MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
18/10/2020
00:00
245964
Club Sol de América 1 0 Club Guarani 0-0
18/10/2020
00:00
218574
Boyaca Chico 1 1 Once Caldas 1-0
18/10/2020
00:30
131509
Clube de Regatas Brasil (CRB) 4 1 Operário PR 1-1
18/10/2020
01:00
140737
Atlético GO FC 1 1 CA Paranaense 1-0
18/10/2020
01:00
205828
Treze 0 1 Santa Cruz FC 0-0
18/10/2020
01:00
249994
Ind. del Valle 3 2 LDU Quito 0-1
18/10/2020
01:00
140739
Coritiba 1 2 Santos FC 0-2
18/10/2020
01:00
140742
Fluminense FC 2 2 Ceara FC 1-1
18/10/2020
01:06
177627
C.F. Monterrey 3 1 Puebla 2-0
18/10/2020
01:30
221211
Richmond 0 1 Tormenta 0-1
18/10/2020
02:00
205230
Deportivo Binacional 3 6 Sporting Cristal 1-2
18/10/2020
02:00
228937
Montreal Impact 2 1 Inter Miami 1-1
18/10/2020
02:05
218578
Cucuta Deportivo 1 0 Envigado 0-0
18/10/2020
02:30
245976
Louisville City 2 0 Saint Louis 1-0
18/10/2020
02:30
245977
Tampa Bay 1 0 Charleston Battery 0-0
18/10/2020
03:00
140736
Sao Paulo 0 0 Gremio 0-0
18/10/2020
03:00
177582
Guadalajara 3 2 Atlas 2-0
18/10/2020
04:00
245975
Reno 1868 2 2 Phoenix Rising 2-1
18/10/2020
04:10
218569
Millonarios 1 0 Patriotas 1-0
18/10/2020
04:30
245978
El Paso Locomotive 1 1 New Mexico United 1-0
18/10/2020
05:00
177600
Cruz Azul 0 2 CF Tigres UANL 0-0
18/10/2020
05:30
221217
Tucson 2 0 Central Florida Kraze 1-0
18/10/2020
07:00
156370
Blaublitz Akita 0 0 Fujieda MYFC 0-0
18/10/2020
07:00
156639
Kamatamare Sanuki 1 1 Sagamihara 0-0
18/10/2020
07:00
156740
Imabari 0 0 Azul Claro Numazu 0-0
18/10/2020
07:00
195448
Consadole Sapporo 1 0 Kashima Antlers 1-0
18/10/2020
07:00
156456
Gainare Tottori 1 1 Gamba Osaka U23 1-0
18/10/2020
07:00
251174
South Coast Wolves 1 3 Sydney United 1-1
18/10/2020
07:00
156622
Parceiro Nagano 3 1 Vanraure Hachinohe 0-1
18/10/2020
07:30
111659
Suwon City 3 4 Chunnam Dragons 3-3
18/10/2020
08:00
134283
Mito Hollyhock 1 3 Albirex Niigata 0-1
18/10/2020
08:00
195382
Shimizu S-Pulse 1 1 Sagan Tosu 0-0
18/10/2020
08:00
134364
Kyoto Sanga 0 1 Renofa Yamaguchi 0-1
18/10/2020
08:00
195436
Yokohama 1 0 Tokyo 0-0
18/10/2020
08:00
134106
Montedio Yamagata 4 1 Ehime 2-0
18/10/2020
08:00
156644
Gifu 1 2 Fukushima United FC 0-0
18/10/2020
08:00
134458
Fagiano Okayama 3 2 Omiya Ardija 0-1
18/10/2020
08:00
134156
Thespa Kusatsu 0 1 Avispa Fukuoka 0-0
18/10/2020
08:00
226332
Busan I'Park 0 0 Suwon Bluewings 0-0
18/10/2020
08:00
195496
Oita Trinita 0 1 Gamba Osaka 0-0
18/10/2020
08:00
134224
Zweigen Kanazawa 0 1 Júbilo Iwata 0-0
18/10/2020
09:00
195469
Shonan Bellmare 3 2 Kashiwa Reysol 1-1
18/10/2020
10:00
156384
Kagoshima United 0 0 Cerezo Osaka U23 0-0
18/10/2020
10:00
195487
Urawa Reds 6 0 Vegalta Sendai 3-0
18/10/2020
10:00
111776
Chungnam Asan 0 1 Ansan Greeners 0-0
18/10/2020
10:30
251826
Henan Jianye 1 0 Hubei Zhongbo 1-0
18/10/2020
10:30
226329
Jeonbuk Motors 4 1 Gwangju 2-0
18/10/2020
11:00
218454
Brisbane Olympic 3 0 Capalaba 2-0
18/10/2020
11:00
250010
Shakhter Karagandy 0 1 Ordabasy 0-0
18/10/2020
11:00
156428
Kataller Toyama 0 1 Grulla Marioka 0-0
18/10/2020
11:00
195456
Sanfrecce Hiroshima 2 1 Vissel Kobe 2-0
18/10/2020
12:00
250776
Sevilla II 0 1 UCAM Murcia 0-0
18/10/2020
12:30
250777
Getafe II 1 2 Rayo Majadahonda 0-0
18/10/2020
12:30
252245
Young Lions 0 4 Albirex Niigata S 0-2
18/10/2020
12:30
252246
Home United 4 0 Geylang United 2-0
18/10/2020
13:00
251007
Levante II 0 1 Ibiza 0-1
18/10/2020
13:00
226319
Pohang Steelers 4 0 Ulsan 1-0
18/10/2020
13:00
251009
Peña Deportiva 1 0 Villarreal II 0-0
18/10/2020
13:00
209303
Eibar 0 0 Osasuna 0-0
18/10/2020
13:00
250773
Lealtad 1 0 Covadonga 0-0
18/10/2020
13:00
195440
Kawasaki Frontale 3 0 Nagoya Grampus 1-0
18/10/2020
13:00
239882
Neftçi 1 0 Sabah FC 1-0
18/10/2020
13:00
103100
Tammeka 4 2 Kuressaare 1-2
18/10/2020
13:15
220798
Academica FC 2 1 Penafiel 2-0
18/10/2020
13:15
207127
Feyenoord 1 1 Sparta Rotterdam 1-0
18/10/2020
13:30
220761
Wisla Plock 1 0 Śląsk Wrocław 0-0
18/10/2020
13:30
219559
Saburtalo 0 1 Dinamo Batumi 0-0
18/10/2020
13:30
213159
Ankaraspor 1 1 Giresunspor 1-0
18/10/2020
13:30
220128
Bologna 3 4 Sassuolo 2-1
18/10/2020
13:45
228715
Smolevichy 1 4 Torpedo Zhodino 1-1
18/10/2020
14:00
178060
Rotor Volgograd 0 2 FK Tambov 0-0
18/10/2020
14:00
219539
JJK 2 1 PS Kemi 2-0
18/10/2020
14:00
244287
Zhetysu 2 4 Kairat 2-1
18/10/2020
14:00
216485
Yeşilyurt Bld 3 2 Kemerspor 2003 1-0
18/10/2020
14:00
219581
Saarbrücken 2 1 Unterhaching 0-0
18/10/2020
14:00
218690
Holstebro 2 2 Blokhus 1-1
18/10/2020
14:00
216549
Çankaya FK 1 0 Edirnespor 0-0
18/10/2020
14:00
218704
Avarta 0 1 HIK 0-0
18/10/2020
14:00
219504
Honka Akatemia 1 2 MiKi Mikkeli 0-1
18/10/2020
14:00
208963
Strasbourg 2 3 Lyon 1-3
18/10/2020
14:00
221121
Olimpik Donetsk 0 1 Vorskla 0-0
18/10/2020
14:00
196454
Sheffield United 1 1 Fulham 0-0
18/10/2020
14:00
178028
Arsenal-Tula 1 0 FK Ural 1-0
18/10/2020
14:00
218703
B 73 Slagelse 3 1 Roskilde 1-0
18/10/2020
14:00
195978
Preston North End 0 1 Cardiff City 0-0
18/10/2020
14:00
216453
Artvin Hopaspor 2 2 Belediye Derincespor 0-1
18/10/2020
14:00
244995
Gomelzheldortrans 2 3 Lida 1-0
18/10/2020
14:30
219604
Würzburger Kickers 0 2 Holstein Kiel 0-1
18/10/2020
14:30
219618
Carl Zeiss Jena 2 1 Chemnitzer FC 0-1
18/10/2020
14:30
219624
Hertha BSC II 0 0 Energie Cottbus 0-0
18/10/2020
14:30
219596
Fortuna Düsseldorf 2 2 Jahn Regensburg 0-2
18/10/2020
14:30
216566
Nevşehir Bld 0 1 Diyarbekirspor 0-0
18/10/2020
14:30
219625
Germania Halberstadt 1 2 FC Viktoria Berlin 0-1
18/10/2020
14:30
219599
Erzgebirge Aue 2 1 Heidenheim 0-0
18/10/2020
14:30
219629
Union Fürstenwalde 2 0 Lichtenberg 1-0
18/10/2020
14:30
218530
Zulte-Waregem 1 3 Antwerp 1-0
18/10/2020
14:30
219602
Paderborn 1 0 Hannover 96 1-0
18/10/2020
14:35
251827
Shanghai Shenhua 0 0 Shanghai East Asia 0-0
18/10/2020
15:00
157412
Hudiksvall 3 1 Gamla Upsala 0-1
18/10/2020
15:00
156987
Olympic FC 4 1 Assyriska BK 2-1
18/10/2020
15:00
157090
Hässleholms IF 3 2 Tord 3-0
18/10/2020
15:00
103150
TJK Legion 0 2 Paide 0-0
18/10/2020
15:00
209495
Athletic Bilbao 2 0 Levante 0-0
18/10/2020
15:00
157052
Limhamn Bunkeflo 2 1 Halmia 0-0
18/10/2020
15:00
150485
Nyköping 0 4 Tegs 0-4
18/10/2020
15:00
219652
Köln II 4 0 Rot-Weiß Oberhausen 2-0
18/10/2020
15:00
157423
Karlberg 1 2 Lidingö 1-1
18/10/2020
15:00
157020
Ullared 1 3 Västra Frölunda 0-0
18/10/2020
15:00
157099
Kristianstad 2 1 Bromölla 2-0
18/10/2020
15:00
157124
Österlen 4 1 IFK Hassleholm 2-0
18/10/2020
15:00
216420
1877 Alemdağspor 0 1 Arnavutköy Bld 0-0
18/10/2020
15:00
150457
Gefle 1 1 IFK Luleå 1-0
18/10/2020
15:00
156988
Eslov 2 1 Ängelholm 1-1
18/10/2020
15:00
157430
Fagersta Södra IK 0 6 Kungsängen 0-3
18/10/2020
15:00
218669
Vejle 3 2 Lyngby 1-1
18/10/2020
15:00
157036
IFK Malmö 2 1 Varbergs GIF 0-0
18/10/2020
15:00
157102
Dalstorps 1 0 Räppe 0-0
18/10/2020
15:00
157372
Enköping 4 1 Fanna BK 4-0
18/10/2020
15:00
216570
Kızılcabölükspor 2 2 Ofspor 1-0
18/10/2020
15:00
150664
IF Karlstad 0 1 Sandvikens IF 0-1
18/10/2020
15:00
157368
Skiljebo 2 0 IFK Österåker 2-0
18/10/2020
15:00
219695
Teutonia Ottensen 1 2 Eintracht Norderstedt 1-1
18/10/2020
15:00
157441
Enskede 1 3 Stocksund 1-1
18/10/2020
15:00
157044
Vinberg 2 3 Prespa Birlik 1-2
18/10/2020
15:00
244987
Granit 1 3 Oshmyany 0-1
18/10/2020
15:00
157390
Kvarnsveden 2 0 Stockholm Internazionale 1-0
18/10/2020
15:00
157087
Karlshamn 3 0 Husqvarna 2-0
18/10/2020
15:00
220775
Sandecja Nowy Sącz 0 0 GKS Belchatow 0-0
18/10/2020
15:00
219697
Holstein Kiel II 3 1 Drochtersen / Assel 0-0
18/10/2020
15:00
239886
Sumqayıt 2 1 Zira 1-1
18/10/2020
15:00
218673
AGF 3 0 Horsens 1-0
18/10/2020
15:00
157045
Rosengard 6 3 Onsala 1-3
18/10/2020
15:30
165564
Hammarby 4 2 Mjällby 3-1
18/10/2020
15:30
207064
ADO Den Haag 0 2 Vitesse 0-1
18/10/2020
15:30
219760
Budaörs 3 2 Nyiregyhaza Spartacus 0-2
18/10/2020
15:30
165428
Elfsborg 3 1 Kalmar 2-0
18/10/2020
15:30
207077
Ajax 5 1 Heerenveen 3-0
18/10/2020
15:30
219682
Freiburg II 1 2 Balingen 0-0
18/10/2020
15:30
219761
Szentlőrinc SE 0 1 Kazincbarcika 0-1
18/10/2020
15:30
219769
Siófok 2 3 Soroksár SC 1-0
18/10/2020
15:30
219748
Paksi SE 3 1 Zalaegerszegi TE 1-1
18/10/2020
15:30
165453
IK Sirius 2 3 Östersunds FK 0-1
18/10/2020
15:45
228713
Isloch 2 2 BATE 1-1
18/10/2020
16:00
219570
Meppen 0 1 Viktoria Köln 0-0
18/10/2020
16:00
219701
LSK Hansa 1 2 Weiche Flensburg 1-0
18/10/2020
16:00
196894
Mariehamn 2 3 SJK 0-1
18/10/2020
16:00
220028
Fano 1 2 Imolese 1-0
18/10/2020
16:00
190658
Hajduk Split 0 1 Sibenik 0-1
18/10/2020
16:00
246541
OFI 2 2 Panathinaikos 1-0
18/10/2020
16:00
219986
Pistoiese 2 1 Piacenza 1-0
18/10/2020
16:00
220113
Cavese 0 2 Viterbese Castrense 0-2
18/10/2020
16:00
219706
Borussia Hildesheim 2 4 HSC Hannover 1-1
18/10/2020
16:00
196896
HJK 3 0 HIFK 0-0
18/10/2020
16:00
196274
Crystal Palace 1 1 Brighton & Hove Albion 1-0
18/10/2020
16:00
220037
Carpi 4 1 Arezzo 1-1
18/10/2020
16:00
213029
Boluspor 1 2 Tuzlaspor 1-0
18/10/2020
16:00
196908
Ilves 0 2 Inter Turku 0-0
18/10/2020
16:00
220126
Spezia 2 2 Fiorentina 1-2
18/10/2020
16:00
209139
Nantes 3 1 Brest 2-0
18/10/2020
16:00
221104
Karagümrük 1 1 Kasımpaşa 1-0
18/10/2020
16:00
219980
Novara 1 2 Pontedera 1-1
18/10/2020
16:00
220766
Stal Mielec 0 6 Wisla Krakow 0-3
18/10/2020
16:00
141789
Ranheim 1 1 Lillestrøm 0-0
18/10/2020
16:00
220007
Gubbio 1 2 Cesena 0-0
18/10/2020
16:00
235704
Bisceglie 2 1 Palermo 2-0
18/10/2020
16:00
196910
KuPS 0 2 Honka 0-1
18/10/2020
16:00
209197
Monaco 1 1 Montpellier 0-0
18/10/2020
16:00
242035
Kaizer Chiefs 2 1 Maritzburg United 0-1
18/10/2020
16:00
221105
Antalyaspor 1 1 Gaziantep FK 1-0
18/10/2020
16:00
219982
Olbia 1 1 Livorno 0-0
18/10/2020
16:00
191563
MND Tabor Sežana 2 0 Bravo 1-0
18/10/2020
16:00
208972
Angers 1 1 Metz 1-1
18/10/2020
16:00
141890
Stjørdals-Blink 1 2 Ullensaker / Kisa 0-2
18/10/2020
16:00
220026
Perugia 2 0 Fermana 2-0
18/10/2020
16:00
220135
Torino 2 3 Cagliari 1-2
18/10/2020
16:00
218717
Vendsyssel 1 1 Fredericia 0-1
18/10/2020
16:30
163735
Mauerwerk 0 4 Traiskirchen 0-3
18/10/2020
16:30
196661
Köln 1 1 E. Frankfurt 0-1
18/10/2020
16:30
178160
CSKA Moskova 3 1 Dinamo Moskova 0-0
18/10/2020
16:30
250011
Kaspyi 0 1 Tobol 0-0
18/10/2020
16:30
218705
FC Helsingør 2 1 Skive 1-0
18/10/2020
16:30
220741
Bytovia Bytów 1 2 Wigry Suwałki 0-1
18/10/2020
16:30
219645
Alemannia Aachen 0 0 Schalke 04 II 0-0
18/10/2020
17:00
221079
Luzern 2 2 St. Gallen 0-1
18/10/2020
17:00
218552
RWDM 3 4 Sérésien 2-3
18/10/2020
17:00
218668
SønderjyskE 2 0 Brøndby 0-0
18/10/2020
17:00
220955
MSK Zilina 2 1 Spartak Trnava 1-0
18/10/2020
17:00
220800
Academico Viseu 0 2 CD Cova Piedade 0-2
18/10/2020
17:00
221120
Oleksandria 4 3 Inhulets' 4-1
18/10/2020
17:00
218524
Royal Mouscron 0 2 AS Eupen 0-0
18/10/2020
17:00
207249
Belenenses 0 0 Moreirense 0-0
18/10/2020
17:00
220975
Rayo Vallecano 1 0 Espanyol 0-0
18/10/2020
17:00
220806
Sporting Covilha 2 2 Vilafranquense 1-1
18/10/2020
17:00
219484
IF Fuglafjordur 2 3 NSÍ 1-0
18/10/2020
17:00
221077
Sion 0 0 Lausanne Sports 0-0
18/10/2020
17:00
209482
Villarreal 2 1 Valencia 1-1
18/10/2020
17:00
207277
Paços de Ferreira 2 1 Santa Clara 1-0
18/10/2020
17:00
219486
HB Torshavn 4 0 Víkingur 3-0
18/10/2020
17:30
241291
Al Ahli Doha 2 0 Al Sailiya 1-0
18/10/2020
17:45
207161
Groningen 0 0 Utrecht 0-0
18/10/2020
17:45
207025
Zwolle 0 3 PSV 0-3
18/10/2020
18:00
219757
Gyirmót 0 0 Kaposvari Rakoczi 0-0
18/10/2020
18:00
209062
Saint-Etienne 1 3 Nice 0-2
18/10/2020
18:00
250733
Llagostera 0 0 FC Andorra 0-0
18/10/2020
18:00
219772
Szeged 2011 2 1 Ajka 1-0
18/10/2020
18:00
191560
Olimpija Ljubljana 1 0 Celje 0-0
18/10/2020
18:00
220927
Partizan 1 1 Kızılyıldız 1-0
18/10/2020
18:00
251043
Linares Deportivo 0 0 Yeclano 0-0
18/10/2020
18:00
219747
Budapest Honved 2 2 MOL Vidi 1-0
18/10/2020
18:00
228717
Shakhtyor 0 1 Dinamo Minsk 0-0
18/10/2020
18:00
175048
Trollhättan 3 2 Linköping City 0-0
18/10/2020
18:00
250730
Coruxo 0 1 Zamora 0-0
18/10/2020
18:00
219753
Vasas 4 1 DEAC 2-0
18/10/2020
18:00
219770
Szolnoki MÁV 0 1 Pécsi MFC 0-0
18/10/2020
18:00
219754
Csákvári TK 3 5 Békéscsaba 2-1
18/10/2020
18:15
224674
Wolfsberger AC 2 2 SV Ried 1-2
18/10/2020
18:15
246546
Larissa 1 3 Asteras Tripolis 0-1
18/10/2020
18:30
220110
ASD Turris Calcio 1 1 Monopoli 0-0
18/10/2020
18:30
165399
AIK 2 0 IFK Göteborg 1-0
18/10/2020
18:30
219960
Renate 1 0 Pro Patria 0-0
18/10/2020
18:30
219961
Pizzighettone 1 0 Pro Sesto 0-0
18/10/2020
18:30
220765
Legia Varşova 2 1 Zaglebie 1-1
18/10/2020
18:30
233362
Tanta 1 2 Al Masry 0-1
18/10/2020
18:30
165437
Varberg 1 3 Norrköping 1-2
18/10/2020
18:30
196324
Tottenham 3 3 West Ham 3-0
18/10/2020
18:30
220058
Calcio Padova 1 1 Legnago Salus 0-1
18/10/2020
18:30
235711
Catanzaro 2 1 Foggia 1-1
18/10/2020
18:45
220827
Hermannstadt 1 1 UTA Arad 1-0
18/10/2020
19:00
250775
Algeciras 0 0 Marbella 0-0
18/10/2020
19:00
196606
Schalke 04 1 1 Union Berlin 0-0
18/10/2020
19:00
178073
FK Rostov 3 0 Akhmat Grozny 1-0
18/10/2020
19:00
235729
Kristiansund 0 0 Rosenborg 0-0
18/10/2020
19:00
213003
Bursaspor 3 1 Balıkesirspor 1-1
18/10/2020
19:00
220124
Udinese 3 2 Parma 1-1
18/10/2020
19:00
218568
La Equidad 2 1 Atlético Bucaramanga 0-1
18/10/2020
19:00
221101
Göztepe 2 3 Fenerbahçe 1-2
18/10/2020
19:00
235734
Stabæk 4 0 Aalesund 1-0
18/10/2020
19:00
242033
Mamelodi Sundowns 0 1 Bloemfontein Celtic 0-0
18/10/2020
19:00
250778
Merida AD 0 1 Talavera 0-0
18/10/2020
19:00
250774
Barcelona II 1 0 Gimnàstic Tarragona 0-0
18/10/2020
19:00
164074
Gleisdorf 1 0 Hertha 0-0
18/10/2020
19:00
251046
El Ejido 3 0 Real Betis II 1-0
18/10/2020
19:00
218671
Kopenhag 1 2 Aalborg BK 0-2
18/10/2020
19:00
235741
Haugesund 2 0 Sarpsborg 08 1-0
18/10/2020
19:00
250779
La Nucia 0 0 Orihuela 0-0
18/10/2020
19:00
251047
Cordoba 1 0 Lorca Deportiva 1-0
18/10/2020
19:00
235754
Strømsgodset 1 1 Start 0-1
18/10/2020
19:00
215412
Shelbourne 1 0 Sligo Rovers 1-0
18/10/2020
19:00
250731
Arenas Getxo 1 1 Athletic Club II 0-0
18/10/2020
19:15
220988
Real Zaragoza 1 2 Málaga FC 0-2
18/10/2020
19:15
218518
Genk 2 1 Sporting Charleroi 1-0
18/10/2020
19:15
220994
CD Mirandés 0 0 Mallorca 0-0
18/10/2020
19:15
219547
KuFu-98 0 2 JS Hercules 0-1
18/10/2020
19:30
209298
Deportivo Alavés 0 2 Elche CF 0-1
18/10/2020
19:30
207479
Farense 3 3 FC Famalicao 2-0
18/10/2020
19:30
219993
Sambenedettese 2 0 Mantova 2-0
18/10/2020
19:30
209357
Huesca 2 2 Real Valladolid 0-1
18/10/2020
19:30
221123
Dnipro-1 2 0 Desna 1-0
18/10/2020
19:45
241287
Al Gharafa 2 0 Al Kharitiyath 0-0
18/10/2020
20:00
219719
Achuapa 0 1 Guastatoya 0-0
18/10/2020
20:00
228718
Dinamo Brest 5 2 Ruh Brest 1-2
18/10/2020
20:00
177615
Pumas UNAM 1 0 Toluca 0-0
18/10/2020
20:00
191562
NS Mura 1 2 Aluminij 1-2
18/10/2020
20:00
219493
Skála 2 0 AB Argir 1-0
18/10/2020
20:30
246545
AEK 1 1 PAOK 1-0
18/10/2020
21:00
219771
Debrecen 3 0 Dorogi FC 1-0
18/10/2020
21:00
249997
El Nacional 2 1 Mushuc Runa 1-0
18/10/2020
21:00
219735
Dordrecht 2 2 Almere City 2-1
18/10/2020
21:00
207090
Emmen 2 2 Fortuna Sittard 0-2
18/10/2020
21:00
218549
Lierse Kempenzonen 0 2 Union Saint-Gilloise 0-2
18/10/2020
21:15
196556
Leicester City 0 1 Aston Villa FC 0-0
18/10/2020
21:30
219985
Giana Erminio 1 1 Alessandria 1-1
18/10/2020
21:30
220814
Dinamo Bükreş 0 1 Universitatea Craiova 0-1
18/10/2020
21:30
235756
Sandefjord 0 3 Vålerenga 0-1
18/10/2020
21:30
218527
Anderlecht 2 2 OH Leuven 2-0
18/10/2020
21:30
220076
Teramo 2 0 Casertana 2-0
18/10/2020
21:30
220096
Virtus Francavilla 0 1 Catania 0-1
18/10/2020
21:30
220985
Girona 1 0 Real Oviedo 0-0
18/10/2020
21:45
220136
Roma 5 2 Benevento 2-1
18/10/2020
22:00
218582
Deportivo Pereira 0 2 Junior 0-2
18/10/2020
22:00
207442
Rio Ave 0 3 Benfica 0-2
18/10/2020
22:00
205875
Londrina 3 2 Ypİranga Erechim 2-1
18/10/2020
22:00
221216
Greenville Triumph 1 2 Union Omaha 1-1
18/10/2020
22:00
209092
Lille 4 0 Lens 1-0
18/10/2020
22:00
205901
Brusque 1 0 Sao Bento 0-0
18/10/2020
22:00
220998
Sporting Gijon 1 1 Tenerife 0-0
18/10/2020
22:00
205905
Boa 2 0 Criciuma E.C. 0-0
18/10/2020
22:00
140743
SC Corinthians 1 5 Flamengo 0-1
18/10/2020
22:00
209265
Real Betis 0 3 Real Sociedad 0-1
18/10/2020
22:05
219721
Xelaju 0 0 Santa Lucía 0-0
18/10/2020
23:30
249993
Orense 1 1 Universidad Católica 1-0

Maç Sonuçları

18 Ekim 2020 Pazar günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.