MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
16 MART CUMARTESİ
Kod
-
Ev Sahibi
Rakip
IY
223
MS
Curico Unido
3
1
Cobresal
1-1
224
MS
Red Bull Brasil
3
2
São Bento
1-1
225
MS
Gimnasia La Plata
1
0
Newells Old Boys
0-0
226
MS
Santos
0
1
Novorizontino
0-1
227
MS
Union Espanola
2
1
Huachipato
1-0
228
MS
Ferroviario
2
0
Sao Caetano
1-0
229
MS
Aldosivi
3
0
Colon Santa Fe
2-0
230
MS
Morelia Monarcas
1
1
Lobos BUAP
1-1
231
MS
Sport Boys
0
0
Academia Cantolao
0-0
232
MS
Puebla
1
0
UNAM Pumas
0-0
233
MS
Sangju Sangmu
2
0
Incheon United
0-0
234
MS
Newcastle Jets
2
3
Central Coast Mariners
0-0
235
MS
FC Seoul
0
0
Jeju United
0-0
236
MS
Seongnam FC
2
1
Suwon Bluewings
1-1
237
MS
Gazovik Orenburg
1
0
Dinamo Moskova
0-0
238
MS
Melbourne Victory
2
1
Brisbane Roar
2-0
239
MS
Tyumen
1
1
Chertanovo
1-0
107
MS
Atiker Konyaspor
0
2
Çaykur Rizespor
0-1
240
MS
Birevim Elazığspor
0
2
Adana Demirspor
0-1
241
MS
Ümraniyespor
1
2
Gazişehir Gaziantep FK
1-1
242
MS
Lokomotiv Gomel
1
2
FK Vitebsk
1-0
243
MS
Academica
1
0
Sporting Braga B
0-0
244
MS
Ural S.O
0
1
CSKA Moskova
0-0
108
MS
Huesca
1
3
Deportivo Alaves
1-1
245
MS
Dynamo Dresden
1
1
Magdeburg
0-1
246
MS
Hamburger SV
2
3
Darmstadt 98
2-0
247
MS
Sandhausen
4
0
St Pauli
2-0
248
MS
Krasnodar-2
0
2
PFC Sochi
0-1
249
MS
Chernomorets O.
0
3
Olexandria
0-3
250
MS
Keçiörengücü
0
0
Kastamonuspor 1966
0-0
251
MS
Fatih Karagümrük
0
2
Manisa BŞB
0-0
252
MS
Büyükçekmece Tepecikspor
2
0
Batman Petrolspor
1-0
253
MS
Tire 1922 Spor
2
0
Silivrispor
2-0
254
MS
Ankara Adliyespor
2
0
Payasspor
0-0
255
MS
Muğlaspor
1
0
Anagold 24Erzincanspor
0-0
109
MS
Watford
2
1
Crystal Palace
1-0
256
MS
Leeds United
0
1
Sheffield United
0-0
110
MS
Akhisarspor
2
3
Kasımpaşa
1-1
111
MS
BŞB Erzurumspor
0
1
Trabzonspor
0-0
257
MS
Banik Ostrava
1
1
Mlada Boleslav
1-1
258
MS
VfR Aalen
1
1
FSV Zwickau
1-1
259
MS
Osnabrück
3
1
Carl Zeiss Jena
1-1
260
MS
Sportfreunde Lotte
0
2
Kaiserslautern
0-0
261
MS
Unterhaching
0
0
Sonnenhof Grossaspach
0-0
262
MS
Wehen Wiesbaden
2
0
Preussen Münster
1-0
263
MS
Würzburger Kickers
2
1
1860 Münih
2-1
264
MS
Deportivo Capiata
1
3
Sportivo Luqueno
0-1
265
MS
Giresunspor
0
0
İstanbulspor
0-0
266
MS
Osmanlıspor FK
1
3
Hatayspor
0-2
268
MS
Rubin Kazan
0
2
Rostov
0-0
112
MS
Sassuolo
3
5
Sampdoria
1-3
269
MS
Lokomotiva Zagreb
3
1
Slaven Belupo
1-1
270
MS
Slovacko
0
0
Jablonec
0-0
271
MS
Slovan Liberec
1
0
Fastav Zlin
1-0
272
MS
Lorient
1
1
Stade Brest 29
0-0
273
MS
Benevento
2
3
Spezia
1-1
274
MS
Foggia
1
1
Cittadella
0-0
275
MS
Livorno
1
0
Salernitana
1-0
276
MS
Padova
0
1
Perugia
0-1
113
MS
Augsburg
3
1
Hannover 96
0-1
114
MS
Schalke 04
0
1
RB Leipzig
0-1
115
MS
Vfb Stuttgart
1
1
TSG 1899 Hoffenheim
0-1
116
MS
Vfl Wolfsburg
5
2
Fortuna Düsseldorf
1-1
277
MS
Jagiellonia Bialystok
1
3
Korona Kielce
0-2
278
MS
SKF Sered
1
4
Slovan Bratislava
0-2
117
MS
AFC Bournemouth
2
2
Newcastle United
0-1
118
MS
Burnley
1
2
Leicester City
1-1
119
MS
West Ham United
4
3
Huddersfield Town
1-2
280
MS
KV Mechelen
2
1
KFCO Beerschot Wilrijk
0-0
281
MS
Aston Villa
3
0
Middlesbrough
2-0
282
MS
Brentford
0
1
West Bromwich Albion
0-0
283
MS
Hull City
2
2
Queens Park Rangers
2-0
284
MS
Ipswich Town
1
1
Nottingham Forest
1-1
285
MS
Preston North End
1
0
Birmingham City
0-0
286
MS
Rotherham United
1
2
Norwich City
0-1
287
MS
Sheffield Wednesday
4
2
Blackburn Rovers
1-0
288
MS
Stoke City
0
0
Reading
0-0
289
MS
Wigan Athletic
5
2
Bolton Wanderers
1-0
290
MS
Accrington Stanley
0
1
Rochdale
0-0
291
MS
Bristol Rovers
0
0
Charlton Athletic
0-0
292
MS
Burton Albion
3
0
Blackpool
2-0
293
MS
Fleetwood Town
2
0
Plymouth Argyle
0-0
294
MS
Luton Town
2
2
Gillingham
1-0
295
MS
Oxford United
1
0
Bradford City
0-0
297
MS
Peterborough United
1
2
Coventry City
0-1
297
MS
Portsmouth
2
0
Scunthorpe United
0-0
298
MS
Shrewsbury Town
2
1
Wycombe Wanderers
0-0
299
MS
Southend United
0
1
AFC Wimbledon
0-0
300
MS
Sunderland
2
1
Walsall
1-1
301
MS
Bury
0
3
Cambridge United
0-2
302
MS
Crewe Alexandra
6
1
Crawley Town
4-1
303
MS
Exeter City
3
0
Colchester United
1-0
304
MS
Forest Green Rovers
1
1
Carlisle United
1-0
305
MS
Grimsby Town
0
0
Northampton Town
0-0
306
MS
Milton Keynes Dons
1
1
Stevenage
0-1
307
MS
Notts County
0
0
Morecambe
0-0
308
MS
Oldham Athletic
2
0
Tranmere Rovers
1-0
309
MS
Swindon Town
0
0
Port Vale
0-0
310
MS
Yeovil Town
0
2
Macclesfield Town
0-2
311
MS
Benfica B
2
1
Penafiel
0-0
312
MS
Mafra
2
2
Academico de Viseu
1-0
313
MS
Leixoes
1
0
Arouca
1-0
314
MS
Baltika
2
0
Spartak Moskova II
0-0
315
MS
Aberdeen
1
1
Livingston
1-1
316
MS
Hamilton
1
0
Hearts
1-0
317
MS
Hibernian
2
0
Motherwell
2-0
318
MS
Rangers FC
1
1
Kilmarnock
0-1
319
MS
St Johnstone
1
0
St Mirren
1-0
320
MS
Ayr United
1
0
Queen of South
1-0
321
MS
Dunfermline
0
1
Dundee United
0-1
322
MS
Falkirk
1
1
Partick Thistle
1-1
323
MS
Greenock Morton
1
2
Alloa Athletic
0-0
324
MS
Arbroath
2
1
East Fife
1-1
325
MS
Brechin City
0
3
Montrose
0-2
326
MS
Dumbarton
3
3
Airdrieonians
1-2
327
MS
Forfar Athletic
2
1
Raith Rovers
1-0
328
MS
Stenhousemuir
0
1
Stranraer
0-1
329
MS
Albion Rovers
1
0
Cowdenbeath
1-0
330
MS
Annan Athletic
3
1
Edinburgh City
1-0
331
MS
Berwick Rangers
2
0
Peterhead
2-0
332
MS
Clyde
3
1
Stirling Albion
1-0
333
MS
Queens Park
4
1
Elgin City
1-1
334
MS
Albacete
1
0
Extremadura UD
0-0
335
MS
Zorya Luhansk
0
1
Shakhtar Donetsk
0-1
120
MS
Real Madrid
2
0
Celta Vigo
0-0
338
MS
Asteras Tripolis
0
0
Lamia
0-0
340
MS
Belenenses
2
2
Portimonense
0-2
341
MS
Vitoria Setubal
0
1
Braga
0-1
121
MS
Olympique Lyon
3
2
Montpellier
1-1
122
MS
Beşiktaş
1
0
Göztepe
0-0
342
MS
Budapeşte Honved
3
0
Paksi FC
2-0
343
MS
Ferencvaros
2
0
Szombathelyi Haladas
0-0
344
MS
MOL Vidi
1
0
Mezökövesdi
1-0
345
MS
Puskas Akademia FC
3
2
MTK Budapeşte
1-2
346
MS
Ujpest
1
0
Kisvarda FC
1-0
347
MS
Arsenal Tula
2
0
Yenisey Krasnoyarsk
1-0
348
MS
Zeleziarne Podbrezova
1
1
Nitra
1-0
349
MS
Trencin
0
1
Spartak Trnava
0-1
350
MS
Zilina
4
0
Zemplin Michalovce
1-0
351
MS
Zlate Moravce
3
2
Senica
2-1
352
MS
Rapperswil Jona
1
2
Servette
1-0
353
MS
Velez Sarsfield
2
0
Atletico Tucuman
1-0
354
MS
Hajduk Split
3
0
Rudes
1-0
355
MS
Sparta Prag
2
1
Sigma Olomouc
0-1
356
MS
Schaffhausen
0
2
Lausanne
0-1
123
MS
Spal
2
1
Roma
1-0
357
MS
Panetolikos
1
2
PAOK
0-0
358
MS
Hellas Verona
1
1
Ascoli
1-1
359
MS
Chicago Fire
2
4
Seattle Sounders
0-2
360
MS
Zaglebie Sosnowiec
0
1
Lechia Gdansk
0-1
361
MS
Cadiz
1
1
Lugo
0-0
363
UZS
Djurgarden
2
2
Hacken
2-1
124
MS
Swansea City
2
3
Manchester City
2-0
125
MS
Hertha BSC Berlin
2
3
Borussia Dortmund
2-1
126
MS
Athletic Bilbao
2
0
Atletico Madrid
0-0
364
MS
Pas Giannina
0
0
Larisa
0-0
365
MS
Heerenveen
0
3
De Graafschap
0-1
367
MS
Columbus Crew SC
1
0
FC Dallas
1-0
368
MS
Vitoria Guimaraes
3
1
Boavista
1-0
370
MS
St. Gallen
0
2
Lugano
0-1
371
MS
Union de Santa Fe
3
0
Lanus
2-0
372
MS
Debreceni
1
0
Diosgyor
1-0
374
MS
FC Viitorul Constanta
0
1
CFR Cluj
0-0
375
MS
NAC Breda
0
4
Utrecht
0-2
376
MS
Feyenoord
2
3
Willem II
1-1
127
MS
Angers
0
0
Amiens SC
0-0
128
MS
Caen
0
5
Saint Etienne
0-3
129
MS
Guingamp
1
0
Dijon
0-0
130
MS
Nimes Olympique
2
2
Strasbourg
0-1
377
MS
Houston Dynamo
3
2
Vancouver Whitecaps FC
2-1
131
MS
Torino
2
3
Bologna
1-2
378
MS
Sao Paulo
0
1
Palmeiras
0-0
380
MS
New York Red Bulls
4
1
San Jose Earthquakes
0-1
381
MS
Legia Varşova
1
0
Slask Wroclaw
0-0
382
MS
Alcorcón
1
1
Tenerife
1-0
383
MS
Real Zaragoza
1
0
Elche
1-0
132
MS
Leganes
0
2
Girona
0-2
387
MS
Heracles Almelo
3
2
Vitesse
2-2
133
MS
Wolverhampton
2
1
Manchester United
0-0
388
MS
Orlando City FC
1
3
Montreal Impact
0-2
389
MS
Independiente Medellin
2
2
Atletico Nacional
1-1
373
MS
Union Comercio
0
0
San Martin
0-0
391
MS
Porto
3
0
Maritimo
0-0
392
MS
San Martín (SJ)
2
3
Argentinos Juniors
1-1

Maç Sonuçları

16 Mart 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.