Sandviken - Mjøndalen İddaa Oranları

2. Lig Başlamadı
Sandviken Ev sahibi
B G B M G
—
Başlamasına kalan
15:00
17/10/2026
Mjøndalen Deplasman
G M M G G

Sandviken - Mjøndalen maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.20
2. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.17
3. sırada KG VAR Karşılıklı Gol · oran 1.23

İddaa Oran ve Tahminleri

23 tahmin gösteriliyor · toplam 23 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.20%74
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.17%73
KG VARKarşılıklı Gol1.23%62
MS2Maç Sonucu1.41%55
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.61%53
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.59%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.66%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.63%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.66%48
İY2İlk Yarı Sonucu1.77%45
TG 23Toplam Gol Aralığı2.11%40
KG YOKKarşılıklı Gol2.37%39
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.83%36
İYXİlk Yarı Sonucu2.41%29
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.63%28
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.37%27
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.52%25
MSXMaç Sonucu3.80%21
İY1İlk Yarı Sonucu3.96%21
MS1Maç Sonucu3.90%19
TG 01Toplam Gol Aralığı6.43%13
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.62%0

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Sandviken - Mjøndalen maç bilgileri

Sandviken ile Mjøndalen, 2. Lig (Norveç) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Sandviken - Mjøndalen maçı için iddaa tahmini nedir?

Sandviken - Mjøndalen maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %74 ile MS 4.5 ALT seçiminde (oran 1.20). Listede onu Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%73) ve Karşılıklı Gol Var (%62) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Sandviken %19, beraberlik %21, Mjøndalen %55. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %73. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Sandviken son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 7-5.

Deplasman formu – Mjøndalen: son 5 deplasman maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 7, yenilen gol 8.

Sandviken - Mjøndalen aralarındaki maçlar

İki takım arasındaki önceki maç Mjøndalen 4-0 Sandviken sonucuyla tamamlandı.