Khorfakkan - Al Wasl İddaa Oranları

Lig Kupası Tamamlandı
Khorfakkan Ev sahibi
B M G B M
—
Başlamasına kalan
MS
1 - 2
IY 0-0
08/10/2026
Al Wasl Deplasman
G G G B M

Khorfakkan - Al Wasl maçı 1-2 tamamlandı. Maç öncesi oranları ve hangi seçimlerin tuttuğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

En yüksek yüzde İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.11
3. sırada MS2 Maç Sonucu · oran 1.22

İddaa Oran ve Tahminleri

26 tahmin gösteriliyor · toplam 26 oran

Gerçekleşme
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%80
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.11%78
MS2Maç Sonucu1.22%71
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.29%66
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.44%58
KG VARKarşılıklı Gol1.48%56
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.48%56
İY2İlk Yarı Sonucu1.59%51
TEKToplam Gol Tek/Çift1.65%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.63%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.83%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.83%45
TG 23Toplam Gol Aralığı1.93%41
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.90%40
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.24%34
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.61%32
İYXİlk Yarı Sonucu2.42%31
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.13%28
TG 01DEĞERToplam Gol Aralığı4.96%25
ÇŞ 1/XÇifte Şans2.30%23
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.39%23
İY1DEĞERİlk Yarı Sonucu5.54%21
MSXMaç Sonucu4.42%20
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.83%14
MS1Maç Sonucu5.78%8
TG 6+Toplam Gol Aralığı6.41%0

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Khorfakkan - Al Wasl maç bilgileri

Khorfakkan ile Al Wasl, günü Lig Kupası (Birleşik Arap Emirlikleri) kapsamında karşılaştı.

Khorfakkan - Al Wasl maç sonucu

Khorfakkan - Al Wasl maçını deplasman takımı Al Wasl kazandı. Skor: 1-2. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Khorfakkan - Al Wasl maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç başlamadan önce gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Üst 0.5 idi: %80 (oran 1.08). Listede onu MS 4.5 ALT (%78) ve Maç Sonucu 2 (%71) izliyor. Öne çıkan 3 seçimden 2 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Khorfakkan %8, beraberlik %20, Al Wasl %71. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %56. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %66. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Khorfakkan son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 4-8.

Deplasman formu – Al Wasl: son 5 deplasman maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 10, yenilen gol 7.

Khorfakkan - Al Wasl aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 9 maçta Khorfakkan 3, Al Wasl 4 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.2 gol atıldı.

Son karşılaşma: Al Wasl 5-2 Khorfakkan (04/09/2026).