Zweigen Kanazawa - Nara Club İddaa Oranları

J2/J3 100 Year Vision League Tamamlandı
Zweigen Kanazawa Ev sahibi
G G M B B
—
Başlamasına kalan
MS
1 - 0
IY 1-0
25/04/2026
Nara Club Deplasman
M M M M M

Zweigen Kanazawa 1-0 Nara Club maçı sona erdi. Maç öncesi iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri ve iki takımın geçmiş maçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.10
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.09
3. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15

İddaa Oran ve Tahminleri

27 tahmin gösteriliyor · toplam 27 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.10%78
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.09%77
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.15%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.10%74
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.21%71
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.23%69
KG VARKarşılıklı Gol1.52%54
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.62%52
MS1Maç Sonucu1.65%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.57%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.65%50
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.61%49
ÇŞ X/2Çifte Şans1.54%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.72%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.72%45
İYXİlk Yarı Sonucu1.93%43
İY1İlk Yarı Sonucu2.19%36
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.33%33
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.40%31
MSXMaç Sonucu3.07%26
TG 01Toplam Gol Aralığı3.10%24
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.70%23
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.04%22
MS2Maç Sonucu3.24%21
İY2İlk Yarı Sonucu3.79%20
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.39%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı13.35%0

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Zweigen Kanazawa - Nara Club maç bilgileri

J2/J3 100 Year Vision League (Japonya) kapsamında günü oynanan Zweigen Kanazawa - Nara Club maçı tamamlandı.

Zweigen Kanazawa - Nara Club maç sonucu

Maç ev sahibi Zweigen Kanazawa lehine 1-0 sona erdi. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Zweigen Kanazawa - Nara Club maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %78 ile Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçimindeydi (oran 1.10). Diğer öne çıkan seçimler: Çifte Şans 1/X (%77) ve Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%77). Öne çıkan 3 seçimden 2 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Zweigen Kanazawa %51, beraberlik %26, Nara Club %21. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %54. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Zweigen Kanazawa: son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 5, yenilen gol 6.

Nara Club deplasmanda oynadığı son 5 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı; 5 gol attı, 15 gol yedi.

Zweigen Kanazawa - Nara Club aralarındaki maçlar

Son 5 eşleşmede galibiyetler Zweigen Kanazawa 2 - Nara Club 2, beraberlik 1. Bu maçlarda ortalama 3.8 gol görüldü.

Son karşılaşma: Nara Club 5-1 Zweigen Kanazawa (28/03/2026).