Tampere United - RoPS İddaa Oranları

Ykkönen Başlamadı
Tampere United Ev sahibi
G B G G G
—
Başlamasına kalan
15:00
18/10/2026
RoPS Deplasman
B M B M M

Tampere United - RoPS maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.07
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.20

İddaa Oran ve Tahminleri

28 tahmin gösteriliyor · toplam 28 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%86
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.07%76
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.20%74
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.17%73
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.19%68
KG VARKarşılıklı Gol1.17%66
ÇŞ X/2Çifte Şans1.44%51
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.58%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.60%50
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.62%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.65%50
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.62%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.67%47
MS1Maç Sonucu1.80%45
TG 23Toplam Gol Aralığı2.11%40
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.53%38
İY1İlk Yarı Sonucu2.20%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.31%35
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.38%33
MS2Maç Sonucu2.53%33
KG YOKKarşılıklı Gol2.61%30
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.63%27
İY2İlk Yarı Sonucu2.89%26
MSXMaç Sonucu3.55%21
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.31%18
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.64%16
TG 01Toplam Gol Aralığı6.40%9
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.63%0

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Tampere United - RoPS maç bilgileri

Tampere United ile RoPS, Ykkönen (Finlandiya) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Tampere United - RoPS maçı için iddaa tahmini nedir?

Tampere United - RoPS maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %86 ile İY Alt 2.5 seçiminde (oran 1.08). Listede onu Çifte Şans 1/2 (%76) ve MS 4.5 ALT (%74) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Tampere United %45, beraberlik %21, RoPS %33. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %66. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %73. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Tampere United son 5 iç saha maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 18-3.

Deplasman formu – RoPS: son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 8, yenilen gol 17.

Tampere United - RoPS aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 4 maçta Tampere United 4, RoPS 0 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.8 gol atıldı.

Son karşılaşma: Tampere United 4-0 RoPS (22/08/2026).