SV %6 4.00
31/10/2020
21:00
SUL Servette - Zürih %6 4.00
30/10/2020
20:00
Bani Yas - Khorfakkan %6 4.00
01/11/2020
09:00
KL1 Pohang Steelers - Sangju Sangmu %6 4.00
01/11/2020
17:00
1SD Silkeborg - Vendsyssel %6 4.00
31/10/2020
20:30
EPL Liverpool FC - West Ham %6 4.00
30/10/2020
20:45
EED Helmond Sport - MVV Maastricht %6 4.00
31/10/2020
15:00
1SD Esbjerg - Fredericia %6 4.00
01/11/2020
16:30
ERE Sparta Rotterdam - Heerenveen %6 4.00
30/10/2020
20:00
Al Ain - Sharjah %6 4.00
31/10/2020
19:00
BUN St. Pölten - SV Ried %6 4.00
30/10/2020
20:30
2.L Vorwärts Steyr - Floridsdorfer AC %6 4.00
31/10/2020
13:00
J1L Gamba Osaka - Consadole Sapporo %6 4.00
31/10/2020
19:30
CHL Chiasso - Wil %6 4.00
31/10/2020
18:00
LEO Cove Rangers - Partick Thistle %6 4.00
30/10/2020
21:00
1SD Kolding IF - Hvidovre %6 4.00
01/11/2020
20:00
ELI Rosenborg - Start %6 4.00
31/10/2020
16:00
2ND Holbaek - Holstebro %6 4.00
01/11/2020
22:00
FDB K.M.S.K. Deinze - Sérésien %6 4.00
01/11/2020
12:30
2.L Austria Lustenau - FC Dornbirn %6 4.00
02/11/2020
22:45
FDA Zulte-Waregem - KV Kortrijk %6 4.00
31/10/2020
18:00
NNS Oxford City - Hampton & Richmond %6 4.00
01/11/2020
19:00
SUL FK AS Trencin - Ružomberok %6 4.00
01/11/2020
22:30
ELI Strømsgodset - Vålerenga %6 4.00
31/10/2020
18:00
NNS Spennymoor Town - Hereford %6 4.00
31/10/2020
21:00
CHL FC Schaffhausen - Kriens %6 4.00
02/11/2020
06:30
MLS LA Galaxy - Real Salt Lake %6 4.00
30/10/2020
20:30
2.B Hamburg SV - St. Pauli %6 4.00
01/11/2020
09:00
KL1 Ulsan - Gwangju %6 4.00
31/10/2020
17:00
1SD Hobro - Fremad Amager %6 4.00
31/10/2020
16:00
2ND Aarhus Fremad - Blokhus %6 4.00
30/10/2020
21:00
3.L Viktoria Köln - Lübeck %6 4.00
02/11/2020
21:00
ALL Helsingborg - Malmö FF %6 4.00
31/10/2020
22:30
ELI Haugesund - Aalesund %6 4.00
02/11/2020
03:30
MLS Sporting KC - Minnesota Stars %6 4.00
31/10/2020
18:00
NNS Hungerford Town - Dorking Wanderers %6 4.00
30/10/2020
19:00
Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj %6 4.00
31/10/2020
19:00
T1L Altınordu - Bandırmaspor %6 4.00
30/10/2020
20:00
Vojvodina - Bačka %6 4.00
02/11/2020
14:35
CSL Guangzhou - Beijing Guoan %6 7.00
31/10/2020
15:00
2.B Paderborn - Jahn Regensburg %6 7.00
31/10/2020
16:00
EED Go Ahead Eagles - SBV Excelsior %6 7.00
31/10/2020
18:00
NNS Braintree Town - Hemel Hempstead Town %6 7.00
01/11/2020
18:00
FDB Club Brugge II - RWDM %6 7.00
01/11/2020
19:05
1.H Lokomotiva FC - Dinamo Zagreb %6 7.00
30/10/2020
23:30
PRD Sporting Cristal - Carlos Stein %6 7.00
31/10/2020
10:00
J1L Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse %6 3.40
31/10/2020
17:00
YKK MuSa - Jaro %6 3.40
30/10/2020
20:45
EED Ajax II - Almere City %6 3.40
01/11/2020
14:15
EED Volendam - Eindhoven %6 3.40
30/10/2020
20:30
2.L Austria Wien II - Liefering %6 3.40
01/11/2020
18:45
ERE PSV - ADO Den Haag %6 3.40
01/11/2020
20:00
ELI Kristiansund - Bodø / Glimt %6 3.40
31/10/2020
18:00
PRE Glenavon - Dungannon Swifts %6 3.75
30/10/2020
20:00
1SD Viborg - FC Helsingør %6 3.75
31/10/2020
19:00
BUN Hartberg - Austria Wien %6 3.75
31/10/2020
15:00
SUP Degerfors - Akropolis %6 3.75
30/10/2020
22:00
CHL Thun - Aarau %6 3.75
01/11/2020
17:00
ELI Mjøndalen - Molde %6 3.75
31/10/2020
18:00
NNS Dulwich Hamlet - Chelmsford City %6 3.75
31/10/2020
18:00
NNS Eastbourne Borough - Welling United %5 8.00
01/11/2020
22:15
EPL Tottenham - Brighton & Hove Albion %5 8.00
01/11/2020
15:00
PRE Kilmarnock - Rangers %5 8.00
01/11/2020
19:00
BUN Sturm Graz - LASK %5 8.00
31/10/2020
23:00
PRD Deportivo Alavés - FC Barcelona %5 8.00
31/10/2020
16:00
3.L Dynamo Dresden - Meppen %5 8.00
31/10/2020
23:00
ERE Willem II - Vitesse %5 8.00
01/11/2020
14:30
SEA Udinese - Milan %5 8.00
01/11/2020
15:30
2.B Greuther Fürth - Hannover 96 %5 8.00
31/10/2020
18:00
PRE Coleraine - Glentoran %5 8.00
31/10/2020
18:30
SUP GIF Sundsvall - Örgryte %5 8.00
31/10/2020
22:45
FDB KVC Westerlo - Union Saint-Gilloise %5 8.00
01/11/2020
18:00
NB1 Ujpest FC - MTK %5 8.00
31/10/2020
18:00
LEO Forfar Athletic - Montrose %5 8.00
01/11/2020
13:30
T1L Keçiörengücü - İstanbulspor %5 8.00
31/10/2020
16:00
3.L 1860 Münih - MSV Duisburg %5 8.00
31/10/2020
18:00
EPL Burnley - Chelsea %5 8.00
31/10/2020
10:30
CSL Tianjin Teda - Dalian Aerbin %5 8.00
02/11/2020
22:00
L1 ChHindistan Târgovişte - Steaua Bükreş %5 8.00
31/10/2020
18:00
PRE Larne - Ballymena United %5 8.00
31/10/2020
16:00
T1L Bursaspor - Boluspor %5 8.00
02/11/2020
22:45
SEA Hellas Verona - Benevento %4 9.50
01/11/2020
03:30
MLS Nashville SC - Chicago Fire %4 9.50
31/10/2020
22:00
ERE Groningen - VVV %4 9.50
02/11/2020
03:30
MLS Toronto - Inter Miami %4 9.50
01/11/2020
19:30
EPL Manchester United - Arsenal %4 9.50
30/10/2020
23:30
PRD Cesar Vallejo - Deportivo Llacuaba %4 9.50
31/10/2020
18:00
NAL Stockport County - Weymouth %4 9.50
31/10/2020
18:00
LEO Fleetwood Town FC - Oxford United %4 9.50
01/11/2020
20:00
BUN Hertha Berlin - Wolfsburg %4 9.50
31/10/2020
19:50
PRL Al-Ittihad FC - Al Ahli SC %4 9.50
31/10/2020
15:00
PRL Belshina - Shakhtyor %4 9.50
30/10/2020
19:00
T1L Balıkesirspor - Adanaspor %4 9.50
31/10/2020
18:00
NNS Guiseley - Brackley Town %4 9.50
31/10/2020
21:30
NB1 MOL Vidi - Ferencváros %4 9.50
01/11/2020
08:00
J2L Omiya Ardija - Ryūkyū %4 9.50
31/10/2020
18:00
NAL Maidenhead United - Solihull Moors %4 9.50
31/10/2020
19:05
1.H Istra 1961 - Hajduk Split %4 9.50
31/10/2020
18:00
LET Edinburgh City - Elgin City %4 9.00
31/10/2020
18:00
LET Salford City - Oldham Athletic %4 9.00
31/10/2020
18:00
LEO Dumbarton - Airdrie United %4 9.00
01/11/2020
22:00
L1 FC CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş %4 9.00
30/10/2020
20:00
TSL Trabzonspor - Kasımpaşa %4 9.00
01/11/2020
22:45
SEA Sampdoria - Genoa %4 9.00
31/10/2020
17:00
YKK EIF - Oulu %4 9.00
01/11/2020
15:00
2ND Thisted - Middelfart %4 9.00
02/11/2020
23:00
EPL Leeds United - Leicester City %4 9.00
31/10/2020
19:00
LI1 Rennes - Brest %4 9.00
31/10/2020
16:00
2ND Brabrand - SfB-Oure %4 9.00
02/11/2020
02:30
LIM America - CF Tigres UANL %4 9.00
31/10/2020
18:15
PRL Abha - Al Ittifaq %4 9.00
03/11/2020
06:00
LIM Club Leon - Santos Laguna %4 9.00
31/10/2020
15:00
2.B Erzgebirge Aue - Holstein Kiel %4 9.00
31/10/2020
19:00
NB1 Budapest Honved - Mezőkövesd-Zsóry %4 9.00
01/11/2020
16:30
ALL Mjällby - Östersunds FK %4 9.00
31/10/2020
20:20
NAL Hartlepool United - Torquay United %4 9.00
31/10/2020
16:00
2ND Tårnby - Avarta %4 9.00
01/11/2020
19:30
ALL Falkenberg - Djurgårdens IF Fotboll %4 9.00
02/11/2020
21:00
SUP Norrby - Brage %4 9.00
31/10/2020
18:00
NAL Bromley - Eastleigh %4 9.00
01/11/2020
20:30
NB1 Varda SE - Diósgyőr %4 9.00
31/10/2020
18:00
CHA Greenock Morton - Ayr United %4 9.00
30/10/2020
22:30
BUN Schalke 04 - Stuttgart %4 9.00
31/10/2020
16:00
3.L Hallescher FC - Unterhaching %4 9.00
31/10/2020
15:00
2.B Osnabrück - Sandhausen %4 9.00
01/11/2020
17:00
FK Mladost Lucani - Proleter Novi Sad %4 9.00
31/10/2020
17:00
PRD CSD Colo-Colo - Deportes Iquique %4 9.00
31/10/2020
15:00
2.B Eintracht Braunschweig - Nürnberg %4 9.00
01/11/2020
15:30
2.B Würzburger Kickers - Bochum %4 9.00
01/11/2020
17:30
BUN Freiburg - Leverkusen %4 9.00
01/11/2020
20:30
PRL Inhulets' - Zorya %4 9.00
02/11/2020
03:00
MLS New York City - New York RB %4 8.50
31/10/2020
18:00
NAL King's Lynn Town - Woking %4 8.50
01/11/2020
16:00
2ND LFA - Næstved %4 8.50
31/10/2020
19:00
PRD Cienciano - UTC Cajamarca %4 8.50
30/10/2020
22:00
L1 Dinamo Bükreş - Astra Ploieşti %4 8.50
03/11/2020
01:30
DIP Sol de America - Guaireña %4 8.50
31/10/2020
18:00
NNS Slough Town - Bath City %4 8.50
31/10/2020
16:00
3.L Uerdingen - Saarbrücken %4 8.50
31/10/2020
20:00
ELI Odds - Sarpsborg 08 %4 8.50
02/11/2020
20:00
EKS Warta Poznań - Legia Varşova %4 8.50
30/10/2020
21:00
Süp Vejle - Randers %4 8.50
01/11/2020
17:00
Radnik Surdulica - Kızılyıldız %4 8.50
30/10/2020
22:45
PRE Linfield - Crusaders %4 8.50
01/11/2020
15:30
FDA Anderlecht - Antwerp %4 8.50
31/10/2020
16:00
T1L Menemenspor - Ankaraspor %4 8.50
01/11/2020
19:00
T1L Adana Demirspor - Samsunspor %4 8.50
30/10/2020
20:00
CUP Nieciecza - Raków Częstochowa %4 8.50
01/11/2020
20:30
SL1 AEK - OFI %4 8.50
02/11/2020
21:00
Süp SønderjyskE - AGF %4 8.50
31/10/2020
16:00
PRD Real Madrid - Huesca %4 8.50
31/10/2020
16:00
3.L Waldhof Mannheim - Magdeburg %4 8.50
31/10/2020
19:00
SUL Pohronie - FC Zlate Moravce %4 8.50
02/11/2020
20:00
TSL Antalyaspor - Fenerbahçe %4 8.50
01/11/2020
16:00
T1L Eskişehirspor - Akhisarspor %4 8.50
31/10/2020
17:00
2ND Brønshøj - Hillerød %4 8.50
01/11/2020
14:00
SEB Peña Deportiva - Levante II %4 8.50
31/10/2020
18:00
PRE Cliftonville - Carrick Rangers %4 8.50
01/11/2020
16:00
Süp OB Odense - Horsens %4 8.50
31/10/2020
18:00
NNS AFC Fylde - Farsley %4 8.50
30/10/2020
19:50
PRL Al Wahda - Al Faisaly %4 10.00
31/10/2020
16:00
3.L Verl - Zwickau %4 10.00
01/11/2020
02:30
DIP Cerro Porteno - Club Libertad %4 10.00
02/11/2020
21:00
SUP GAIS - AFC Eskilstuna %4 10.00
31/10/2020
16:00
TSL Göztepe - Alanyaspor %4 10.00
01/11/2020
19:00
L1 CSMS Iaşi - Viitorul Constanţa %4 10.00
31/10/2020
18:00
CHA Dundee FC - Raith Rovers %4 10.00
01/11/2020
08:00
J2L V-Varen Nagasaki - Mito Hollyhock %4 10.00
31/10/2020
21:15
PRD Universidad San Martín - Deportivo Binacional %4 10.00
01/11/2020
22:00
SEA Flamengo - Sao Paulo %4 10.00
31/10/2020
20:30
LDH Chaves - Vilafranquense %4 10.00
31/10/2020
18:00
CHA Dunfermline Athletic - Queen of the South %4 10.00
30/10/2020
19:00
PRD Academia Cantolao - Atlético Grau %4 10.00
31/10/2020
18:00
LET Stirling Albion - Annan Athletic %4 10.00
31/10/2020
17:00
Vozdovac - Backa Topola %4 10.00
02/11/2020
23:00
SEA Palmeiras - Clube Atlético Mineiro %4 10.00
01/11/2020
19:00
LI1 Monaco - Bordeaux %4 10.00
01/11/2020
20:30
SEB Real Sociedad II - Laredo %4 10.00
31/10/2020
16:30
PRL Akhmat Grozny - Krasnodar %4 10.00
31/10/2020
18:00
LET Cowdenbeath - Stenhousemuir %4 10.00
01/11/2020
07:00
J2L Matsumoto Yamaga - Renofa Yamaguchi %4 10.00
30/10/2020
18:00
Ma'an - Al Ahli %4 10.00
01/11/2020
14:00
SEB SS Reyes - CF Internacional %4 10.00
30/10/2020
15:15
Ho Chi Minh - Hoang Anh Gia Lai %4 10.00
02/11/2020
03:00
MLS Atlanta United - Cincinnati %4 10.00
01/11/2020
20:15
FDA Standard Liège - KV Oostende %4 10.00
01/11/2020
17:00
EPL Newcastle Utd - Everton %4 10.00
31/10/2020
18:00
LET Stranraer - Queen's Park %4 10.00
01/11/2020
17:00
Javor Ivanjica - Radnicki Nis %4 10.00
30/10/2020
20:00
EKS Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok %4 10.00
31/10/2020
09:00
KL1 Gangwon - Suwon Bluewings %4 10.00
01/11/2020
20:00
ELI Sandefjord - Brann %4 10.00
01/11/2020
15:30
2.B Karlsruher SC - Darmstadt 98 %4 10.00
01/11/2020
08:00
J2L Zweigen Kanazawa - Giravanz Kitakyushu %4 10.00
01/11/2020
19:30
SUP Västerås SK - Trelleborg FF %4 10.00
01/11/2020
06:06
LIM C.F. Monterrey - Cruz Azul %4 10.00
31/10/2020
00:00
Sacachispas - CSD Municipal %4 10.00
01/11/2020
19:00
TSL Beşiktaş - Yeni Malatyaspor %4 10.00
31/10/2020
11:00
J1L Kashima Antlers - Nagoya Grampus %4 10.00
01/11/2020
18:00
SUL FC Lugano - Young Boys %3 7.50
01/11/2020
17:00
SEA Spezia - Juventus FC %3 7.50
31/10/2020
15:00
2ND Vanløse - Akademisk Bo %3 7.50
31/10/2020
17:00
2ND B 93 - Sydvest %3 7.50
01/11/2020
22:00
PRD Coquimbo Unido - Unión Española %3 7.50
31/10/2020
18:00
NNS Kidderminster Harriers - Blyth Spartans %3 7.50
30/10/2020
19:00
IIL GKS Katovice - Stargard Szczeciński %3 7.50
01/11/2020
15:00
EPL Aston Villa FC - Southampton %3 7.50
31/10/2020
18:00
Süp Nordsjaelland - Midtjylland %3 7.50
01/11/2020
09:00
KL1 Jeonbuk Motors - Daegu %3 7.50
01/11/2020
19:30
ALL IFK Göteborg - Örebro %3 7.50
01/11/2020
17:00
SEA Torino - Lazio %3 7.50
31/10/2020
17:00
Cukaricki - FK Novi Pazar %3 7.50
30/10/2020
22:45
FDA Genk - AS Eupen %3 7.50
31/10/2020
15:30
EPL Sheffield United - Manchester City %3 4.50
30/10/2020
20:30
2.L Juniors OÖ - Grazer AK %3 7.50
31/10/2020
20:45
ERE Twente - Zwolle %3 7.50
31/10/2020
16:45
NB1 Puskas FC - Zalaegerszegi TE %3 6.75
30/10/2020
23:00
EED NAC Breda - NEC Nijmegen %3 6.75
01/11/2020
20:00
ELI Stabæk - Viking %3 6.75
01/11/2020
14:00
PRL Khimki - Zenit %3 6.75
31/10/2020
18:00
NNS AFC Telford United - Alfreton Town %3 6.75
31/10/2020
18:00
LEO Clyde - Peterhead %3 6.75
01/11/2020
16:30
BUN Admira - Wolfsberger AC %3 6.75
31/10/2020
19:00
SUL Spartak Trnava - Zemplín Michalovce %3 6.75
01/11/2020
14:15
ERE Heracles - Utrecht %3 6.75
31/10/2020
20:00
SEA Inter - Parma %3 4.60
31/10/2020
17:30
BUN E. Frankfurt - Werder Bremen %3 4.60
31/10/2020
22:45
SEA Bologna - Cagliari %3 4.60
01/11/2020
19:30
SEC Legnago Salus - FeralpiSalò %3 12.00
30/10/2020
23:00
PRD Eibar - Cadiz %3 12.00
31/10/2020
15:45
2ND FA 2000 - Roskilde %3 12.00
31/10/2020
18:30
SUP Östers - Halmstad %3 12.00
31/10/2020
23:30
PRA Jaguares de Córdoba - Envigado %3 12.00
01/11/2020
20:00
SEB Real Betis II - Lorca Deportiva %3 12.00
31/10/2020
09:00
J1L Shonan Bellmare - Yokohama %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Ebro - Ejea %3 12.00
31/10/2020
20:30
PRD Osasuna - Atlético Madrid %3 12.00
01/11/2020
17:00
LI1 Nîmes - Metz %3 12.00
01/11/2020
08:00
J2L Kyoto Sanga - Montedio Yamagata %3 12.00
31/10/2020
13:30
T1L Giresunspor - Ümraniyespor %3 12.00
31/10/2020
17:00
SEC Arezzo - Triestina %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Juventus II - Lecco %3 12.00
01/11/2020
13:00
SEB Pontevedra - Celta de Vigo II %3 12.00
02/11/2020
00:00
PRA Cucuta Deportivo - Junior %3 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Burton Albion - Blackpool %3 12.00
31/10/2020
15:00
PRL Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk %3 12.00
31/10/2020
18:15
PRD Athletic Bilbao - Sevilla %3 12.00
01/11/2020
18:00
PRD Celta Vigo - Real Sociedad %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Cadiz II - RB Linense %3 12.00
30/10/2020
18:30
El Gouna - Haras El Hodood %3 12.00
31/10/2020
02:00
DIP Club Nacional - 12 de Octubre %3 12.00
31/10/2020
18:00
SEB Venezia - Empoli %3 12.00
31/10/2020
19:00
SEB Burgos - UP Langreo %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Arenas Getxo - Leioa %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Las Rozas - Poblense %3 12.00
31/10/2020
21:00
LI2 Le Havre - Pau %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Mantova - Imolese %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Queens Park Rangers - Cardiff City %3 12.00
01/11/2020
13:30
TSL Çaykur Rizespor - Kayserispor %3 12.00
02/11/2020
22:45
LI2 Amiens SC - Toulouse FC %3 12.00
30/10/2020
15:40
PRL Al-Ain - Al Fateh %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC Pontedera - Grosseto %3 12.00
31/10/2020
18:00
NAL Wrexham - Sutton United %3 12.00
31/10/2020
18:30
SEB Atzeneta - Orihuela %3 12.00
01/11/2020
16:30
PRL Rotor Volgograd - CSKA Moskova %3 12.00
31/10/2020
17:30
SEB Real Valladolid II - Covadonga %3 12.00
01/11/2020
00:15
DIP General Díaz - Luqueno %3 12.00
01/11/2020
18:00
PRL Lviv - Vorskla %3 12.00
01/11/2020
20:30
PRD Granada - Levante %3 12.00
31/10/2020
09:00
KL1 Seongnam - Busan I'Park %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Coruxo - Compostela %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEB Reggina - SPAL %3 12.00
31/10/2020
18:00
LET Barrow - Bradford City %3 12.00
31/10/2020
14:00
PRL FC Rubin Kazan - Arsenal-Tula %3 12.00
31/10/2020
18:00
SEB Real Oviedo II - Marino de Luanco %3 12.00
01/11/2020
15:00
PRL Minai - Rukh Vynnyky %3 12.00
30/10/2020
13:00
Kamatamare Sanuki - Fujieda MYFC %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC Foggia - Bari %3 12.00
02/11/2020
00:15
DIP Club River Plate - Club Guarani %3 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Doncaster Rovers FC - Lincoln City %3 12.00
31/10/2020
18:15
SL1 Atromitos - PAS Giannina %3 12.00
01/11/2020
16:00
TSL Konyaspor - İstanbul Başakşehir %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Valencia II - Hercules %3 12.00
03/11/2020
02:10
PRA Boyaca Chico - Atlético Bucaramanga %3 12.00
30/10/2020
19:00
L1 Argeș - Voluntari FC %3 12.00
01/11/2020
20:00
SEB Real Racing Santander - Deportivo Alavés II %3 12.00
31/10/2020
04:30
LIM Necaxa - Toluca %3 12.00
31/10/2020
18:00
SEB Ascoli - Pordenone %3 12.00
31/10/2020
18:00
PRE Dundee United - Ross County %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Racing Ferrol - Zamora %3 12.00
30/10/2020
20:30
2.B Fortuna Düsseldorf - Heidenheim %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Preston North End - Birmingham City %3 12.00
31/10/2020
18:00
NNS Southport - Boston United %3 12.00
01/11/2020
14:15
LDH Leixoes - Benfica-B %3 12.00
31/10/2020
17:00
VEI TPS - SJK %3 12.00
31/10/2020
21:00
LI2 Guingamp - Sochaux %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Modena - Perugia %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Millwall - Huddersfield Town %3 12.00
01/11/2020
10:00
J2L Machida Zelvia - Ehime %3 12.00
02/11/2020
21:00
ALL AIK - Varberg %3 12.00
31/10/2020
17:00
Rad Belgrad - Zlatibor Čajetina %3 12.00
01/11/2020
17:00
Napredak - Spartak Subotica %3 12.00
01/11/2020
13:30
SEB Portugalete - Athletic Club II %3 12.00
30/10/2020
16:00
Kaisar - Kaspyi %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC Pro Sesto - Novara %3 12.00
30/10/2020
23:30
PRL Paços de Ferreira - Porto %3 12.00
01/11/2020
01:00
SEA Coritiba - Atlético GO FC %3 12.00
01/11/2020
18:15
SL1 Panaitolikos - PAOK %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Badalona - Lleida Esportiu %3 12.00
01/11/2020
20:30
LDH Mafra - Varzim %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Melilla - Villanovense %3 12.00
01/11/2020
17:00
1.H Sibenik - Rijeka %3 12.00
01/11/2020
08:00
J2L Fagiano Okayama - JEF United %3 12.00
01/11/2020
23:00
PRD Valencia - Getafe %3 12.00
31/10/2020
18:00
LET Tranmere Rovers - Morecambe %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC Monopoli - Virtus Francavilla %3 12.00
30/10/2020
22:45
CHA Coventry City - Reading %3 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Peterborough United - Shrewsbury Town %3 12.00
01/11/2020
16:00
3.L Türkgücü-Ataspor - Ingolstadt %3 12.00
01/11/2020
18:00
LDH Academico Viseu - C.D. Feirense %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Alcoyano - Ibiza %3 12.00
31/10/2020
06:30
LIM FC Juarez - Querétaro %3 12.00
31/10/2020
18:00
SEB Brescia - Virtus Entella %3 12.00
31/10/2020
20:00
SEB Villarrubia - Merida AD %3 12.00
01/11/2020
17:00
LI1 Angers - Nice %3 12.00
01/11/2020
04:10
PRA Deportivo Cali - Deportes Tolima %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Linares Deportivo - Granada II %3 12.00
31/10/2020
18:00
LET Southend United - Port Vale %3 12.00
31/10/2020
17:00
1.H Slaven Koprivnica - Osijek %3 12.00
31/10/2020
21:00
LI2 Chambly - Dunkerque %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Fermana - Carpi %3 12.00
01/11/2020
12:00
J2L Thespa Kusatsu - Tokushima Vortis %3 12.00
02/11/2020
04:10
PRA Medellín - Once Caldas %3 12.00
31/10/2020
16:00
LEO Gillingham - Sunderland %3 12.00
01/11/2020
02:00
LIM Atlas - Puebla %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Haro Deportivo - Osasuna II %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Atlético Baleares - Atlético Madrid II %3 12.00
31/10/2020
20:30
SL1 Lamia - Panathinaikos %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Juve Stabia - Bisceglie %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Swansea City - Blackburn Rovers FC %3 12.00
01/11/2020
08:00
J2L Albirex Niigata - Tokyo Verdy %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEB Atletico Sanluqueno - San Fernando %3 12.00
01/11/2020
23:00
SEB Frosinone - Cremonese %3 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Wigan Athletic - Northampton Town %3 12.00
30/10/2020
14:00
Astana - Kairat %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC Vis Pesaro - Gubbio %3 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Swindon Town - Hull City %3 12.00
31/10/2020
15:30
CHA Bristol City - Norwich City %3 12.00
31/10/2020
18:30
PRL Belenenses - Farense %3 12.00
01/11/2020
16:00
SL1 Aris F.C. - Asteras Tripolis %3 12.00
31/10/2020
23:30
PRL Marítimo - N. Madeira %3 12.00
01/11/2020
18:00
SEB Unionistas de Salamanca - Deportivo La Coruña %3 12.00
31/10/2020
08:00
J1L Oita Trinita - Urawa Reds %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Cornella - FC Andorra %3 12.00
01/11/2020
17:00
LI1 Dijon - Lorient %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Cordoba - UCAM Murcia %3 12.00
31/10/2020
18:00
LET Leyton Orient - Bolton %3 12.00
31/10/2020
13:30
TSL Gençlerbirliği - Gaziantep FK %3 12.00
31/10/2020
17:00
SEC Paganese - Teramo %3 12.00
31/10/2020
21:00
LI2 Ajaccio - Troyes %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Piacenza - Renate %3 12.00
31/10/2020
22:45
L1 Hermannstadt - Universitatea Craiova %3 12.00
01/11/2020
17:30
SFA Celtic FC - Aberdeen %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Algeciras - Marino %3 12.00
31/10/2020
01:15
SEB Vitoria FC - Brasil de Pelotas %3 12.00
31/10/2020
19:00
PRL Petrotrest - Lokomotiv Moskova %3 12.00
01/11/2020
02:00
PRD Inti Gas - Melgar %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB SD Tarazona - Tudelano %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Stoke City - Rotherham United %3 12.00
31/10/2020
11:00
Okzhetpes - Taraz %3 12.00
31/10/2020
21:00
PRL Rio Ave - Moreirense %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Ternana - Catanzaro %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA AFC Bournemouth - Derby County %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC Ravenna FC - Fano %3 12.00
30/10/2020
23:00
EPL Wolverhampton - Crystal Palace %3 12.00
31/10/2020
18:00
NAL Boreham Wood - Dagenham & Redbridge %3 12.00
31/10/2020
23:30
PRD Alianza Universidad - Universitario %3 12.00
30/10/2020
20:00
TSL Karagümrük - BB Erzurumspor %3 12.00
31/10/2020
09:00
KL1 Seoul - Incheon United %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Lealtad - Cultural Leonesa %3 12.00
01/11/2020
08:00
J2L Tochigi - Ventforet Kofu %3 12.00
31/10/2020
18:00
LET Mansfield Town - Walsall %3 12.00
31/10/2020
13:30
L1 Buftea - Sepsi %3 12.00
31/10/2020
17:00
SEC Pro Vercelli - Giana Erminio %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Carrarese - Alessandria %3 12.00
30/10/2020
11:00
Ordabasy - Tobol %3 12.00
02/11/2020
00:15
SEA Santos FC - Bahia FC %3 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Milton Keynes Dons - AFC Wimbledon %3 12.00
01/11/2020
16:00
PRD Real Betis - Elche CF %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Tamaraceite - Marbella %3 12.00
03/11/2020
02:00
SEA Gremio - Red Bull Bragantino %3 12.00
01/11/2020
20:00
SEB Barcelona II - Prat %3 12.00
31/10/2020
03:30
SEB Cruzeiro - Paraná %3 12.00
31/10/2020
18:00
SEB Vicenza Virtus - AC Pisa %3 12.00
31/10/2020
20:00
SFA Hearts - Hibernian %3 12.00
01/11/2020
03:00
SEA Fortaleza FC - Fluminense FC %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Guijuelo - Salamanca UDS %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Middlesbrough - Not. Forest %3 12.00
31/10/2020
21:00
LI2 Rodez - Auxerre %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Virtus Verona - Matelica Calcio %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Barnsley - Watford %3 12.00
02/11/2020
23:00
PRD Villarreal - Real Valladolid %3 12.00
30/10/2020
16:00
ENPPI - Tanta %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC Como - Pro Patria %3 12.00
31/10/2020
18:30
SEB Mutilvera - Calahorra %3 12.00
31/10/2020
17:45
SEB Amorebieta - Barakaldo %3 12.00
01/11/2020
00:30
PRD Audax Italiano - CD Everton %3 12.00
01/11/2020
19:00
PRL FK Tambov - Dinamo Moskova %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Don Benito - Villarrobledo %3 12.00
01/11/2020
17:00
LDH Casa Pia - Penafiel %3 12.00
31/10/2020
18:00
LET Newport County - Harrogate Town %3 12.00
31/10/2020
14:00
LDH Sporting Covilha - Porto II %3 12.00
31/10/2020
14:00
Kyzylzhar - Zhetysu %3 12.00
31/10/2020
18:00
PRL Oleksandria - Desna %3 12.00
01/11/2020
15:00
2ND B 73 Slagelse - HIK %3 12.00
30/10/2020
13:00
Binh Duong - Hồng Lĩnh Hà Tĩnh %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC Casertana - ASD Turris Calcio %3 12.00
02/11/2020
02:05
PRA Deportivo Pasto - Santa Fe %3 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Portsmouth - Charlton Athletic %3 12.00
31/10/2020
15:00
Inđija - Metalac GM %3 12.00
31/10/2020
18:15
SL1 Volos NFC - Larissa %3 12.00
01/11/2020
18:00
LDH Arouca - Vizela %3 12.00
03/11/2020
04:15
PRA Deportivo Pereira - América de Cali %3 12.00
30/10/2020
19:00
PRD Sport Boys - Sport Huancayo %3 12.00
31/10/2020
05:06
LIM Tijuana - Pachuca %3 12.00
31/10/2020
18:00
SEB Chievo - Cosenza %3 12.00
31/10/2020
20:00
SEB Extremadura UD - Badajoz %3 12.00
31/10/2020
18:00
PRE Livingston - Motherwell %3 12.00
01/11/2020
04:00
LIM Pumas UNAM - Guadalajara %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB El Ejido - Yeclano %3 12.00
01/11/2020
22:00
SEA Sport Recife - CA Paranaense %3 12.00
31/10/2020
18:00
LET Crawley Town - Cambridge United %3 12.00
31/10/2020
18:00
NNS Curzon Ashton - Darlington 1883 %3 12.00
31/10/2020
17:00
LI2 Paris FC - Caen %3 12.00
31/10/2020
21:00
LI2 Valenciennes - Clermont F.A %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Südtirol - Sambenedettese %3 12.00
01/11/2020
10:30
CSL Henan Jianye - Shenzhen Phoenix %3 12.00
01/11/2020
13:30
SEB Getafe II - Navalcarnero %3 12.00
30/10/2020
17:00
PRD Deportivo Antofagasta - Unión La Calera %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC AlbinoLeffe - Pistoiese %3 12.00
31/10/2020
16:00
LET Exeter City - Carlisle United %3 12.00
01/11/2020
16:30
SUP Ljungskile - Umeå %3 12.00
01/11/2020
01:00
SEA SC Corinthians - Internacional %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Llagostera - L'Hospitalet %3 12.00
01/11/2020
20:30
PRL Gil Vicente - Vitoria Guimaraes %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Socuéllamos - Talavera %3 12.00
31/10/2020
16:00
2ND Frem - VSK Århus %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Inverness CT - Arbroath %3 12.00
02/11/2020
20:30
EPL Fulham - West Bromwich %3 12.00
30/10/2020
21:00
Al Masry - Wadi Degla %3 12.00
01/11/2020
23:00
LI1 Lille - Lyon %3 12.00
31/10/2020
18:00
LET Cheltenham Town - Forest Green Rovers %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEC Potenza Calcio - Cavese %3 12.00
02/11/2020
02:30
SEA Goias ES - Vasco da Gama %3 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Rochdale - Bristol Rovers %3 12.00
31/10/2020
23:00
SEA Botafogo - Ceara FC %3 12.00
01/11/2020
18:00
PRL Portimonense - Santa Clara %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Gimnàstic Tarragona - UE Olot %3 12.00
31/10/2020
18:00
LDH Academica FC - UD Oliveirense %3 12.00
31/10/2020
16:00
SEB Cittadella - Monza %3 12.00
31/10/2020
20:15
L1 FC Botoşani - FC UTA Arad %3 12.00
01/11/2020
17:00
LI1 Reims - Strasbourg %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Real Murcia - Sevilla II %3 12.00
01/11/2020
22:00
PRA La Equidad - Rionegro Águilas %3 12.00
31/10/2020
18:00
LET Stevenage - Grimsby Town %3 12.00
01/11/2020
15:00
LI1 Saint-Etienne - Montpellier %3 12.00
31/10/2020
21:00
LI2 Nancy - Chateauroux %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Livorno - Pizzighettone %3 12.00
01/11/2020
12:00
PRL FK Ufa - FK Ural %3 12.00
01/11/2020
23:00
PRL Sporting Lizbon - Tondela %3 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Ipswich Town - Crewe Alexandra %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Recreativo Huelva - Las Palmas II %3 12.00
02/11/2020
23:00
SEC Cesena - Calcio Padova %3 12.00
31/10/2020
18:00
NAL Dover Athletic - Altrincham %3 12.00
31/10/2020
19:30
PRD Huachipato - O'Higgins %3 12.00
01/11/2020
02:00
PRA Millonarios - Atlético Nacional %3 12.00
01/11/2020
19:00
SEB Izarra - SD Logroñés %3 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Rayo Majadahonda - Real Madrid II %3 12.00
31/10/2020
16:30
PRL Spartak Moskova - FK Rostov %3 12.00
01/11/2020
17:00
SEC Catania - Vibonese %3 12.00
31/10/2020
18:00
CHA Luton Town - Brentford %3 12.00
01/11/2020
09:00
J2L Júbilo Iwata - Avispa Fukuoka %3 12.00
02/11/2020
21:00
3.L Kaiserslautern - Hansa Rostock %3 12.00
01/11/2020
19:30
SEB La Nucia - Villarreal II %3 12.00
30/10/2020
21:15
PRD Alianza Lima - Deportivo Municipal %3 12.00
31/10/2020
17:30
BUN Köln - Bayern Münih %3 2.85
31/10/2020
18:00
NNS Gloucester City - Chester %3 7.25
01/11/2020
19:30
ALL Hammarby - Hacken %3 7.25
31/10/2020
18:00
NNS Bradford (Park Avenue) - Chorley %3 7.25
30/10/2020
22:00
FDB Lierse Kempenzonen - Lommel United %3 7.25
31/10/2020
18:00
NAL Yeovil Town - Chesterfield %3 7.25
31/10/2020
18:00
NNS Maidstone United - Concord Rangers %3 7.25
31/10/2020
18:00
PRE Warrenpoint Town - Portadown %3 7.25
31/10/2020
18:00
NNS St. Albans City - Chippenham Town %3 7.25
02/11/2020
02:30
DIP Olimpia Asuncion - Sportivo San Lorenzo %3 7.25
02/11/2020
22:30
BUN Hoffenheim - Union Berlin %3 7.25
01/11/2020
23:30
MLS Columbus Crew - Philadelphia Union %3 7.25
01/11/2020
16:30
ALL IK Sirius - Kalmar %3 7.25
01/11/2020
13:00
PRL Zorka-BDU - Slutsksakhar %3 7.25
01/11/2020
15:00
3.L Wehen Wiesbaden - Bayern Münih II %3 7.25
31/10/2020
12:00
J1L Kawasaki Frontale - Tokyo %3 7.25
31/10/2020
20:30
PRL Dnipro-1 - Dynamo Kiev %3 7.25
31/10/2020
17:00
YKK MP - VPS %3 7.25
31/10/2020
17:30
BUN Arminia Bielefeld - Dortmund %3 5.00
31/10/2020
19:00
TSL Galatasaray - MKE Ankaragücü %3 5.00
01/11/2020
20:00
SEA Roma - Fiorentina %2 4.75
31/10/2020
20:30
BUN M'gladbach - RB Leipzig %2 4.75
31/10/2020
23:00
LI1 Nantes - Paris SG %2 4.75
30/10/2020
14:30
CUP Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice %2 8.25
31/10/2020
17:30
BUN Augsburg - Mainz 05 %2 8.25
01/11/2020
15:30
1SD HB Koge - Skive %2 8.25
01/11/2020
20:00
Süp Aalborg BK - Brøndby %2 8.25
02/11/2020
03:30
MLS New England - DC United %2 8.25
01/11/2020
16:05
NB1 Budafoki MTE - Paksi SE %2 8.25
31/10/2020
20:30
FDA Sporting Charleroi - Cercle Brugge %2 8.25
31/10/2020
07:00
J1L Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima %2 8.25
31/10/2020
18:00
LEO Falkirk - East Fife %2 8.25