LFA - Brabrand İddaa Oranları

2. Lig Tamamlandı
LFA Ev sahibi
B G G G G
—
Başlamasına kalan
MS
0 - 2
IY 0-1
08/11/2026
Brabrand Deplasman
G M M G G

LFA 0-2 Brabrand maçı sona erdi. Maç öncesi iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri ve iki takımın geçmiş maçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.19
2. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.18
3. sırada MS1 Maç Sonucu · oran 1.21

İddaa Oran ve Tahminleri

23 tahmin gösteriliyor · toplam 23 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.19%73
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.18%72
MS1Maç Sonucu1.21%71
KG VARKarşılıklı Gol1.34%62
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.60%54
İY1İlk Yarı Sonucu1.54%53
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.61%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.60%50
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.63%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.65%50
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.65%47
TG 23Toplam Gol Aralığı2.10%41
KG YOKKarşılıklı Gol2.05%40
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.39%35
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.61%31
İYXİlk Yarı Sonucu2.55%28
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.55%28
ÇŞ X/2Çifte Şans2.27%26
MS2DEĞERMaç Sonucu5.67%22
TG 01DEĞERToplam Gol Aralığı6.32%22
MSXMaç Sonucu4.37%16
İY2İlk Yarı Sonucu5.23%12
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.69%0

Takım Sayfaları

İki takımın tüm maçları, oranları ve form grafikleri.

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

LFA - Brabrand maç bilgileri

2. Lig (Danimarka) kapsamında günü oynanan LFA - Brabrand maçı tamamlandı.

LFA - Brabrand maç sonucu

Deplasman ekibi Brabrand, LFA sahasında 0-2 galip geldi. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

LFA - Brabrand maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %73 ile MS 4.5 ALT seçimindeydi (oran 1.19). Diğer öne çıkan seçimler: Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%72) ve Maç Sonucu 1 (%71). Öne çıkan 3 seçimden 1 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: LFA %71, beraberlik %16, Brabrand %22. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %72. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – LFA: son 5 iç saha maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; atılan gol 16, yenilen gol 6.

Brabrand deplasmanda oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 11 gol attı, 9 gol yedi.

LFA - Brabrand aralarındaki maçlar

Son 8 eşleşmede galibiyetler LFA 2 - Brabrand 3, beraberlik 3. Bu maçlarda ortalama 2.1 gol görüldü.

Son karşılaşma: Brabrand 1-1 LFA (26/09/2026).