Egersunds - Sogndal İddaa Oranları

1. Lig Başlamadı
Egersunds Ev sahibi
G M B B G
—
Başlamasına kalan
15:30
18/10/2026
Sogndal Deplasman
B M B M M

Egersunds - Sogndal maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.05
2. sırada İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.09

İddaa Oran ve Tahminleri

29 tahmin gösteriliyor · toplam 29 oran

Gerçekleşme
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.05%81
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.09%81
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.09%74
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.21%74
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.18%72
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.16%71
KG VARKarşılıklı Gol1.18%65
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.60%53
ÇŞ X/2Çifte Şans1.50%50
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.65%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.68%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.62%49
MS1Maç Sonucu1.75%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.68%48
İY1İlk Yarı Sonucu2.14%40
TG 23Toplam Gol Aralığı2.14%37
İYXİlk Yarı Sonucu2.35%34
KG YOKKarşılıklı Gol2.64%33
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.55%28
MS2Maç Sonucu2.75%28
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.39%27
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.65%27
İY2İlk Yarı Sonucu3.05%25
MSXMaç Sonucu3.48%21
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.31%18
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.70%17
TG 01Toplam Gol Aralığı6.54%16
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.62%0

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Egersunds - Sogndal maç bilgileri

Egersunds ile Sogndal, 1. Lig (Norveç) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Egersunds - Sogndal maçı için iddaa tahmini nedir?

Egersunds - Sogndal maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %81 ile İY Üst 0.5 seçiminde (oran 1.05). Listede onu İY Alt 2.5 (%81) ve Çifte Şans 1/2 (%74) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Egersunds %49, beraberlik %21, Sogndal %28. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %65. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %72. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Egersunds son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 8-8.

Deplasman formu – Sogndal: son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 5, yenilen gol 9.

Egersunds - Sogndal aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 5 maçta Egersunds 1, Sogndal 3 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı.

Son karşılaşma: Sogndal 4-2 Egersunds (27/06/2026).