Persepolis - Fajr Sepasi İddaa Oranları

Pers Körfez Pro Ligi Başlamadı
Persepolis Ev sahibi
G G G G M
—
Başlamasına kalan
16:00
06/11/2026
Fajr Sepasi Deplasman
B G M M B

Persepolis - Fajr Sepasi maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde MS1 Maç Sonucu · oran 1.10
2. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.07
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.21

İddaa Oran ve Tahminleri

23 tahmin gösteriliyor · toplam 23 oran

Gerçekleşme
MS1Maç Sonucu1.10%81
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.07%79
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.21%71
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.21%69
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.40%61
İY1İlk Yarı Sonucu1.40%61
KG YOKKarşılıklı Gol1.09%60
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.52%51
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.74%47
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.93%41
İYXİlk Yarı Sonucu2.20%34
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.44%33
TG 01Toplam Gol Aralığı2.46%32
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.46%29
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.41%24
MSXMaç Sonucu3.67%21
ÇŞ X/2Çifte Şans2.71%16
TG 4-5Toplam Gol Aralığı4.22%11
İY2İlk Yarı Sonucu15.35%7
MS2Maç Sonucu17.35%1
KG VARKarşılıklı Gol3.13%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı21.10%0

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Persepolis - Fajr Sepasi maç bilgileri

Persepolis ile Fajr Sepasi, Pers Körfez Pro Ligi (İran) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Persepolis - Fajr Sepasi maçı için iddaa tahmini nedir?

Persepolis - Fajr Sepasi maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %81 ile Maç Sonucu 1 seçiminde (oran 1.10). Listede onu Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%79) ve İY Üst 0.5 (%71) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Persepolis %81, beraberlik %21, Fajr Sepasi %1. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %0. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %41. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Persepolis son 5 iç saha maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 12-3.

Deplasman formu – Fajr Sepasi: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 5, yenilen gol 10.

Persepolis - Fajr Sepasi aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 6 maçta Persepolis 3, Fajr Sepasi 1 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.7 gol atıldı.

Son karşılaşma: Fajr Sepasi 2-1 Persepolis (18/01/2026).