MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
5 EKİM CUMARTESİ
Kod - Ev Sahibi Rakip IY
Saat 00:00
22063 San Luis 0 3 La Serena 0-2
Saat 01:00
19252 Newell's Old Boys 0 0 Banfield 0-0
Saat 01:10
32481 Los Andes 1 0 Sacachispas 1-0
Saat 01:15
20683 Figueirense 1 2 Oeste 1-2
Saat 02:30
21566 Loudoun United 2 0 Tampa Bay 0-0
22048 Huachipato 1 2 Unión La Calera 1-0
Saat 03:00
21567 Tampico Madero 2 3 Celaya 0-1
21209 Atlético Zacatepec 3 1 Mérida 0-1
22431 Club Guaraní 1 1 Libertad 0-0
Saat 03:10
19233 Atlético Tucumán 2 1 Talleres de Córdoba 1-0
Saat 03:30
20681 São Bento 0 3 RB Bragantino 0-1
Saat 04:00
21560 Sport Huancayo 0 0 Universidad San Martín 0-0
Saat 05:00
21571 Morelia 2 3 Necaxa 2-0
Saat 08:00
21575 Júbilo Iwata 0 2 Yokohama F. Marinos 0-1
21648 Albirex Niigata 6 0 Kagoshima United 3-0
21574 Sagan Tosu 2 1 Tokyo 0-0
21576 Vegalta Sendai 0 1 Matsumoto Yamaga 0-1
21647 Tokyo Verdy 1 2 Fagiano Okayama 1-0
21573 Nagoya Grampus 1 1 Oita Trinita 0-0
Saat 09:00
21586 Ansan Greeners 2 0 Seoul E-Land 1-0
21585 Busan I'Park 2 0 Suwon City 2-0
Saat 10:00
21594 Sanfrecce Hiroshima 6 2 Vissel Kobe 2-1
Saat 10:05
21649 Avispa Fukuoka 0 1 Ryūkyū 0-0
Saat 11:00
21613 Daejeon Citizen 1 2 Chunnam Dragons 1-1
21690 Luch Vladivostok 2 2 Avangard Kursk 2-1
21614 Anyang 1 2 Bucheon 1995 0-2
21662 SKA-Energiya 1 1 Khimki 1-1
Saat 11:15
21979 Třinec 3 2 Vítkovice 2-1
21984 Dukla Prag 1 0 Prostějov 1-0
21983 Chrudim 1 4 Zbrojovka Brno 1-1
Saat 11:30
9962 Badak Lampung 0 1 PS Semen Padang 0-0
568 Ufa 0 1 Akhmat Grozny 0-1
Saat 12:00
21646 V-Varen Nagasaki 3 2 Machida Zelvia 1-0
21657 Okzhetpes 2 3 Taraz 2-1
Saat 13:00
21770 Blokhus 0 0 VSK Århus 0-0
Saat 14:00
21843 Vorskla 1 1 Illychivets 0-0
21741 Vejgaard B 0 1 Dalum 0-1
21301 Liepāja 2 1 Metta / LU 2-0
11422 Klubi-04 0 0 Kiffen 0-0
11440 PEPO 4 2 JäPS 3-2
21659 Kairat 6 0 Aktobe 2-0
21740 Vanløse 1 1 B 93 0-1
1086 Sandhausen 2 2 Erzgebirge Aue 2-1
1081 Hamburg SV 2 0 Greuther Fürth 0-0
14179 Leganés 1 2 Levante 0-1
1085 Dynamo Dresden 0 2 Hannover 96 0-0
10051 FCV 5 1 GBK 3-0
11438 Viikingit 2 1 JIPPO 0-0
21697 Sarıyer 1 1 Amed Sportif 0-0
10071 GrIFK 3 1 Ilves II 2-0
10076 Gnistan 4 3 EPS 1-1
16632 Giresunspor 1 0 Akhisarspor 1-0
10072 Tampere United 2 1 Honka Akatemia 1-0
570 Gazovik Orenburg 2 0 Dinamo Moskova 0-0
Saat 14:10
21981 Hradec Králové 1 0 FK Pardubice 1-0
Saat 14:15
22257 Hvidovre 3 1 Næstved 1-0
Saat 14:30
21749 Sandviken 2 2 Boden 1-1
22233 Babelsberg 1 1 Rot-Weiß Erfurt 1-0
21746 Fulham 2 2 Charlton Athletic 0-1
21696 Hekimoğlu Trabzon 1 0 İnegölspor 1-0
21748 Varberg 4 0 Västerås SK 0-0
21747 GIF Sundsvall 4 4 Norrköping 3-0
21691 Gümüşhanespor 0 1 Tarsus İdman Yurdu 0-1
13600 Brighton & Hove Albion 3 0 Tottenham 2-0
12044 Gaz Metan Mediaş 2 1 Buftea 0-0
Saat 14:45
21768 FA 2000 2 0 Brønshøj 2-0
Saat 15:00
21781 Heimstetten 1 4 Illertissen 0-3
21797 Homburg 2 1 TuS RW Koblenz 2-1
21790 SV Lippstadt 08 0 0 TuS Haltern 0-0
21784 Rot-Weiß Oberhausen 3 1 Homberg 1-0
21794 Kickers Offenbach 3 0 Balingen 0-0
21778 Rain / Lech 1 2 Bayreuth 1-1
21792 Pirmasens 0 5 TSV Steinbach 0-3
21774 Heider SV 0 5 Wolfsburg II 0-3
21775 Greuther Fürth II 2 0 Eichstätt 1-0
21795 Freiburg II 1 3 Saarbrücken 0-1
21786 Fortuna Köln 2 1 Bergisch Gladbach 0-0
21798 FC Gießen 4 2 Hoffenheim II 1-1
21793 Bahlinger SC 1 0 Astoria Walldorf 0-0
21796 Aalen 0 0 Mainz 05 II 0-0
17649 Slutsksakhar 0 3 BATE 0-1
21791 Rödinghausen 3 1 Fortuna Düsseldorf II 3-0
21782 Aubstadt 2 0 Rosenheim 1-0
21703 Karabükspor 0 2 Bayburt İÖİ 0-0
21706 Niğde Anadolu 1 2 Elazığspor 0-2
21800 Atlantas 2 1 Riteriai 0-1
21801 Tvååker 2 1 Kristianstad 1-0
21803 Torns 2 0 Utsikten 0-0
21804 Rynninge 0 1 Gefle 0-0
21912 Fram Larvik 1 1 Florö 0-1
21802 Eskilsminne 1 0 Lindome 1-0
21799 Daugava Daugavpils II 1 1 Ventspils 1-1
1545 Unterhaching 2 2 Preußen Münster 2-0
1548 Viktoria Köln 2 2 Waldhof Mannheim 2-2
10018 AC Kajaani 1 2 Haka 1-0
21661 Chertanovo 2 2 Spartak Moskova II 0-0
1544 Sonnenhof Großaspach 1 5 Ingolstadt 1-3
1549 Hansa Rostock 2 1 Meppen 2-0
1547 Hallescher FC 1 1 Zwickau 0-1
1543 Kaiserslautern 3 1 Carl Zeiss Jena 1-1
16020 Kasımpaşa 1 4 Konyaspor 1-3
33172 Kasımpaşa 1 4 Konyaspor 1-3
21689 Nizhny Novgorod 1 3 Yenisey 1-2
21769 Aarhus Fremad 1 3 AB 0-1
21772 Næsby 0 0 Brabrand 0-0
21771 Middelfart 1 1 Ringkøbing 1-1
10019 MuSa 1 0 EIF 1-0
Saat 15:30
21262 Grazer AK 2 3 Austria Wien II 0-2
21886 Újpest 1 2 Mezőkövesd-Zsóry 0-1
Saat 15:45
21330 Auxerre 2 0 Le Havre 2-0
Saat 16:00
21049 Makedonya 0 6 Sırbistan 0-3
21828 Spezia 0 1 Benevento 0-0
21817 Skovshoved 0 4 Frem 0-1
21991 Garbarnia Kraków 0 2 Resovia Rzeszów 0-0
21824 Pordenone 2 0 Empoli 2-0
8917 Pogoń Szczecin 1 2 Raków Częstochowa 1-2
21988 Pogoń Siedlce 0 1 Olimpia Elbląg 0-1
21827 Livorno 3 4 Chievo 3-1
22043 Hajduk Split 2 0 Varaždin 1-0
21989 SKRA Częstochowa 3 2 Bytovia Bytów 1-1
21820 Crotone 3 1 Virtus Entella 2-0
21825 Cosenza 1 1 Venezia 1-0
28481 Aswan FC 1 5 Al Ahly 0-2
21990 Stal Rzeszów 1 2 Gryf Wejherowo 1-2
21830 SPAL 1 0 Parma 1-0
Saat 16:15
21831 Valmiera 1 3 Rīgas Futbola skola 0-1
Saat 16:30
13822 Bayern Münih 1 2 Hoffenheim 0-0
13792 Freiburg 2 2 Dortmund 0-1
13891 Paderborn 1 2 Mainz 05 1-2
567 Rubin Kazan 2 1 Tambov 2-0
21850 Bravo 2 2 Celje 1-0
13948 Leverkusen 1 1 RB Leipzig 0-0
21852 Airbus UK 1 1 UWIC Cardiff 0-1
21853 Carmarthen Town 1 2 Connah's Quay 1-1
16672 Eskişehirspor 1 3 Karagümrük 0-2
21785 Wattenscheid 09 2 2 Köln II 0-0
16586 İstanbulspor 1 1 Keçiörengücü 0-0
21851 Newtown 2 3 Barry Town 1-3
21848 Jerv 1 7 Start 0-3
21788 Schalke 04 II 3 0 Wuppertaler SV 1-0
Saat 17:00
21917 Aberdeen 1 1 Hibernian 0-0
13065 Accrington Stanley 2 2 Oxford United 0-1
21879 Bromley 1 2 Barrow 0-1
21863 Bristol City 1 0 Reading 1-0
21935 Brechin City 1 1 Stirling Albion 0-0
23993 Bradford City 2 1 Swindon Town 0-0
20682 Botafogo SP 4 1 Ponte Preta 3-0
21878 Boreham Wood 1 0 Solihull Moors 0-0
21924 Ayr United 0 2 Inverness CT 0-1
21903 Ards 3 2 Queen's University -
21933 Albion Rovers 1 3 Elgin City 0-2
21936 AIK 2 0 Örebro 0-0
21939 Åtvidaberg 1 1 Ljungskile 0-1
21856 Wacker Innsbruck II 2 2 Telfs 1-0
13613 Norwich City 1 5 Aston Villa 0-2
21855 Wiener Viktoria 2 2 Bruck/Leitha 0-2
13556 Watford 0 0 Sheffield United 0-0
14297 Real Madrid 4 2 Granada 2-0
13638 Liverpool 2 1 Leicester City 1-0
13490 Burnley 1 0 Everton 0-0
21940 Trollhättan 0 2 Oskarshamns AIK 0-0
21906 Levanger 1 3 Stjørdals-Blink 1-2
21913 Bærum 1 1 Grorud 0-0
21916 Asker 1 0 Elverum 0-0
21915 Åsane 3 0 Kjelsås 1-0
21941 Sylvia 1 2 Vasalund 1-1
21884 Jeddeloh 1 4 Schwarz-Weiß Rehden 0-3
21938 Mjällby 3 2 Östers 1-1
21980 Líšeň 1 3 Ústí nad Labem 0-2
21900 PSNI 0 4 Ballinamallard United -
21869 Preston North End 5 1 Barnsley 1-1
23998 Port Vale 3 1 Morecambe 0-1
23990 Plymouth Argyle 2 2 Scunthorpe United 1-1
21930 Peterhead 1 2 Airdrie United 1-1
21921 Partick Thistle 0 1 Queen of the South 0-0
10020 Oulu 4 1 Jaro 1-1
23992 Oldham Athletic 1 1 Cheltenham Town 1-0
24000 Northampton Town 0 1 Leyton Orient 0-0
23997 Newport County 1 0 Carlisle United 0-0
21919 Motherwell 2 0 St. Mirren 1-0
13081 Milton Keynes Dons 0 3 Burton Albion 0-1
21898 Carrick Rangers 1 4 Coleraine 1-2
21872 Millwall 2 1 Leeds United 2-0
21881 Maidenhead United 0 1 Halifax Town 0-1
22204 Lugo 0 2 Las Palmas 0-0
21867 Queens Park Rangers 4 2 Blackburn Rovers 1-0
21932 Queen's Park 1 2 Annan Athletic 0-2
21934 Stenhousemuir 3 2 Cove Rangers 3-1
21882 Sutton United 0 0 Stockport County 0-0
21864 Swansea City 1 2 Stoke City 1-1
21664 Torpedo Armavir 2 0 Tekstilshchik 2-0
21880 Torquay United 2 1 AFC Fylde 1-0
13367 Tranmere Rovers 0 1 Shrewsbury Town 0-1
23989 Walsall 0 3 Salford City 0-1
21894 Warrenpoint Town 4 3 Dungannon Swifts 0-2
13353 Rotherham United 4 0 Coventry City 2-0
21865 West Bromwich 4 2 Cardiff City 2-0
13161 AFC Wimbledon 3 2 Rochdale 3-0
21918 Ross County 2 2 St. Johnstone 1-1
21927 Raith Rovers 2 2 Falkirk 0-2
21883 Woking 1 1 Wrexham 0-0
13076 Wycombe Wanderers 3 3 Peterborough United 0-2
21868 Sheffield Wednesday 1 0 Wigan Athletic 0-0
21901 Loughgall 4 1 H&W Welders -
21876 Chesterfield 1 2 Eastleigh 1-1
23996 Crewe Alexandra 1 1 Exeter City 0-1
21929 East Fife 1 1 Stranraer 1-0
21902 Dundela 0 0 Ballyclare Comrades -
21925 Dundee FC 2 0 Arbroath 1-0
21926 Dumbarton 3 1 Forfar Athletic 3-0
21875 Dover Athletic 2 2 Notts County 1-1
13210 Doncaster Rovers 1 2 Portsmouth 0-0
21842 Desna 1 0 Olimpik Donetsk 0-0
21904 Dergview 3 1 Knockbreda -
21870 Derby County 2 0 Luton Town 1-0
21874 Dagenham & Redbridge 1 1 Barnet 1-1
21931 Cowdenbeath 1 0 Edinburgh City 1-0
23995 Colchester United 3 1 Stevenage 0-1
21928 Clyde 0 2 Montrose 0-2
21873 Chorley 0 0 Aldershot Town 0-0
21686 Fakel 0 0 Tom Tomsk 0-0
21687 Mordovia Saransk 0 1 Rotor Volgograd 0-0
23991 Grimsby Town 0 1 Mansfield Town 0-0
13177 Gillingham 3 1 Southend United 1-0
21877 Hartlepool United 2 1 Yeovil Town 0-0
21871 Not. Forest 1 0 Brentford 0-0
21922 Greenock Morton 1 1 Dunfermline Athletic 0-0
21920 Hearts 0 1 Kilmarnock 0-1
22225 Hobro 0 2 AaB 0-1
23994 Forest Green Rovers 3 1 Crawley Town 1-0
13310 Fleetwood Town 0 1 Ipswich Town 0-0
21866 Huddersfield Town 3 0 Hull City 0-0
23999 Cambridge United 2 2 Macclesfield Town 1-0
21937 Sirius 2 1 Helsingborg 1-0
13390 Lincoln City 2 0 Sunderland 1-0
21994 Legionovia Legionowo 0 0 Znicz Pruszków 0-0
21895 Institute 1 1 Ballymena United 1-0
Saat 17:15
22378 Panathinaikos 0 1 Xanthi 0-0
Saat 17:30
21942 Kitzbühel 1 2 Hall 1-1
21943 Spartak Trnava 1 2 DAC 0-1
16175 Göztepe 4 0 Kayserispor 3-0
22170 Amorebieta 1 4 Real Unión 0-1
17841 Pribram 0 0 Sigma Olomouc 0-0
17939 Opava 0 1 Teplice 0-0
17915 Baník Ostrava 4 0 Zlín 4-0
10347 Desportivo Aves 0 1 Tondela 0-0
33173 Göztepe 4 0 Kayserispor 3-0
Saat 17:40
34416 Al Sadd 2 4 Al Rayyan 1-2
Saat 18:00
34663 NC Magra 0 0 MC Alger 0-0
22168 Real Valladolid II 2 1 Real Sociedad II 0-0
21974 Westerlo 0 1 Excelsior Virton 0-0
22050 Deportivo Antofagasta 3 1 O'Higgins 0-0
21968 Mattersburg 2 3 Rapid Viyana 1-1
21837 Wigry Suwałki 1 4 Radomiak Radom 0-2
21665 Torpedo Moskova 2 0 Shinnik 1-0
21266 Sporting Covilhã 1 1 Vitória Setúbal 0-1
21965 Salzburg 6 0 Rheindorf Altach 3-0
22044 Górnik Polkowice 0 1 Katowice 0-0
22007 Pohronie 2 2 Zemplín Michalovce 1-1
21888 Paksi SE 2 1 Kaposvári Rákóczi 0-1
22005 Nitra 1 4 Senica 0-2
21890 Várda SE 3 3 Zalaegerszegi TE 0-2
21688 Baltika 4 1 Krasnodar II 2-1
21964 Admira 3 1 Swarovski Tirol 3-1
29929 Al Ittifaq 1 4 Al Hilal 1-1
21663 Chayka 0 2 Neftekhimik 0-1
21278 Chiasso 0 1 FC Schaffhausen 0-0
21977 Dinamo Zagreb 1 0 Slaven Koprivnica 1-0
22006 Žilina 1 0 Sereď 1-0
21887 Diósgyőr 1 1 Puskas FC 0-0
Saat 18:05
29931 Al Adalah 0 1 Al Shabab 0-0
Saat 18:15
21861 Neftçi 2 1 Səbail 2-0
Saat 18:20
29937 Al Feiha 0 3 Al Ahli 0-2
Saat 18:30
21282 Grasshopper 3 0 Wil 3-0
9072 Lech Poznań 4 0 Wisła Kraków 1-0
28472 Wadi Degla 0 1 Ismaily 0-0
4740 Paris SG 4 0 Angers 2-0
28478 El Entag El Harby 0 1 Al Mokawloon 0-0
Saat 18:45
21996 Chrobry Głogów 0 0 Warta Poznań 0-0
Saat 19:00
21823 Trapani 1 2 Juve Stabia 1-0
22009 Domžale 1 0 MND Tabor Sežana 1-0
16725 Balıkesirspor 3 2 Boluspor 1-1
21838 Chojniczanka Chojnice 1 2 Odra Opole 0-2
21834 Podb. Bielsko-Biała 4 0 GKS Bełchatów 0-0
22026 Degerfors 2 1 Brommapojkarna 1-0
22016 AS Eupen 0 2 Mechelen 0-1
28761 Highlands Park 0 1 SuperSport United 0-1
22025 Odds 1 1 Vålerenga 0-0
21811 Gurten 1 1 Deutschlandsberger SC 1-1
21833 Zagłębie Sosnowiec 3 1 Sandecja Nowy Sącz 1-0
22023 Hellas Verona 2 0 Sampdoria 1-0
566 Petrotrest 0 2 Krylya Sovetov 0-1
22213 Elche 1 1 Rayo Vallecano 0-0
22024 Sūduva 3 1 Panevėžys 2-1
21705 Kahramanmaraşspor 1 0 Eyüpspor 1-0
Saat 19:15
19295 Godoy Cruz 2 4 Gimnasia La Plata 1-2
19386 Argentinos Juniors 2 1 Arsenal 1-1
Saat 19:20
22032 Harrogate Town 2 0 Ebbsfleet United 1-0
Saat 19:30
21844 Lviv 0 0 Zorya 0-0
22033 Heracles 2 0 Emmen 1-0
14388 Valencia 2 1 Deportivo Alavés 1-0
21279 Kriens 2 3 Aarau 0-0
22380 Larissa 0 0 AEK 0-0
13603 West Ham 1 2 Crystal Palace 0-0
13906 Schalke 04 1 1 Köln 0-0
Saat 19:45
34664 MC Oran 4 0 USM Alger 2-0
Saat 19:50
34421 Katar SC 0 2 Al Ahli 0-0
Saat 20:00
22187 Levante II 1 1 FC Andorra 0-1
22169 Cultural Leonesa 3 1 Guijuelo 2-1
33175 Gençlerbirliği 0 0 Galatasaray 0-0
16288 Gençlerbirliği 0 0 Galatasaray 0-0
21978 Osijek 2 1 Gorica 0-0
22186 Orihuela 0 3 Llagostera 0-1
22045 Neuchâtel Xamax 2 2 Servette 0-2
21259 Lafnitz 1 1 Dornbirn 0-0
17853 Sparta Prag 4 0 Karviná 1-0
21997 Paços de Ferreira 1 1 Marítimo 1-0
22046 Thun 0 2 Luzern 0-0
21836 Nieciecza 4 3 Tychy 71 2-3
Saat 20:10
29941 Al Taawon 1 0 Abha 0-0
Saat 20:30
21889 MOL Vidi 2 1 Debrecen 1-1
12045 Steaua Bükreş 1 1 Dinamo Bükreş 1-1
Saat 20:45
22248 Vitesse 2 1 Utrecht 1-1
22065 Sparta Rotterdam 2 1 Twente 0-0
17663 Neman Grodno 0 1 Dinamo Brest 0-0
34661 Chlef 0 1 USM Bel Abbès 0-1
Saat 21:00
9066 Lechia Gdańsk 1 2 Zagłębie Lubin 0-1
34659 Biskra 2 1 CS Constantine 1-0
4619 Brest 2 0 Metz 2-0
22018 Zulte-Waregem 6 0 Cercle Brugge 2-0
22020 Waasland-Beveren 3 1 KV Oostende 2-1
22212 Ponferradina 2 0 Mirandes 1-0
4818 Montpellier 3 1 Monaco 2-0
22055 Colo Colo 3 2 Univ. Chile 0-1
4721 Toulouse 1 3 Bordeaux 0-2
4797 Nantes 1 0 Nice 0-0
28479 Al Masry 0 1 Al Ittihad 0-1
4594 Dijon 1 0 Strasbourg 1-0
Saat 21:15
21559 Academia Cantolao 1 2 Inti Gas 1-1
22073 Maribor 0 0 Mura 0-0
Saat 21:30
22208 Tenerife 1 2 Extremadura UD 1-1
19360 San Lorenzo 1 4 Central Córdoba Santiago 0-1
21973 OH Leuven 2 3 Lokeren 2-2
22015 Kortrijk 4 0 Sint-Truiden 3-0
Saat 21:45
19171 Sligo Rovers 0 0 Shamrock Rovers 0-0
22357 Novara 0 1 Pro Vercelli 0-1
22077 Vis Pesaro 1 1 Fermana 0-1
22076 Como 2 1 Giana Erminio 0-0
22079 Genoa 1 2 Milan 1-0
22078 Teramo 1 1 FC Rieti 0-0
22075 Heerenveen 1 0 Zwolle 1-0
Saat 22:00
22074 Always Ready 3 2 Royal Pari 2-1
34467 Boston River 0 2 Nacional 0-1
34469 Cerro Largo 5 1 Rampla Juniors 4-0
34464 Racing Club 4 1 Fénix 4-1
34468 Danubio 1 1 River Plate 1-1
14273 Osasuna 2 1 Villarreal 0-1
Saat 22:30
20685 Paraná 2 0 Coritiba 2-0
22001 Portimonense 1 1 Rio Ave 0-1
Saat 23:00
22084 São Paulo 2 1 Fortaleza 1-1
22082 Vasco da Gama 0 1 Santos 0-0
Saat 23:30
21561 Deportivo Binacional 4 0 Carlos Manucci Trujillo 3-0
22049 Universidad Concepción 1 1 Unión Española 1-1
Saat 23:45
19380 Estudiantes 0 0 Huracán 0-0

Maç Sonuçları

5 Ekim 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.