MAÇ ANALİZ SİSTEMİ

İddaa Oran Analizi

29 Kasım 2020 Pazar Seçmiş olduğunuz İlk Yarı/Maç Sonucu 2/X seçimine göre maç analizler aşağıda listelenmiştir.

Toplam 197 maç analiz edilip eşleşme ve oran belirlenmiştir.

iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 2/X tahminleri yüzde olarak verilmiştir, iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 2/X taktiği her zaman yüksek yüzdeli maçlar üsttedir.

Haftalık maç fikstüründeki bugün, yarın oynanacak maçların günlük olarak İlk Yarı/Maç Sonucu 2/X tahminlerini takip edebilirsiniz.

Tarih Lig Maç Yüzde Oran
29/11/2020
22:00
Carabobo - Academia Puerto Cabello %7 9.50
29/11/2020
20:00
ELI Mjøndalen - Stabæk %6 10.00
29/11/2020
17:00
SEB Reggiana FC - Cremonese %6 10.00
30/11/2020
20:45
NT1 Avranches - Le Mans %6 10.00
29/11/2020
17:45
FAC Marine - Havant & Waterlooville %6 10.00
29/11/2020
19:30
SEC Cavese - Casertana %6 10.00
29/11/2020
18:15
Szombathelyi Haladás - Debrecen %6 10.00
01/12/2020
02:00
SEA Fluminense FC - Red Bull Bragantino %6 10.00
29/11/2020
20:45
NB1 Budapest Honved - Puskas FC %6 10.00
29/11/2020
19:30
SUP Brage - AFC Eskilstuna %6 10.00
29/11/2020
20:00
ELI Bodø / Glimt - Rosenborg %6 10.00
30/11/2020
16:00
ACL Chiangrai United - Melbourne Victory %6 10.00
29/11/2020
19:00
Csákvári TK - Szolnoki MÁV %6 10.00
29/11/2020
22:00
FDB Sérésien - Union Saint-Gilloise %6 10.00
29/11/2020
18:00
SUL FC Lugano - Basel %6 10.00
29/11/2020
19:30
SEC Fermana - Matelica Calcio %6 10.00
30/11/2020
20:00
EKS Lechia Gdańsk - Lech Poznań %6 10.00
29/11/2020
23:00
MLS Orlando City - New England %6 10.00
29/11/2020
20:00
Süp Nordsjaelland - AGF %6 10.00
29/11/2020
19:00
SEB Linares Deportivo - Cordoba %6 10.00
30/11/2020
21:00
ALL Hammarby - Norrköping %6 10.00
29/11/2020
17:00
1SD Hobro - Hvidovre %6 10.00
29/11/2020
21:00
LIM Pumas UNAM - Pachuca %6 10.00
29/11/2020
17:15
1.S Aluminij - Gorica %6 10.00
29/11/2020
23:00
SEB Cosenza - Salerno %6 10.00
29/11/2020
18:00
FNL Baltika - Torpedo Moskova %6 10.00
30/11/2020
10:00
Okzhetpes - Ordabasy %6 10.00
29/11/2020
20:30
PRL Inhulets' - Olimpik Donetsk %6 10.00
29/11/2020
17:00
SEC Virtus Francavilla - Teramo %6 10.00
29/11/2020
19:15
1.S Domžale - Olimpija Ljubljana %6 10.00
30/11/2020
22:30
2.B Bochum - Fortuna Düsseldorf %6 10.00
29/11/2020
18:00
Süp SønderjyskE - Kopenhag %6 10.00
30/11/2020
23:00
SEB Virtus Entella - SPAL %6 10.00
29/11/2020
19:00
SEB Arenas Getxo - Real Sociedad II %6 10.00
30/11/2020
20:45
EED Utrecht II - Telstar %6 10.00
01/12/2020
01:20
SUP Atlético Tucumán - Arsenal FC %6 10.00
30/11/2020
13:00
ACL Tokyo - Ulsan %6 10.00
30/11/2020
19:00
LDH Benfica-B - Varzim %6 10.00
29/11/2020
17:00
SEC Gubbio - FeralpiSalò %6 10.00
29/11/2020
22:45
FDA KV Kortrijk - KV Oostende %6 10.00
30/11/2020
03:30
SUP Lanus - Talleres de Córdoba %6 10.00
29/11/2020
19:00
SEB Salamanca UDS - Celta de Vigo II %6 10.00
29/11/2020
18:00
CZL Teplice - Sparta Prag %6 10.00
29/11/2020
19:30
SEC Cesena - Modena %6 10.00
29/11/2020
18:30
CRO Voluntari FC - Gaz Metan Mediaş %6 10.00
30/11/2020
15:00
Zhetysu - Kaspyi %6 10.00
29/11/2020
18:00
SL1 OFI - PAS Giannina %6 10.00
29/11/2020
20:00
ELI Kristiansund - Strømsgodset %6 10.00
29/11/2020
19:00
SEB Yeclano - Real Murcia %6 10.00
29/11/2020
17:00
SEC Alessandria - Pro Vercelli %6 10.00
29/11/2020
19:00
Kazincbarcika - Szeged 2011 %6 10.00
29/11/2020
20:15
FDA Anderlecht - Standard Liège %6 10.00
29/11/2020
17:00
Chennaiyin F.C. - Kerala Blasters %6 10.00
29/11/2020
19:30
ALL IK Sirius - Elfsborg %6 10.00
29/11/2020
18:00
PRL Kolos Kovalivka - Desna %6 10.00
30/11/2020
10:00
Kyzylzhar - Astana %6 10.00
29/11/2020
22:05
Achuapa - CSD Comunicaciones %6 10.00
29/11/2020
21:00
Atibaia - XV de Piracicaba %6 10.00
30/11/2020
20:30
SL1 Apollon Smirnis - Volos NFC %6 10.00
30/11/2020
13:00
ACL Beijing Guoan - Seoul %6 10.00
29/11/2020
18:00
PRL Gil Vicente - Rio Ave %6 11.00
29/11/2020
19:00
Backa Topola - Partizan %6 11.00
30/11/2020
23:00
EPL West Ham - Aston Villa FC %6 11.00
30/11/2020
18:00
Spartak Subotica - Radnik Surdulica %6 11.00
29/11/2020
20:00
BUN Mainz 05 - Hoffenheim %6 11.00
29/11/2020
17:00
LI1 Lens - Angers %6 11.00
30/11/2020
22:45
SEA Genoa - Parma %6 11.00
29/11/2020
17:00
LI1 Metz - Brest %6 11.00
30/11/2020
20:30
SEA Torino - Sampdoria %6 11.00
29/11/2020
20:00
SEA Cagliari - Spezia %6 11.00
29/11/2020
17:00
LI1 Lorient - Montpellier %6 11.00
29/11/2020
17:00
SEC Viterbese Castrense - Foggia %5 12.00
29/11/2020
19:30
EPL Chelsea - Tottenham %5 12.00
29/11/2020
22:45
SEA Napoli - Roma %5 12.00
29/11/2020
17:00
SEC Giana Erminio - Carrarese %5 12.00
29/11/2020
19:00
TSL Fenerbahçe - Beşiktaş %5 12.00
29/11/2020
19:30
SEB La Nucia - Alcoyano %5 12.00
29/11/2020
23:10
SUP Defensa y Justicia - Central Córdoba Santiago %5 12.00
30/11/2020
15:00
CRO Csikszereda - FC UTA Arad %5 12.00
30/11/2020
19:30
TSL Sivasspor - Göztepe %5 12.00
29/11/2020
17:00
SEC Fano - Virtus Verona %5 12.00
29/11/2020
23:00
PRD Real Sociedad - Villarreal %5 12.00
30/11/2020
03:30
SUP Huracan - Patronato %5 12.00
29/11/2020
17:00
Metalac GM - Zlatibor Čajetina %5 12.00
29/11/2020
17:00
SEC Südtirol - Perugia %5 12.00
30/11/2020
21:00
3.L Meppen - Ingolstadt %5 12.00
30/11/2020
22:45
FDA Antwerp - OH Leuven %5 12.00
29/11/2020
19:30
SEC Avellino - Catania %5 12.00
29/11/2020
17:00
EPL Southampton - Manchester United %5 12.00
29/11/2020
19:30
ALL Mjällby - Djurgårdens IF Fotboll %5 12.00
29/11/2020
18:00
FDB Lommel United - RWDM %5 12.00
30/11/2020
04:00
MLS Columbus Crew - Nashville SC %5 12.00
30/11/2020
18:00
Radnicki Nis - Vojvodina %5 12.00
29/11/2020
17:00
SEC Palermo - Monopoli %5 12.00
29/11/2020
19:00
Nyiregyhaza Spartacus - Ajka %5 12.00
29/11/2020
19:30
SEC Carpi - Triestina %5 12.00
29/11/2020
19:00
LI1 Nice - Dijon %5 12.00
29/11/2020
17:00
SEA Bologna - Crotone %5 12.00
01/12/2020
00:00
SEA Vasco da Gama - Ceara FC %5 12.00
29/11/2020
17:00
SEC Novara - AlbinoLeffe %5 12.00
29/11/2020
19:00
SEB Villanovense - Extremadura UD %5 12.00
29/11/2020
17:30
PRL Penybont - Cefn Druids %5 12.00
29/11/2020
19:30
SEB Sevilla II - El Ejido %5 12.00
29/11/2020
19:30
SEC Pistoiese - Lucchese %5 12.00
29/11/2020
23:00
Ferroviária - Botafogo SP B %5 12.00
29/11/2020
20:00
SEB Barcelona II - Lleida Esportiu %5 12.00
29/11/2020
17:00
SEC Pro Patria - Grosseto %5 12.00
29/11/2020
20:30
SL1 Asteras Tripolis - AEK %5 12.00
29/11/2020
18:00
PRL Portimonense - N. Madeira %5 12.00
29/11/2020
17:00
Vozdovac - FK Mladost Lucani %5 12.00
29/11/2020
19:30
SEC Bisceglie - Potenza Calcio %5 12.00
29/11/2020
23:30
PRO LDU Portoviejo - Universidad Católica %5 12.00
30/11/2020
19:30
TSL Kayserispor - Karagümrük %5 12.00
29/11/2020
17:00
Radnik Bijeljina - Krupa na Vrbasu %5 12.00
30/11/2020
23:10
SUP Aldosivi - Argentinos Juniors %5 12.00
30/11/2020
03:30
LIM Cruz Azul - CF Tigres UANL %5 12.00
29/11/2020
18:00
SUL Lausanne Sports - Young Boys %5 12.00
29/11/2020
18:45
ERE Heracles - AZ Alkmaar %5 12.00
29/11/2020
23:00
SED Las Palmas - Sporting Gijon %5 12.00
30/11/2020
23:45
LDH Mafra - Vilafranquense %5 12.00
29/11/2020
19:00
SEB Merida AD - Don Benito %5 12.00
30/11/2020
18:00
Proleter Novi Sad - Javor Ivanjica %5 12.00
29/11/2020
17:00
SEC Bari - Catanzaro %5 12.00
29/11/2020
19:05
1.H Rijeka - Osijek %5 12.00
29/11/2020
19:30
SEC Livorno - Pontedera %5 12.00
30/11/2020
23:00
SED Real Oviedo - Almería %5 12.00
29/11/2020
19:00
BUN Rapid Viyana - Austria Wien %5 12.00
29/11/2020
17:30
BUN Leverkusen - Hertha Berlin %5 12.00
29/11/2020
19:30
SEB Zamora - Unionistas de Salamanca %5 12.00
29/11/2020
17:00
SEC Pro Sesto - Lecco %5 12.00
29/11/2020
20:30
PRL Boavista FC - Belenenses %5 13.00
29/11/2020
20:30
PRD Celta Vigo - Granada %5 13.00
29/11/2020
22:15
EPL Arsenal - Wolverhampton %5 13.00
29/11/2020
23:00
LI1 Saint-Etienne - Lille %5 13.00
30/11/2020
23:00
PRD Real Betis - Eibar %5 13.00
29/11/2020
17:00
SEA Milan - Fiorentina %5 13.00
29/11/2020
18:15
PRD Getafe - Athletic Bilbao %5 13.00
29/11/2020
18:00
FDA Gent - Zulte-Waregem %5 12.50
30/11/2020
23:00
EED NEC Nijmegen - MVV Maastricht %5 12.50
30/11/2020
02:45
DIP Club Guarani - Luqueno %5 12.50
29/11/2020
19:00
SEB Marino de Luanco - UP Langreo %5 12.50
29/11/2020
22:00
ELI Vålerenga - Sarpsborg 08 %5 12.50
29/11/2020
20:00
CSD Municipal - Iztapa %5 12.50
30/11/2020
23:00
SEB Brasil de Pelotas - Operário PR %5 12.50
30/11/2020
00:00
Caracas - Deportivo Tachira %5 12.50
01/12/2020
03:30
SUP Estudiantes de La Plata - San Lorenzo %5 12.50
29/11/2020
20:15
SED Ponferradina - CD Leganes %5 12.50
29/11/2020
19:30
SEC Mantova - Ravenna FC %5 12.50
29/11/2020
19:30
SEB Cultural Leonesa - Burgos %5 12.50
29/11/2020
20:00
SEB Marbella - Recreativo Huelva %5 12.50
30/11/2020
02:00
PRO Barcelona SC - Macará %5 12.50
29/11/2020
19:30
EKS Legia Varşova - Piast Gliwice %5 12.50
30/11/2020
23:00
SEC Como - Piacenza %5 12.50
29/11/2020
20:00
ELI Molde - Haugesund %5 12.50
29/11/2020
17:00
SEC Sambenedettese - Legnago Salus %5 12.50
29/11/2020
19:00
T1L Samsunspor - Tuzlaspor %5 12.50
01/12/2020
02:00
SEB Avai - Oeste %5 12.50
29/11/2020
21:00
SEB Deportivo La Coruña - Racing Ferrol %5 12.50
30/11/2020
16:00
ACL Shanghai Shenhua - Perth Glory FC %5 12.50
30/11/2020
21:00
ALL AIK - Kalmar %5 12.50
29/11/2020
19:30
SEC Juve Stabia - Paganese %5 12.50
30/11/2020
00:10
Guastatoya - Antigua GFC %5 12.50
29/11/2020
17:00
LDH Estoril - Vizela %5 12.50
29/11/2020
21:00
PRO Aucas - Orense %5 12.50
29/11/2020
18:00
LDH Arouca - Porto II %5 12.50
29/11/2020
19:00
SEB Haro Deportivo - Ebro %5 12.50
29/11/2020
20:00
SEB Cornella - Llagostera %5 12.50
30/11/2020
18:30
EED PSV II - Cambuur %4 15.00
30/11/2020
22:45
FAC Canvey Island - Boreham Wood %4 15.00
29/11/2020
17:00
LI1 Monaco - Nîmes %4 15.00
29/11/2020
18:30
SEB Calahorra - SD Tarazona %4 15.00
29/11/2020
17:00
FAC Shamrock Rovers - Sligo Rovers %4 15.00
30/11/2020
23:30
PRD Cesar Vallejo - Sport Boys %4 15.00
29/11/2020
17:00
FK Novi Pazar - Bačka %4 15.00
30/11/2020
00:30
DIP Cerro Porteno - General Díaz %4 15.00
30/11/2020
20:30
EPL Leicester City - Fulham %4 15.00
29/11/2020
17:00
EKS Raków Częstochowa - Warta Poznań %4 15.00
29/11/2020
21:30
CRO CSMS Iaşi - FC CFR Cluj %4 15.00
29/11/2020
18:15
SL1 Lamia - PAOK %4 15.00
30/11/2020
21:00
Süp Brøndby - Lyngby %4 15.00
29/11/2020
20:15
SED Mallorca - UD Logrones %4 15.00
29/11/2020
19:30
SEC Calcio Padova - Vis Pesaro %4 15.00
30/11/2020
22:00
PRL Marítimo - Benfica %4 15.00
30/11/2020
01:20
SUP Boca Juniors - Newell's Old Boys %4 15.00
29/11/2020
17:00
SUL Senica - Slovan Bratislava %4 15.00
29/11/2020
23:00
PRL Sporting Braga - Farense %4 15.00
29/11/2020
18:00
SED Espanyol - Real Zaragoza %4 17.00
29/11/2020
19:00
PRL Spartak Moskova - Rotor Volgograd %4 17.00
29/11/2020
22:00
ERE PSV - Sparta Rotterdam %4 17.00
29/11/2020
19:30
ALL Hacken - Örebro %4 17.00
29/11/2020
17:00
Cukaricki - Napredak %4 17.00
01/12/2020
00:00
SEA Gremio - Goias ES %4 17.00
29/11/2020
17:00
LEC Celtic FC - Ross County %3 22.00
29/11/2020
20:30
CZL Slavia Prag - Zbrojovka Brno %3 22.00
29/11/2020
22:05
FAC Athlone Town - Dundalk %3 20.00
29/11/2020
21:00
Kızılyıldız - Rad Belgrad %2 30.00
29/11/2020
20:00
LEC Falkirk - Rangers %2 30.00