Al Wahda FC - Al Dhafra İddaa Oranları

Lig Kupası Tamamlandı
Al Wahda FC Ev sahibi
M M G G G
—
Başlamasına kalan
MS
2 - 0
IY 1-0
09/10/2026
Al Dhafra Deplasman
M M M G M

Al Wahda FC 2-0 Al Dhafra maçı sona erdi. Maç öncesi iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri ve iki takımın geçmiş maçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.06
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.13

İddaa Oran ve Tahminleri

28 tahmin gösteriliyor · toplam 28 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.08%84
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.06%79
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.13%77
MS1Maç Sonucu1.26%68
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.28%67
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.36%61
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.45%57
KG VARKarşılıklı Gol1.62%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.62%50
KG YOKKarşılıklı Gol1.65%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.65%50
İY1İlk Yarı Sonucu1.67%48
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.88%45
TG 23Toplam Gol Aralığı1.81%44
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.07%40
İYXİlk Yarı Sonucu2.24%34
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.28%32
ÇŞ X/2Çifte Şans2.16%26
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.98%26
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.95%23
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.61%23
TG 01Toplam Gol Aralığı3.82%20
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.41%18
MSXMaç Sonucu3.98%18
İY2İlk Yarı Sonucu5.63%16
MS2Maç Sonucu5.62%12
TG 6+Toplam Gol Aralığı9.41%10
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.60%7

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Al Wahda FC - Al Dhafra maç bilgileri

Lig Kupası (Birleşik Arap Emirlikleri) kapsamında günü oynanan Al Wahda FC - Al Dhafra maçı tamamlandı.

Al Wahda FC - Al Dhafra maç sonucu

Maç ev sahibi Al Wahda FC lehine 2-0 sona erdi. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Al Wahda FC - Al Dhafra maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %84 ile MS 4.5 ALT seçimindeydi (oran 1.08). Diğer öne çıkan seçimler: Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%79) ve İY Üst 0.5 (%77). Öne çıkan 3 seçimden 3 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Al Wahda FC %68, beraberlik %18, Al Dhafra %12. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %50. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %57. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Al Wahda FC: son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 10, yenilen gol 9.

Al Dhafra deplasmanda oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı; 3 gol attı, 12 gol yedi.

Al Wahda FC - Al Dhafra aralarındaki maçlar

Son 9 eşleşmede galibiyetler Al Wahda FC 7 - Al Dhafra 1, beraberlik 1. Bu maçlarda ortalama 3.7 gol görüldü.

Son karşılaşma: Al Dhafra 0-1 Al Wahda FC (06/09/2026).