MAÇ ANALİZ SİSTEMİ

İddaa Oran Analizi

30 Ekim 2020 Cuma Seçmiş olduğunuz Maç Skor 6-0 seçimine göre maç analizler aşağıda listelenmiştir.

Toplam 412 maç analiz edilip eşleşme ve oran belirlenmiştir.

iddaa Maç Skor 6-0 tahminleri yüzde olarak verilmiştir, iddaa Maç Skor 6-0 taktiği her zaman yüksek yüzdeli maçlar üsttedir.

Haftalık maç fikstüründeki bugün, yarın oynanacak maçların günlük olarak Maç Skor 6-0 tahminlerini takip edebilirsiniz.

Tarih Lig Maç Yüzde Oran
01/11/2020
18:45
ERE PSV - ADO Den Haag %8 25.00
01/11/2020
19:00
SUL Slovan Bratislava - Nitra %8 25.00
31/10/2020
17:50
PRL Al Hilal - Damak %4 35.00
30/10/2020
20:00
PRL Shakhtar - Illychivets %3 28.00
01/11/2020
22:00
ERE AZ Alkmaar - RKC Waalwijk %3 40.00
01/11/2020
18:00
Süp Kopenhag - Lyngby %3 40.00
31/10/2020
22:30
ELI Haugesund - Aalesund %2 60.00
01/11/2020
22:00
L1 FC CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş %2 60.00
01/11/2020
09:00
KL1 Pohang Steelers - Sangju Sangmu %2 200.00
31/10/2020
18:00
LEO Clyde - Peterhead %2 200.00
31/10/2020
18:00
CHA AFC Bournemouth - Derby County %2 200.00
31/10/2020
18:15
FDA Beerschot-Wilrijk - OH Leuven %2 200.00
01/11/2020
20:00
SEB Barcelona II - Prat %2 200.00
01/11/2020
19:30
ALL IFK Göteborg - Örebro %2 200.00
30/10/2020
22:45
FDA Genk - AS Eupen %2 200.00
31/10/2020
17:30
BUN E. Frankfurt - Werder Bremen %2 200.00
31/10/2020
14:00
PRL FC Rubin Kazan - Arsenal-Tula %2 200.00
01/11/2020
20:15
FDA Standard Liège - KV Oostende %2 200.00
30/10/2020
20:30
2.L Lafnitz - Kapfenberger SV %2 200.00
01/11/2020
19:00
TSL Beşiktaş - Yeni Malatyaspor %2 200.00
01/11/2020
20:00
SEB Real Racing Santander - Deportivo Alavés II %2 200.00
02/11/2020
03:00
MLS New York City - New York RB %2 200.00
02/11/2020
23:00
PRD Villarreal - Real Valladolid %2 200.00
01/11/2020
20:00
SEA Roma - Fiorentina %2 200.00
31/10/2020
22:45
FDA Club Brugge - Mechelen %1 50.00
31/10/2020
14:00
2.L Blau-Weiß Linz - Rapid Viyana II %1 150.00
01/11/2020
16:00
PRD Real Betis - Elche CF %1 150.00
01/11/2020
12:30
2.L Austria Lustenau - FC Dornbirn %1 150.00
30/10/2020
17:15
Ajman - Hatta %1 150.00
31/10/2020
16:00
3.L Dynamo Dresden - Meppen %1 150.00
31/10/2020
18:30
EED Roda JC - Den Bosch %1 150.00
31/10/2020
21:00
SUL Servette - Zürih %1 150.00
01/11/2020
09:00
KL1 Jeonbuk Motors - Daegu %1 150.00
01/11/2020
22:15
EPL Tottenham - Brighton & Hove Albion %1 150.00
01/11/2020
17:30
SFA Celtic FC - Aberdeen %1 150.00
01/11/2020
16:00
Süp OB Odense - Horsens %1 150.00
01/11/2020
16:30
ALL IK Sirius - Kalmar %1 150.00
02/11/2020
03:30
MLS Sporting KC - Minnesota Stars %1 150.00
31/10/2020
18:00
CHA Dunfermline Athletic - Queen of the South %1 150.00
01/11/2020
20:30
SEB Real Sociedad II - Laredo %1 150.00
01/11/2020
16:30
BUN Rapid Viyana - Rheindorf Altach %1 80.00
31/10/2020
16:00
PRD Real Madrid - Huesca %1 80.00
01/11/2020
14:15
EED Volendam - Eindhoven %1 80.00
31/10/2020
19:00
SUL MSK Zilina - Senica %1 80.00
30/10/2020
16:00
ENPPI - Tanta %1 100.00
31/10/2020
12:00
J1L Kawasaki Frontale - Tokyo %1 100.00
31/10/2020
19:00
SUL Spartak Trnava - Zemplín Michalovce %1 100.00
31/10/2020
18:00
NAL Stockport County - Weymouth %1 100.00
31/10/2020
10:00
J1L Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse %1 100.00
01/11/2020
20:00
SEA Napoli - Sassuolo %1 100.00
31/10/2020
22:00
ERE Groningen - VVV %1 100.00
31/10/2020
16:30
2.L Austria Klagenfurt - Amstetten %1 100.00
01/11/2020
09:00
KL1 Ulsan - Gwangju %1 100.00
02/11/2020
03:30
MLS New England - DC United %1 100.00
01/11/2020
20:30
SL1 AEK - OFI %1 100.00
30/10/2020
22:00
L1 Dinamo Bükreş - Astra Ploieşti %1 75.00
31/10/2020
20:00
SEA Inter - Parma %1 75.00
02/11/2020
06:00
MLS Portland Timbers - Whitecaps %1 75.00
31/10/2020
19:00
TSL Galatasaray - MKE Ankaragücü %1 75.00
31/10/2020
18:00
PRE Cliftonville - Carrick Rangers %1 75.00
31/10/2020
18:00
CHA Preston North End - Birmingham City %1 250.00
31/10/2020
18:30
SUP GIF Sundsvall - Örgryte %1 250.00
30/10/2020
23:00
EPL Wolverhampton - Crystal Palace %1 250.00
31/10/2020
16:30
PRL Spartak Moskova - FK Rostov %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Badalona - Lleida Esportiu %1 250.00
31/10/2020
19:30
PRD Huachipato - O'Higgins %1 250.00
02/11/2020
21:00
ALL AIK - Varberg %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Doncaster Rovers FC - Lincoln City %1 250.00
31/10/2020
10:30
CSL Tianjin Teda - Dalian Aerbin %1 250.00
01/11/2020
16:30
ALL Elfsborg - Norrköping %1 250.00
01/11/2020
19:30
EPL Manchester United - Arsenal %1 250.00
31/10/2020
21:00
LI2 Rodez - Auxerre %1 250.00
01/11/2020
22:30
ELI Strømsgodset - Vålerenga %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Valencia II - Hercules %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Cowdenbeath - Stenhousemuir %1 250.00
31/10/2020
18:00
SEB Ascoli - Pordenone %1 250.00
30/10/2020
20:30
2.L Austria Wien II - Liefering %1 250.00
31/10/2020
15:30
EPL Sheffield United - Manchester City %1 250.00
01/11/2020
18:00
PRD Celta Vigo - Real Sociedad %1 250.00
01/11/2020
20:00
SEB Real Betis II - Lorca Deportiva %1 250.00
31/10/2020
23:00
LI1 Nantes - Paris SG %1 250.00
02/11/2020
03:30
MLS Toronto - Inter Miami %1 250.00
01/11/2020
14:15
ERE Heracles - Utrecht %1 250.00
01/11/2020
18:15
SL1 Panaitolikos - PAOK %1 250.00
01/11/2020
02:00
PRA Millonarios - Atlético Nacional %1 250.00
02/11/2020
20:00
EKS Warta Poznań - Legia Varşova %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Tranmere Rovers - Morecambe %1 250.00
31/10/2020
19:00
SUL Pohronie - FC Zlate Moravce %1 250.00
31/10/2020
07:00
J1L Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima %1 250.00
01/11/2020
16:00
SL1 Aris F.C. - Asteras Tripolis %1 250.00
31/10/2020
17:30
BUN Augsburg - Mainz 05 %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Linares Deportivo - Granada II %1 250.00
31/10/2020
20:30
PRD Osasuna - Atlético Madrid %1 250.00
01/11/2020
13:30
SEB Portugalete - Athletic Club II %1 250.00
02/11/2020
23:00
EED PSV II - Cambuur %1 250.00
31/10/2020
18:00
NAL Yeovil Town - Chesterfield %1 250.00
30/10/2020
19:50
PRL Al Wahda - Al Faisaly %1 250.00
01/11/2020
17:00
LI1 Nîmes - Metz %1 250.00
01/11/2020
20:00
BUN Hertha Berlin - Wolfsburg %1 250.00
02/11/2020
02:05
PRA Deportivo Pasto - Santa Fe %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Melilla - Villanovense %1 250.00
31/10/2020
16:00
3.L Verl - Zwickau %1 250.00
01/11/2020
15:00
LI1 Saint-Etienne - Montpellier %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Southend United - Port Vale %1 250.00
31/10/2020
18:30
SEB Mutilvera - Calahorra %1 250.00
30/10/2020
23:00
EED TOP Oss - De Graafschap %1 250.00
01/11/2020
15:30
2.B Würzburger Kickers - Bochum %1 250.00
31/10/2020
16:45
NB1 Puskas FC - Zalaegerszegi TE %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Haro Deportivo - Osasuna II %1 250.00
01/11/2020
10:30
CSL Henan Jianye - Shenzhen Phoenix %1 250.00
02/11/2020
22:00
L1 ChHindistan Târgovişte - Steaua Bükreş %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Peterborough United - Shrewsbury Town %1 250.00
01/11/2020
19:30
SEB Atletico Sanluqueno - San Fernando %1 250.00
31/10/2020
21:00
LI2 Valenciennes - Clermont F.A %1 250.00
01/11/2020
22:45
FDA Waasland-Beveren - Gent %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Alcoyano - Ibiza %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Stranraer - Queen's Park %1 250.00
31/10/2020
18:00
SEB Brescia - Virtus Entella %1 250.00
30/10/2020
20:30
2.L Juniors OÖ - Grazer AK %1 250.00
01/11/2020
20:30
PRD Granada - Levante %1 250.00
31/10/2020
23:00
SEA Botafogo - Ceara FC %1 250.00
02/11/2020
04:10
PRA Medellín - Once Caldas %1 250.00
31/10/2020
16:00
3.L Uerdingen - Saarbrücken %1 250.00
01/11/2020
19:00
LI1 Monaco - Bordeaux %1 250.00
01/11/2020
22:00
SEA Sport Recife - CA Paranaense %1 250.00
01/11/2020
03:30
MLS Nashville SC - Chicago Fire %1 250.00
02/11/2020
20:45
EED AZ II - Telstar %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Wigan Athletic - Northampton Town %1 250.00
31/10/2020
09:00
J1L Shonan Bellmare - Yokohama %1 250.00
01/11/2020
16:30
PRL Rotor Volgograd - CSKA Moskova %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Cordoba - UCAM Murcia %1 250.00
31/10/2020
20:30
PRL Dnipro-1 - Dynamo Kiev %1 250.00
01/11/2020
14:00
PRL Khimki - Zenit %1 250.00
03/11/2020
00:00
PRL Boavista FC - Benfica %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Forfar Athletic - Montrose %1 250.00
30/10/2020
20:00
TSL Trabzonspor - Kasımpaşa %1 250.00
31/10/2020
15:00
2.B Osnabrück - Sandhausen %1 250.00
01/11/2020
17:00
SEB Reggina - SPAL %1 250.00
31/10/2020
22:45
SEA Bologna - Cagliari %1 250.00
02/11/2020
02:30
SEA Goias ES - Vasco da Gama %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Atlético Baleares - Atlético Madrid II %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Barnsley - Watford %1 250.00
31/10/2020
18:15
SL1 Volos NFC - Larissa %1 250.00
30/10/2020
22:30
BUN Schalke 04 - Stuttgart %1 250.00
31/10/2020
23:30
PRA Jaguares de Córdoba - Envigado %1 250.00
01/11/2020
15:00
PRE Kilmarnock - Rangers %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Leyton Orient - Bolton %1 250.00
31/10/2020
01:15
SEB Vitoria FC - Brasil de Pelotas %1 250.00
31/10/2020
17:00
VEI TPS - SJK %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB SD Tarazona - Tudelano %1 250.00
31/10/2020
20:00
ELI Odds - Sarpsborg 08 %1 250.00
02/11/2020
22:45
SEA Hellas Verona - Benevento %1 250.00
31/10/2020
17:30
SEB Real Valladolid II - Covadonga %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Swindon Town - Hull City %1 250.00
31/10/2020
13:00
PRL Slavia - Dinamo Brest %1 250.00
01/11/2020
17:00
SEA Spezia - Juventus FC %1 250.00
31/10/2020
21:00
LI2 Nancy - Chateauroux %1 250.00
01/11/2020
23:00
LI1 Lille - Lyon %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Cornella - FC Andorra %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Greenock Morton - Ayr United %1 250.00
31/10/2020
18:00
PRL Oleksandria - Desna %1 250.00
30/10/2020
20:45
EED Ajax II - Almere City %1 250.00
01/11/2020
18:00
SEB Unionistas de Salamanca - Deportivo La Coruña %1 250.00
01/11/2020
20:30
PRL Gil Vicente - Vitoria Guimaraes %1 250.00
31/10/2020
16:00
EED Go Ahead Eagles - SBV Excelsior %1 250.00
01/11/2020
19:00
T1L Adana Demirspor - Samsunspor %1 250.00
01/11/2020
04:10
PRA Deportivo Cali - Deportes Tolima %1 250.00
02/11/2020
21:00
Süp SønderjyskE - AGF %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Fleetwood Town FC - Oxford United %1 250.00
31/10/2020
19:00
BUN Hartberg - Austria Wien %1 250.00
31/10/2020
09:00
KL1 Seongnam - Busan I'Park %1 250.00
01/11/2020
16:30
ERE Sparta Rotterdam - Heerenveen %1 250.00
01/11/2020
19:00
SUL FK AS Trencin - Ružomberok %1 250.00
31/10/2020
20:45
ERE Twente - Zwolle %1 250.00
01/11/2020
22:00
PRA La Equidad - Rionegro Águilas %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Algeciras - Marino %1 250.00
03/11/2020
02:10
PRA Boyaca Chico - Atlético Bucaramanga %1 250.00
31/10/2020
18:00
PRE Livingston - Motherwell %1 250.00
31/10/2020
18:00
Süp Nordsjaelland - Midtjylland %1 250.00
30/10/2020
20:00
Al Ain - Sharjah %1 250.00
31/10/2020
15:00
2.B Eintracht Braunschweig - Nürnberg %1 250.00
01/11/2020
17:00
ELI Mjøndalen - Molde %1 250.00
01/11/2020
20:00
ELI Sandefjord - Brann %1 250.00
02/11/2020
03:00
MLS Atlanta United - Cincinnati %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB SS Reyes - CF Internacional %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Stoke City - Rotherham United %1 250.00
01/11/2020
20:30
PRL Inhulets' - Zorya %1 250.00
01/11/2020
01:00
SEA Coritiba - Atlético GO FC %1 250.00
02/11/2020
06:30
MLS LA Galaxy - Real Salt Lake %1 250.00
01/11/2020
15:00
PRL Minai - Rukh Vynnyky %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Mansfield Town - Walsall %1 250.00
31/10/2020
19:00
T1L Altınordu - Bandırmaspor %1 250.00
31/10/2020
04:30
LIM Necaxa - Toluca %1 250.00
01/11/2020
16:00
T1L Eskişehirspor - Akhisarspor %1 250.00
31/10/2020
17:00
1.H Slaven Koprivnica - Osijek %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Guijuelo - Salamanca UDS %1 250.00
31/10/2020
20:00
SEB Villarrubia - Merida AD %1 250.00
01/11/2020
13:00
PRL Zorka-BDU - Slutsksakhar %1 250.00
02/11/2020
22:45
LI2 Amiens SC - Toulouse FC %1 250.00
31/10/2020
18:00
NAL Boreham Wood - Dagenham & Redbridge %1 250.00
30/10/2020
18:30
El Gouna - Haras El Hodood %1 250.00
31/10/2020
13:30
T1L Giresunspor - Ümraniyespor %1 250.00
01/11/2020
17:00
LI1 Angers - Nice %1 250.00
01/11/2020
19:30
ALL Falkenberg - Djurgårdens IF Fotboll %1 250.00
01/11/2020
23:30
MLS Columbus Crew - Philadelphia Union %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Lealtad - Cultural Leonesa %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Inverness CT - Arbroath %1 250.00
30/10/2020
21:00
3.L Viktoria Köln - Lübeck %1 250.00
31/10/2020
16:00
LEO Gillingham - Sunderland %1 250.00
01/11/2020
18:00
SUL St. Gallen - Basel %1 250.00
31/10/2020
18:30
SUP Östers - Halmstad %1 250.00
30/10/2020
23:00
PRD Eibar - Cadiz %1 250.00
31/10/2020
16:30
PRL Akhmat Grozny - Krasnodar %1 250.00
01/11/2020
19:00
PRL FK Tambov - Dinamo Moskova %1 250.00
31/10/2020
19:05
1.H Istra 1961 - Hajduk Split %1 250.00
02/11/2020
21:00
SUP Norrby - Brage %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Milton Keynes Dons - AFC Wimbledon %1 250.00
01/11/2020
16:30
ALL Mjällby - Östersunds FK %1 250.00
01/11/2020
19:05
1.H Lokomotiva FC - Dinamo Zagreb %1 250.00
31/10/2020
21:00
LI2 Le Havre - Pau %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Tamaraceite - Marbella %1 250.00
03/11/2020
06:00
LIM Club Leon - Santos Laguna %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Albion Rovers FC - Brechin City %1 250.00
31/10/2020
18:00
SEB Vicenza Virtus - AC Pisa %1 250.00
30/10/2020
20:30
2.B Fortuna Düsseldorf - Heidenheim %1 250.00
31/10/2020
15:00
PRL Belshina - Shakhtyor %1 250.00
01/11/2020
20:00
ELI Kristiansund - Bodø / Glimt %1 250.00
31/10/2020
23:00
PRD Deportivo Alavés - FC Barcelona %1 250.00
02/11/2020
03:30
MLS Montreal Impact - Orlando City %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Middlesbrough - Not. Forest %1 250.00
01/11/2020
18:00
FDB Club Brugge II - RWDM %1 250.00
01/11/2020
02:00
LIM Atlas - Puebla %1 250.00
02/11/2020
20:00
TSL Antalyaspor - Fenerbahçe %1 250.00
01/11/2020
15:30
2.B Greuther Fürth - Hannover 96 %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Newport County - Harrogate Town %1 250.00
31/10/2020
19:00
SEB Burgos - UP Langreo %1 250.00
31/10/2020
06:30
LIM FC Juarez - Querétaro %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB El Ejido - Yeclano %1 250.00
31/10/2020
20:20
NAL Hartlepool United - Torquay United %1 250.00
01/11/2020
13:30
T1L Keçiörengücü - İstanbulspor %1 250.00
02/11/2020
23:00
EPL Leeds United - Leicester City %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Cove Rangers - Partick Thistle %1 250.00
31/10/2020
18:00
NAL Bromley - Eastleigh %1 250.00
30/10/2020
19:00
L1 Argeș - Voluntari FC %1 250.00
01/11/2020
17:00
LI1 Dijon - Lorient %1 250.00
02/11/2020
00:15
SEA Santos FC - Bahia FC %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Don Benito - Villarrobledo %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Luton Town - Brentford %1 250.00
31/10/2020
18:15
PRD Athletic Bilbao - Sevilla %1 250.00
30/10/2020
21:00
Al Masry - Wadi Degla %1 250.00
31/10/2020
16:00
T1L Menemenspor - Ankaraspor %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Crawley Town - Cambridge United %1 250.00
31/10/2020
18:30
SEB Atzeneta - Orihuela %1 250.00
30/10/2020
23:00
EED NAC Breda - NEC Nijmegen %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Llagostera - L'Hospitalet %1 250.00
31/10/2020
19:50
PRL Al-Ittihad FC - Al Ahli SC %1 250.00
02/11/2020
21:00
ALL Helsingborg - Malmö FF %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Portsmouth - Charlton Athletic %1 250.00
30/10/2020
15:40
PRL Al-Ain - Al Fateh %1 250.00
31/10/2020
11:00
J1L Kashima Antlers - Nagoya Grampus %1 250.00
01/11/2020
19:30
SUP Västerås SK - Trelleborg FF %1 250.00
31/10/2020
21:00
LI2 Guingamp - Sochaux %1 250.00
01/11/2020
22:45
SEA Sampdoria - Genoa %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Peña Deportiva - Levante II %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Edinburgh City - Elgin City %1 250.00
31/10/2020
18:00
SEB Chievo - Cosenza %1 250.00
30/10/2020
20:30
2.L Vorwärts Steyr - Floridsdorfer AC %1 250.00
31/10/2020
15:30
CHA Bristol City - Norwich City %1 250.00
01/11/2020
18:00
NB1 Ujpest FC - MTK %1 250.00
31/10/2020
23:00
ERE Willem II - Vitesse %1 250.00
01/11/2020
14:30
SEA Udinese - Milan %1 250.00
31/10/2020
16:00
3.L Waldhof Mannheim - Magdeburg %1 250.00
01/11/2020
22:00
SEA Flamengo - Sao Paulo %1 250.00
01/11/2020
03:00
SEA Fortaleza FC - Fluminense FC %1 250.00
02/11/2020
20:30
EPL Fulham - West Bromwich %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Cheltenham Town - Forest Green Rovers %1 250.00
31/10/2020
08:00
J1L Oita Trinita - Urawa Reds %1 250.00
01/11/2020
16:05
NB1 Budafoki MTE - Paksi SE %1 250.00
31/10/2020
17:30
BUN Arminia Bielefeld - Dortmund %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Real Murcia - Sevilla II %1 250.00
31/10/2020
20:30
BUN M'gladbach - RB Leipzig %1 250.00
01/11/2020
13:30
SEB Getafe II - Navalcarnero %1 250.00
02/11/2020
23:00
SEA Palmeiras - Clube Atlético Mineiro %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Dumbarton - Airdrie United %1 250.00
31/10/2020
18:00
NAL Maidenhead United - Solihull Moors %1 250.00
30/10/2020
20:00
TSL Karagümrük - BB Erzurumspor %1 250.00
31/10/2020
15:00
2.B Paderborn - Jahn Regensburg %1 250.00
01/11/2020
17:00
EPL Newcastle Utd - Everton %1 250.00
01/11/2020
20:00
Süp Aalborg BK - Brøndby %1 250.00
31/10/2020
22:30
MLS Dallas - Houston Dynamo %1 250.00
02/11/2020
02:30
LIM America - CF Tigres UANL %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Socuéllamos - Talavera %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Queens Park Rangers - Cardiff City %1 250.00
31/10/2020
18:15
SL1 Atromitos - PAS Giannina %1 250.00
30/10/2020
22:00
FDB Lierse Kempenzonen - Lommel United %1 250.00
02/11/2020
05:00
MLS Colorado Rapids - Seattle Sounders %1 250.00
01/11/2020
15:00
EPL Aston Villa FC - Southampton %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Stevenage - Grimsby Town %1 250.00
31/10/2020
19:00
LI1 Rennes - Brest %1 250.00
30/10/2020
23:30
PRL Paços de Ferreira - Porto %1 250.00
01/11/2020
15:30
FDA Anderlecht - Antwerp %1 250.00
31/10/2020
17:00
SEA Crotone - Atalanta %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Izarra - SD Logroñés %1 250.00
31/10/2020
20:00
SFA Hearts - Hibernian %1 250.00
01/11/2020
12:00
PRL FK Ufa - FK Ural %1 250.00
02/11/2020
22:30
BUN Hoffenheim - Union Berlin %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Rochdale - Bristol Rovers %1 250.00
30/10/2020
17:00
PRD Deportivo Antofagasta - Unión La Calera %1 250.00
31/10/2020
13:00
J1L Gamba Osaka - Consadole Sapporo %1 250.00
01/11/2020
16:30
BUN Admira - Wolfsberger AC %1 250.00
01/11/2020
19:30
SEB La Nucia - Villarreal II %1 250.00
31/10/2020
21:00
LI2 Chambly - Dunkerque %1 250.00
01/11/2020
23:00
PRD Valencia - Getafe %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Gimnàstic Tarragona - UE Olot %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Dundee FC - Raith Rovers %1 250.00
31/10/2020
18:00
SEB Real Oviedo II - Marino de Luanco %1 250.00
31/10/2020
16:00
TSL Göztepe - Alanyaspor %1 250.00
01/11/2020
18:00
PRL Portimonense - Santa Clara %1 250.00
01/11/2020
20:30
NB1 Varda SE - Diósgyőr %1 250.00
31/10/2020
23:30
PRL Marítimo - N. Madeira %1 250.00
30/10/2020
22:45
CHA Coventry City - Reading %1 250.00
31/10/2020
16:00
3.L Hallescher FC - Unterhaching %1 250.00
01/11/2020
04:00
LIM Pumas UNAM - Guadalajara %1 250.00
02/11/2020
21:00
3.L Kaiserslautern - Hansa Rostock %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Ipswich Town - Crewe Alexandra %1 250.00
31/10/2020
19:00
BUN St. Pölten - SV Ried %1 250.00
31/10/2020
09:00
KL1 Seoul - Incheon United %1 250.00
01/11/2020
16:30
ERE Emmen - Feyenoord %1 250.00
31/10/2020
20:30
SL1 Lamia - Panathinaikos %1 250.00
01/11/2020
22:00
PRD Coquimbo Unido - Unión Española %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Recreativo Huelva - Las Palmas II %1 250.00
03/11/2020
02:00
SEA Gremio - Red Bull Bragantino %1 250.00
31/10/2020
18:00
PRE Dundee United - Ross County %1 250.00
31/10/2020
18:00
NAL Dover Athletic - Altrincham %1 250.00
30/10/2020
20:00
EKS Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok %1 250.00
31/10/2020
15:00
2.B Erzgebirge Aue - Holstein Kiel %1 250.00
01/11/2020
17:00
1.H Sibenik - Rijeka %1 250.00
31/10/2020
22:45
L1 Hermannstadt - Universitatea Craiova %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Rayo Majadahonda - Real Madrid II %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Millwall - Huddersfield Town %1 250.00
31/10/2020
18:15
PRL Abha - Al Ittifaq %1 250.00
01/11/2020
00:30
PRD Audax Italiano - CD Everton %1 250.00
02/11/2020
06:30
MLS SJ Earthquakes - Los Angeles %1 250.00
01/11/2020
15:00
3.L Wehen Wiesbaden - Bayern Münih II %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Salford City - Oldham Athletic %1 250.00
31/10/2020
19:00
NB1 Budapest Honved - Mezőkövesd-Zsóry %1 250.00
31/10/2020
03:30
SEB Cruzeiro - Paraná %1 250.00
01/11/2020
16:00
TSL Konyaspor - İstanbul Başakşehir %1 250.00
31/10/2020
17:00
LI2 Paris FC - Caen %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Arenas Getxo - Leioa %1 250.00
31/10/2020
20:00
SEB Extremadura UD - Badajoz %1 250.00
01/11/2020
13:00
SEB Pontevedra - Celta de Vigo II %1 250.00
02/11/2020
22:45
FDA Zulte-Waregem - KV Kortrijk %1 250.00
31/10/2020
17:45
SEB Amorebieta - Barakaldo %1 250.00
31/10/2020
18:00
NAL King's Lynn Town - Woking %1 250.00
30/10/2020
17:15
Al Wahda FC - Al-Ahli Dubai %1 250.00
31/10/2020
13:30
TSL Gençlerbirliği - Gaziantep FK %1 250.00
01/11/2020
17:00
SEA Torino - Lazio %1 250.00
01/11/2020
19:30
ALL Hammarby - Hacken %1 250.00
31/10/2020
21:00
LI2 Ajaccio - Troyes %1 250.00
01/11/2020
23:00
SEB Frosinone - Cremonese %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Ebro - Ejea %1 250.00
31/10/2020
18:00
PRE Warrenpoint Town - Portadown %1 250.00
30/10/2020
20:45
EED Helmond Sport - MVV Maastricht %1 250.00
31/10/2020
16:00
LET Exeter City - Carlisle United %1 250.00
01/11/2020
18:00
SUL FC Lugano - Young Boys %1 250.00
31/10/2020
18:30
PRL Belenenses - Farense %1 250.00
30/10/2020
22:45
PRE Linfield - Crusaders %1 250.00
31/10/2020
16:00
SEB Cittadella - Monza %1 250.00
01/11/2020
19:00
L1 CSMS Iaşi - Viitorul Constanţa %1 250.00
01/11/2020
06:06
LIM C.F. Monterrey - Cruz Azul %1 250.00
02/11/2020
21:00
SUP GAIS - AFC Eskilstuna %1 250.00
31/10/2020
18:00
LEO Burton Albion - Blackpool %1 250.00
31/10/2020
09:00
KL1 Gangwon - Suwon Bluewings %1 250.00
01/11/2020
16:30
SUP Ljungskile - Umeå %1 250.00
01/11/2020
19:00
BUN Sturm Graz - LASK %1 250.00
31/10/2020
21:00
PRL Rio Ave - Moreirense %1 250.00
01/11/2020
22:00
FDB K.M.S.K. Deinze - Sérésien %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Cadiz II - RB Linense %1 250.00
03/11/2020
04:15
PRA Deportivo Pereira - América de Cali %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Stirling Albion - Annan Athletic %1 250.00
31/10/2020
18:00
SEB Venezia - Empoli %1 250.00
31/10/2020
15:00
PRL Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk %1 250.00
01/11/2020
17:30
BUN Freiburg - Leverkusen %1 250.00
01/11/2020
20:00
ELI Stabæk - Viking %1 250.00
31/10/2020
22:45
FDB KVC Westerlo - Union Saint-Gilloise %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Las Rozas - Poblense %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday %1 250.00
01/11/2020
01:00
SEA SC Corinthians - Internacional %1 250.00
02/11/2020
14:35
CSL Guangzhou - Beijing Guoan %1 250.00
01/11/2020
15:30
2.B Karlsruher SC - Darmstadt 98 %1 250.00
31/10/2020
18:00
LET Barrow - Bradford City %1 250.00
31/10/2020
19:00
PRL Petrotrest - Lokomotiv Moskova %1 250.00
31/10/2020
05:06
LIM Tijuana - Pachuca %1 250.00
01/11/2020
16:00
3.L Türkgücü-Ataspor - Ingolstadt %1 250.00
31/10/2020
17:30
BUN Köln - Bayern Münih %1 250.00
01/11/2020
19:00
SEB Racing Ferrol - Zamora %1 250.00
31/10/2020
20:15
L1 FC Botoşani - FC UTA Arad %1 250.00
01/11/2020
13:30
TSL Çaykur Rizespor - Kayserispor %1 250.00
31/10/2020
18:00
EPL Burnley - Chelsea %1 250.00
31/10/2020
18:00
NAL Wrexham - Sutton United %1 250.00
30/10/2020
19:00
T1L Balıkesirspor - Adanaspor %1 250.00
31/10/2020
13:30
L1 Buftea - Sepsi %1 250.00
01/11/2020
17:00
LI1 Reims - Strasbourg %1 250.00
31/10/2020
21:30
NB1 MOL Vidi - Ferencváros %1 250.00
02/11/2020
00:00
PRA Cucuta Deportivo - Junior %1 250.00
01/11/2020
14:00
SEB Coruxo - Compostela %1 250.00
31/10/2020
18:00
CHA Swansea City - Blackburn Rovers FC %1 250.00
31/10/2020
18:00
PRE Coleraine - Glentoran %1 250.00
30/10/2020
21:00
Süp Vejle - Randers %1 250.00
31/10/2020
16:00
T1L Bursaspor - Boluspor %1 250.00
01/11/2020
18:00
PRL Lviv - Vorskla %1 250.00