MAÇ ANALİZ SİSTEMİ

İddaa Oran Analizi

30 Ekim 2020 Cuma Seçmiş olduğunuz Maç Skor 3-0 seçimine göre maç analizler aşağıda listelenmiştir.

Toplam 410 maç analiz edilip eşleşme ve oran belirlenmiştir.

iddaa Maç Skor 3-0 tahminleri yüzde olarak verilmiştir, iddaa Maç Skor 3-0 taktiği her zaman yüksek yüzdeli maçlar üsttedir.

Haftalık maç fikstüründeki bugün, yarın oynanacak maçların günlük olarak Maç Skor 3-0 tahminlerini takip edebilirsiniz.

Tarih Lig Maç Yüzde Oran
31/10/2020
15:00
SUP Degerfors - Akropolis %17 6.50
30/10/2020
16:00
ENPPI - Tanta %17 6.50
01/11/2020
22:00
ERE AZ Alkmaar - RKC Waalwijk %17 6.50
01/11/2020
20:00
ELI Rosenborg - Start %12 7.50
31/10/2020
22:00
ERE Groningen - VVV %12 7.50
31/10/2020
19:00
TSL Galatasaray - MKE Ankaragücü %12 7.50
01/11/2020
20:30
SL1 AEK - OFI %12 7.50
01/11/2020
17:30
SFA Celtic FC - Aberdeen %12 7.50
02/11/2020
21:45
PRL Sporting Braga - FC Famalicao %12 7.50
31/10/2020
16:00
PRD Real Madrid - Huesca %12 7.50
01/11/2020
18:45
ERE PSV - ADO Den Haag %11 5.75
01/11/2020
23:00
PRL Sporting Lizbon - Tondela %11 7.25
31/10/2020
22:30
ELI Haugesund - Aalesund %11 7.25
31/10/2020
18:00
NAL Stockport County - Weymouth %11 7.25
31/10/2020
18:00
PRE Cliftonville - Carrick Rangers %10 6.75
31/10/2020
22:00
ERE Ajax - Fortuna Sittard %10 6.75
30/10/2020
22:00
L1 Dinamo Bükreş - Astra Ploieşti %10 6.75
31/10/2020
22:45
FDA Club Brugge - Mechelen %10 6.75
31/10/2020
20:30
EPL Liverpool FC - West Ham %9 9.00
31/10/2020
18:00
CHA Dunfermline Athletic - Queen of the South %9 9.00
31/10/2020
18:00
PRE Larne - Ballymena United %9 9.00
01/11/2020
20:00
SEB Barcelona II - Prat %9 9.00
31/10/2020
18:00
CHA AFC Bournemouth - Derby County %9 9.00
31/10/2020
01:15
SEB Vitoria FC - Brasil de Pelotas %9 9.00
02/11/2020
06:00
MLS Portland Timbers - Whitecaps %9 9.00
31/10/2020
18:00
LEO Falkirk - East Fife %9 9.00
31/10/2020
14:00
PRL FC Rubin Kazan - Arsenal-Tula %9 9.00
31/10/2020
18:00
LEO Peterborough United - Shrewsbury Town %9 9.00
31/10/2020
16:00
3.L 1860 Münih - MSV Duisburg %9 9.00
31/10/2020
20:00
SEA Inter - Parma %9 8.00
02/11/2020
03:30
MLS New England - DC United %9 8.00
31/10/2020
17:00
PRD CSD Colo-Colo - Deportes Iquique %9 8.00
01/11/2020
16:00
PRD Real Betis - Elche CF %9 8.00
01/11/2020
22:00
L1 FC CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş %8 6.00
01/11/2020
18:00
Süp Kopenhag - Lyngby %8 6.00
31/10/2020
17:50
PRL Al Hilal - Damak %8 6.25
31/10/2020
19:00
BUN Salzburg - Swarovski Tirol %8 6.25
01/11/2020
19:00
SUL Slovan Bratislava - Nitra %8 6.25
01/11/2020
20:30
SEB Real Sociedad II - Laredo %7 9.50
02/11/2020
23:00
PRD Villarreal - Real Valladolid %7 9.50
01/11/2020
16:00
Süp OB Odense - Horsens %7 9.50
01/11/2020
20:00
SEB Real Racing Santander - Deportivo Alavés II %7 9.50
30/10/2020
20:00
PRL Shakhtar - Illychivets %7 5.00
31/10/2020
20:30
FDA Sporting Charleroi - Cercle Brugge %7 8.25
01/11/2020
16:30
BUN Rapid Viyana - Rheindorf Altach %7 8.25
02/11/2020
03:00
MLS New York City - New York RB %7 10.00
31/10/2020
03:30
SEB Cruzeiro - Paraná %7 10.00
31/10/2020
18:00
NAL Boreham Wood - Dagenham & Redbridge %7 10.00
01/11/2020
22:15
EPL Tottenham - Brighton & Hove Albion %7 10.00
30/10/2020
20:30
2.B Hamburg SV - St. Pauli %7 10.00
01/11/2020
20:15
FDA Standard Liège - KV Oostende %7 10.00
01/11/2020
14:00
SEB Algeciras - Marino %7 10.00
31/10/2020
16:30
PRL Spartak Moskova - FK Rostov %7 10.00
31/10/2020
18:00
LEO Portsmouth - Charlton Athletic %7 10.00
31/10/2020
18:00
SEB Chievo - Cosenza %7 10.00
01/11/2020
14:15
EED Volendam - Eindhoven %7 10.00
31/10/2020
19:00
SEB Burgos - UP Langreo %7 10.00
31/10/2020
14:00
2.L Blau-Weiß Linz - Rapid Viyana II %7 10.00
01/11/2020
16:30
ALL IK Sirius - Kalmar %7 10.00
31/10/2020
19:00
SUL MSK Zilina - Senica %7 10.00
31/10/2020
16:00
3.L Dynamo Dresden - Meppen %7 10.00
31/10/2020
18:00
CHA Stoke City - Rotherham United %7 10.00
01/11/2020
14:00
SEB Recreativo Huelva - Las Palmas II %7 10.00
31/10/2020
18:00
PRE Glenavon - Dungannon Swifts %7 10.00
02/11/2020
21:00
ALL AIK - Varberg %7 10.00
31/10/2020
10:00
J1L Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse %7 10.00
01/11/2020
12:30
2.L Austria Lustenau - FC Dornbirn %7 10.00
31/10/2020
16:30
2.L Austria Klagenfurt - Amstetten %7 10.00
31/10/2020
20:15
L1 FC Botoşani - FC UTA Arad %7 10.00
01/11/2020
09:00
KL1 Jeonbuk Motors - Daegu %7 10.00
30/10/2020
20:30
2.L Wacker Innsbruck - SV Horn %7 10.00
31/10/2020
18:30
EED Roda JC - Den Bosch %6 12.00
30/10/2020
22:45
FDA Genk - AS Eupen %6 12.00
01/11/2020
22:00
SEA Flamengo - Sao Paulo %6 12.00
01/11/2020
13:00
SEB Pontevedra - Celta de Vigo II %6 12.00
03/11/2020
02:00
SEA Gremio - Red Bull Bragantino %6 12.00
31/10/2020
18:00
LEO Clyde - Peterhead %6 12.00
01/11/2020
19:30
ALL IFK Göteborg - Örebro %6 12.00
31/10/2020
21:00
SUL Servette - Zürih %6 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Don Benito - Villarrobledo %6 12.00
01/11/2020
19:00
TSL Beşiktaş - Yeni Malatyaspor %6 12.00
01/11/2020
16:00
SL1 Aris F.C. - Asteras Tripolis %6 12.00
31/10/2020
18:15
SL1 Atromitos - PAS Giannina %6 12.00
30/10/2020
20:30
2.L Lafnitz - Kapfenberger SV %6 12.00
02/11/2020
03:00
MLS Atlanta United - Cincinnati %6 12.00
30/10/2020
20:00
Bani Yas - Khorfakkan %6 12.00
01/11/2020
20:00
SEA Napoli - Sassuolo %6 12.00
01/11/2020
14:00
SEB Gimnàstic Tarragona - UE Olot %6 12.00
01/11/2020
20:00
SEB Real Betis II - Lorca Deportiva %6 12.00
31/10/2020
16:00
T1L Menemenspor - Ankaraspor %6 12.00
02/11/2020
00:15
SEA Santos FC - Bahia FC %6 12.00
31/10/2020
18:00
SEB Brescia - Virtus Entella %6 12.00
02/11/2020
03:30
MLS Sporting KC - Minnesota Stars %6 12.00
31/10/2020
21:00
PRL Rio Ave - Moreirense %6 12.00
01/11/2020
19:00
T1L Adana Demirspor - Samsunspor %6 12.00
31/10/2020
17:30
SEB Real Valladolid II - Covadonga %6 12.00
01/11/2020
09:00
KL1 Ulsan - Gwangju %5 8.50
31/10/2020
19:00
SUL Spartak Trnava - Zemplín Michalovce %5 8.50
31/10/2020
12:00
J1L Kawasaki Frontale - Tokyo %5 8.50
31/10/2020
16:00
3.L Hallescher FC - Unterhaching %4 22.00
01/11/2020
17:00
SEA Torino - Lazio %4 22.00
31/10/2020
13:30
TSL Gençlerbirliği - Gaziantep FK %4 22.00
01/11/2020
13:30
SEB Getafe II - Navalcarnero %4 22.00
30/10/2020
20:45
EED Ajax II - Almere City %4 22.00
31/10/2020
16:00
SEB Cittadella - Monza %4 22.00
01/11/2020
19:30
SEB Atletico Sanluqueno - San Fernando %4 22.00
30/10/2020
23:00
PRD Eibar - Cadiz %4 22.00
01/11/2020
16:00
3.L Türkgücü-Ataspor - Ingolstadt %4 22.00
01/11/2020
17:00
LI1 Nîmes - Metz %4 22.00
01/11/2020
15:30
2.B Karlsruher SC - Darmstadt 98 %4 22.00
02/11/2020
20:30
EPL Fulham - West Bromwich %4 22.00
31/10/2020
18:00
LEO Rochdale - Bristol Rovers %4 22.00
30/10/2020
20:30
2.L Juniors OÖ - Grazer AK %4 22.00
31/10/2020
09:00
J1L Shonan Bellmare - Yokohama %4 22.00
31/10/2020
15:00
2.B Osnabrück - Sandhausen %4 22.00
01/11/2020
15:00
EPL Aston Villa FC - Southampton %4 22.00
31/10/2020
18:00
LET Barrow - Bradford City %4 22.00
31/10/2020
18:30
PRL Belenenses - Farense %4 22.00
31/10/2020
16:30
PRL Akhmat Grozny - Krasnodar %4 22.00
01/11/2020
18:00
NB1 Ujpest FC - MTK %4 22.00
31/10/2020
06:30
LIM FC Juarez - Querétaro %4 22.00
30/10/2020
20:00
TSL Karagümrük - BB Erzurumspor %4 22.00
01/11/2020
19:30
SEB La Nucia - Villarreal II %4 22.00
01/11/2020
19:00
SEB SD Tarazona - Tudelano %4 22.00
01/11/2020
16:05
NB1 Budafoki MTE - Paksi SE %4 22.00
01/11/2020
22:00
PRA La Equidad - Rionegro Águilas %4 12.50
01/11/2020
19:00
SEB Guijuelo - Salamanca UDS %4 12.50
31/10/2020
18:00
CHA Millwall - Huddersfield Town %4 12.50
31/10/2020
16:00
T1L Bursaspor - Boluspor %4 12.50
31/10/2020
18:00
LEO Cove Rangers - Partick Thistle %4 12.50
01/11/2020
16:30
ALL Mjällby - Östersunds FK %4 12.50
31/10/2020
20:00
SEB Villarrubia - Merida AD %4 12.50
31/10/2020
21:00
LI2 Nancy - Chateauroux %4 12.50
30/10/2020
21:00
Al Masry - Wadi Degla %4 12.50
01/11/2020
20:30
NB1 Varda SE - Diósgyőr %4 12.50
31/10/2020
20:45
ERE Twente - Zwolle %4 12.50
31/10/2020
16:45
NB1 Puskas FC - Zalaegerszegi TE %4 12.50
30/10/2020
17:15
Ajman - Hatta %4 12.50
01/11/2020
09:00
KL1 Pohang Steelers - Sangju Sangmu %4 12.50
31/10/2020
18:00
LET Salford City - Oldham Athletic %4 12.50
01/11/2020
23:00
SEB Frosinone - Cremonese %4 12.50
01/11/2020
19:00
SEB Racing Ferrol - Zamora %4 12.50
31/10/2020
21:00
LI2 Guingamp - Sochaux %4 12.50
31/10/2020
13:30
T1L Giresunspor - Ümraniyespor %4 12.50
01/11/2020
19:30
SUP Västerås SK - Trelleborg FF %4 12.50
31/10/2020
18:00
LET Albion Rovers FC - Brechin City %4 12.50
31/10/2020
18:00
LET Tranmere Rovers - Morecambe %4 12.50
31/10/2020
18:00
NAL Yeovil Town - Chesterfield %4 12.50
01/11/2020
14:00
SEB Coruxo - Compostela %4 12.50
01/11/2020
13:00
PRL Zorka-BDU - Slutsksakhar %4 12.50
31/10/2020
18:15
SL1 Volos NFC - Larissa %4 20.00
01/11/2020
15:00
LI1 Saint-Etienne - Montpellier %4 20.00
31/10/2020
18:00
LEO Fleetwood Town FC - Oxford United %4 20.00
31/10/2020
18:00
LET Mansfield Town - Walsall %4 20.00
31/10/2020
17:00
LI2 Paris FC - Caen %4 20.00
30/10/2020
19:00
T1L Balıkesirspor - Adanaspor %4 20.00
31/10/2020
18:00
LET Stirling Albion - Annan Athletic %4 20.00
01/11/2020
17:00
LI1 Reims - Strasbourg %4 20.00
31/10/2020
18:00
LET Newport County - Harrogate Town %4 20.00
31/10/2020
18:00
LET Cowdenbeath - Stenhousemuir %4 20.00
31/10/2020
18:00
LET Cheltenham Town - Forest Green Rovers %4 20.00
01/11/2020
06:06
LIM C.F. Monterrey - Cruz Azul %4 20.00
31/10/2020
18:00
LET Stevenage - Grimsby Town %4 20.00
31/10/2020
18:30
SEB Atzeneta - Orihuela %4 20.00
31/10/2020
18:00
SEB Real Oviedo II - Marino de Luanco %4 20.00
01/11/2020
19:00
SEB Arenas Getxo - Leioa %4 20.00
31/10/2020
18:00
NAL Dover Athletic - Altrincham %4 20.00
02/11/2020
22:45
FDA Zulte-Waregem - KV Kortrijk %4 20.00
01/11/2020
19:00
L1 CSMS Iaşi - Viitorul Constanţa %4 20.00
01/11/2020
02:00
PRA Millonarios - Atlético Nacional %4 20.00
31/10/2020
18:00
PRE Warrenpoint Town - Portadown %4 20.00
31/10/2020
09:00
KL1 Seongnam - Busan I'Park %4 20.00
31/10/2020
18:00
PRE Livingston - Motherwell %4 20.00
01/11/2020
14:00
SEB Rayo Majadahonda - Real Madrid II %4 20.00
01/11/2020
19:00
SEB Badalona - Lleida Esportiu %4 20.00
31/10/2020
18:00
NAL Wrexham - Sutton United %4 20.00
01/11/2020
16:30
SUP Ljungskile - Umeå %4 20.00
30/10/2020
20:45
EED Helmond Sport - MVV Maastricht %4 20.00
31/10/2020
18:00
CHA Middlesbrough - Not. Forest %4 20.00
31/10/2020
18:00
LEO Doncaster Rovers FC - Lincoln City %4 20.00
30/10/2020
20:30
2.B Fortuna Düsseldorf - Heidenheim %4 20.00
01/11/2020
20:00
Süp Aalborg BK - Brøndby %4 20.00
01/11/2020
14:00
SEB Cadiz II - RB Linense %4 20.00
31/10/2020
18:00
PRE Coleraine - Glentoran %4 20.00
30/10/2020
21:00
Süp Vejle - Randers %4 20.00
01/11/2020
22:00
SEA Sport Recife - CA Paranaense %4 20.00
01/11/2020
01:00
SEA Coritiba - Atlético GO FC %4 20.00
31/10/2020
18:00
LET Edinburgh City - Elgin City %4 20.00
31/10/2020
19:30
PRD Huachipato - O'Higgins %4 20.00
31/10/2020
21:30
NB1 MOL Vidi - Ferencváros %4 20.00
31/10/2020
18:00
LET Leyton Orient - Bolton %4 20.00
01/11/2020
19:00
SUL FK AS Trencin - Ružomberok %4 20.00
01/11/2020
20:00
ELI Stabæk - Viking %4 20.00
01/11/2020
14:00
SEB Atlético Baleares - Atlético Madrid II %4 17.00
02/11/2020
22:45
LI2 Amiens SC - Toulouse FC %4 17.00
01/11/2020
03:00
SEA Fortaleza FC - Fluminense FC %4 17.00
31/10/2020
16:00
LET Exeter City - Carlisle United %4 17.00
01/11/2020
14:00
SEB Cornella - FC Andorra %4 17.00
01/11/2020
04:00
LIM Pumas UNAM - Guadalajara %4 17.00
31/10/2020
18:00
NAL Bromley - Eastleigh %4 17.00
30/10/2020
19:50
PRL Al Wahda - Al Faisaly %4 17.00
31/10/2020
18:00
CHA Swansea City - Blackburn Rovers FC %4 17.00
01/11/2020
19:00
SEB Real Murcia - Sevilla II %4 17.00
02/11/2020
03:30
MLS Toronto - Inter Miami %4 17.00
30/10/2020
20:00
TSL Trabzonspor - Kasımpaşa %4 17.00
31/10/2020
20:20
NAL Hartlepool United - Torquay United %4 17.00
01/11/2020
17:00
SEB Reggina - SPAL %4 17.00
31/10/2020
17:45
SEB Amorebieta - Barakaldo %4 17.00
31/10/2020
16:00
EED Go Ahead Eagles - SBV Excelsior %4 17.00
31/10/2020
23:00
SEA Botafogo - Ceara FC %4 17.00
31/10/2020
18:00
SEB Venezia - Empoli %4 17.00
01/11/2020
17:00
LI1 Angers - Nice %4 17.00
31/10/2020
19:00
NB1 Budapest Honved - Mezőkövesd-Zsóry %4 17.00
31/10/2020
04:30
LIM Necaxa - Toluca %4 17.00
31/10/2020
19:00
BUN St. Pölten - SV Ried %4 17.00
01/11/2020
03:30
MLS Nashville SC - Chicago Fire %4 17.00
01/11/2020
23:30
MLS Columbus Crew - Philadelphia Union %4 17.00
31/10/2020
18:00
CHA Inverness CT - Arbroath %4 17.00
02/11/2020
06:30
MLS LA Galaxy - Real Salt Lake %4 17.00
30/10/2020
22:45
PRE Linfield - Crusaders %4 17.00
31/10/2020
23:30
PRA Jaguares de Córdoba - Envigado %4 17.00
31/10/2020
15:00
PRL Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk %4 17.00
01/11/2020
14:00
SEB Ebro - Ejea %4 17.00
01/11/2020
20:30
PRD Granada - Levante %4 17.00
01/11/2020
14:00
SEB Las Rozas - Poblense %4 17.00
01/11/2020
15:00
PRL Minai - Rukh Vynnyky %4 17.00
01/11/2020
04:10
PRA Deportivo Cali - Deportes Tolima %4 17.00
01/11/2020
18:00
PRL Portimonense - Santa Clara %4 17.00
31/10/2020
19:00
SUL Pohronie - FC Zlate Moravce %4 17.00
01/11/2020
19:30
ALL Hammarby - Hacken %4 17.00
01/11/2020
14:00
SEB Melilla - Villanovense %4 17.00
31/10/2020
13:00
J1L Gamba Osaka - Consadole Sapporo %4 17.00
01/11/2020
13:30
T1L Keçiörengücü - İstanbulspor %4 17.00
01/11/2020
20:00
SEA Roma - Fiorentina %4 13.00
01/11/2020
22:45
SEA Sampdoria - Genoa %4 13.00
02/11/2020
22:30
BUN Hoffenheim - Union Berlin %4 13.00
31/10/2020
19:00
LI1 Rennes - Brest %4 13.00
31/10/2020
17:30
BUN E. Frankfurt - Werder Bremen %4 13.00
01/11/2020
19:00
LI1 Monaco - Bordeaux %4 13.00
03/11/2020
06:00
LIM Club Leon - Santos Laguna %3 15.00
01/11/2020
15:30
FDA Anderlecht - Antwerp %3 15.00
31/10/2020
18:00
PRE Dundee United - Ross County %3 15.00
01/11/2020
19:30
EPL Manchester United - Arsenal %3 15.00
02/11/2020
21:00
SUP Norrby - Brage %3 15.00
31/10/2020
23:30
PRL Marítimo - N. Madeira %3 15.00
01/11/2020
15:00
3.L Wehen Wiesbaden - Bayern Münih II %3 15.00
31/10/2020
18:00
LEO Milton Keynes Dons - AFC Wimbledon %3 15.00
01/11/2020
19:00
SEB El Ejido - Yeclano %3 15.00
31/10/2020
20:00
ELI Odds - Sarpsborg 08 %3 15.00
31/10/2020
18:00
SEB Vicenza Virtus - AC Pisa %3 15.00
31/10/2020
22:30
MLS Dallas - Houston Dynamo %3 15.00
31/10/2020
19:00
T1L Altınordu - Bandırmaspor %3 15.00
02/11/2020
14:35
CSL Guangzhou - Beijing Guoan %3 15.00
30/10/2020
21:00
3.L Viktoria Köln - Lübeck %3 15.00
31/10/2020
18:00
CHA Preston North End - Birmingham City %3 15.00
31/10/2020
16:00
3.L Verl - Zwickau %3 15.00
30/10/2020
23:00
EED NAC Breda - NEC Nijmegen %3 15.00
31/10/2020
17:30
BUN Augsburg - Mainz 05 %3 15.00
01/11/2020
13:30
TSL Çaykur Rizespor - Kayserispor %3 15.00
31/10/2020
18:00
LEO Ipswich Town - Crewe Alexandra %3 15.00
30/10/2020
20:00
Al Ain - Sharjah %3 15.00
31/10/2020
21:00
LI2 Le Havre - Pau %3 15.00
01/11/2020
14:00
SEB Peña Deportiva - Levante II %3 15.00
01/11/2020
14:00
SEB Socuéllamos - Talavera %3 15.00
30/10/2020
18:30
El Gouna - Haras El Hodood %3 15.00
02/11/2020
21:00
SUP GAIS - AFC Eskilstuna %3 15.00
01/11/2020
10:30
CSL Henan Jianye - Shenzhen Phoenix %3 15.00
01/11/2020
19:00
SEB Linares Deportivo - Granada II %3 15.00
31/10/2020
20:00
SEB Extremadura UD - Badajoz %3 15.00
31/10/2020
22:45
SEA Bologna - Cagliari %3 15.00
01/11/2020
19:00
SEB Haro Deportivo - Osasuna II %3 15.00
31/10/2020
18:30
SUP GIF Sundsvall - Örgryte %3 15.00
30/10/2020
23:00
EPL Wolverhampton - Crystal Palace %3 15.00
31/10/2020
11:00
J1L Kashima Antlers - Nagoya Grampus %3 15.00
01/11/2020
19:00
SEB Cordoba - UCAM Murcia %3 15.00
31/10/2020
16:00
3.L Waldhof Mannheim - Magdeburg %3 15.00
31/10/2020
18:00
LEO Wigan Athletic - Northampton Town %3 15.00
30/10/2020
20:00
EKS Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok %3 15.00
31/10/2020
15:00
2.B Paderborn - Jahn Regensburg %3 15.00
31/10/2020
18:15
FDA Beerschot-Wilrijk - OH Leuven %3 15.00
02/11/2020
22:45
SEA Hellas Verona - Benevento %3 15.00
01/11/2020
02:00
LIM Atlas - Puebla %3 15.00
31/10/2020
18:00
CHA Dundee FC - Raith Rovers %3 15.00
31/10/2020
09:00
KL1 Seoul - Incheon United %3 25.00
01/11/2020
16:30
ERE Sparta Rotterdam - Heerenveen %3 25.00
31/10/2020
09:00
KL1 Gangwon - Suwon Bluewings %3 25.00
01/11/2020
12:00
PRL FK Ufa - FK Ural %3 25.00
01/11/2020
20:00
BUN Hertha Berlin - Wolfsburg %3 25.00
02/11/2020
23:00
EPL Leeds United - Leicester City %3 25.00
01/11/2020
19:00
SEB Llagostera - L'Hospitalet %3 25.00
01/11/2020
00:30
PRD Audax Italiano - CD Everton %3 25.00
01/11/2020
19:00
SEB Izarra - SD Logroñés %3 25.00
02/11/2020
02:05
PRA Deportivo Pasto - Santa Fe %3 25.00
02/11/2020
04:10
PRA Medellín - Once Caldas %3 25.00
01/11/2020
20:00
ELI Sandefjord - Brann %3 25.00
31/10/2020
18:00
NAL King's Lynn Town - Woking %3 25.00
01/11/2020
13:30
SEB Portugalete - Athletic Club II %3 25.00
01/11/2020
18:00
SUL St. Gallen - Basel %3 25.00
31/10/2020
20:00
SFA Hearts - Hibernian %3 25.00
31/10/2020
19:00
PRL Petrotrest - Lokomotiv Moskova %3 25.00
02/11/2020
23:00
SEA Palmeiras - Clube Atlético Mineiro %3 25.00
01/11/2020
16:30
ALL Elfsborg - Norrköping %3 25.00
30/10/2020
17:00
PRD Deportivo Antofagasta - Unión La Calera %3 25.00
31/10/2020
21:00
LI2 Ajaccio - Troyes %3 25.00
03/11/2020
02:10
PRA Boyaca Chico - Atlético Bucaramanga %3 25.00
31/10/2020
08:00
J1L Oita Trinita - Urawa Reds %3 25.00
02/11/2020
02:30
LIM America - CF Tigres UANL %3 25.00
01/11/2020
23:00
LI1 Lille - Lyon %3 25.00
01/11/2020
17:30
BUN Freiburg - Leverkusen %2 45.00
01/11/2020
15:30
2.B Würzburger Kickers - Bochum %2 45.00
01/11/2020
16:30
BUN Admira - Wolfsberger AC %2 45.00
01/11/2020
19:00
BUN Sturm Graz - LASK %2 45.00
01/11/2020
17:00
EPL Newcastle Utd - Everton %2 45.00
31/10/2020
21:00
LI2 Valenciennes - Clermont F.A %2 40.00
31/10/2020
18:30
SUP Östers - Halmstad %2 40.00
31/10/2020
22:45
L1 Hermannstadt - Universitatea Craiova %2 40.00
01/11/2020
14:00
SEB Tamaraceite - Marbella %2 40.00
31/10/2020
22:45
FDB KVC Westerlo - Union Saint-Gilloise %2 40.00
01/11/2020
22:00
PRD Coquimbo Unido - Unión Española %2 40.00
30/10/2020
15:40
PRL Al-Ain - Al Fateh %2 40.00
01/11/2020
20:30
PRL Gil Vicente - Vitoria Guimaraes %2 40.00
01/11/2020
14:00
SEB Valencia II - Hercules %2 40.00
30/10/2020
17:15
Al Wahda FC - Al-Ahli Dubai %2 40.00
30/10/2020
22:30
BUN Schalke 04 - Stuttgart %2 35.00
31/10/2020
23:00
ERE Willem II - Vitesse %2 35.00
31/10/2020
18:00
Süp Nordsjaelland - Midtjylland %2 35.00
01/11/2020
14:00
SEB Alcoyano - Ibiza %2 35.00
02/11/2020
06:30
MLS SJ Earthquakes - Los Angeles %2 35.00
01/11/2020
18:00
FDB Club Brugge II - RWDM %2 35.00
01/11/2020
16:00
TSL Konyaspor - İstanbul Başakşehir %2 35.00
31/10/2020
13:30
L1 Buftea - Sepsi %2 35.00
31/10/2020
15:30
CHA Bristol City - Norwich City %2 35.00
01/11/2020
01:00
SEA SC Corinthians - Internacional %2 35.00
01/11/2020
23:00
PRD Valencia - Getafe %2 35.00
01/11/2020
18:00
SEB Unionistas de Salamanca - Deportivo La Coruña %2 35.00
03/11/2020
04:15
PRA Deportivo Pereira - América de Cali %2 35.00
31/10/2020
18:00
CHA Barnsley - Watford %2 35.00
31/10/2020
17:00
VEI TPS - SJK %2 35.00
01/11/2020
20:00
ELI Kristiansund - Bodø / Glimt %2 35.00
30/10/2020
22:45
CHA Coventry City - Reading %2 35.00
31/10/2020
15:00
2.B Eintracht Braunschweig - Nürnberg %2 35.00
02/11/2020
03:30
MLS Montreal Impact - Orlando City %2 35.00
01/11/2020
17:00
LI1 Dijon - Lorient %2 35.00
31/10/2020
19:00
BUN Hartberg - Austria Wien %2 35.00
01/11/2020
14:15
ERE Heracles - Utrecht %2 35.00
31/10/2020
18:00
LEO Dumbarton - Airdrie United %2 35.00
31/10/2020
18:00
LEO Swindon Town - Hull City %2 35.00
01/11/2020
19:30
ALL Falkenberg - Djurgårdens IF Fotboll %2 70.00
01/11/2020
16:30
ERE Emmen - Feyenoord %2 70.00
01/11/2020
17:00
ELI Mjøndalen - Molde %2 70.00
31/10/2020
16:00
LEO Gillingham - Sunderland %2 70.00
02/11/2020
20:00
TSL Antalyaspor - Fenerbahçe %2 70.00
31/10/2020
05:06
LIM Tijuana - Pachuca %2 28.00
31/10/2020
18:00
LET Stranraer - Queen's Park %2 28.00
02/11/2020
21:00
3.L Kaiserslautern - Hansa Rostock %2 28.00
30/10/2020
22:00
FDB Lierse Kempenzonen - Lommel United %2 28.00
31/10/2020
16:00
3.L Uerdingen - Saarbrücken %2 28.00
31/10/2020
18:00
LEO Forfar Athletic - Montrose %2 28.00
02/11/2020
02:30
SEA Goias ES - Vasco da Gama %2 28.00
31/10/2020
18:00
CHA Greenock Morton - Ayr United %2 28.00
31/10/2020
18:15
PRL Abha - Al Ittifaq %2 28.00
31/10/2020
18:00
LEO Burton Albion - Blackpool %2 28.00
01/11/2020
22:00
FDB K.M.S.K. Deinze - Sérésien %2 28.00
31/10/2020
18:00
SEB Ascoli - Pordenone %2 28.00
31/10/2020
21:00
LI2 Chambly - Dunkerque %2 28.00
31/10/2020
18:00
LET Crawley Town - Cambridge United %2 28.00
02/11/2020
20:45
EED AZ II - Telstar %2 28.00
02/11/2020
05:00
MLS Colorado Rapids - Seattle Sounders %2 28.00
02/11/2020
21:00
Süp SønderjyskE - AGF %2 30.00
31/10/2020
15:00
2.B Erzgebirge Aue - Holstein Kiel %2 30.00
31/10/2020
21:00
LI2 Rodez - Auxerre %2 30.00
01/11/2020
18:00
PRD Celta Vigo - Real Sociedad %2 30.00
01/11/2020
14:00
SEB SS Reyes - CF Internacional %2 30.00
31/10/2020
18:15
PRD Athletic Bilbao - Sevilla %2 30.00
31/10/2020
19:50
PRL Al-Ittihad FC - Al Ahli SC %2 30.00
31/10/2020
20:30
BUN M'gladbach - RB Leipzig %2 30.00
30/10/2020
19:00
L1 Argeș - Voluntari FC %2 30.00
01/11/2020
22:30
ELI Strømsgodset - Vålerenga %2 30.00
30/10/2020
20:30
2.L Vorwärts Steyr - Floridsdorfer AC %2 30.00
01/11/2020
15:30
2.B Greuther Fürth - Hannover 96 %2 30.00
31/10/2020
18:00
CHA Queens Park Rangers - Cardiff City %2 30.00
31/10/2020
18:30
SEB Mutilvera - Calahorra %2 30.00
31/10/2020
18:00
PRL Oleksandria - Desna %2 30.00
02/11/2020
00:00
PRA Cucuta Deportivo - Junior %1 100.00
31/10/2020
20:30
PRL Dnipro-1 - Dynamo Kiev %1 100.00
02/11/2020
21:00
ALL Helsingborg - Malmö FF %1 100.00
30/10/2020
20:30
2.L Austria Wien II - Liefering %1 100.00
31/10/2020
13:00
PRL Slavia - Dinamo Brest %1 100.00
31/10/2020
18:00
EPL Burnley - Chelsea %1 100.00
01/11/2020
22:45
FDA Waasland-Beveren - Gent %1 100.00
31/10/2020
17:00
SEA Crotone - Atalanta %1 100.00
01/11/2020
18:00
SUL FC Lugano - Young Boys %1 60.00
31/10/2020
10:30
CSL Tianjin Teda - Dalian Aerbin %1 60.00
31/10/2020
07:00
J1L Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima %1 60.00
31/10/2020
18:00
NAL Maidenhead United - Solihull Moors %1 60.00
01/11/2020
14:30
SEA Udinese - Milan %1 60.00
31/10/2020
17:00
1.H Slaven Koprivnica - Osijek %1 60.00
01/11/2020
16:00
T1L Eskişehirspor - Akhisarspor %1 60.00
31/10/2020
18:00
CHA Luton Town - Brentford %1 60.00
01/11/2020
20:30
PRL Inhulets' - Zorya %1 80.00
01/11/2020
19:00
PRL FK Tambov - Dinamo Moskova %1 80.00
01/11/2020
14:00
SEB Lealtad - Cultural Leonesa %1 80.00
31/10/2020
19:05
1.H Istra 1961 - Hajduk Split %1 80.00
01/11/2020
18:15
SL1 Panaitolikos - PAOK %1 80.00
31/10/2020
20:30
SL1 Lamia - Panathinaikos %1 80.00
30/10/2020
23:00
EED TOP Oss - De Graafschap %1 80.00
31/10/2020
20:30
PRD Osasuna - Atlético Madrid %1 80.00
01/11/2020
17:00
1.H Sibenik - Rijeka %1 80.00
31/10/2020
18:00
CHA Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday %1 50.00
31/10/2020
16:00
TSL Göztepe - Alanyaspor %1 50.00