MAÇ ANALİZ SİSTEMİ

İddaa Oran Analizi

5 Aralık 2020 Cumartesi Seçmiş olduğunuz İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X seçimine göre maç analizler aşağıda listelenmiştir.

Toplam 353 maç analiz edilip eşleşme ve oran belirlenmiştir.

iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X tahminleri yüzde olarak verilmiştir, iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X taktiği her zaman yüksek yüzdeli maçlar üsttedir.

Haftalık maç fikstüründeki bugün, yarın oynanacak maçların günlük olarak İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X tahminlerini takip edebilirsiniz.

Tarih Lig Maç Yüzde Oran
06/12/2020
19:00
TSL Denizlispor - Fenerbahçe %6 13.00
07/12/2020
19:30
TSL Trabzonspor - Sivasspor %6 13.00
06/12/2020
23:00
LI1 Metz - Lyon %6 13.00
05/12/2020
23:00
LI1 Montpellier - Paris SG %6 13.00
06/12/2020
22:15
EPL Liverpool FC - Wolverhampton %6 13.00
06/12/2020
20:00
BUN Schalke 04 - Leverkusen %6 13.00
06/12/2020
22:45
SEA Sampdoria - Milan %6 13.00
05/12/2020
21:00
PRL FC Famalicao - Sporting Lizbon %6 13.00
06/12/2020
23:00
PRD Deportivo Alavés - Real Sociedad %6 13.00
06/12/2020
16:00
FK Mladost Lucani - FK Novi Pazar %6 13.00
05/12/2020
23:00
EPL Chelsea - Leeds United %6 13.00
06/12/2020
17:00
LI1 Dijon - Saint-Etienne %6 11.00
06/12/2020
15:00
Inđija - Spartak Subotica %6 11.00
06/12/2020
15:00
LI1 Lille - Monaco %6 11.00
06/12/2020
17:00
SEA Parma - Benevento %6 11.00
06/12/2020
17:30
BUN Werder Bremen - Stuttgart %6 11.00
06/12/2020
19:00
LI1 Reims - Nice %6 11.00
06/12/2020
13:30
TSL Karagümrük - Çaykur Rizespor %6 11.00
06/12/2020
16:00
Radnik Surdulica - Proleter Novi Sad %6 11.00
07/12/2020
23:15
PRL Farense - Marítimo %6 11.00
06/12/2020
17:00
LI1 Bordeaux - Brest %6 11.00
07/12/2020
23:00
EPL Brighton & Hove Albion - Southampton %6 11.00
06/12/2020
16:00
TSL Antalyaspor - MKE Ankaragücü %6 11.00
06/12/2020
17:00
SEA Udinese - Atalanta %6 11.00
06/12/2020
15:00
3.L Wehen Wiesbaden - Hansa Rostock %6 10.00
05/12/2020
22:30
SUL Basel - Servette %6 10.00
06/12/2020
13:30
SEB Getafe II - SS Reyes %6 10.00
06/12/2020
15:30
2.B Erzgebirge Aue - Jahn Regensburg %6 10.00
06/12/2020
20:15
FDA Standard Liège - Mechelen %6 10.00
06/12/2020
19:00
IL Tychy 71 - Odra Opole %6 10.00
07/12/2020
17:45
L1 Astra Ploieşti - ChHindistan Târgovişte %6 10.00
06/12/2020
08:00
J2L Matsumoto Yamaga - Albirex Niigata %6 10.00
06/12/2020
18:00
SUL Zürih - Lausanne Sports %6 10.00
06/12/2020
22:00
BPD Municipal Vinto - Nacional Potosí %6 10.00
05/12/2020
21:30
BOT Olympic Safi - Difaâ El Jadida %6 10.00
06/12/2020
01:30
PRO Macará - Aucas %6 10.00
08/12/2020
02:00
DIP Club Nacional - Cerro Porteno %6 10.00
06/12/2020
08:00
J2L V-Varen Nagasaki - Montedio Yamagata %6 10.00
06/12/2020
16:00
3.L Verl - Hallescher FC %6 10.00
06/12/2020
21:30
BOT FUS Rabat - Raja Casablanca %6 10.00
06/12/2020
14:30
Mumbai City - Odisha %6 10.00
06/12/2020
16:30
ALL IFK Göteborg - IK Sirius %6 10.00
06/12/2020
17:00
SEC Triestina - Sambenedettese %6 10.00
06/12/2020
19:00
SEB Yeclano - UCAM Murcia %6 10.00
07/12/2020
00:15
DIP Sportivo San Lorenzo - Club Sol de América %6 10.00
06/12/2020
04:00
PRO Universidad Católica - LDU Quito %6 10.00
06/12/2020
14:00
SEB Algeciras - Cadiz II %6 10.00
06/12/2020
15:40
Emirates - Kalba %6 10.00
06/12/2020
17:00
Goa - Kerala Blasters %6 10.00
05/12/2020
23:10
SUP Arsenal FC - Racing Club AC %6 10.00
05/12/2020
21:00
LI2 Auxerre - Niort %6 10.00
06/12/2020
23:00
MLS Columbus Crew - New England %6 10.00
06/12/2020
15:00
Győri ETO - Ajka %6 10.00
05/12/2020
23:00
PRD Huachipato - CSD Colo-Colo %6 10.00
06/12/2020
19:00
ELI Sandefjord - Viking %6 10.00
07/12/2020
15:00
1.D Åsane - Strømmen %6 10.00
06/12/2020
08:00
J2L Machida Zelvia - Tokyo Verdy %6 10.00
06/12/2020
16:00
Süp SønderjyskE - Nordsjaelland %6 10.00
06/12/2020
19:30
SEC Vis Pesaro - Fano %6 10.00
07/12/2020
21:00
Süp AGF - Brøndby %6 10.00
06/12/2020
18:00
FDA Beerschot-Wilrijk - AS Eupen %6 10.00
06/12/2020
22:45
FDA KV Oostende - Gent %6 10.00
07/12/2020
23:00
SEC Casertana - Monopoli %6 10.00
06/12/2020
14:00
SEB El Ejido - Linares Deportivo %6 10.00
06/12/2020
17:15
NB1 Budapest Honved - MTK %6 10.00
06/12/2020
20:30
PRL Kolos Kovalivka - Oleksandria %6 10.00
06/12/2020
19:03
SEC Virtus Verona - Carpi %6 10.00
06/12/2020
13:00
SEB Las Palmas II - Marbella %6 10.00
05/12/2020
21:00
2.L SV Horn - Floridsdorfer AC %6 10.00
06/12/2020
17:00
SEC Potenza Calcio - Viterbese Castrense %6 10.00
07/12/2020
00:00
Pérez Zeledón - Cartaginés %6 10.00
05/12/2020
23:00
Sporting San José - Santos de Guápiles %6 10.00
06/12/2020
19:00
Borac Banja Luka - Sarajevo %6 10.00
07/12/2020
15:00
1.D Stjørdals-Blink - Raufoss %6 10.00
06/12/2020
14:00
1.S Bravo - MND Tabor Sežana %6 10.00
05/12/2020
21:00
LI2 Chambly - Valenciennes %6 10.00
06/12/2020
22:00
FDB RWDM - K.M.S.K. Deinze %6 10.00
07/12/2020
21:30
LDH Sporting Covilha - Chaves %6 10.00
07/12/2020
03:00
PRO Emelec - Barcelona SC %6 10.00
06/12/2020
14:00
SEB Real Betis II - Sevilla II %6 10.00
06/12/2020
16:00
CZL Zbrojovka Brno - České Budějovice %6 10.00
07/12/2020
20:00
ELI Vålerenga - Rosenborg %6 10.00
06/12/2020
16:30
ALL Örebro - Hammarby %6 10.00
06/12/2020
16:30
BUN Swarovski Tirol - Wolfsberger AC %6 10.00
06/12/2020
03:30
Hawkes Bay United Napier - Canterbury United %6 10.00
06/12/2020
15:30
2.B Paderborn - Nürnberg %6 10.00
06/12/2020
08:00
J2L Renofa Yamaguchi - Giravanz Kitakyushu %6 10.00
06/12/2020
18:00
PRL Desna - Vorskla %6 10.00
07/12/2020
22:30
EKS Wisla Plock - Górnik Zabrze %6 10.00
05/12/2020
21:30
NB1 Puskas FC - Varda SE %6 10.00
06/12/2020
23:00
SEB Vicenza Virtus - Cosenza %6 10.00
06/12/2020
15:00
Csákvári TK - Gyirmót %6 10.00
07/12/2020
13:00
ACL Vissel Kobe - Shanghai East Asia %6 10.00
06/12/2020
16:00
SEC Foggia - Palermo %6 10.00
06/12/2020
21:30
Budaörs - Debrecen %6 10.00
06/12/2020
19:30
SEC Virtus Francavilla - Avellino %6 10.00
06/12/2020
15:00
PRL Olimpik Donetsk - Rukh Vynnyky %6 10.00
06/12/2020
17:00
SEC Arezzo - Südtirol %6 10.00
06/12/2020
19:00
SEB Real Murcia - Cordoba %6 10.00
06/12/2020
15:30
FDA Genk - Antwerp %6 10.00
06/12/2020
19:00
SEB Extremadura UD - Merida AD %6 10.00
06/12/2020
16:00
T1L Altınordu - Keçiörengücü %6 10.00
06/12/2020
01:00
Sao Bento - Ituano %6 10.00
06/12/2020
19:45
PRL Al Wahda - Al-Ittihad FC %6 10.00
07/12/2020
22:45
FDA Sporting Charleroi - KV Kortrijk %6 10.00
06/12/2020
17:00
SEC Grosseto - Novara %6 10.00
06/12/2020
19:00
ELI Brann - Sarpsborg 08 %6 10.00
06/12/2020
08:00
J2L JEF United - Ventforet Kofu %6 10.00
06/12/2020
21:40
FAC Shamrock Rovers - Dundalk %6 10.00
06/12/2020
00:00
PRN San Martín San Juan - Barracas Central %6 10.00
06/12/2020
19:30
SEC FeralpiSalò - Mantova %6 10.00
06/12/2020
19:00
SEB Llagostera - Barcelona II %6 10.00
07/12/2020
01:30
PRD Unión La Calera - CD Everton %6 10.00
06/12/2020
06:00
LIM Club Leon - Guadalajara %6 10.00
06/12/2020
20:30
CZL Sparta Prag - Slavia Prag %6 10.00
07/12/2020
20:00
CZL Slovan Liberec - Slovácko %6 10.00
06/12/2020
12:30
2.L Lafnitz - Blau-Weiß Linz %6 10.00
05/12/2020
21:00
LI2 Dunkerque - Chateauroux %6 10.00
06/12/2020
18:00
FDB KVC Westerlo - Lommel United %6 10.00
06/12/2020
16:30
ALL Falkenberg - Mjällby %6 10.00
06/12/2020
17:00
1.D Hamarkameratene - Lillestrøm %6 10.00
07/12/2020
00:00
PRO Guayaquil City F.C. - LDU Portoviejo %6 10.00
06/12/2020
15:00
Szentlőrinc SE - Szolnoki MÁV %6 10.00
05/12/2020
23:00
Jicaral - Herediano %6 10.00
06/12/2020
19:00
ELI Mjøndalen - Start %6 10.00
07/12/2020
15:00
1.D Sandnes Ulf - Jerv %6 10.00
06/12/2020
14:00
SEB SD Tarazona - Ebro %6 10.00
05/12/2020
21:00
LI2 Toulouse FC - Guingamp %6 10.00
06/12/2020
18:00
LDH Porto II - Academica FC %6 10.00
06/12/2020
14:40
IL Radomiak Radom - Arka Gdynia %6 10.00
07/12/2020
23:00
EED SBV Excelsior - Volendam %6 10.00
06/12/2020
19:00
SEB Izarra - Tudelano %6 10.00
07/12/2020
02:30
DIP Club Guarani - Olimpia Asuncion %6 10.00
06/12/2020
14:00
SEB Lorca Deportiva - Granada II %6 10.00
06/12/2020
19:05
1.H Hajduk Split - Rijeka %6 10.00
06/12/2020
13:00
ACL Ulsan - Melbourne Victory %6 10.00
06/12/2020
15:30
2.B Würzburger Kickers - Sandhausen %6 10.00
06/12/2020
17:00
EKS Piast Gliwice - Zaglebie %6 10.00
06/12/2020
20:00
IIL Olimpia Grudziądz - Kalisz %6 10.00
06/12/2020
19:00
ELI Strømsgodset - Haugesund %6 10.00
06/12/2020
14:00
SEB Don Benito - Melilla %6 10.00
05/12/2020
21:00
LI2 Caen - Grenoble %6 10.00
06/12/2020
01:00
SEA Bahia FC - Ceara FC %6 10.00
06/12/2020
18:00
IL Gornik Leczna - Zagłębie Sosnowiec %6 10.00
06/12/2020
01:15
PRB CSD Rangers - Copiapo %6 10.00
07/12/2020
23:00
SEB Pordenone - Empoli %6 10.00
06/12/2020
15:00
Békéscsaba - Szeged 2011 %6 10.00
07/12/2020
03:30
LIM Pumas UNAM - Cruz Azul %6 10.00
06/12/2020
07:00
J2L Ryūkyū - Fagiano Okayama %6 10.00
06/12/2020
14:00
SEB Hercules - Villarreal II %6 10.00
05/12/2020
23:15
PRO Orense - Delfin %6 10.00
07/12/2020
20:30
SL1 Panaitolikos - Larissa %6 10.00
06/12/2020
17:00
Željezničar - Široki Brijeg %6 12.00
06/12/2020
14:00
SEB Villarrobledo - Talavera %6 12.00
05/12/2020
21:00
LI2 Rodez - Amiens SC %6 12.00
07/12/2020
22:45
LI2 Ajaccio - Le Havre %6 12.00
06/12/2020
17:00
SEC Lucchese - Alessandria %6 12.00
06/12/2020
14:00
SEB UP Langreo - Cultural Leonesa %6 12.00
06/12/2020
19:30
SEC Catanzaro - ASD Turris Calcio %6 12.00
07/12/2020
20:45
EED Ajax II - Eindhoven %6 12.00
07/12/2020
23:00
PRD Eibar - Valencia %6 12.00
06/12/2020
15:00
Mladost Doboj Kakanj - Zrinjski %6 12.00
06/12/2020
09:00
J2L Júbilo Iwata - Omiya Ardija %6 12.00
06/12/2020
14:00
SEB Navalcarnero - Poblense %6 12.00
06/12/2020
16:00
PRB Deportes Temuco - Deportes Santa Cruz %6 12.00
06/12/2020
18:00
SUL Luzern - Young Boys %6 12.00
06/12/2020
22:30
SED Sabadell - Real Oviedo %6 12.00
06/12/2020
01:00
Criciuma E.C. - Brusque %6 12.00
06/12/2020
17:00
1.H Slaven Koprivnica - Dinamo Zagreb %6 12.00
06/12/2020
18:30
SEB Calahorra - Ejea %6 12.00
06/12/2020
03:00
SEA Coritiba - Red Bull Bragantino %6 12.00
08/12/2020
05:30
MLS Seattle Sounders - Minnesota Stars %6 12.00
06/12/2020
17:00
SEC Juventus II - Pro Patria %6 12.00
06/12/2020
20:00
SEB Lleida Esportiu - Gimnàstic Tarragona %6 12.00
06/12/2020
14:00
SEB Celta de Vigo II - Compostela %6 12.00
06/12/2020
14:30
Zob Ahan - Shahr Khodrou %6 12.00
06/12/2020
17:00
SEA Roma - Sassuolo %6 12.00
06/12/2020
19:00
SEB SD Logroñés - Osasuna II %6 12.00
07/12/2020
02:30
BPD Oriente Petrolero - Guabira %6 12.00
06/12/2020
16:00
PRD Granada - Huesca %6 12.00
05/12/2020
23:10
PRN Gimnasia Mendoza - Sarmiento %6 12.00
06/12/2020
14:15
LDH Vilafranquense - Estoril %6 12.00
06/12/2020
03:00
Hamilton Wanderers - Wellington Phoenix Res. %6 12.00
06/12/2020
15:30
FNL FK MAS Táborsko - Dukla Prag %6 12.00
06/12/2020
20:00
Süp Lyngby - Randers %6 12.00
06/12/2020
16:00
1.S Celje - Olimpija Ljubljana %6 12.00
06/12/2020
01:00
SEA Fluminense FC - CA Paranaense %6 12.00
05/12/2020
21:00
SEB Real Madrid II - CF Internacional %6 12.00
06/12/2020
01:10
PRN CA Platense - Deportivo Morón %6 12.00
06/12/2020
17:00
SEC AlbinoLeffe - Olbia %6 12.00
06/12/2020
19:00
SEB Leioa - Amorebieta %6 12.00
06/12/2020
07:00
J2L Ehime - Kyoto Sanga %6 12.00
06/12/2020
20:45
IIL GKS Katovice - Chojniczanka Chojnice %6 12.00
05/12/2020
23:10
PRN Nueva Chicago - Alvarado %6 12.00
06/12/2020
17:00
SEC Teramo - Vibonese %6 12.00
05/12/2020
22:30
SED Málaga FC - F.C. Cartagena %6 12.00
07/12/2020
00:00
Guadalupe F.C. - San Carlos %6 12.00
06/12/2020
17:00
SEB Reggiana FC - Monza %6 12.00
06/12/2020
20:15
SED Albacete - Girona %6 12.00
05/12/2020
23:00
Botafogo PB - Treze %6 12.00
07/12/2020
17:00
ACL F. Marinos - Suwon Bluewings %6 12.00
06/12/2020
01:00
SEB Sampaio Corrêa FC - Clube de Regatas Brasil (CRB) %6 12.00
06/12/2020
19:30
NB1 Paksi SE - MOL Vidi %6 12.00
06/12/2020
17:00
LI1 Angers - Lorient %6 12.00
06/12/2020
18:15
PRD Osasuna - Real Betis %6 12.00
06/12/2020
01:20
SUP Patronato - Vélez Sarsfield %6 12.00
05/12/2020
23:00
SEA Santos FC - Palmeiras %6 12.00
06/12/2020
14:00
SEB Peña Deportiva - Alcoyano %6 12.00
06/12/2020
17:30
BOT Hassania Agadir - Ittihad Tanger %6 12.00
05/12/2020
23:15
PRN Villa Dálmine - Deportivo Riestra %6 12.00
06/12/2020
14:30
IL Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz %6 12.00
06/12/2020
04:00
SEB Cuiaba - Botafogo SP %6 12.00
07/12/2020
19:00
PRL Petrotrest - Akhmat Grozny %6 12.00
05/12/2020
21:00
LI2 Sochaux - Nancy %6 12.00
06/12/2020
18:00
SUL Sion - FC Lugano %6 12.00
06/12/2020
02:45
DIP Luqueno - Club Libertad %6 12.00
06/12/2020
15:00
Nyiregyhaza Spartacus - Kaposvari Rakoczi %6 12.00
05/12/2020
23:00
ERE Zwolle - Vitesse %6 12.00
07/12/2020
15:00
1.D KFUM Oslo - Øygarden %6 12.00
06/12/2020
16:00
1SD Fredericia - Hvidovre %6 12.00
06/12/2020
18:00
CZL Mlada Boleslav - Teplice %6 12.00
07/12/2020
21:00
SED Tenerife - CD Leganes %6 12.00
06/12/2020
14:30
Naft MIS - Sepahan %6 12.00
06/12/2020
16:30
ALL Elfsborg - AIK %6 12.00
06/12/2020
15:00
Sloboda Tuzla - Krupa na Vrbasu %6 12.00
06/12/2020
16:30
PRD Santiago Wanderers - Coquimbo Unido %6 12.00
06/12/2020
17:00
SEC Ravenna FC - Calcio Padova %6 12.00
06/12/2020
14:00
SEB Atletico Sanluqueno - Tamaraceite %6 12.00
06/12/2020
17:15
EPL Sheffield United - Leicester City %6 12.00
05/12/2020
23:10
SUP Union - Atlético Tucumán %6 12.00
06/12/2020
14:00
SEB Rayo Majadahonda - Atlético Madrid II %6 12.00
06/12/2020
16:00
PRB Melipilla - San Marcos de Arica %6 12.00
05/12/2020
22:00
SEB Esporte Clube Juventude - Chapecoense %6 12.00
06/12/2020
18:45
ERE Heerenveen - PSV %6 12.00
06/12/2020
17:00
1SD Vendsyssel - Silkeborg %6 12.00
06/12/2020
20:00
LDH Varzim - CD Cova Piedade %6 12.00
06/12/2020
00:30
DIP General Díaz - Club River Plate %6 12.00
07/12/2020
21:10
IL Widzew Łódź - Korona Kielce %6 12.00
06/12/2020
18:00
PRL N. Madeira - Santa Clara %6 12.00
06/12/2020
15:00
IIL Lech Poznań II - Bytovia Bytów %6 12.00
06/12/2020
17:00
SEC Pontedera - Como %6 12.00
06/12/2020
06:00
Eastern Suburbs - Waitakere United %6 12.00
06/12/2020
16:00
SL1 OFI - Apollon Smirnis %6 12.00
06/12/2020
17:25
PRL Al Quadisiya - AL Shabab FC (KSA) %6 12.00
06/12/2020
20:30
PRL Rio Ave - Boavista FC %6 12.00
05/12/2020
23:10
PRN Estudiantes de Caseros - Estudiantes Río Cuarto %6 12.00
06/12/2020
14:15
EED Den Bosch - NEC Nijmegen %6 12.00
06/12/2020
16:30
ALL Kalmar - Hacken %6 12.00
06/12/2020
15:00
EPL West Bromwich - Crystal Palace %6 12.00
06/12/2020
16:30
PSL TS Galaxy - CR Vasco da Gama %6 12.00
06/12/2020
18:45
Al Dhafra - Al Jazira %6 12.00
07/12/2020
00:00
Grecia - Deportivo Saprissa %6 12.00
06/12/2020
13:30
SEB Orihuela - Ibiza %6 12.00
05/12/2020
23:00
Santa Cruz FC - Ferroviário %6 12.00
07/12/2020
15:00
Bačka - Metalac GM %6 12.00
06/12/2020
08:00
J2L Mito Hollyhock - Tokushima Vortis %6 12.00
07/12/2020
22:30
BUN Hoffenheim - Augsburg %6 12.00
06/12/2020
23:00
SED Real Zaragoza - Fuenlabrada %6 12.00
06/12/2020
17:00
LI1 Nantes - Strasbourg %6 12.00
06/12/2020
17:00
SEC Piacenza - Pro Sesto %6 12.00
06/12/2020
19:00
SEB Racing Ferrol - Coruxo %6 12.00
06/12/2020
16:00
SED AD Alcorcon - Almería %6 12.00
06/12/2020
17:30
SEB Real Valladolid II - Lealtad %6 12.00
06/12/2020
19:30
EPL Tottenham - Arsenal %6 12.00
06/12/2020
14:30
SEA Hellas Verona - Cagliari %6 12.00
06/12/2020
19:00
PRL CSKA Moskova - Khimki %5 15.00
06/12/2020
03:30
SUP CA River Plate - Godoy Cruz %5 15.00
06/12/2020
23:00
PRL Belenenses - Sporting Braga %5 15.00
05/12/2020
22:45
SEA Inter - Bologna %5 15.00
06/12/2020
18:00
SED Espanyol - Sporting Gijon %5 15.00
05/12/2020
22:45
FDA Club Brugge - Sint-Truiden %5 15.00
07/12/2020
20:00
L1 Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaş %5 15.00
06/12/2020
16:30
PRL Dinamo Moskova - Arsenal-Tula %5 15.00
07/12/2020
23:00
SED Mallorca - Castellon %5 15.00
06/12/2020
15:00
LI1 Stade Tunisien - Olympique Béja %5 15.00
06/12/2020
19:15
1.S Maribor - Gorica %5 15.00
06/12/2020
19:00
ELI Bodø / Glimt - Stabæk %5 15.00
06/12/2020
14:00
PRL FK Rostov - FK Ufa %5 15.00
06/12/2020
17:00
ACL Beijing Guoan - Tokyo %5 15.00
05/12/2020
23:00
Vila Nova FC - Jacuipense %5 15.00
06/12/2020
03:00
SEB Cruzeiro - Brasil de Pelotas %5 15.00
06/12/2020
19:30
SEC Perugia - Imolese %5 15.00
06/12/2020
17:00
SEC Catania - Cavese %5 15.00
06/12/2020
22:00
SEA Gremio - Vasco da Gama %5 15.00
06/12/2020
19:30
EKS Lech Poznań - Podb. Bielsko-Biała %5 15.00
06/12/2020
16:30
BUN Hartberg - Rapid Viyana %5 12.50
06/12/2020
17:00
SEC Ternana - Bisceglie %5 12.50
07/12/2020
00:15
SEA Clube Atlético Mineiro - Internacional %5 12.50
05/12/2020
23:00
Remo - Paysandu %5 12.50
06/12/2020
16:00
LI1 Bizertin - Etoile Sahel %5 12.50
06/12/2020
01:00
PRN Belgrano - Independiente Rivadavia %5 12.50
06/12/2020
18:15
SL1 PAS Giannina - Lamia %5 12.50
05/12/2020
23:00
SEA Botafogo - Flamengo %5 12.50
07/12/2020
15:00
1.D Ullensaker / Kisa - Sogndal %5 12.50
06/12/2020
16:30
ERE AZ Alkmaar - Groningen %5 12.50
06/12/2020
20:30
SL1 AEK - Panathinaikos %5 12.50
06/12/2020
19:00
T1L Adana Demirspor - Akhisarspor %5 12.50
06/12/2020
21:45
PRO Ind. del Valle - El Nacional %5 12.50
06/12/2020
00:30
SEB CSA - América Mineiro %5 12.50
06/12/2020
17:00
SEC Carrarese - Pizzighettone %5 12.50
06/12/2020
16:30
PSL Baroka - Chippa United %5 12.50
05/12/2020
22:05
Iztapa - Achuapa %5 12.50
06/12/2020
08:00
J2L Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa %5 12.50
06/12/2020
18:00
Süp Kopenhag - Horsens %5 12.50
06/12/2020
14:15
ERE Feyenoord - Heracles %5 12.50
06/12/2020
14:00
SEB Badajoz - Villanovense %5 12.50
05/12/2020
21:00
LI2 Clermont F.A - Pau %5 12.50
06/12/2020
17:00
SEC Lecco - Pistoiese %5 12.50
06/12/2020
08:00
J1L Oita Trinita - Vegalta Sendai %5 12.50
07/12/2020
20:45
NT1 Bastia - Cholet %5 12.50
07/12/2020
00:15
BPD Real Potosi - The Strongest %5 12.50
06/12/2020
09:00
J1L Shonan Bellmare - Gamba Osaka %5 12.50
06/12/2020
14:00
SEB Atlético Baleares - Las Rozas %5 12.50
05/12/2020
22:00
EKS Legia Varşova - Lechia Gdańsk %5 12.50
08/12/2020
02:00
SEA Atlético GO FC - Goias ES %5 12.50
06/12/2020
14:00
SEB Unionistas de Salamanca - Guijuelo %5 12.50
06/12/2020
01:00
Ypİranga Erechim - EC São José %5 12.50
06/12/2020
19:00
Kazincbarcika - Vasas %5 12.50
06/12/2020
08:00
J2L Tochigi - Thespa Kusatsu %5 12.50
06/12/2020
01:00
Volta Redonda F.C - Londrina %5 12.50
07/12/2020
20:00
EKS Pogoń Szczecin - Stal Mielec %5 12.50
06/12/2020
03:00
Alajuelense - Limón %5 12.50
05/12/2020
21:15
PSL Maritzburg United - Mamelodi Sundowns %5 12.50
06/12/2020
16:30
ALL Djurgårdens IF Fotboll - Varberg %5 12.50
06/12/2020
15:00
FAC Hubei Zhongbo - Shandong Luneng %5 22.00
06/12/2020
16:30
ALL Malmö FF - Östersunds FK %5 22.00
06/12/2020
15:00
PRE Ross County - Rangers %5 22.00
06/12/2020
06:00
Team Wellington - Auckland City %5 9.50
06/12/2020
19:30
BOT Wydad Casablanca - Youssoufia Berrechid %4 17.00
06/12/2020
20:00
SEA Crotone - Napoli %4 17.00
06/12/2020
18:00
PRE Celtic FC - St. Johnstone %4 17.00
05/12/2020
22:00
ERE Ajax - Twente %4 17.00
06/12/2020
01:00
Tombense - Boa %4 17.00
06/12/2020
18:45
Al-Ahli Dubai - Hatta %4 17.00
06/12/2020
17:00
SUL DAC - FC Zlate Moravce %4 17.00
06/12/2020
19:30
L1 CSMS Iaşi - FC CFR Cluj %4 17.00
06/12/2020
22:00
SEA Sao Paulo - Sport Recife %4 17.00
06/12/2020
16:30
ALL Norrköping - Helsingborg %4 17.00
05/12/2020
22:30
L1 Steaua Bükreş - FC UTA Arad %4 17.00
06/12/2020
20:30
PRD Villarreal - Elche CF %4 17.00
06/12/2020
18:15
SL1 PAOK - Asteras Tripolis %4 17.00
06/12/2020
23:00
PRL Benfica - Paços de Ferreira %4 17.00
05/12/2020
22:45
FDB Union Saint-Gilloise - Lierse Kempenzonen %4 17.00
06/12/2020
15:45
Bani Yas - Al Urooba %4 17.00
06/12/2020
22:00
EED NAC Breda - Dordrecht %4 17.00
05/12/2020
23:00
PRD Cadiz - FC Barcelona %4 17.00
05/12/2020
22:25
2.L Liefering - Vorwärts Steyr %4 17.00
06/12/2020
18:00
Zlatibor Čajetina - Kızılyıldız %4 25.00
05/12/2020
23:30
PRL Porto - Tondela %4 20.00
06/12/2020
19:00
BUN LASK - SV Ried %4 20.00
06/12/2020
16:30
ERE Utrecht - ADO Den Haag %4 20.00
06/12/2020
18:00
PRL Zorya - Dnipro-1 %4 20.00
06/12/2020
21:00
ELI Molde - Aalesund %4 20.00