Al Ain - Kalba İddaa Oranları

Lig Kupası Tamamlandı
Al Ain Ev sahibi
G G B G M
—
Başlamasına kalan
MS
2 - 2
IY 1-1
08/10/2026
Kalba Deplasman
M B M G M

Al Ain 2-2 Kalba maçı sona erdi. Maç öncesi iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri ve iki takımın geçmiş maçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada MS1 Maç Sonucu · oran 1.12
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.19

İddaa Oran ve Tahminleri

26 tahmin gösteriliyor · toplam 26 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.09%81
MS1Maç Sonucu1.12%78
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.19%73
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.19%71
İY1İlk Yarı Sonucu1.45%58
KG VARKarşılıklı Gol1.47%56
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.60%54
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.60%53
TEKToplam Gol Tek/Çift1.64%51
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.67%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.64%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.67%47
KG YOKKarşılıklı Gol1.85%44
TG 23Toplam Gol Aralığı2.09%39
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.42%32
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.62%31
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.62%30
İYXİlk Yarı Sonucu2.67%28
ÇŞ X/2Çifte Şans2.70%19
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.33%18
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.82%18
MSXMaç Sonucu5.21%16
İY2İlk Yarı Sonucu6.37%15
TG 01Toplam Gol Aralığı6.20%10
MS2Maç Sonucu7.22%9
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.89%0

Takım Sayfaları

İki takımın tüm maçları, oranları ve form grafikleri.

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Al Ain - Kalba maç bilgileri

Lig Kupası (Birleşik Arap Emirlikleri) kapsamında günü oynanan Al Ain - Kalba maçı tamamlandı.

Al Ain - Kalba maç sonucu

Al Ain - Kalba maçında kazanan çıkmadı, skor 2-2. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.

Al Ain - Kalba maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %81 ile İY Alt 2.5 seçimindeydi (oran 1.09). Diğer öne çıkan seçimler: Maç Sonucu 1 (%78) ve MS 4.5 ALT (%73). Öne çıkan 3 seçimden 2 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Al Ain %78, beraberlik %16, Kalba %9. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %56. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %71. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Al Ain: son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 12, yenilen gol 6.

Kalba deplasmanda oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 14 gol yedi.

Al Ain - Kalba aralarındaki maçlar

Son 9 eşleşmede galibiyetler Al Ain 6 - Kalba 0, beraberlik 3. Bu maçlarda ortalama 3.2 gol görüldü.

Son karşılaşma: Kalba 0-2 Al Ain (04/09/2026).