UD Logrones - Cultural Leonesa İddaa Oranları

2. Lig B Başlamadı
UD Logrones Ev sahibi
G B G B G
—
Başlamasına kalan
21:30
18/10/2026
Cultural Leonesa Deplasman
B B M G M

UD Logrones - Cultural Leonesa maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.14
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.12
3. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15

İddaa Oran ve Tahminleri

25 tahmin gösteriliyor · toplam 25 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.14%76
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.12%75
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.15%74
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.15%72
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.23%70
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.56%55
KG VARKarşılıklı Gol1.58%53
ÇŞ X/2Çifte Şans1.47%52
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.58%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.70%49
KG YOKKarşılıklı Gol1.70%48
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.72%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.73%46
MS1Maç Sonucu1.79%45
İYXİlk Yarı Sonucu1.90%43
İY1İlk Yarı Sonucu2.35%34
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.42%29
MSXMaç Sonucu2.91%29
TG 01Toplam Gol Aralığı2.91%28
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.93%27
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.85%26
MS2Maç Sonucu3.12%24
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.66%23
İY2İlk Yarı Sonucu3.69%19
TG 6+Toplam Gol Aralığı15.70%3

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

UD Logrones - Cultural Leonesa maç bilgileri

2. Lig B (İspanya) programındaki UD Logrones - Cultural Leonesa maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

UD Logrones - Cultural Leonesa maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt: %76 (oran 1.14). İkinci ve üçüncü sırada Çifte Şans 1/X (%75) ile Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%74) var.

Maç sonucu yüzdeleri: UD Logrones %45, beraberlik %29, Cultural Leonesa %24. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %53. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %48. Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

UD Logrones iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; 6 gol attı, 3 gol yedi.

Cultural Leonesa son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 2-4.

UD Logrones - Cultural Leonesa aralarındaki maçlar

İki takımın son 4 karşılaşmasının bilançosu: UD Logrones 3 galibiyet, 1 beraberlik, Cultural Leonesa 0 galibiyet. Maç başına 2.5 gol.

Son karşılaşma: Cultural Leonesa 1-2 UD Logrones (28/05/2022).