MAÇ SONUÇLARI

Tarih :
Tarih
Kod
Ev Sahibi MS Rakip IY
05/10/2019
00:00
22063
San Luis 0 3 La Serena 0-2
05/10/2019
01:00
19252
Newell's Old Boys 0 0 Banfield 0-0
05/10/2019
01:10
32481
Los Andes 1 0 Sacachispas 1-0
05/10/2019
01:15
20683
Figueirense 1 2 Oeste 1-2
05/10/2019
02:30
21566
Loudoun United 2 0 Tampa Bay 0-0
05/10/2019
02:30
22048
Huachipato 1 2 Unión La Calera 1-0
05/10/2019
03:00
21567
Tampico Madero 2 3 Celaya 0-1
05/10/2019
03:00
21209
Atlético Zacatepec 3 1 Mérida 0-1
05/10/2019
03:00
22431
Club Guarani 1 1 Libertad 0-0
05/10/2019
03:10
19233
Atlético Tucumán 2 1 Talleres de Córdoba 1-0
05/10/2019
03:30
20681
Sao Bento 0 3 RB Bragantino 0-1
05/10/2019
04:00
21560
Sport Huancayo 0 0 Universidad San Martín 0-0
05/10/2019
05:00
21571
Morelia 2 3 Necaxa 2-0
05/10/2019
08:00
21575
Júbilo Iwata 0 2 F. Marinos 0-1
05/10/2019
08:00
21648
Albirex Niigata 6 0 Kagoshima United 3-0
05/10/2019
08:00
21574
Sagan Tosu 2 1 Tokyo 0-0
05/10/2019
08:00
21576
Vegalta Sendai 0 1 Matsumoto Yamaga 0-1
05/10/2019
08:00
21647
Tokyo Verdy 1 2 Fagiano Okayama 1-0
05/10/2019
08:00
21573
Nagoya Grampus 1 1 Oita Trinita 0-0
05/10/2019
09:00
21586
Ansan Greeners 2 0 Seoul E-Land 1-0
05/10/2019
09:00
21585
Busan I'Park 2 0 Suwon City 2-0
05/10/2019
10:00
21594
Sanfrecce Hiroshima 6 2 Vissel Kobe 2-1
05/10/2019
10:05
21649
Avispa Fukuoka 0 1 Ryūkyū 0-0
05/10/2019
11:00
21613
Daejeon Citizen 1 2 Chunnam Dragons 1-1
05/10/2019
11:00
21690
Luch Vladivostok 2 2 Avangard Kursk 2-1
05/10/2019
11:00
21614
Anyang 1 2 Bucheon 1995 0-2
05/10/2019
11:00
21662
SKA-Energiya 1 1 Khimki 1-1
05/10/2019
11:15
21979
Trinec 3 2 Vítkovice 2-1
05/10/2019
11:15
21984
Dukla Prag 1 0 Prostějov 1-0
05/10/2019
11:15
21983
Chrudim 1 4 Zbrojovka Brno 1-1
05/10/2019
11:30
9962
Badak Lampung 0 1 PS Semen Padang 0-0
05/10/2019
11:30
9921
Kalteng Putra 1 1 Barito Putera 0-0
05/10/2019
11:30
568
Ufa 0 1 Akhmat Grozny 0-1
05/10/2019
12:00
21646
V-Varen Nagasaki 3 2 Machida Zelvia 1-0
05/10/2019
12:00
21657
Okzhetpes 2 3 Taraz 2-1
05/10/2019
12:00
21655
Zhetysu 2 1 Irtysh 0-1
05/10/2019
13:00
21770
Blokhus 0 0 VSK Århus 0-0
05/10/2019
13:00
21660
Spyris Kaunas 1 2 Zalgiris 1-1
05/10/2019
13:00
32096
Academica 1 0 Benfica-B 1-0
05/10/2019
14:00
21843
Vorskla 1 1 Illychivets 0-0
05/10/2019
14:00
21741
Vejgaard B 0 1 Dalum 0-1
05/10/2019
14:00
21301
Liepāja 2 1 Metta / LU 2-0
05/10/2019
14:00
21743
Jelgava 5 2 Spartaks 2-0
05/10/2019
14:00
11422
Klubi-04 0 0 Kiffen 0-0
05/10/2019
14:00
10049
OLS 2 1 KajHa 0-1
05/10/2019
14:00
11440
PEPO 4 2 JäPS 3-2
05/10/2019
14:00
21659
Kairat 6 0 Aktobe 2-0
05/10/2019
14:00
10047
VPS II 0 2 VIFK 0-0
05/10/2019
14:00
21740
Vanløse 1 1 B 93 0-1
05/10/2019
14:00
1086
Sandhausen 2 2 Erzgebirge Aue 2-1
05/10/2019
14:00
1081
Hamburg SV 2 0 Greuther Fürth 0-0
05/10/2019
14:00
14179
CD Leganes 1 2 Levante 0-1
05/10/2019
14:00
10073
SalPa 2 2 Jazz 0-2
05/10/2019
14:00
1085
Dynamo Dresden 0 2 Hannover 96 0-0
05/10/2019
14:00
10051
FCV 5 1 GBK 3-0
05/10/2019
14:00
11438
Viikingit 2 1 JIPPO 0-0
05/10/2019
14:00
21697
Sarıyer 1 1 Amed Sportif 0-0
05/10/2019
14:00
10071
GrIFK 3 1 Ilves II 2-0
05/10/2019
14:00
10076
Gnistan 4 3 EPS 1-1
05/10/2019
14:00
10075
Espoo 2 2 KäPa 1-1
05/10/2019
14:00
16632
Giresunspor 1 0 Akhisarspor 1-0
05/10/2019
14:00
10072
Tampere United 2 1 Honka Akatemia 1-0
05/10/2019
14:00
570
Gazovik Orenburg 2 0 Dinamo Moskova 0-0
05/10/2019
14:10
21981
Hradec Kralove 1 0 FK Pardubice 1-0
05/10/2019
14:15
22257
Hvidovre 3 1 Næstved 1-0
05/10/2019
14:30
21749
Sandviken 2 2 Boden 1-1
05/10/2019
14:30
22233
Babelsberg 1 1 Rot-Weiß Erfurt 1-0
05/10/2019
14:30
21746
Fulham 2 2 Charlton Athletic 0-1
05/10/2019
14:30
21728
Pazarspor 3 1 Gölcükspor 1-0
05/10/2019
14:30
21696
Hekimoğlu Trabzon 1 0 İnegölspor 1-0
05/10/2019
14:30
21748
Varberg 4 0 Västerås SK 0-0
05/10/2019
14:30
10001
Madura United 2 1 Persib Bandung 1-1
05/10/2019
14:30
21747
GIF Sundsvall 4 4 Norrköping 3-0
05/10/2019
14:30
21691
Gümüşhanespor 0 1 Tarsus İdman Yurdu 0-1
05/10/2019
14:30
13600
Brighton & Hove Albion 3 0 Tottenham 2-0
05/10/2019
14:30
12044
Gaz Metan Mediaş 2 1 Buftea 0-0
05/10/2019
14:45
21768
FA 2000 2 0 Brønshøj 2-0
05/10/2019
15:00
21781
Heimstetten 1 4 Illertissen 0-3
05/10/2019
15:00
21797
Homburg 2 1 TuS RW Koblenz 2-1
05/10/2019
15:00
21790
SV Lippstadt 08 0 0 TuS Haltern 0-0
05/10/2019
15:00
21784
Rot-Weiß Oberhausen 3 1 Homberg 1-0
05/10/2019
15:00
21794
Kickers Offenbach 3 0 Balingen 0-0
05/10/2019
15:00
21778
Rain / Lech 1 2 Bayreuth 1-1
05/10/2019
15:00
21792
Pirmasens 0 5 TSV Steinbach 0-3
05/10/2019
15:00
21774
Heider SV 0 5 Wolfsburg II 0-3
05/10/2019
15:00
21775
Greuther Fürth II 2 0 Eichstätt 1-0
05/10/2019
15:00
21795
Freiburg II 1 3 Saarbrücken 0-1
05/10/2019
15:00
21786
Fortuna Köln 2 1 Bergisch Gladbach 0-0
05/10/2019
15:00
21798
FC Gießen 4 2 Hoffenheim II 1-1
05/10/2019
15:00
21793
Bahlinger SC 1 0 Astoria Walldorf 0-0
05/10/2019
15:00
21796
Aalen 0 0 Mainz 05 II 0-0
05/10/2019
15:00
17649
Slutsksakhar 0 3 BATE 0-1
05/10/2019
15:00
21791
Rödinghausen 3 1 Fortuna Düsseldorf II 3-0
05/10/2019
15:00
21782
Aubstadt 2 0 Rosenheim 1-0
05/10/2019
15:00
21734
Osmaniyespor 3 1 Yeşilyurt Bld 1-1
05/10/2019
15:00
21699
1922 Konyaspor 0 1 Afjet Afyonspor 0-0
05/10/2019
15:00
21707
Ankara Demirspor 1 2 Sivas Bld 0-0
05/10/2019
15:00
21693
Hacettepe 1 0 Sancaktepe FK 1-0
05/10/2019
15:00
21703
Karabükspor 0 2 Bayburt İÖİ 0-0
05/10/2019
15:00
21700
Kırşehir Bld 0 0 Sakaryaspor 0-0
05/10/2019
15:00
21706
Niğde Anadolu 1 2 Elazığspor 0-2
05/10/2019
15:00
21692
Zonguldak Kömürspor 1 2 Yeni Çorumspor 1-0
05/10/2019
15:00
21800
Atlantas 2 1 Riteriai 0-1
05/10/2019
15:00
21801
Tvååker 2 1 Kristianstad 1-0
05/10/2019
15:00
21803
Torns 2 0 Utsikten 0-0
05/10/2019
15:00
21804
Rynninge 0 1 Gefle 0-0
05/10/2019
15:00
21912
Fram Larvik 1 1 Florö 0-1
05/10/2019
15:00
21802
Eskilsminne 1 0 Lindome 1-0
05/10/2019
15:00
21729
Nevşehir Bld 2 0 Modafen 0-0
05/10/2019
15:00
21799
Daugava Daugavpils II 1 1 Ventspils 1-1
05/10/2019
15:00
1545
Unterhaching 2 2 Preußen Münster 2-0
05/10/2019
15:00
1548
Viktoria Köln 2 2 Waldhof Mannheim 2-2
05/10/2019
15:00
10018
AC Kajaani 1 2 Haka 1-0
05/10/2019
15:00
21661
Chertanovo 2 2 Spartak Moskova II 0-0
05/10/2019
15:00
1544
Sonnenhof Grossaspach 1 5 Ingolstadt 1-3
05/10/2019
15:00
1549
Hansa Rostock 2 1 Meppen 2-0
05/10/2019
15:00
1547
Hallescher FC 1 1 Zwickau 0-1
05/10/2019
15:00
1543
Kaiserslautern 3 1 Carl Zeiss Jena 1-1
05/10/2019
15:00
16020
Kasımpaşa 1 4 Konyaspor 1-3
05/10/2019
15:00
33172
Kasımpaşa 1 4 Konyaspor 1-3
05/10/2019
15:00
21689
Nizhny Novgorod 1 3 Yenisey 1-2
05/10/2019
15:00
21769
Aarhus Fremad 1 3 AB 0-1
05/10/2019
15:00
21772
Næsby 0 0 Brabrand 0-0
05/10/2019
15:00
21771
Middelfart 1 1 Ringkøbing 1-1
05/10/2019
15:00
10019
MuSa 1 0 EIF 1-0
05/10/2019
15:30
21262
Grazer AK 2 3 Austria Wien II 0-2
05/10/2019
15:30
21886
Ujpest FC 1 2 Mezőkövesd-Zsóry 0-1
05/10/2019
15:30
21708
Uşakspor 1 0 Etimesgut Bld 1-0
05/10/2019
15:30
21695
Pendikspor 2 1 Başkent Akademi 0-1
05/10/2019
15:30
21701
Bandırmaspor 2 1 Tuzlaspor 0-1
05/10/2019
15:30
21702
BB Bodrumspor 1 5 Kastamonuspor 0-2
05/10/2019
15:45
21330
Auxerre 2 0 Le Havre 2-0
05/10/2019
16:00
21049
Makedonya 0 6 Sırbistan 0-3
05/10/2019
16:00
21828
Spezia 0 1 Benevento 0-0
05/10/2019
16:00
21817
Skovshoved 0 4 Frem 0-1
05/10/2019
16:00
21991
Garbarnia Kraków 0 2 Resovia Rzeszów 0-0
05/10/2019
16:00
21824
Pordenone 2 0 Empoli 2-0
05/10/2019
16:00
8917
Pogoń Szczecin 1 2 Raków Częstochowa 1-2
05/10/2019
16:00
21988
Pogoń Siedlce 0 1 Olimpia Elbląg 0-1
05/10/2019
16:00
21827
Livorno 3 4 Chievo 3-1
05/10/2019
16:00
22043
Hajduk Split 2 0 Varazdin 1-0
05/10/2019
16:00
21989
SKRA Częstochowa 3 2 Bytovia Bytów 1-1
05/10/2019
16:00
21820
Crotone 3 1 Virtus Entella 2-0
05/10/2019
16:00
21825
Cosenza 1 1 Venezia 1-0
05/10/2019
16:00
28481
Aswan FC 1 5 Al Ahly 0-2
05/10/2019
16:00
21990
Stal Rzeszow 1 2 Gryf Wejherowo 1-2
05/10/2019
16:00
21694
Şanlıurfaspor 0 1 Kırklarelispor 0-0
05/10/2019
16:00
21830
SPAL 1 0 Parma 1-0
05/10/2019
16:00
21815
WAC / St. Andrä II 4 2 Stadl-Paura 1-0
05/10/2019
16:15
21831
Valmiera 1 3 Rīgas Futbola skola 0-1
05/10/2019
16:30
13822
Bayern Münih 1 2 Hoffenheim 0-0
05/10/2019
16:30
13792
Freiburg 2 2 Dortmund 0-1
05/10/2019
16:30
13891
Paderborn 1 2 Mainz 05 1-2
05/10/2019
16:30
567
Rubin Kazan 2 1 Tambov 2-0
05/10/2019
16:30
21850
Bravo 2 2 Celje 1-0
05/10/2019
16:30
13948
Leverkusen 1 1 RB Leipzig 0-0
05/10/2019
16:30
21852
Airbus UK 1 1 UWIC Cardiff 0-1
05/10/2019
16:30
21853
Carmarthen Town 1 2 Connah's Quay 1-1
05/10/2019
16:30
16672
Eskişehirspor 1 3 Karagümrük 0-2
05/10/2019
16:30
21785
Wattenscheid 09 2 2 Köln II 0-0
05/10/2019
16:30
16586
İstanbulspor 1 1 Keçiörengücü 0-0
05/10/2019
16:30
21851
Newtown 2 3 Barry Town 1-3
05/10/2019
16:30
21848
Jerv 1 7 Start 0-3
05/10/2019
16:30
21788
Schalke 04 II 3 0 Wuppertaler SV 1-0
05/10/2019
17:00
21917
Aberdeen 1 1 Hibernian 0-0
05/10/2019
17:00
13065
Accrington Stanley 2 2 Oxford United 0-1
05/10/2019
17:00
21879
Bromley 1 2 Barrow 0-1
05/10/2019
17:00
21863
Bristol City 1 0 Reading 1-0
05/10/2019
17:00
21935
Brechin City 1 1 Stirling Albion 0-0
05/10/2019
17:00
23993
Bradford City 2 1 Swindon Town 0-0
05/10/2019
17:00
20682
Botafogo SP 4 1 Ponte Preta 3-0
05/10/2019
17:00
21878
Boreham Wood 1 0 Solihull Moors 0-0
05/10/2019
17:00
21924
Ayr United 0 2 Inverness CT 0-1
05/10/2019
17:00
21903
Ards 3 2 Queen's University -
05/10/2019
17:00
21933
Albion Rovers 1 3 Elgin City 0-2
05/10/2019
17:00
21936
AIK 2 0 Örebro 0-0
05/10/2019
17:00
22176
Deportivo Alavés II 1 0 Barakaldo 0-0
05/10/2019
17:00
21939
Åtvidaberg 1 1 Ljungskile 0-1
05/10/2019
17:00
21856
Wacker Innsbruck II 2 2 Telfs 1-0
05/10/2019
17:00
13613
Norwich City 1 5 Aston Villa 0-2
05/10/2019
17:00
21857
Avusturya Salzburg 7 0 Bischofshofen 3-0
05/10/2019
17:00
21855
Wiener Viktoria 2 2 Bruck/Leitha 0-2
05/10/2019
17:00
13556
Watford 0 0 Sheffield United 0-0
05/10/2019
17:00
14297
Real Madrid 4 2 Granada 2-0
05/10/2019
17:00
13638
Liverpool 2 1 Leicester City 1-0
05/10/2019
17:00
13490
Burnley 1 0 Everton 0-0
05/10/2019
17:00
21940
Trollhättan 0 2 Oskarshamns AIK 0-0
05/10/2019
17:00
21906
Levanger 1 3 Stjørdals-Blink 1-2
05/10/2019
17:00
21913
Bærum 1 1 Grorud 0-0
05/10/2019
17:00
21916
Asker 1 0 Elverum 0-0
05/10/2019
17:00
21915
Åsane 3 0 Kjelsås 1-0
05/10/2019
17:00
21941
Sylvia 1 2 Vasalund 1-1
05/10/2019
17:00
21884
Jeddeloh 1 4 Schwarz-Weiß Rehden 0-3
05/10/2019
17:00
21938
Mjällby 3 2 Östers 1-1
05/10/2019
17:00
21980
Líšeň 1 3 Ústí nad Labem 0-2
05/10/2019
17:00
21900
PSNI 0 4 Ballinamallard United -
05/10/2019
17:00
21869
Preston North End 5 1 Barnsley 1-1
05/10/2019
17:00
23998
Port Vale 3 1 Morecambe 0-1
05/10/2019
17:00
23990
Plymouth Argyle 2 2 Scunthorpe United 1-1
05/10/2019
17:00
21930
Peterhead 1 2 Airdrie United 1-1
05/10/2019
17:00
21921
Partick Thistle 0 1 Queen of the South 0-0
05/10/2019
17:00
10020
Oulu 4 1 Jaro 1-1
05/10/2019
17:00
23992
Oldham Athletic 1 1 Cheltenham Town 1-0
05/10/2019
17:00
24000
Northampton Town 0 1 Leyton Orient 0-0
05/10/2019
17:00
23997
Newport County 1 0 Carlisle United 0-0
05/10/2019
17:00
21919
Motherwell 2 0 St. Mirren 1-0
05/10/2019
17:00
13081
Milton Keynes Dons 0 3 Burton Albion 0-1
05/10/2019
17:00
21898
Carrick Rangers 1 4 Coleraine 1-2
05/10/2019
17:00
21872
Millwall 2 1 Leeds United 2-0
05/10/2019
17:00
21881
Maidenhead United 0 1 Halifax Town 0-1
05/10/2019
17:00
22204
Lugo 0 2 Las Palmas 0-0
05/10/2019
17:00
21867
Queens Park Rangers 4 2 Blackburn Rovers 1-0
05/10/2019
17:00
21932
Queen's Park 1 2 Annan Athletic 0-2
05/10/2019
17:00
21934
Stenhousemuir 3 2 Cove Rangers 3-1
05/10/2019
17:00
21882
Sutton United 0 0 Stockport County 0-0
05/10/2019
17:00
21864
Swansea City 1 2 Stoke City 1-1
05/10/2019
17:00
21664
Torpedo Armavir 2 0 Tekstilshchik 2-0
05/10/2019
17:00
21880
Torquay United 2 1 AFC Fylde 1-0
05/10/2019
17:00
13367
Tranmere Rovers 0 1 Shrewsbury Town 0-1
05/10/2019
17:00
23989
Walsall 0 3 Salford City 0-1
05/10/2019
17:00
21894
Warrenpoint Town 4 3 Dungannon Swifts 0-2
05/10/2019
17:00
13353
Rotherham United 4 0 Coventry City 2-0
05/10/2019
17:00
21865
West Bromwich 4 2 Cardiff City 2-0
05/10/2019
17:00
13161
AFC Wimbledon 3 2 Rochdale 3-0
05/10/2019
17:00
21918
Ross County 2 2 St. Johnstone 1-1
05/10/2019
17:00
21927
Raith Rovers 2 2 Falkirk 0-2
05/10/2019
17:00
21883
Woking 1 1 Wrexham 0-0
05/10/2019
17:00
13076
Wycombe Wanderers 3 3 Peterborough United 0-2
05/10/2019
17:00
21868
Sheffield Wednesday 1 0 Wigan Athletic 0-0
05/10/2019
17:00
21901
Loughgall 4 1 H&W Welders -
05/10/2019
17:00
21876
Chesterfield 1 2 Eastleigh 1-1
05/10/2019
17:00
23996
Crewe Alexandra 1 1 Exeter City 0-1
05/10/2019
17:00
21929
East Fife 1 1 Stranraer 1-0
05/10/2019
17:00
21902
Dundela 0 0 Ballyclare Comrades -
05/10/2019
17:00
21925
Dundee FC 2 0 Arbroath 1-0
05/10/2019
17:00
21926
Dumbarton 3 1 Forfar Athletic 3-0
05/10/2019
17:00
21875
Dover Athletic 2 2 Notts County 1-1
05/10/2019
17:00
13210
Doncaster Rovers 1 2 Portsmouth 0-0
05/10/2019
17:00
21842
Desna 1 0 Olimpik Donetsk 0-0
05/10/2019
17:00
21904
Dergview 3 1 Knockbreda -
05/10/2019
17:00
21870
Derby County 2 0 Luton Town 1-0
05/10/2019
17:00
21874
Dagenham & Redbridge 1 1 Barnet 1-1
05/10/2019
17:00
21931
Cowdenbeath 1 0 Edinburgh City 1-0
05/10/2019
17:00
23995
Colchester United 3 1 Stevenage 0-1
05/10/2019
17:00
21928
Clyde 0 2 Montrose 0-2
05/10/2019
17:00
21873
Chorley 0 0 Aldershot Town 0-0
05/10/2019
17:00
21686
Fakel 0 0 Tom Tomsk 0-0
05/10/2019
17:00
21687
Mordovia Saransk 0 1 Rotor Volgograd 0-0
05/10/2019
17:00
23991
Grimsby Town 0 1 Mansfield Town 0-0
05/10/2019
17:00
13177
Gillingham 3 1 Southend United 1-0
05/10/2019
17:00
21877
Hartlepool United 2 1 Yeovil Town 0-0
05/10/2019
17:00
21871
Not. Forest 1 0 Brentford 0-0
05/10/2019
17:00
21922
Greenock Morton 1 1 Dunfermline Athletic 0-0
05/10/2019
17:00
21920
Hearts 0 1 Kilmarnock 0-1
05/10/2019
17:00
22225
Hobro 0 2 AaB 0-1
05/10/2019
17:00
23994
Forest Green Rovers 3 1 Crawley Town 1-0
05/10/2019
17:00
13310
Fleetwood Town 0 1 Ipswich Town 0-0
05/10/2019
17:00
21866
Huddersfield Town 3 0 Hull City 0-0
05/10/2019
17:00
23999
Cambridge United 2 2 Macclesfield Town 1-0
05/10/2019
17:00
21937
Sirius 2 1 Helsingborg 1-0
05/10/2019
17:00
13390
Lincoln City 2 0 Sunderland 1-0
05/10/2019
17:00
21994
Legionovia Legionowo 0 0 Znicz Pruszków 0-0
05/10/2019
17:00
21895
Institute 1 1 Ballymena United 1-0
05/10/2019
17:15
22378
Panathinaikos 0 1 Xanthi 0-0
05/10/2019
17:30
21942
Kitzbühel 1 2 Hall 1-1
05/10/2019
17:30
21943
Spartak Trnava 1 2 DAC 0-1
05/10/2019
17:30
16175
Göztepe 4 0 Kayserispor 3-0
05/10/2019
17:30
22170
Amorebieta 1 4 Real Union 0-1
05/10/2019
17:30
17841
Pribram 0 0 Sigma Olomouc 0-0
05/10/2019
17:30
17939
Opava 0 1 Teplice 0-0
05/10/2019
17:30
17915
Baník Ostrava 4 0 Zlín 4-0
05/10/2019
17:30
10347
Desportivo Aves 0 1 Tondela 0-0
05/10/2019
17:30
33173
Göztepe 4 0 Kayserispor 3-0
05/10/2019
17:40
34416
Al Sadd 2 4 Al Rayyan 1-2
05/10/2019
18:00
34663
NC Magra 0 0 MC Alger 0-0
05/10/2019
18:00
22168
Real Valladolid II 2 1 Real Sociedad II 0-0
05/10/2019
18:00
17677
Shakhtyor 3 0 Torpedo Zhodino 1-0
05/10/2019
18:00
21974
Westerlo 0 1 Excelsior Virton 0-0
05/10/2019
18:00
22050
Deportivo Antofagasta 3 1 O'Higgins 0-0
05/10/2019
18:00
21968
Mattersburg 2 3 Rapid Viyana 1-1
05/10/2019
18:00
21837
Wigry Suwałki 1 4 Radomiak Radom 0-2
05/10/2019
18:00
21665
Torpedo Moskova 2 0 Shinnik 1-0
05/10/2019
18:00
21266
Sporting Covilha 1 1 Vitoria Setubal 0-1
05/10/2019
18:00
21965
Salzburg 6 0 Rheindorf Altach 3-0
05/10/2019
18:00
22044
Górnik Polkowice 0 1 GKS Katovice 0-0
05/10/2019
18:00
22007
Pohronie 2 2 Zemplín Michalovce 1-1
05/10/2019
18:00
21888
Paksi SE 2 1 Kaposvari Rakoczi 0-1
05/10/2019
18:00
22005
Nitra 1 4 Senica 0-2
05/10/2019
18:00
21890
Varda SE 3 3 Zalaegerszegi TE 0-2
05/10/2019
18:00
21688
Baltika 4 1 Krasnodar II 2-1
05/10/2019
18:00
21964
Admira 3 1 Swarovski Tirol 3-1
05/10/2019
18:00
29929
Al Ittifaq 1 4 Al Hilal 1-1
05/10/2019
18:00
21663
Chayka 0 2 Neftekhimik 0-1
05/10/2019
18:00
21278
Chiasso 0 1 FC Schaffhausen 0-0
05/10/2019
18:00
21977
Dinamo Zagreb 1 0 Slaven Koprivnica 1-0
05/10/2019
18:00
22006
MSK Zilina 1 0 SKF Sered 1-0
05/10/2019
18:00
21887
Diósgyőr 1 1 Puskas FC 0-0
05/10/2019
18:05
29931
Al Adalah 0 1 Al Shabab 0-0
05/10/2019
18:15
21861
Neftçi 2 1 Səbail 2-0
05/10/2019
18:20
29937
Al Feiha 0 3 Al Ahli 0-2
05/10/2019
18:30
21282
Grasshopper 3 0 Wil 3-0
05/10/2019
18:30
9072
Lech Poznań 4 0 Wisla Krakow 1-0
05/10/2019
18:30
28472
Wadi Degla 0 1 Ismaily 0-0
05/10/2019
18:30
4740
Paris SG 4 0 Angers 2-0
05/10/2019
18:30
28478
El Entag El Harby 0 1 Al Mokawloon 0-0
05/10/2019
18:45
21996
Chrobry Głogów 0 0 Warta Poznań 0-0
05/10/2019
19:00
21823
Trapani 1 2 Juve Stabia 1-0
05/10/2019
19:00
22009
Domžale 1 0 MND Tabor Sežana 1-0
05/10/2019
19:00
16725
Balıkesirspor 3 2 Boluspor 1-1
05/10/2019
19:00
21838
Chojniczanka Chojnice 1 2 Odra Opole 0-2
05/10/2019
19:00
21834
Podb. Bielsko-Biała 4 0 GKS Belchatow 0-0
05/10/2019
19:00
22026
Degerfors 2 1 Brommapojkarna 1-0
05/10/2019
19:00
21732
Diyarbekirspor 2 1 Muğlaspor 1-1
05/10/2019
19:00
22016
AS Eupen 0 2 Mechelen 0-1
05/10/2019
19:00
28761
Highlands Park 0 1 SuperSport United 0-1
05/10/2019
19:00
22025
Odds 1 1 Vålerenga 0-0
05/10/2019
19:00
21811
Gurten 1 1 Deutschlandsberger SC 1-1
05/10/2019
19:00
21833
Zagłębie Sosnowiec 3 1 Sandecja Nowy Sącz 1-0
05/10/2019
19:00
22023
Hellas Verona 2 0 Sampdoria 1-0
05/10/2019
19:00
566
Petrotrest 0 2 Krylya Sovetov 0-1
05/10/2019
19:00
22213
Elche 1 1 Rayo Vallecano 0-0
05/10/2019
19:00
21698
Samsunspor 2 2 Manisa FK 0-2
05/10/2019
19:00
22179
Espanyol II 2 1 La Nucia 2-1
05/10/2019
19:00
22024
Sūduva 3 1 Panevėžys 2-1
05/10/2019
19:00
21705
Kahramanmaraşspor 1 0 Eyüpspor 1-0
05/10/2019
19:15
19295
Godoy Cruz 2 4 Gimnasia La Plata 1-2
05/10/2019
19:15
19386
Argentinos Juniors 2 1 Arsenal 1-1
05/10/2019
19:20
22032
Harrogate Town 2 0 Ebbsfleet United 1-0
05/10/2019
19:30
21844
Lviv 0 0 Zorya 0-0
05/10/2019
19:30
22033
Heracles 2 0 Emmen 1-0
05/10/2019
19:30
14388
Valencia 2 1 Deportivo Alavés 1-0
05/10/2019
19:30
21279
Kriens 2 3 Aarau 0-0
05/10/2019
19:30
22380
Larissa 0 0 AEK 0-0
05/10/2019
19:30
13603
West Ham 1 2 Crystal Palace 0-0
05/10/2019
19:30
13906
Schalke 04 1 1 Köln 0-0
05/10/2019
19:45
34664
MC Oran 4 0 USM Alger 2-0
05/10/2019
19:50
34421
Katar SC 0 2 Al Ahli 0-0
05/10/2019
20:00
22187
Levante II 1 1 FC Andorra 0-1
05/10/2019
20:00
22169
Cultural Leonesa 3 1 Guijuelo 2-1
05/10/2019
20:00
33175
Gençlerbirliği 0 0 Galatasaray 0-0
05/10/2019
20:00
16288
Gençlerbirliği 0 0 Galatasaray 0-0
05/10/2019
20:00
21978
Osijek 2 1 Gorica 0-0
05/10/2019
20:00
22186
Orihuela 0 3 Llagostera 0-1
05/10/2019
20:00
22045
Neuchâtel Xamax 2 2 Servette 0-2
05/10/2019
20:00
21259
Lafnitz 1 1 Dornbirn 0-0
05/10/2019
20:00
17853
Sparta Prag 4 0 Karviná 1-0
05/10/2019
20:00
21997
Paços de Ferreira 1 1 Marítimo 1-0
05/10/2019
20:00
22046
Thun 0 2 Luzern 0-0
05/10/2019
20:00
21836
Nieciecza 4 3 Tychy 71 2-3
05/10/2019
20:10
29941
Al Taawon 1 0 Abha 0-0
05/10/2019
20:30
21889
MOL Vidi 2 1 Debrecen 1-1
05/10/2019
20:30
12045
Steaua Bükreş 1 1 Dinamo Bükreş 1-1
05/10/2019
20:45
22248
Vitesse 2 1 Utrecht 1-1
05/10/2019
20:45
22065
Sparta Rotterdam 2 1 Twente 0-0
05/10/2019
20:45
17663
Neman Grodno 0 1 Dinamo Brest 0-0
05/10/2019
20:45
34661
Chlef 0 1 USM Bel Abbès 0-1
05/10/2019
21:00
9066
Lechia Gdańsk 1 2 Zaglebie 0-1
05/10/2019
21:00
34659
Biskra 2 1 CS Constantine 1-0
05/10/2019
21:00
4619
Brest 2 0 Metz 2-0
05/10/2019
21:00
22018
Zulte-Waregem 6 0 Cercle Brugge 2-0
05/10/2019
21:00
22020
Waasland-Beveren 3 1 KV Oostende 2-1
05/10/2019
21:00
22212
Ponferradina 2 0 Mirandes 1-0
05/10/2019
21:00
4818
Montpellier 3 1 Monaco 2-0
05/10/2019
21:00
22055
Colo Colo 3 2 Univ. Chile 0-1
05/10/2019
21:00
4721
Toulouse 1 3 Bordeaux 0-2
05/10/2019
21:00
4797
Nantes 1 0 Nice 0-0
05/10/2019
21:00
28479
Al Masry 0 1 Al Ittihad 0-1
05/10/2019
21:00
4594
Dijon 1 0 Strasbourg 1-0
05/10/2019
21:15
21559
Academia Cantolao 1 2 Inti Gas 1-1
05/10/2019
21:15
22073
Maribor 0 0 Mura 0-0
05/10/2019
21:30
22208
Tenerife 1 2 Extremadura UD 1-1
05/10/2019
21:30
19360
San Lorenzo 1 4 Central Córdoba Santiago 0-1
05/10/2019
21:30
21973
OH Leuven 2 3 Lokeren 2-2
05/10/2019
21:30
22015
Kortrijk 4 0 Sint-Truiden 3-0
05/10/2019
21:45
19171
Sligo Rovers 0 0 Shamrock Rovers 0-0
05/10/2019
21:45
22357
Novara 0 1 Pro Vercelli 0-1
05/10/2019
21:45
22077
Vis Pesaro 1 1 Fermana 0-1
05/10/2019
21:45
22076
Como 2 1 Giana Erminio 0-0
05/10/2019
21:45
22079
Genoa 1 2 Milan 1-0
05/10/2019
21:45
22078
Teramo 1 1 FC Rieti 0-0
05/10/2019
21:45
22075
Heerenveen 1 0 Zwolle 1-0
05/10/2019
22:00
22074
Always Ready 3 2 Royal Pari 2-1
05/10/2019
22:00
34467
Boston River 0 2 Nacional 0-1
05/10/2019
22:00
34469
Cerro Largo 5 1 Rampla Juniors 4-0
05/10/2019
22:00
34464
Racing Club 4 1 Fenix 4-1
05/10/2019
22:00
34468
Danubio 1 1 River Plate 1-1
05/10/2019
22:00
14273
Osasuna 2 1 Villarreal 0-1
05/10/2019
22:30
20685
Paraná 2 0 Coritiba 2-0
05/10/2019
22:30
22001
Portimonense 1 1 Rio Ave 0-1
05/10/2019
23:00
22084
Sao Paulo 2 1 Fortaleza 1-1
05/10/2019
23:00
22082
Vasco da Gama 0 1 Santos 0-0
05/10/2019
23:30
21561
Deportivo Binacional 4 0 Carlos Manucci Trujillo 3-0
05/10/2019
23:30
22049
Universidad Concepción 1 1 Unión Española 1-1
05/10/2019
23:45
19380
Estudiantes 0 0 Huracan 0-0

Maç Sonuçları

5 Ekim 2019 Cumartesi günün tüm futbol maçları, futbol canlı skorları ve dünyadaki tüm futbol liglerinin iddaa sonuçları. maç sonuçları sürekli aktif olarak güncellenmektedir.

Bugün ve dünkü maç sonuçları futbol maçlarında canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri. Futbol canlı skorları ve final sonuçları, dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig,  diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir. her ülkede kupalar ve diğer tüm yarışmalar.

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçları sitemizde bulabilirsiniz.