MAÇ ANALİZ SİSTEMİ

İddaa Oran Analizi

20 Eylül 2019 Cuma Seçmiş olduğunuz İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X seçimine göre maç analizler aşağıda listelenmiştir.

Toplam 332 maç analiz edilip eşleşme ve oran belirlenmiştir.

iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X tahminleri yüzde olarak verilmiştir, iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X taktiği her zaman yüksek yüzdeli maçlar üsttedir.

Tarih Kod Lig Maç Yüzde Oran
21-09-2019
16:30
13848 BUN Leverkusen - Union Berlin %6 13.00
21-09-2019
19:30
14196 PRD Atlético Madrid - Celta de Vigo %6 13.00
22-09-2019
21:45
17528 SEA Lazio - Parma %6 14.00
21-09-2019
20:00
16051 TSL Fenerbahçe - MKE Ankaragücü %6 14.00
21-09-2019
14:00
14389 PRD Villarreal - Real Valladolid %6 12.00
22-09-2019
13:00
14401 PRD Getafe - Mallorca %6 12.00
22-09-2019
17:00
14188 PRD Valencia - Leganés %6 12.00
21-09-2019
21:00
4803 LI1 Nice - Dijon %6 12.00
22-09-2019
19:30
14317 PRD Athletic Bilbao - Deportivo Alavés %6 12.00
21-09-2019
17:00
13662 EPL Everton - Sheffield United %6 12.00
22-09-2019
18:30
13779 EPL Arsenal - Aston Villa %6 12.00
20-09-2019
18:00
16314 PRL Minsk - Slavia %6 12.00
20-09-2019
19:00
16364 STL Al Sailiya - Katar SC %6 10.00
21-09-2019
16:00
17579 SEC Pro Vercelli - Gozzano %6 12.00
20-09-2019
22:30
10238 PRL Paços de Ferreira - Desportivo Aves %6 12.00
21-09-2019
11:15
17090 FNL Dukla Prag - Ústí nad Labem %6 12.00
21-09-2019
14:00
1070 2.B Stuttgart - Greuther Fürth %6 12.00
20-09-2019
21:00
16428 EED Roda JC - Utrecht II %6 12.00
21-09-2019
19:00
17608 ELI Brann - Haugesund %6 12.00
21-09-2019
17:00
13104 LEO Milton Keynes Dons - Southend United %6 12.00
21-09-2019
17:00
18372 LET Crewe Alexandra - Salford City %6 12.00
21-09-2019
17:00
13397 LEO Fleetwood Town - Rochdale %6 12.00
21-09-2019
18:00
16796 FNL Fakel - Khimki %6 12.00
21-09-2019
18:00
17074 BUN Mattersburg - Sturm Graz %6 12.00
21-09-2019
17:00
17040 CHA Inverness CT - Queen of the South %6 12.00
21-09-2019
18:00
17075 BUN Swarovski Tirol - Rapid Viyana %6 12.00
20-09-2019
12:00
16793 FNL SKA-Energiya - Yenisey %6 12.00
20-09-2019
17:30
545 PRL Ufa - Spartak Moskova %6 12.00
20-09-2019
19:00
16838 REG Bergisch Gladbach - Schalke 04 II %6 12.00
20-09-2019
21:45
7707 PRD Derry City - Bohemians %6 12.00
21-09-2019
16:00
16797 FNL Spartak Moskova II - Neftekhimik %6 12.00
21-09-2019
16:30
16639 T1L Osmanlıspor FK - Altınordu %6 12.00
21-09-2019
10:30
16767 CSL Dalian Aerbin - Shenzhen Ruby %6 12.00
21-09-2019
13:00
16805 2ND Vejgaard B - Aarhus Fremad %6 12.00
21-09-2019
15:00
16817 2ND Frem - Vanløse %6 12.00
21-09-2019
16:00
16409 LI2 Caen - Lens %6 12.00
20-09-2019
21:30
17080 Lokeren - SV Roeselare %6 12.00
21-09-2019
17:00
17054 ALL Norrköping - Örebro %6 12.00
21-09-2019
19:00
17126 PSL Mamelodi Sundowns - Maritzburg United %6 12.00
21-09-2019
17:00
13103 LEO Rotherham United - Shrewsbury Town %6 12.00
21-09-2019
17:00
17053 LET Stenhousemuir - Brechin City %6 12.00
21-09-2019
17:00
18369 LET Bradford City - Carlisle United %6 12.00
21-09-2019
17:00
18367 LET Colchester United - Leyton Orient %6 12.00
21-09-2019
18:00
16794 FNL Torpedo Armavir - Luch Vladivostok %6 12.00
20-09-2019
20:10
16306 2.L SV Ried - Juniors OÖ %6 12.00
21-09-2019
16:00
16853 SEB Empoli - Cittadella %6 12.00
20-09-2019
21:45
7705 PRD Cork City - Finn Harps %6 12.00
20-09-2019
22:00
16861 SEB Frosinone - Venezia %6 12.00
21-09-2019
02:30
17739 PRA Deportes Tolima - La Equidad %6 12.00
21-09-2019
17:00
17051 LET Annan Athletic - Stirling Albion %6 12.00
21-09-2019
14:35
16810 CSL Shandong Luneng - Shanghai Shenhua %6 12.00
21-09-2019
15:00
1515 3.L Unterhaching - Sonnenhof Großaspach %6 12.00
21-09-2019
16:00
16855 SEB Benevento - Cosenza %6 12.00
21-09-2019
19:00
17115 FDA Sporting Charleroi - Sint-Truiden %6 12.00
21-09-2019
19:00
17127 ALL IFK Göteborg - Sirius %6 12.00
21-09-2019
17:00
17096 IIL Pogoń Siedlce - Stargard Szczeciński %6 12.00
21-09-2019
17:00
17035 PRE St. Mirren - Hamilton Academical %6 12.00
21-09-2019
17:00
16801 FNL Torpedo Moskova - Tom Tomsk %6 12.00
21-09-2019
17:30
17089 FNL Slovan Varnsdorf - FK Pardubice %6 12.00
21-09-2019
17:00
17052 LET Elgin City - Cove Rangers %6 12.00
21-09-2019
17:00
17055 ALL Kalmar - Häcken %6 12.00
21-09-2019
11:15
17094 FNL Chrudim - Vlašim %6 12.00
21-09-2019
17:00
17042 CHA Alloa Athletic - Ayr United %6 12.00
21-09-2019
14:00
16506 T1L Ümraniyespor - Boluspor %6 12.00
21-09-2019
15:00
1514 3.L MSV Duisburg - 1860 Münih %6 12.00
20-09-2019
21:00
16423 EED De Graafschap - Eindhoven %6 12.00
21-09-2019
15:00
16795 FNL Nizhny Novgorod - Avangard Kursk %6 12.00
21-09-2019
17:00
17038 PRE Motherwell - Ross County %6 12.00
21-09-2019
17:00
16988 CHA Not. Forest - Barnsley %6 12.00
21-09-2019
19:30
17135 ERE Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk %6 12.00
21-09-2019
17:00
16798 FNL Chayka - Krasnodar II %6 12.00
21-09-2019
17:30
17140 CZL Opava - Slovan Liberec %6 12.00
21-09-2019
17:00
18366 LET Forest Green Rovers - Stevenage %6 12.00
21-09-2019
18:30
17584 SEC Carpi - Rimini %6 12.00
21-09-2019
20:45
17255 ERE Willem II - VVV %6 12.00
21-09-2019
21:00
8920 EKS Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin %6 12.00
21-09-2019
21:00
4637 LI1 Nîmes - Toulouse %6 11.00
20-09-2019
20:30
28212 TSL Göztepe - Konyaspor %6 11.00
21-09-2019
15:00
28213 TSL Kasımpaşa - Antalyaspor %6 11.00
21-09-2019
16:30
13987 BUN Freiburg - Augsburg %6 11.00
22-09-2019
15:00
14166 PRD Espanyol - Real Sociedad %6 11.00
22-09-2019
16:30
14052 BUN M'gladbach - Fortuna Düsseldorf %6 11.00
22-09-2019
18:30
13565 EPL Chelsea - Liverpool %6 11.00
20-09-2019
21:45
4508 LI1 Strasbourg - Nantes %6 11.00
21-09-2019
18:30
4737 LI1 Marsilya - Montpellier %6 11.00
21-09-2019
19:30
14046 BUN Werder Bremen - RB Leipzig %6 11.00
21-09-2019
21:00
4680 LI1 Metz - Amiens SC %6 11.00
21-09-2019
21:45
8183 SEA Milan - Inter %6 11.00
20-09-2019
20:30
16080 TSL Göztepe - Konyaspor %6 11.00
22-09-2019
19:00
28208 TSL Yeni Malatyaspor - Galatasaray %6 11.00
21-09-2019
17:00
13466 EPL Burnley - Norwich City %6 11.00
21-09-2019
19:30
13736 EPL Newcastle Utd - Brighton & Hove Albion %6 11.00
21-09-2019
15:00
22664 VEI KPV - RoPS %6 11.00
21-09-2019
18:00
22660 VEI HIFK - SJK %6 11.00
21-09-2019
21:00
4479 LI1 Bordeaux - Brest %6 11.00
21-09-2019
21:00
4743 LI1 Reims - Monaco %6 11.00
22-09-2019
13:30
17524 SEA Sassuolo - SPAL %6 11.00
22-09-2019
16:00
13558 EPL Crystal Palace - Wolverhampton %6 11.00
22-09-2019
16:00
13742 EPL West Ham - Man United %6 11.00
22-09-2019
18:00
4683 LI1 Angers - Saint-Étienne %6 11.00
22-09-2019
19:00
13819 BUN E. Frankfurt - Dortmund %6 11.00
22-09-2019
22:00
4684 LI1 Lyon - Paris SG %6 11.00
20-09-2019
21:30
13837 BUN Schalke 04 - Mainz 05 %6 11.00
23-09-2019
21:30
13963 BUN Wolfsburg - Hoffenheim %6 11.00
20-09-2019
22:00
13567 EPL Southampton - AFC Bournemouth %6 11.00
21-09-2019
16:00
17520 SEA Udinese - Brescia %6 11.00
21-09-2019
16:30
13879 BUN Hertha Berlin - Paderborn %6 11.00
21-09-2019
13:00
23947 VEI Honka - HJK %6 11.00
20-09-2019
20:00
16383 REG Hannover 96 II - Schwarz-Weiß Rehden %6 10.00
20-09-2019
20:00
16377 REG Neusiedl - Ebreichsdorf %6 10.00
20-09-2019
20:00
16981 REG Union Vöcklamarkt - Hertha %6 10.00
20-09-2019
20:10
16311 2.L Kapfenberger SV - Amstetten %6 10.00
20-09-2019
20:30
16833 REG Fortuna Köln - Verl %6 10.00
20-09-2019
21:00
16449 CHL Kriens - Grasshopper %6 10.00
20-09-2019
14:00
6299 LG1 Persela Lamongan - Arema %6 10.00
20-09-2019
19:00
8901 EKS Piast Gliwice - Raków Częstochowa %6 10.00
20-09-2019
19:30
1073 2.B Heidenheim - Darmstadt 98 %6 10.00
20-09-2019
21:30
17120 FDA Kortrijk - Mechelen %6 10.00
21-09-2019
16:00
16859 SEB Pescara - Virtus Entella %6 10.00
21-09-2019
16:00
16857 SEB Spezia - Perugia %6 10.00
21-09-2019
05:00
16483 LIM Atlas - Toluca %6 10.00
21-09-2019
16:30
17099 IIL Garbarnia Kraków - Katowice %6 10.00
21-09-2019
17:00
16998 NAL Aldershot Town - Wrexham %6 10.00
21-09-2019
12:00
16777 J2L V-Varen Nagasaki - Kyoto Sanga %6 10.00
21-09-2019
13:00
16781 J2L Zweigen Kanazawa - Renofa Yamaguchi %6 10.00
20-09-2019
21:00
16413 NT1 Béziers - Concarneau %6 10.00
21-09-2019
14:30
16811 2ND VSK Århus - Sydvest %6 10.00
20-09-2019
21:00
16425 EED Den Bosch - MVV %6 10.00
21-09-2019
15:00
1510 3.L Chemnitzer FC - Carl Zeiss Jena %6 10.00
20-09-2019
21:00
16424 EED Go Ahead Eagles - Ajax II %6 10.00
21-09-2019
15:00
1513 3.L Kaiserslautern - Magdeburg %6 10.00
20-09-2019
21:00
16414 NT1 Cholet - Le Puy %6 10.00
21-09-2019
15:00
16820 2ND Næsby - Thisted %6 10.00
21-09-2019
15:00
12090 L1 Voluntari - Buftea %6 10.00
20-09-2019
21:00
16420 NT1 Quevilly - Avranches %6 10.00
21-09-2019
16:00
16872 PSL Chippa United - Bloemfontein Celtic %6 10.00
21-09-2019
17:00
17036 PRE Livingston - Aberdeen %6 10.00
21-09-2019
19:00
16865 IL Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom %6 10.00
21-09-2019
17:00
18373 LET Northampton Town - Crawley Town %6 10.00
21-09-2019
19:00
16868 IL Zagłębie Sosnowiec - Jastrzębie %6 10.00
21-09-2019
17:00
17046 LEO Peterhead - Clyde %6 10.00
21-09-2019
19:30
17583 SEC Ravenna - Imolese %6 10.00
21-09-2019
17:00
17050 LET Queen's Park - Cowdenbeath %6 10.00
21-09-2019
17:00
16990 CHA Sheffield Wednesday - Fulham %6 10.00
21-09-2019
17:00
16993 CHA Brentford - Stoke City %6 10.00
21-09-2019
17:00
13042 LEO Tranmere Rovers - Burton Albion %6 10.00
21-09-2019
17:00
16992 CHA Cardiff City - Middlesbrough %6 10.00
21-09-2019
17:00
13203 LEO Wycombe Wanderers - Portsmouth %6 10.00
21-09-2019
17:30
17083 1.H Slaven Koprivnica - Gorica %6 10.00
21-09-2019
17:00
17047 LEO East Fife - Dumbarton %6 10.00
21-09-2019
17:00
13232 LEO Gillingham - Ipswich Town %6 10.00
21-09-2019
20:45
17256 EED Helmond Sport - TOP Oss %6 10.00
21-09-2019
21:00
16863 IL Nieciecza - Miedź Legnica %6 10.00
20-09-2019
19:30
16394 REG Traiskirchen - Bruck/Leitha %6 10.00
20-09-2019
20:00
16381 REG Gleisdorf - Weiz %6 10.00
20-09-2019
20:00
16389 SUP Örgryte - Brage %6 10.00
20-09-2019
20:00
16384 REG Havelse - Werder Bremen II %6 10.00
20-09-2019
20:10
16310 2.L Grazer AK - Austria Klagenfurt %6 10.00
20-09-2019
20:15
16396 Al Nasr - Al Wasl %6 10.00
20-09-2019
20:47
16869 IL Wigry Suwałki - Olsztyn %6 10.00
20-09-2019
19:00
17087 FNL Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno %6 10.00
20-09-2019
19:00
17085 1.H Lokomotiva - Osijek %6 10.00
21-09-2019
16:00
17585 SEC Arzignano Valchiampo - Südtirol %6 10.00
21-09-2019
16:00
9039 EKS Łódzki KS - Arka Gdynia %6 10.00
21-09-2019
04:00
16468 PRD Uni. César Vallejo - Deportivo Municipal %6 10.00
21-09-2019
17:00
17049 LET Albion Rovers - Edinburgh City %6 10.00
21-09-2019
12:00
16778 J2L Ventforet Kofu - Albirex Niigata %6 10.00
21-09-2019
17:00
16991 CHA Birmingham City - Preston North End %6 10.00
21-09-2019
14:00
1076 2.B Sandhausen - Bochum %6 10.00
20-09-2019
21:00
16429 EED Almere City - AZ II %6 10.00
21-09-2019
14:30
16814 ALL Falkenberg - Östersunds FK %6 10.00
20-09-2019
21:00
16411 LI2 Châteauroux - Grenoble %6 10.00
20-09-2019
21:00
16419 NT1 Bourg-Péronnas - Villefranche %6 10.00
21-09-2019
15:00
16818 2ND Hillerød - HIK %6 10.00
20-09-2019
21:00
16427 EED NAC Breda - Excelsior %6 10.00
21-09-2019
15:00
16821 2ND Middelfart - Brabrand %6 10.00
20-09-2019
21:00
16415 NT1 Red Star - Créteil %6 10.00
21-09-2019
15:00
1518 3.L Viktoria Köln - Eintracht Braunschweig %6 10.00
20-09-2019
21:00
16421 ERE Twente - Heracles %6 10.00
21-09-2019
19:00
16584 T1L Adana Demirspor - Bursaspor %6 10.00
21-09-2019
17:00
16987 CHA Millwall - Queens Park Rangers %6 10.00
21-09-2019
19:00
16860 SEB Chievo - Pisa %6 10.00
21-09-2019
17:00
17041 CHA Partick Thistle - Dunfermline Athletic %6 10.00
21-09-2019
19:30
17602 SL1 Asteras Tripolis - Atromitos %6 10.00
21-09-2019
17:00
18363 LET Port Vale - Mansfield Town %6 10.00
21-09-2019
17:00
17002 NAL Torquay United - Dagenham & Redbridge %6 10.00
21-09-2019
17:00
18364 LET Cambridge United - Swindon Town %6 10.00
21-09-2019
17:00
13410 LEO AFC Wimbledon - Bristol Rovers %6 10.00
21-09-2019
17:30
16117 TSL Kayserispor - Denizlispor %6 10.00
21-09-2019
17:30
12079 L1 Sepsi - Hermannstadt %6 10.00
21-09-2019
17:00
16800 FNL Mordovia Saransk - Tekstilshchik %6 10.00
21-09-2019
17:00
17039 CHA Greenock Morton - Dundee FC %6 10.00
21-09-2019
17:00
17003 NAL Hartlepool United - Dover Athletic %6 10.00
21-09-2019
17:00
13072 LEO Lincoln City - Oxford United %6 10.00
21-09-2019
20:00
17150 SUL Nitra - Zemplín Michalovce %6 10.00
21-09-2019
20:00
17153 SUL St. Gallen - Servette %6 10.00
21-09-2019
20:45
17254 ERE Groningen - Zwolle %6 10.00
21-09-2019
21:00
16309 2.L Floridsdorfer AC - Dornbirn %6 10.00
21-09-2019
21:15
17274 PSL Wits University - Orlando Pirates %6 10.00
20-09-2019
20:00
16388 SUP Frej - GAIS %6 10.00
20-09-2019
20:00
17486 Süp OB - AGF %6 10.00
20-09-2019
20:00
17474 REG Babelsberg - Altglienicke %6 10.00
20-09-2019
20:10
16305 2.L Austria Lustenau - Blau-Weiß Linz %6 10.00
20-09-2019
18:30
22659 VEI VPS - Lahti %6 10.00
20-09-2019
19:00
16531 T1L İstanbulspor - Balıkesirspor %6 10.00
20-09-2019
19:00
16412 NT1 Toulon - Laval %6 10.00
20-09-2019
19:30
17503 1SD Hvidovre - HB Køge %6 10.00
21-09-2019
16:00
16852 SEB Livorno - Pordenone %6 10.00
21-09-2019
16:00
16851 2ND Skovshoved - FA 2000 %6 10.00
21-09-2019
16:30
16731 T1L Altay - Keçiörengücü %6 10.00
21-09-2019
10:00
16779 J2L Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama %6 10.00
21-09-2019
17:00
17045 LEO Airdrie United - Raith Rovers %6 10.00
21-09-2019
11:15
17088 FNL Třinec - Viktoria Žižkov %6 10.00
21-09-2019
13:00
16780 J2L Ryūkyū - Montedio Yamagata %6 10.00
21-09-2019
14:00
1071 2.B Nürnberg - Karlsruher SC %6 10.00
20-09-2019
21:00
16417 NT1 Gazélec Ajaccio - Boulogne %6 10.00
21-09-2019
14:00
1078 2.B Wehen Wiesbaden - Arminia Bielefeld %6 10.00
20-09-2019
21:00
16410 LI2 Nancy - Chambly %6 10.00
20-09-2019
21:00
16416 NT1 Dunkerque - Pau %6 10.00
20-09-2019
21:00
16404 LI2 Le Mans - Ajaccio %6 10.00
20-09-2019
21:00
16403 LI2 Paris FC - Clermont %6 10.00
20-09-2019
21:00
16426 EED Telstar - Volendam %6 10.00
21-09-2019
18:30
8977 EKS Lechia Gdańsk - Korona Kielce %6 10.00
21-09-2019
17:00
17005 NAL Maidenhead United - Harrogate Town %6 10.00
21-09-2019
17:00
18365 LET Newport County - Exeter City %6 10.00
21-09-2019
17:00
18370 LET Oldham Athletic - Morecambe %6 10.00
21-09-2019
19:20
17134 NAL AFC Fylde - Eastleigh %6 10.00
21-09-2019
20:00
10239 PRL Belenenses - Rio Ave %6 10.00
21-09-2019
17:00
17292 SEC Rende - Teramo %6 10.00
21-09-2019
20:00
17152 SUL Neuchâtel Xamax - Sion %6 10.00
21-09-2019
17:00
17300 SEA Botafogo - São Paulo %6 10.00
21-09-2019
17:00
17007 NAL Bromley - Notts County %6 10.00
21-09-2019
17:00
16996 CHA Wigan Athletic - Charlton Athletic %6 10.00
21-09-2019
17:00
16997 NAL Chorley - Woking %6 10.00
21-09-2019
17:00
13038 LEO Doncaster Rovers - Peterborough United %6 10.00
21-09-2019
17:30
17145 CZL Pribram - Karviná %6 10.00
21-09-2019
18:00
16799 FNL Chertanovo - Shinnik %6 10.00
21-09-2019
17:00
17048 LEO Forfar Athletic - Montrose %6 10.00
21-09-2019
17:00
17006 NAL Halifax Town - Barnet %6 10.00
21-09-2019
20:00
17148 SUL Sereď - Zlaté Moravce %6 10.00
21-09-2019
20:30
12064 L1 Astra Ploieşti - Dinamo Bükreş %6 10.00
21-09-2019
21:00
17114 FDA Waasland-Beveren - Royal Mouscron %6 10.00
20-09-2019
20:00
16986 REG Wels - Deutschlandsberger SC %6 10.00
20-09-2019
20:10
16307 2.L Lafnitz - SV Horn %6 10.00
20-09-2019
20:30
12037 L1 Gaz Metan Mediaş - Universitatea Craiova %6 10.00
20-09-2019
14:35
16302 CSL Chongqing Lifan - Jiangsu Shuntian %6 10.00
20-09-2019
18:00
17091 FNL Vítkovice - Baník Sokolov %6 10.00
20-09-2019
19:00
17138 CZL Bohemians 1905 - Zlín %6 10.00
20-09-2019
19:00
16877 PRL Dnipro-1 - Karpaty %6 10.00
20-09-2019
19:30
1074 2.B Holstein Kiel - Hannover 96 %6 10.00
20-09-2019
21:30
8991 EKS Lech Poznań - Jagiellonia Białystok %6 10.00
21-09-2019
16:00
16856 SEB Juve Stabia - Ascoli %6 10.00
20-09-2019
22:00
17416 SED Mirandes - Alcorcón %6 10.00
21-09-2019
16:00
16871 PSL Bay United - SuperSport United %6 10.00
21-09-2019
16:00
16870 PSL Vasco da Gama - Black Leopards %6 10.00
21-09-2019
05:00
16478 LIM Morelia - Guadalajara %6 10.00
21-09-2019
17:00
13334 LEO Accrington Stanley - Blackpool %6 10.00
21-09-2019
17:00
17001 NAL Boreham Wood - Stockport County %6 10.00
21-09-2019
14:00
543 PRL Akhmat Grozny - Krylya Sovetov %6 10.00
20-09-2019
21:00
16402 LI2 Auxerre - Troyes %6 10.00
20-09-2019
21:00
16418 NT1 Lyon-Duchère - Bastia-Borgo %6 10.00
21-09-2019
14:35
16809 CSL Hebei CFFC - Tianjin Teda %6 10.00
20-09-2019
21:00
16422 EED Dordrecht - NEC %6 10.00
21-09-2019
15:00
28766 TSL Kasımpaşa - Antalyaspor %6 10.00
20-09-2019
21:00
16408 LI2 Orléans - Le Havre %6 10.00
20-09-2019
21:00
16405 LI2 Sochaux - Guingamp %6 10.00
21-09-2019
15:30
16304 2.L Liefering - Wacker Innsbruck %6 10.00
20-09-2019
21:00
16406 LI2 Valenciennes - Niort %6 10.00
21-09-2019
16:00
16858 SEB Cremonese - Crotone %6 10.00
21-09-2019
17:00
16989 CHA Luton Town - Hull City %6 10.00
21-09-2019
19:00
16363 IL Chrobry Głogów - Odra Opole %6 10.00
21-09-2019
17:00
18371 LET Plymouth Argyle - Cheltenham Town %6 10.00
21-09-2019
17:00
16994 CHA Reading - Blackburn Rovers %6 10.00
21-09-2019
17:00
17000 NAL Solihull Moors - Yeovil Town %6 10.00
21-09-2019
17:00
17004 NAL Sutton United - Chesterfield %6 10.00
21-09-2019
17:00
16995 CHA Bristol City - Swansea City %6 10.00
21-09-2019
17:00
18374 LET Walsall - Scunthorpe United %6 10.00
21-09-2019
17:15
17598 SL1 Volos NFC - OFI %6 10.00
21-09-2019
17:00
17056 SUP Dalkurd - Östers %6 10.00
21-09-2019
17:00
16999 NAL Ebbsfleet United - Barrow %6 10.00
21-09-2019
18:00
17076 BUN Admira - St. Pölten %6 10.00
21-09-2019
18:00
16802 FNL Baltika - Rotor Volgograd %6 10.00
21-09-2019
17:00
18368 LET Grimsby Town - Macclesfield Town %6 12.00
21-09-2019
18:00
17079 FDB Excelsior Virton - Wilrijk %6 10.00
21-09-2019
20:00
17103 IIL Górnik Polkowice - Elana Toruń %6 10.00
21-09-2019
20:10
16866 IL Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań %6 10.00
20-09-2019
21:45
17522 SEA Cagliari - Genoa %6 10.00
22-09-2019
19:00
17521 SEA Atalanta - Fiorentina %6 10.00
20-09-2019
22:00
14148 PRD Osasuna - Real Betis %6 10.00
21-09-2019
17:00
14284 PRD Levante - Eibar %6 10.00
22-09-2019
16:00
17525 SEA Bologna - Roma %6 10.00
22-09-2019
16:00
17526 SEA Sampdoria - Torino %6 10.00
23-09-2019
20:00
28211 TSL Sivasspor - Trabzonspor %6 10.00
22-09-2019
16:00
4636 LI1 Rennes - Lille %6 10.00
23-09-2019
20:00
28210 TSL Beşiktaş - İstanbul Başakşehir %6 10.00
21-09-2019
14:30
13554 EPL Leicester City - Tottenham %6 10.00
22-09-2019
14:00
28207 TSL Çaykur Rizespor - Gazişehir FK %6 10.00
22-09-2019
16:30
28209 TSL Gençlerbirliği - Alanyaspor %6 10.00
22-09-2019
22:00
14369 PRD Sevilla - Real Madrid %6 10.00
22-09-2019
16:00
17527 SEA Lecce - Napoli %6 15.00
20-09-2019
21:45
7704 PRD Waterford United - Dundalk %6 15.00
21-09-2019
20:00
17603 SL1 Panaitolikos - AEK %6 15.00
21-09-2019
22:00
14181 PRD Granada - Barcelona %6 15.00
20-09-2019
21:09
17101 IIL Bogdanka Łęczna - Gryf Wejherowo %6 15.00
21-09-2019
17:00
13684 EPL Manchester City - Watford %6 15.00
21-09-2019
17:30
28214 TSL Kayserispor - Denizlispor %6 10.00
21-09-2019
20:00
17086 1.H Varaždin - Dinamo Zagreb %5 22.00
21-09-2019
19:00
17523 SEA Juventus - Hellas Verona %5 17.00
21-09-2019
20:00
28206 TSL Fenerbahçe - MKE Ankaragücü %5 17.00
21-09-2019
16:30
13791 BUN Bayern Münih - Köln %5 17.00
20-09-2019
16:50
16321 STL Al Sadd - Umm Salal %5 17.00
20-09-2019
23:00
16462 PRD Deportivo Binacional - Pirata %5 17.00
20-09-2019
19:45
16313 PRL Gorodeya - Dinamo Brest %4 12.50
21-09-2019
17:00
13128 LEO Bolton - Sunderland %4 12.50
21-09-2019
17:00
17044 LEO Stranraer - Falkirk %4 12.50
21-09-2019
17:30
17143 CZL Slovácko - Teplice %4 12.50
20-09-2019
22:00
7706 PRD Shamrock Rovers - St Patrick's %4 12.50
21-09-2019
20:00
17139 CZL České Budějovice - Viktoria Plzeň %4 12.50
21-09-2019
17:00
17043 CHA Dundee United - Arbroath %4 12.50
21-09-2019
18:00
17146 SUL DAC - Ružomberok %4 12.50
21-09-2019
18:00
17092 FNL Hradec Králové - Slavoj Vyšehrad %4 12.50
21-09-2019
14:30
16812 CHA Leeds United - Derby County %4 12.50
21-09-2019
15:00
1517 3.L Hallescher FC - Preußen Münster %4 12.50
21-09-2019
18:00
16867 IL Stal Mielec - GKS Bełchatów %4 12.50
21-09-2019
21:00
17118 FDA Antwerp - Cercle Brugge %4 12.50
20-09-2019
20:00
16380 REG Bad Gleichenberg - Stadl-Paura %4 12.50
20-09-2019
20:00
16382 2ND Elite 3000 - B 93 %4 12.50
20-09-2019
20:00
16387 ALL GIF Sundsvall - Djurgården %4 12.50
21-09-2019
19:00
540 PRL Tambov - Rostov %4 12.50
21-09-2019
19:00
539 PRL Zenit - Rubin Kazan %4 12.50
21-09-2019
20:00
17149 SUL Žilina - Pohronie %4 12.50
21-09-2019
17:00
17057 SUP Jönköpings Södra - Norrby %4 12.50