FC Rubin Kazan - Gazovik Orenburg İddaa Oranları

Kupa Tamamlandı
FC Rubin Kazan Ev sahibi
B B G B M
—
Başlamasına kalan
MS
1 - 4
IY 0-2
15/10/2026
Gazovik Orenburg Deplasman
B G B B M

FC Rubin Kazan - Gazovik Orenburg maçı 1-4 tamamlandı. Maç öncesi oranları ve hangi seçimlerin tuttuğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.13
2. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.11
3. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.16

İddaa Oran ve Tahminleri

27 tahmin gösteriliyor · toplam 27 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.13%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.11%74
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.16%73
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.23%70
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.22%69
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.55%55
MS1Maç Sonucu1.52%54
KG VARKarşılıklı Gol1.68%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.68%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
KG YOKKarşılıklı Gol1.59%48
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.73%46
TG 23Toplam Gol Aralığı1.73%46
ÇŞ X/2Çifte Şans1.70%41
İYXİlk Yarı Sonucu1.94%41
İY1İlk Yarı Sonucu2.05%40
TG 01Toplam Gol Aralığı2.86%34
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.81%31
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.44%30
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.48%30
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.98%24
MSXMaç Sonucu3.14%24
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.71%24
MS2Maç Sonucu4.03%17
İY2İlk Yarı Sonucu4.57%17
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.86%10
TG 6+Toplam Gol Aralığı16.25%0

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

FC Rubin Kazan - Gazovik Orenburg maç bilgileri

FC Rubin Kazan ile Gazovik Orenburg, günü Kupa (Rusya) kapsamında karşılaştı.

FC Rubin Kazan - Gazovik Orenburg maç sonucu

FC Rubin Kazan - Gazovik Orenburg maçını deplasman takımı Gazovik Orenburg kazandı. Skor: 1-4. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.

FC Rubin Kazan - Gazovik Orenburg maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç başlamadan önce gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt idi: %77 (oran 1.13). Listede onu Çifte Şans 1/2 (%74) ve Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%73) izliyor. Öne çıkan 3 seçimden 2 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: FC Rubin Kazan %54, beraberlik %24, Gazovik Orenburg %17. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %50. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %46. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

FC Rubin Kazan son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 6-5.

Deplasman formu – Gazovik Orenburg: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 4.

FC Rubin Kazan - Gazovik Orenburg aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 9 maçta FC Rubin Kazan 3, Gazovik Orenburg 1 galibiyet aldı; 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.4 gol atıldı.

Son karşılaşma: Gazovik Orenburg 1-1 FC Rubin Kazan (02/09/2026).