Sambenedettese - Nuova Monterosi İddaa Oranları

Serie C Başlamadı
Sambenedettese Ev sahibi
M M M B G
—
Başlamasına kalan
19:30
08/11/2026
Nuova Monterosi Deplasman
M B M B M

Sambenedettese ile Nuova Monterosi karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.13
2. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.14
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.16

İddaa Oran ve Tahminleri

25 tahmin gösteriliyor · toplam 25 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.13%77
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.14%73
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.16%70
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.23%70
ÇŞ X/2Çifte Şans1.22%66
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.27%63
KG VARKarşılıklı Gol1.53%53
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.54%53
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.54%51
TEKToplam Gol Tek/Çift1.70%49
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.72%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.72%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.74%46
İYXİlk Yarı Sonucu1.87%44
MS2Maç Sonucu2.23%36
MS1Maç Sonucu2.39%35
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.39%31
MSXMaç Sonucu2.72%30
İY2İlk Yarı Sonucu2.78%29
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.82%26
TG 01Toplam Gol Aralığı2.88%26
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.91%25
İY1İlk Yarı Sonucu2.96%25
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.63%19
TG 6+Toplam Gol Aralığı15.60%0

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Sambenedettese - Nuova Monterosi maç bilgileri

Sambenedettese - Nuova Monterosi karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Serie C (İtalya) kapsamında oynanacak.

Sambenedettese - Nuova Monterosi maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt seçimi %77 ile ilk sırada; güncel oranı 1.13. Diğer öne çıkan seçimler: Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%73) ve Çifte Şans 1/2 (%70).

Maç sonucu yüzdeleri: Sambenedettese %35, beraberlik %30, Nuova Monterosi %36. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %53. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %47. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Sambenedettese: son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 7, yenilen gol 9.

Nuova Monterosi deplasmanda oynadığı son 5 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi.

Sambenedettese - Nuova Monterosi aralarındaki maçlar

Son 2 eşleşmede galibiyetler Sambenedettese 1 - Nuova Monterosi 1, beraberlik 0. Bu maçlarda ortalama 1.0 gol görüldü.

Son karşılaşma: Nuova Monterosi 0-1 Sambenedettese (08/03/2026).