Montrose - East Fife İddaa Oranları

1. Lig Başlamadı
Montrose Ev sahibi
G G G M G
—
Başlamasına kalan
18:00
07/11/2026
East Fife Deplasman
B G B B M

Montrose - East Fife maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.13
3. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.18

İddaa Oran ve Tahminleri

28 tahmin gösteriliyor · toplam 28 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.09%77
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.13%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.18%74
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.12%73
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.19%72
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.26%67
KG VARKarşılıklı Gol1.47%56
ÇŞ X/2Çifte Şans1.45%53
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.58%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.58%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.67%50
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.67%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.74%47
KG YOKKarşılıklı Gol1.80%46
MS1Maç Sonucu1.80%45
İYXİlk Yarı Sonucu1.94%41
İY1İlk Yarı Sonucu2.32%36
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.29%35
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.13%29
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.56%27
MS2Maç Sonucu2.91%27
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.60%26
MSXMaç Sonucu3.01%26
TG 01Toplam Gol Aralığı3.24%26
İY2İlk Yarı Sonucu3.45%23
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.29%18
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.27%14
TG 6+Toplam Gol Aralığı12.35%8

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Montrose - East Fife maç bilgileri

Montrose ile East Fife, 1. Lig (İskoçya) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Montrose - East Fife maçı için iddaa tahmini nedir?

Montrose - East Fife maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %77 ile Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçiminde (oran 1.09). Listede onu Çifte Şans 1/X (%74) ve Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%74) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Montrose %45, beraberlik %26, East Fife %27. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %56. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %51. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Montrose son 5 iç saha maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 10-9.

Deplasman formu – East Fife: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 7, yenilen gol 5.

Montrose - East Fife aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Montrose 8, East Fife 0 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.6 gol atıldı.

Son karşılaşma: East Fife 1-2 Montrose (19/09/2026).