MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
11/10/2020
00:00
228927
Inter Miami 1 0 Houston Dynamo 0-0
11/10/2020
00:00
211391
Deportivo Pereira 1 1 Envigado 0-1
11/10/2020
00:10
201300
Guastatoya 0 0 Municipal 0-0
11/10/2020
00:30
231197
Univ. Catolica 1 1 Universidad Concepción 0-1
11/10/2020
00:30
192372
CSA 4 0 Paraná 3-0
11/10/2020
01:00
184255
Coritiba 0 0 Fortaleza FC 0-0
11/10/2020
01:00
205858
Remo 2 0 Jacuipense 0-0
11/10/2020
01:00
184362
Palmeiras 0 2 Sao Paulo 0-0
11/10/2020
01:00
228921
Atlanta United 0 1 New York RB 0-0
11/10/2020
02:00
240171
Hartford Athletic 0 1 Saint Louis 0-0
11/10/2020
02:00
240177
Charlotte Independence 1 1 Charleston Battery 0-1
11/10/2020
02:00
238002
Real de Minas 1 1 Platense FC 0-0
11/10/2020
02:05
211395
Deportivo Pasto 1 1 Deportivo Cali 0-0
11/10/2020
02:30
244335
Cerro 1 1 Montevideo Wanderers 0-0
11/10/2020
02:30
240173
Louisville City 2 0 Pittsburgh Riverhounds 1-0
11/10/2020
02:30
240175
Tampa Bay 4 2 Birmingham Legion 2-0
11/10/2020
03:00
184210
Clube Atlético Mineiro 3 0 Goias ES 2-0
11/10/2020
03:30
210333
North Texas 2 1 Richmond Kickers 2-0
11/10/2020
04:00
237990
CD Olimpia 3 1 UPNFM 1-1
11/10/2020
04:00
240174
San Antonio 0 0 New Mexico United 0-0
11/10/2020
04:00
240172
Reno 1868 4 1 LA Galaxy II 2-1
11/10/2020
04:00
238016
Vida 0 1 Marathón 0-0
11/10/2020
04:10
211399
Atlético Nacional 2 2 Junior 1-1
11/10/2020
04:30
240176
El Paso Locomotive 2 2 Tulsa Roughnecks 1-1
11/10/2020
05:00
228966
Whitecaps 2 1 Real Salt Lake 0-1
11/10/2020
05:30
210342
Tucson 2 2 Greenville Triumph 1-1
11/10/2020
05:30
240170
Phoenix Rising 0 0 Sacramento Republic 0-0
11/10/2020
07:00
156471
Kamatamare Sanuki 2 1 Gainare Tottori 1-1
11/10/2020
07:00
210344
South Coast Wolves 5 2 Manly United 1-1
11/10/2020
07:00
156500
Vanraure Hachinohe 0 1 Imabari 0-1
11/10/2020
07:00
210345
Rockdale City Suns 2 1 North Shore Mariners 0-0
11/10/2020
07:00
156426
YSCC 0 3 Sagamihara 0-0
11/10/2020
07:00
156522
Fukushima United FC 2 3 Roasso Kumamoto 0-2
11/10/2020
07:00
156776
Grulla Marioka 1 0 Azul Claro Numazu 1-0
11/10/2020
07:30
111690
Seoul E-Land 3 0 Bucheon 1995 2-0
11/10/2020
07:30
111754
Jeju United 1 1 Ansan Greeners 0-1
11/10/2020
08:00
134076
Machida Zelvia 2 2 Zweigen Kanazawa 0-2
11/10/2020
08:00
156427
Gamba Osaka U23 3 2 Kataller Toyama 2-0
11/10/2020
08:00
156652
Cerezo Osaka U23 2 3 Blaublitz Akita 1-1
11/10/2020
08:00
156435
Gifu 0 1 Kagoshima United 0-0
11/10/2020
09:00
210467
Broadmeadow Magic 1 1 Lambton Jaffas FC 1-0
11/10/2020
09:00
210464
Valentine Phoenix 0 3 Newcastle Olympic 0-1
11/10/2020
09:00
156737
Fujieda MYFC 0 0 Parceiro Nagano 0-0
11/10/2020
09:00
210465
Edgeworth Eagles 9 0 Adamstown Rosebuds 3-0
11/10/2020
09:00
210466
Lake Macquarie City FC 1 2 Charlestown Azzurri 0-0
11/10/2020
10:00
111730
Chunnam Dragons 1 0 Chungnam Asan 1-0
11/10/2020
10:00
222270
Eastern Football Team 0 0 R&F 0-0
11/10/2020
10:00
134490
Tokyo Verdy 0 1 Fagiano Okayama 0-0
11/10/2020
10:00
215341
Kunshan 1 3 Changchun Yatai 1-1
11/10/2020
10:00
222271
Southern District RSA 0 4 Warriors 0-1
11/10/2020
10:00
215270
Taizhou Yuanda 2 2 Beijing Sport University 0-1
11/10/2020
10:30
215073
Brisbane City 1 1 SC Wanderers 1-1
11/10/2020
10:30
215289
Shaanxi Chang'an 3 1 Guizhou Hengfeng 0-1
11/10/2020
11:00
215036
Redlands United 2 1 Eastern Suburbs A.F.C. 1-0
11/10/2020
11:00
215078
Brisbane Roar II 0 1 Brisbane Olympic 0-0
11/10/2020
11:15
205959
Sigma Olomouc II 1 2 Slovácko II 1-1
11/10/2020
11:15
205962
Uničov 0 1 Zlín II 0-1
11/10/2020
12:30
241325
CF Platges de Calvià 0 0 Intercity 0-0
11/10/2020
13:00
244304
Juventude Évora 1 3 Academica FC 0-0
11/10/2020
13:00
210873
Lugo 0 1 Mallorca 0-0
11/10/2020
13:00
232280
Pärnu JK 2 3 Flora II 0-2
11/10/2020
13:00
210865
Fuenlabrada 1 1 Castellon 1-0
11/10/2020
13:00
241331
Las Rozas 1 1 Salamanca UDS 1-0
11/10/2020
13:00
232282
K-Järve JK Järve 0 6 Levadia II 0-4
11/10/2020
13:00
241334
Tenisca 2 2 Racing Ferrol 0-1
11/10/2020
13:00
241326
Rápido de Bouzas 1 4 Melilla 0-2
11/10/2020
13:40
208911
Korona Kielce 0 2 Odra Opole 0-0
11/10/2020
14:00
210715
Batman Petrolspor 1 2 Gölcükspor 1-1
11/10/2020
14:00
150641
Sylvia 0 0 Brommapojkarna 0-0
11/10/2020
14:00
210564
Thisted 4 2 Næsby 0-0
11/10/2020
14:00
210565
Akademisk Bo 3 2 Skovshoved 2-0
11/10/2020
14:00
210566
Unterhaching 2 1 Meppen 1-1
11/10/2020
14:00
157188
Östersund 0 2 Piteå IF 0-0
11/10/2020
14:00
238254
JIPPO 3 1 GBK 2-0
11/10/2020
14:00
217581
Siirt İl Özel İdaresi 1 1 Kestelspor 0-0
11/10/2020
14:30
210574
Holbaek 3 0 Aarhus Fremad 1-0
11/10/2020
14:30
210716
Arhavispor 0 1 Çatalcaspor 0-1
11/10/2020
14:30
217704
Adıyaman 1954 2 1 Yeni Orduspor 1-0
11/10/2020
14:35
215264
Nei Mongol Zhongyou 0 0 Shaanxi Chanba 0-0
11/10/2020
14:35
215317
Jiangxi Liansheng 0 2 Liaoning Shenyang 0-1
11/10/2020
15:00
157397
Kungsängen 1 3 Enskede 0-3
11/10/2020
15:00
210644
Viktoria Köln 2 0 Ingolstadt 1-0
11/10/2020
15:00
215325
Sichuan Jiuniu 1 2 Nantong Zhiyun 0-0
11/10/2020
15:00
164150
Wörgl 3 0 Imst 3-0
11/10/2020
15:00
174945
Motala 1 2 Lindome 0-0
11/10/2020
15:00
210645
TuS RW Koblenz 0 4 Homburg 0-2
11/10/2020
15:00
210648
Münsingen 2 2 Bellinzona 2-2
11/10/2020
15:00
150515
IF Karlstad 5 2 Haninge 3-1
11/10/2020
15:00
174974
Eskilsminne 0 1 Landskrona 0-0
11/10/2020
15:00
217596
Kırıkkale Büyük Anadolu 0 2 68 Aksaray Bld 0-1
11/10/2020
15:00
150519
Frej 2 2 Sollentuna United 2-1
11/10/2020
15:00
156999
Prespa Birlik 6 1 Ullared 2-1
11/10/2020
15:00
174977
Oskarshamns AIK 1 0 Assyriska Turabdin 1-0
11/10/2020
15:00
217714
Kozanspor 1 0 Sultanbeyli Bld 1-0
11/10/2020
15:00
150553
Sandvikens IF 3 0 Berga 2-0
11/10/2020
15:30
165640
Västerås SK 3 2 GIF Sundsvall 2-1
11/10/2020
15:30
217587
Silivrispor 2 2 Düzcespor 1-1
11/10/2020
15:30
210717
Şile Yıldızspor 1 1 Isparta 32 1-1
11/10/2020
15:30
210720
Somaspor 2 1 Yalovaspor 1-1
11/10/2020
15:30
210718
Karşıyaka 2 1 Elazığ Bld FK 1-0
11/10/2020
15:30
217627
Muğlaspor 0 1 1954 Kelkit 0-1
11/10/2020
15:30
210670
Cambuur 5 0 Dordrecht 3-0
11/10/2020
15:30
217640
Bayrampaşaspor 1 0 Yıldırımspor 1-0
11/10/2020
16:00
220106
Juve Stabia 2 1 Virtus Francavilla 0-0
11/10/2020
16:00
219957
Castelfidardo Calcio 1 1 Campobasso 0-0
11/10/2020
16:00
175072
Skövde AIK 2 0 Lund 2-0
11/10/2020
16:00
220010
Mantova 5 1 Perugia 2-0
11/10/2020
16:00
187969
Perak 2 3 Kedah 2-2
11/10/2020
16:00
220025
Legnago Salus 3 0 Triestina 1-0
11/10/2020
16:00
219971
Pontedera 0 1 Renate 0-1
11/10/2020
16:00
175122
Torns 3 0 Trollhättan 1-0
11/10/2020
16:00
220011
Südtirol 1 1 Gubbio 1-0
11/10/2020
16:00
220081
Vibonese 0 0 Catanzaro 0-0
11/10/2020
16:00
187970
Terengganu 2 1 Pahang 1-1
11/10/2020
16:00
232281
FC Maardu 0 0 Elva 0-0
11/10/2020
16:00
220091
Monopoli 0 2 Teramo 0-2
11/10/2020
16:00
220039
Fermana 0 1 Calcio Padova 0-1
11/10/2020
16:00
219973
Pro Patria 0 0 Pistoiese 0-0
11/10/2020
16:00
220067
Viterbese Castrense 0 3 Bari 0-3
11/10/2020
16:00
220023
Cesena 2 4 FeralpiSalò 1-1
11/10/2020
16:00
220095
Palermo 0 2 Avellino 0-1
11/10/2020
16:00
195211
İrlanda Cumhuriyeti 0 0 Galler 0-0
11/10/2020
16:00
175035
Linköping City 2 0 Tvååker 2-0
11/10/2020
16:00
195257
Kazakistan 0 0 Arnavutluk 0-0
11/10/2020
16:15
244337
Liverpool FC (Montevideo) 3 2 Boston River 1-1
11/10/2020
16:30
141763
Hamarkameratene 2 0 Sandnes Ulf 1-0
11/10/2020
16:30
141793
Sogndal 1 1 Tromsø 0-1
11/10/2020
16:30
141813
Ullensaker / Kisa 1 0 Ranheim 0-0
11/10/2020
16:30
141635
Lillestrøm 3 0 Øygarden 2-0
11/10/2020
16:30
141901
KFUM Oslo 3 1 Grorud 1-0
11/10/2020
16:30
141668
Strømmen 0 0 Kongsvinger 0-0
11/10/2020
16:30
141923
Åsane 2 1 Stjørdals-Blink 2-0
11/10/2020
17:00
244321
Espinho 1 0 Chaves 0-0
11/10/2020
17:00
164161
Telfs 2 2 Kufstein 1-2
11/10/2020
17:00
233304
Olsa Brakel 2 0 Dender 0-0
11/10/2020
17:00
244330
Ançã 2 2 Sacavenense 1-0
11/10/2020
17:00
244314
São João Ver 0 0 Marinhense 0-0
11/10/2020
17:00
244299
Vila Real 2 3 Casa Pia 1-0
11/10/2020
17:00
244324
Vitória de Sernache 0 0 Fabril Barreiro 0-0
11/10/2020
17:00
244305
Carapinheirense 0 2 Pinhalnovense 0-0
11/10/2020
17:00
233306
Union Saint-Gilloise 4 0 Heist 1-0
11/10/2020
17:00
150487
Karlslund 3 0 Täby 2-0
11/10/2020
17:00
244333
Vianense 0 1 Vilar de Perdizes 0-0
11/10/2020
17:00
244315
Moncarapachense 1 2 Anadia 1-1
11/10/2020
17:00
244327
Sesimbra 3 2 UD Oliveirense 1-0
11/10/2020
17:00
244308
1º Dezembro 1 2 União de Leiria 0-0
11/10/2020
17:00
244334
Tirsense 4 2 Olímpico do Montijo 0-1
11/10/2020
17:00
244316
Sanjoanense 0 0 Canelas 2010 0-0
11/10/2020
17:00
244302
Vianense 1 4 Vilar de Perdizes 0-4
11/10/2020
17:00
233297
URSL Visé 1 1 Dessel Sport 1-1
11/10/2020
17:00
244328
Montalegre 1 1 Vila Cortez 0-0
11/10/2020
17:00
244311
Monção 2 0 FC Barreirense 2-0
11/10/2020
17:00
150434
Tegs 1 5 Gefle 0-4
11/10/2020
17:00
244319
Vianense 1 2 Vilar de Perdizes 0-1
11/10/2020
17:00
233303
Knokke 0 2 OH Leuven 0-1
11/10/2020
17:00
244329
Carapinheirense 0 1 Pinhalnovense 0-0
11/10/2020
17:00
210863
Málaga FC 0 0 Las Palmas 0-0
11/10/2020
17:00
244313
Loures 0 2 Gondomar 0-2
11/10/2020
17:00
233298
Heur Tongeren 3 0 SG-Tertre-Hautrage 1-0
11/10/2020
17:00
210872
CD Leganes 0 1 Girona 0-1
11/10/2020
18:00
210722
İçel İdmanyurdu 2 1 Erokspor 0-1
11/10/2020
18:00
241332
Ciudad de Torredonjimeno 1 0 Recreativo Huelva 1-0
11/10/2020
18:00
244303
Ideal 0 0 Merelinense 0-0
11/10/2020
18:30
220049
Modena 3 0 Ravenna FC 1-0
11/10/2020
18:30
220080
Casertana 3 3 Ternana 2-0
11/10/2020
18:30
165685
Norrby 0 2 Östers 0-0
11/10/2020
18:30
220030
Foggia 2 1 Potenza Calcio 0-1
11/10/2020
18:30
220013
Imolese 2 1 Carpi 1-0
11/10/2020
18:30
219954
Como 0 3 Lecco 0-2
11/10/2020
18:30
220045
Arezzo 0 3 Virtus Verona 0-1
11/10/2020
18:30
219978
Pro Vercelli 2 1 Lucchese 1-0
11/10/2020
18:30
220072
Paganese 0 0 Cavese 0-0
11/10/2020
18:30
220024
Fano 0 2 Sambenedettese 0-2
11/10/2020
19:00
195269
Estonya 3 3 Makedonya 1-1
11/10/2020
19:00
195214
Finlandiya 2 0 Bulgaristan 0-0
11/10/2020
19:00
241327
Moralo 1 2 UCAM Murcia 1-1
11/10/2020
19:00
195282
İngiltere 2 1 Belçika 1-1
11/10/2020
19:00
244301
Alverca 2 1 Camacha 1-0
11/10/2020
19:00
195246
Norveç 4 0 Romanya 2-0
11/10/2020
19:00
195292
Hırvatistan 2 1 İsveç 1-0
11/10/2020
19:00
195260
Litvanya 2 2 Beyaz Rusya 1-0
11/10/2020
19:00
210867
Real Zaragoza 1 0 Albacete 0-0
11/10/2020
19:00
195237
Bosna-Hersek 0 0 Hollanda 0-0
11/10/2020
19:00
195263
Ermenistan 2 2 Gürcistan 1-0
11/10/2020
19:30
210866
Ponferradina 0 2 F.C. Cartagena 0-0
11/10/2020
20:00
201304
Santa Lucía 0 1 Malacateco 0-0
11/10/2020
20:00
211053
Cartaginés 2 0 Sporting San José 0-0
11/10/2020
20:00
210850
Cofutpa 3 0 AD Municipal Santa Ana -
11/10/2020
20:30
219953
Carrarese 1 1 Piacenza 0-1
11/10/2020
21:00
244295
Raja Casablanca 2 1 FAR Rabat 0-1
11/10/2020
21:00
244297
FUS Rabat 1 2 Wydad Casablanca 1-1
11/10/2020
21:00
244292
Olympic Safi 0 1 RSB Berkane 0-1
11/10/2020
21:00
233364
Al Ahly 0 0 Pyramids 0-0
11/10/2020
21:00
244293
Hassania Agadir 0 1 Mouloudia Oujda 0-1
11/10/2020
21:30
205917
Ypİranga Erechim 1 1 Brusque 1-1
11/10/2020
21:30
244340
Danubio 1 1 Rentistas 0-0
11/10/2020
21:30
244336
Defensor Sporting 2 0 Cerro Largo 1-0
11/10/2020
21:30
244338
Club Nacional de Football 1 1 Deportivo Maldonado 0-1
11/10/2020
21:30
244339
Plaza Colonia 1 1 Torque 0-1
11/10/2020
21:45
195238
Polonya 0 0 İtalya 0-0
11/10/2020
21:45
195250
İsrail 1 2 Çek Cumhuriyeti 0-1
11/10/2020
21:45
195240
Kuzey İrlanda 0 1 Avusturya 0-1
11/10/2020
21:45
195280
İzlanda 0 3 Danimarka 0-1
11/10/2020
21:45
195220
Yunanistan 2 0 Moldova 1-0
11/10/2020
21:45
195181
Sırbistan 0 1 Macaristan 0-1
11/10/2020
21:45
195221
Kosova 0 1 Slovenya 0-1
11/10/2020
21:45
219974
Pizzighettone 1 2 Grosseto 1-1
11/10/2020
21:45
195206
Rusya 1 1 Türkiye 1-0
11/10/2020
21:45
195297
Fransa 0 0 Portekiz 0-0
11/10/2020
21:45
195249
İskoçya 1 0 Slovakya 0-0
11/10/2020
21:45
235713
Foggia 2 0 Potenza Calcio 1-0
11/10/2020
22:00
211404
Cucuta Deportivo 0 3 Deportes Tolima 0-0
11/10/2020
22:00
210864
Real Oviedo 1 0 Sporting Gijon 1-0
11/10/2020
22:00
192398
Oeste 0 0 Cruzeiro 0-0
11/10/2020
22:00
231212
Unión La Calera 1 0 Palestino 0-0
11/10/2020
22:00
184226
Santos FC 2 1 Gremio 1-0
11/10/2020
22:00
184229
Fluminense FC 1 0 Bahia FC 0-0
11/10/2020
22:05
201301
Iztapa 5 0 Xelaju 2-0
11/10/2020
23:00
211372
Forward Madison 0 0 Union Omaha 0-0
11/10/2020
23:30
228978
New York City 1 2 New England 0-1

Maç Sonuçları

11 Ekim 2020 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.