MAÇ ANALİZ SİSTEMİ

İddaa Oran Analizi

22 Kasım 2019 Cuma Seçmiş olduğunuz İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X seçimine göre maç analizler aşağıda listelenmiştir.

Toplam 390 maç analiz edilip eşleşme ve oran belirlenmiştir.

iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X tahminleri yüzde olarak verilmiştir, iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X taktiği her zaman yüksek yüzdeli maçlar üsttedir.

Haftalık maç fikstüründeki bugün, yarın oynanacak maçların günlük olarak İlk Yarı/Maç Sonucu 1/X tahminlerini takip edebilirsiniz.

Tarih Lig Maç Yüzde Oran
24/11/2019
15:30
2.B Jahn Regensburg - Heidenheim %6 10.00
24/11/2019
18:45
ERE VVV - Twente %6 10.00
25/11/2019
22:30
2.B Hannover 96 - Darmstadt 98 %6 10.00
24/11/2019
15:30
2.B Greuther Fürth - Nürnberg %6 10.00
23/11/2019
15:00
2.B Arminia Bielefeld - Sandhausen %6 10.00
24/11/2019
16:30
FDA Gent - Antwerp %6 10.00
24/11/2019
22:00
FDA Sint-Truiden - Sporting Charleroi %6 10.00
22/11/2019
21:10
2.L Kapfenberger SV - Vorwärts Steyr %6 10.00
23/11/2019
09:00
J1L Gamba Osaka - Vegalta Sendai %6 10.00
23/11/2019
17:00
SEB Pordenone - Perugia %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL Chorley - Torquay United %6 10.00
23/11/2019
18:00
LEO Peterborough United - Burton Albion %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL Harrogate Town - Chesterfield %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Rosenheim - Illertissen %6 10.00
23/11/2019
18:00
REG Jeddeloh - Drochtersen / Assel %6 10.00
23/11/2019
12:15
FNL Dukla Prag - Hradec Králové %6 10.00
23/11/2019
16:00
SUL Zemplín Michalovce - DAC %6 10.00
23/11/2019
18:00
LET Walsall - Stevenage %6 10.00
23/11/2019
19:00
CHL Chiasso - Stade Lausanne-Ouchy %6 10.00
23/11/2019
15:00
IIL Lech Poznań II - Bogdanka Łęczna %6 10.00
23/11/2019
19:45
1SD Vendsyssel - Viborg %6 10.00
22/11/2019
23:00
SEB Pescara - Cremonese %6 9.50
23/11/2019
22:00
FDA Mechelen - Zulte-Waregem %6 10.00
23/11/2019
17:00
SEB Livorno - Trapani %6 10.00
23/11/2019
17:30
LEC STM Sports - Aberystwyth Town %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Augsburg II - Nürnberg II %6 10.00
23/11/2019
20:20
NAL Maidenhead United - Woking %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL Halifax Town - Eastleigh %6 10.00
23/11/2019
16:00
SUL Pohronie - Zlaté Moravce %6 10.00
23/11/2019
12:15
FNL Baník Sokolov - Viktoria Žižkov %6 10.00
23/11/2019
16:00
3.L Würzburger Kickers - Uerdingen %6 10.00
23/11/2019
18:00
SED Rayo Vallecano - Real Zaragoza %6 10.00
23/11/2019
18:00
CHA Huddersfield Town - Birmingham City %6 10.00
23/11/2019
21:45
ERE Zwolle - Fortuna Sittard %6 10.00
24/11/2019
15:00
CHA Middlesbrough - Hull City %6 10.00
23/11/2019
08:00
J1L Shimizu S-Pulse - Oita Trinita %6 10.00
24/11/2019
18:45
ERE Sparta Rotterdam - Vitesse %6 10.00
23/11/2019
16:30
PRL Dinamo Moskova - Rostov %6 10.00
23/11/2019
15:30
REG Optik Rathenow - Bischofswerdaer FV %6 10.00
23/11/2019
17:30
LEC Connah's Quay - Bala Town %6 10.00
23/11/2019
20:00
SED Racing Santander - Extremadura UD %6 10.00
23/11/2019
11:30
ALG Adelaide United - Melbourne Victory %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Garching - Eichstätt %6 10.00
23/11/2019
14:00
T1L Karagümrük - Ümraniyespor %6 10.00
23/11/2019
16:30
CZL Opava - Mladá Boleslav %6 10.00
23/11/2019
17:00
EKS Korona Kielce - Raków Częstochowa %6 10.00
23/11/2019
18:00
CHA Derby County - Preston North End %6 10.00
24/11/2019
14:15
ERE Groningen - Feyenoord %6 10.00
23/11/2019
08:00
J1L Consadole Sapporo - Júbilo Iwata %6 10.00
24/11/2019
16:30
ERE RKC Waalwijk - Emmen %6 10.00
23/11/2019
10:30
CSL Tianjin Teda - Shenzhen Ruby %6 10.00
23/11/2019
17:30
PRD Colo Colo - Coquimbo Unido %6 10.00
23/11/2019
19:30
SEB Leioa - Amorebieta %6 10.00
23/11/2019
16:00
SUL Trenčín - Spartak Trnava %6 10.00
23/11/2019
18:00
LET Carlisle United - Cambridge United %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Fortuna Düsseldorf II - Sportfreunde Lotte %6 10.00
23/11/2019
18:00
LEO Shrewsbury Town - Bristol Rovers %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Viktoria Aschaffenburg - Aubstadt %6 10.00
23/11/2019
18:00
LET Swindon Town - Mansfield Town %6 10.00
23/11/2019
16:30
2.L Juniors OÖ - Floridsdorfer AC %6 10.00
23/11/2019
15:00
IIL Elana Toruń - Stargard Szczeciński %6 10.00
23/11/2019
17:00
SEB Juve Stabia - Salerno %6 10.00
23/11/2019
20:30
ERE Utrecht - AZ Alkmaar %6 10.00
22/11/2019
20:00
IL Puszcza Niepołomice - Odra Opole %6 10.00
23/11/2019
08:00
J1L Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers %6 10.00
23/11/2019
17:30
PRL UWIC Cardiff - Cefn Druids %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Aalen - Hoffenheim II %6 10.00
23/11/2019
20:00
1.D Kongsvinger - Sogndal %6 10.00
23/11/2019
18:00
LET Leyton Orient - Forest Green Rovers %6 10.00
23/11/2019
21:00
SUL Servette - Basel %6 10.00
23/11/2019
18:00
LET Scunthorpe United - Port Vale %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL Sutton United - Bromley %6 10.00
23/11/2019
13:45
ALG Perth Glory - Sydney %6 10.00
23/11/2019
18:00
CHA Brentford - Reading %6 10.00
24/11/2019
11:30
PRL Ufa - Petrotrest %6 10.00
23/11/2019
19:30
1.H Slaven Koprivnica - Lokomotiva %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Köln II - Rot-Weiß Oberhausen %6 10.00
23/11/2019
18:00
PRE Larne - Cliftonville %6 10.00
23/11/2019
21:00
CHL FC Schaffhausen - Vaduz %6 10.00
23/11/2019
16:00
3.L Waldhof Mannheim - Ingolstadt %6 10.00
23/11/2019
18:00
CHA Inverness CT - Dundee FC %6 10.00
23/11/2019
13:00
FNL Spartak Moskova II - Avangard Kursk %6 10.00
23/11/2019
18:00
LEO Wycombe Wanderers - Doncaster Rovers %6 10.00
23/11/2019
14:40
IL GKS Bełchatów - Warta Poznań %6 10.00
23/11/2019
17:00
SEC Pro Vercelli - Renate %6 10.00
23/11/2019
19:00
NB1 Varda SE - Debrecen %6 10.00
23/11/2019
18:00
CHA Blackburn Rovers - Barnsley %6 10.00
23/11/2019
18:00
CHA West Bromwich - Sheffield Wednesday %6 10.00
23/11/2019
22:45
ERE ADO Den Haag - Willem II %6 10.00
23/11/2019
09:00
ALG Wellington Phoenix - Brisbane Roar %6 10.00
23/11/2019
15:30
REG Meuselwitz - Babelsberg %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL Aldershot Town - Notts County %6 10.00
23/11/2019
20:00
SEB Empoli - Venezia %6 10.00
23/11/2019
16:00
3.L Eintracht Braunschweig - Chemnitzer FC %6 10.00
23/11/2019
18:00
PRE Kilmarnock - Hearts %6 10.00
23/11/2019
18:00
LET Crawley Town - Exeter City %6 10.00
23/11/2019
21:00
SL1 Lamia - Xanthi %6 10.00
23/11/2019
18:00
PRE Hibernian - Motherwell %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Schalding-Heining - Greuther Fürth II %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL Stockport County - Ebbsfleet United %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL Wrexham - Yeovil Town %6 10.00
23/11/2019
14:35
CSL Guangzhou - Shanghai East Asia %6 10.00
23/11/2019
19:00
IL Tychy 71 - Jastrzębie %6 10.00
23/11/2019
00:00
DIP General Díaz - Sportivo San Lorenzo %6 10.00
23/11/2019
22:30
FDA Royal Mouscron - Genk %6 10.00
23/11/2019
08:00
KL1 Gangwon - Daegu %6 10.00
23/11/2019
15:30
REG Rot-Weiß Erfurt - Altglienicke %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL AFC Fylde - Dagenham & Redbridge %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Balingen - FSV Frankfurt %6 10.00
23/11/2019
18:00
LEO Ipswich Town - Blackpool %6 10.00
23/11/2019
20:30
SEB Sevilla II - Linense %6 10.00
23/11/2019
16:00
3.L Magdeburg - Unterhaching %6 10.00
23/11/2019
18:00
LET Plymouth Argyle - Bradford City %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL Hartlepool United - Boreham Wood %6 10.00
23/11/2019
18:00
PRE St. Mirren - Ross County %6 10.00
23/11/2019
12:15
FNL FK Pardubice - Zbrojovka Brno %6 10.00
23/11/2019
16:00
3.L Zwickau - Preußen Münster %6 10.00
22/11/2019
20:00
EKS Górnik Zabrze - Wisla Plock %6 10.00
22/11/2019
23:00
SED Sporting Gijon - Tenerife %6 10.00
23/11/2019
22:00
FDA Waasland-Beveren - Cercle Brugge %6 10.00
22/11/2019
20:15
TDP Leixoes - Santa Clara %6 10.00
23/11/2019
08:00
KL1 Seoul - Pohang Steelers %6 10.00
22/11/2019
22:00
NT1 Béziers - Lyon-Duchère %6 10.00
23/11/2019
17:00
SEA Atalanta - Juventus %6 10.00
22/11/2019
22:00
EED MVV - TOP Oss %6 10.00
23/11/2019
18:00
EPL AFC Bournemouth - Wolverhampton %6 10.00
23/11/2019
15:00
2.B Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel %6 10.00
22/11/2019
18:10
Katar SC - Al Arabi %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Bayern Alzenau - Homburg %6 10.00
23/11/2019
07:00
J1L Vissel Kobe - Cerezo Osaka %6 10.00
22/11/2019
21:10
2.L Grazer AK - Amstetten %6 10.00
22/11/2019
22:00
EED Almere City - Den Bosch %6 10.00
22/11/2019
22:00
EED Excelsior - Volendam %6 10.00
22/11/2019
14:35
CSL Henan Jianye - Tianjin Songjiang %6 10.00
23/11/2019
18:00
LET Cheltenham Town - Colchester United %6 10.00
23/11/2019
06:30
Otago United Dunedin - Hamilton Wanderers %6 10.00
23/11/2019
15:00
REG Holstein Kiel II - Hamburger SV II %6 10.00
23/11/2019
06:10
LIM Tijuana - León %6 10.00
22/11/2019
21:10
2.L Blau-Weiß Linz - Liefering %6 10.00
24/11/2019
17:30
BUN Augsburg - Hertha Berlin %6 10.00
22/11/2019
22:00
NT1 Gazélec Ajaccio - Quevilly %6 10.00
22/11/2019
22:00
EED Utrecht II - AZ II %6 10.00
23/11/2019
17:30
BUN Werder Bremen - Schalke 04 %6 10.00
23/11/2019
17:00
TDP Sertanense - Farense %6 10.00
23/11/2019
22:00
LI1 Amiens SC - Strasbourg %6 10.00
23/11/2019
04:00
LIM Puebla - Necaxa %6 10.00
22/11/2019
21:00
REG Verl - Borussia Dortmund II %6 10.00
22/11/2019
22:00
LI2 Ajaccio - Clermont %6 10.00
22/11/2019
12:06
ALG Western Sydney Wanderers - Melbourne Heart %6 10.00
22/11/2019
22:00
NT1 Toulon - Boulogne %6 10.00
23/11/2019
18:00
EPL Watford - Burnley %6 10.00
23/11/2019
15:30
REG Viktoria Berlin - Hertha BSC II %6 10.00
23/11/2019
21:00
SUL Zürih - Luzern %6 10.00
23/11/2019
18:00
CHA Bristol City - Not. Forest %6 10.00
22/11/2019
21:00
Süp Nordsjaelland - Randers %6 10.00
22/11/2019
21:30
REG Heimstetten - Wacker Burghausen %6 10.00
22/11/2019
22:00
EED Dordrecht - Telstar %6 10.00
22/11/2019
22:00
LI2 Grenoble - Nancy %6 10.00
22/11/2019
22:45
CHA Fulham - Queens Park Rangers %6 10.00
22/11/2019
16:00
Al Sailiya - Lekhwiya %6 10.00
23/11/2019
18:00
PRD Real Betis - Valencia %6 10.00
23/11/2019
18:00
NAL Dover Athletic - Solihull Moors %6 10.00
23/11/2019
22:45
SEC Virtus Verona - Carpi %6 10.00
23/11/2019
08:00
J1L Nagoya Grampus - Sagan Tosu %6 10.00
23/11/2019
10:30
CSL Dalian Aerbin - Hebei CFFC %6 10.00
24/11/2019
20:00
BUN Hoffenheim - Mainz 05 %6 10.00
23/11/2019
17:30
BUN E. Frankfurt - Wolfsburg %6 10.00
22/11/2019
16:00
Al Khor - Al Gharafa %6 10.00
22/11/2019
22:00
LI2 Paris FC - Auxerre %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Buchbach - Bayreuth %6 10.00
23/11/2019
18:00
LEO Sunderland - Coventry City %6 10.00
23/11/2019
17:00
LI1 USM Bel Abbès - CS Constantine %6 10.00
22/11/2019
19:00
T1L Adanaspor - Giresunspor %6 10.00
22/11/2019
22:30
EKS Lech Poznań - Piast Gliwice %6 12.00
22/11/2019
21:10
2.L SV Horn - Wacker Innsbruck %6 10.00
22/11/2019
22:00
LI2 Niort - Rodez %6 10.00
22/11/2019
20:30
2.B Erzgebirge Aue - St. Pauli %6 10.00
22/11/2019
14:35
CSL Hubei Zhongbo - Shenzhen Phoenix %6 10.00
22/11/2019
22:00
LI2 Orléans - Valenciennes %6 10.00
23/11/2019
16:00
REG Mainz 05 II - TSV Steinbach %6 10.00
23/11/2019
20:00
PRD O'Higgins - Curicó Unido %6 10.00
23/11/2019
16:30
2.L Austria Lustenau - Lafnitz %6 10.00
23/11/2019
17:00
LI1 NC Magra - Bordj Bou Arreridj %6 10.00
23/11/2019
18:00
CHA Swansea City - Millwall %6 10.00
22/11/2019
21:00
REG Auerbach - Union Fürstenwalde %6 10.00
24/11/2019
16:30
TSL Kasımpaşa - Gençlerbirliği %6 10.00
22/11/2019
21:10
2.L Austria Klagenfurt - Austria Wien II %6 10.00
23/11/2019
09:00
KL1 Ulsan - Jeonbuk Motors %6 10.00
24/11/2019
19:00
TSL Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe %6 10.00
22/11/2019
22:00
LI2 Caen - Le Mans %6 10.00
22/11/2019
20:30
2.B Bochum - Osnabrück %6 10.00
22/11/2019
22:00
EED NAC Breda - Ajax II %6 10.00
23/11/2019
15:30
CHA Charlton Athletic - Cardiff City %6 10.00
23/11/2019
18:00
LEO AFC Wimbledon - Gillingham %6 10.00
23/11/2019
17:00
SEB Benevento - Crotone %6 10.00
23/11/2019
20:00
SEA Milan - Napoli %6 11.00
23/11/2019
22:00
LI1 Dijon - Rennes %6 11.00
24/11/2019
19:00
LI1 Saint-Étienne - Montpellier %6 11.00
24/11/2019
23:00
LI1 Toulouse - Marsilya %6 11.00
23/11/2019
22:00
LI1 Brest - Nantes %6 11.00
24/11/2019
16:00
PRD Osasuna - Athletic Bilbao %6 11.00
24/11/2019
18:00
PRD Eibar - Deportivo Alavés %6 11.00
23/11/2019
15:30
EPL West Ham - Tottenham %6 11.00
23/11/2019
18:00
EPL Arsenal - Southampton %6 11.00
23/11/2019
22:00
LI1 Angers - Nîmes %6 11.00
24/11/2019
14:30
SEA Bologna - Parma %6 11.00
24/11/2019
22:45
SEA Lecce - Cagliari %6 11.00
24/11/2019
14:00
TSL Kayserispor - Sivasspor %6 11.00
24/11/2019
17:00
SEA Sassuolo - Lazio %6 11.00
24/11/2019
20:30
PRD Villarreal - Celta Vigo %6 11.00
23/11/2019
15:00
TSL Denizlispor - Çaykur Rizespor %6 11.00
23/11/2019
17:30
BUN Union Berlin - M'gladbach %6 11.00
23/11/2019
20:30
EPL Manchester City - Chelsea %6 11.00
24/11/2019
14:00
PRD Espanyol - Getafe %6 11.00
24/11/2019
17:00
SEA Hellas Verona - Fiorentina %6 11.00
24/11/2019
20:00
SEA Sampdoria - Udinese %6 11.00
22/11/2019
23:00
PRD Levante - Mallorca %6 11.00
24/11/2019
17:00
LI1 Bordeaux - Monaco %6 11.00
25/11/2019
23:00
EPL Aston Villa - Newcastle Utd %6 11.00
24/11/2019
19:30
EPL Sheffield United - Man United %6 11.00
25/11/2019
22:45
SEA SPAL - Genoa %6 11.00
23/11/2019
20:00
TSL Konyaspor - Beşiktaş %6 11.00
23/11/2019
22:00
LI1 Metz - Reims %6 11.00
22/11/2019
20:30
TSL Galatasaray - İstanbul Başakşehir %6 11.00
25/11/2019
20:00
TSL Antalyaspor - Gaziantep FK %6 11.00
23/11/2019
17:30
TSL MKE Ankaragücü - Trabzonspor %6 11.00
23/11/2019
18:00
EPL Brighton & Hove Albion - Leicester City %6 11.00
23/11/2019
15:00
PRD Leganés - Barcelona %6 14.00
22/11/2019
22:45
LI1 Paris SG - Lille %6 14.00
23/11/2019
18:00
EPL Crystal Palace - Liverpool %6 14.00
22/11/2019
22:30
PRD CA Juventud - Cerro %6 12.00
23/11/2019
18:00
CHA Stoke City - Wigan Athletic %6 12.00
24/11/2019
16:30
TSL Alanyaspor - Göztepe %6 12.00
22/11/2019
22:00
NT1 Bourg-Péronnas - Le Puy %6 12.00
22/11/2019
14:35
CSL Shandong Luneng - Chongqing Lifan %6 12.00
23/11/2019
15:30
REG Weiche Flensburg - Havelse %6 12.00
23/11/2019
18:00
LEO Accrington Stanley - Bolton %6 12.00
23/11/2019
20:00
PRD Deportivo Antofagasta - Universidad Concepción %6 12.00
23/11/2019
16:00
FNL Krasnodar II - Khimki %6 12.00
23/11/2019
22:45
SEC Lecco - Giana Erminio %6 12.00
23/11/2019
14:00
PRL Səbail - Sabah %6 12.00
23/11/2019
14:00
IIL Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce %6 12.00
23/11/2019
16:45
1.S Domžale - Triglav %6 12.00
22/11/2019
22:00
LI2 Troyes - Chambly %6 12.00
22/11/2019
20:00
FNL Ústí nad Labem - Slavoj Vyšehrad %6 12.00
23/11/2019
08:00
J1L Tokyo - Shonan Bellmare %6 12.00
24/11/2019
23:00
PRD Real Valladolid - Sevilla %6 12.00
22/11/2019
17:00
LEC Al Ahli - Khorfakkan %6 12.00
23/11/2019
19:00
L1 CSMS Iaşi - Voluntari %6 12.00
23/11/2019
15:30
REG Lokomotive Leipzig - Lichtenberg %6 12.00
23/11/2019
16:00
REG Heider SV - Eintracht Norderstedt %6 12.00
23/11/2019
18:00
LET Northampton Town - Grimsby Town %6 12.00
23/11/2019
21:30
SEB Lleida Esportiu - Barcelona II %6 12.00
23/11/2019
18:00
TDP Academico Viseu - Feirense %6 12.00
23/11/2019
14:00
FNL Neftekhimik - Yenisey %6 12.00
23/11/2019
16:30
CZL Slovan Liberec - Zlín %6 12.00
23/11/2019
19:00
T1L Bursaspor - Keçiörengücü %6 12.00
22/11/2019
22:00
NT1 Laval - Créteil %6 12.00
23/11/2019
19:30
LI1 Lyon - Nice %6 12.00
22/11/2019
19:30
LEC Al Wahda - Al Wasl %6 12.00
22/11/2019
23:00
PRL Barry Town - Penybont %6 12.00
22/11/2019
22:00
EED Eindhoven - Cambuur %6 12.00
22/11/2019
14:30
LG1 Pelita Jaya - Bhayangkara %6 12.00
22/11/2019
17:00
PRD Unión La Calera - Deportes Iquique %6 12.00
23/11/2019
16:00
REG Astoria Walldorf - TuS RW Koblenz %6 12.00
23/11/2019
16:00
Golden Arrows - Mamelodi Sundowns %6 12.00
23/11/2019
18:00
LET Newport County - Oldham Athletic %6 12.00
23/11/2019
16:00
SUL Nitra - Žilina %6 12.00
23/11/2019
19:00
NB1 Honvéd - Paksi SE %6 12.00
23/11/2019
15:00
FNL Fakel - Nizhny Novgorod %6 12.00
23/11/2019
19:00
IL Nieciecza - Chrobry Głogów %6 12.00
22/11/2019
19:15
PRD Cobresal - Unión Española %6 12.00
22/11/2019
22:45
PRE Glenavon - Linfield %6 12.00
22/11/2019
22:00
NT1 Dunkerque - Bastia-Borgo %6 12.00
22/11/2019
22:00
EED Helmond Sport - NEC %6 12.00
23/11/2019
11:30
PRL Gazovik Orenburg - Akhmat Grozny %6 12.00
22/11/2019
17:00
LEC Al Jazira - Al Dhafra %6 12.00
23/11/2019
20:00
SEB Real Sociedad II - Osasuna II %6 12.00
23/11/2019
18:00
LEO Milton Keynes Dons - Rotherham United %6 12.00
23/11/2019
18:00
LEO Fleetwood Town - Tranmere Rovers %6 12.00
23/11/2019
16:00
3.L Meppen - Sonnenhof Großaspach %6 12.00
23/11/2019
18:00
TDP Espinho - Arouca %6 12.00
23/11/2019
03:00
PRN Sarmiento - All Boys %6 12.00
23/11/2019
14:00
FNL Chayka - Torpedo Armavir %6 12.00
23/11/2019
18:55
1.S Celje - Olimpija %6 12.00
22/11/2019
19:00
FNL Vítkovice - Vysočina Jihlava %6 12.00
22/11/2019
22:30
PRD Rampla Juniors - River Plate %6 12.00
24/11/2019
14:00
PRL Ural - Spartak Moskova %6 12.00
24/11/2019
16:30
ERE PSV - Heerenveen %6 12.00
22/11/2019
11:30
LG1 TIRA-Persikabo - PSIS Semarang %6 12.00
22/11/2019
22:00
NT1 Red Star - Cholet %6 12.00
23/11/2019
15:30
REG Energie Cottbus - Germania Halberstadt %6 12.00
23/11/2019
19:30
EKS Pogoń Szczecin - Legia Varşova %6 12.00
23/11/2019
18:00
NAL Barrow - Barnet %6 12.00
23/11/2019
22:30
FDB Wilrijk - Lokeren %6 12.00
23/11/2019
16:30
T1L Eskişehirspor - BB Erzurumspor %6 12.00
23/11/2019
18:30
SEB Real Madrid II - Real Oviedo II %6 12.00
23/11/2019
15:00
FNL Chertanovo - SKA-Energiya %6 12.00
23/11/2019
19:00
FDB Lommel United - Union Saint-Gilloise %6 12.00
22/11/2019
18:00
BOT Hassania Agadir - Moghreb Tétouan %6 12.00
22/11/2019
22:30
PRD Liverpool - Plaza Colonia %6 12.00
23/11/2019
20:30
BUN RB Leipzig - Köln %6 12.00
22/11/2019
20:00
NT1 Pau - Avranches %6 12.00
23/11/2019
23:00
PRD Real Madrid - Real Sociedad %6 12.00
22/11/2019
21:00
BOT Difaâ El Jadida - Raja Beni Mellal %6 12.00
22/11/2019
22:00
LI2 Châteauroux - Lorient %6 12.00
22/11/2019
22:30
PRD Racing Club - Boston River %6 12.00
23/11/2019
18:00
EPL Everton - Norwich City %6 12.00
23/11/2019
18:00
PRE Ballymena United - Institute %6 12.00
23/11/2019
18:00
LET Crewe Alexandra - Morecambe %6 12.00
23/11/2019
18:00
PRL Dnipro-1 - Vorskla %6 12.00
23/11/2019
22:00
EKS Lechia Gdańsk - Łódzki KS %6 12.00
23/11/2019
16:00
REG Schalke 04 II - Rot-Weiss Essen %6 12.00
23/11/2019
16:30
CZL Bohemians 1905 - Pribram %6 12.00
23/11/2019
20:30
PRD Granada - Atlético Madrid %6 12.00
23/11/2019
22:45
SEA Torino - Inter %6 12.00
22/11/2019
21:00
3.L Carl Zeiss Jena - Hallescher FC %6 12.00
23/11/2019
08:00
J1L Matsumoto Yamaga - Yokohama F. Marinos %6 12.00
24/11/2019
17:00
SEA Roma - Brescia %6 12.00
24/11/2019
16:30
PRL Arsenal-Tula - Krasnodar %6 12.00
22/11/2019
22:00
EED Go Ahead Eagles - Roda JC %6 12.00
23/11/2019
17:30
BUN Leverkusen - Freiburg %6 12.00
23/11/2019
17:00
1SD Roskilde - Vejle %6 12.00
23/11/2019
18:00
LEO Rochdale - Portsmouth %6 12.00
23/11/2019
22:00
SED Huesca - Ponferradina %6 12.00
23/11/2019
12:15
FNL Třinec - Slovan Varnsdorf %6 12.00
23/11/2019
15:00
IIL Garbarnia Kraków - SKRA Częstochowa %6 12.00
22/11/2019
22:30
FDB Westerlo - OH Leuven %6 12.00
22/11/2019
20:00
IL Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz %6 12.00
24/11/2019
15:30
2.B Stuttgart - Karlsruher SC %6 12.00
24/11/2019
20:00
FDA Anderlecht - Kortrijk %6 12.00
22/11/2019
22:00
NT1 Villefranche - Concarneau %6 12.00
22/11/2019
14:35
CSL Shanghai Shenhua - Beijing Guoan %6 12.00
23/11/2019
17:00
LI2 Lens - Sochaux %6 12.00
23/11/2019
20:00
SED Deportivo La Coruña - Alcorcón %6 12.00
23/11/2019
21:30
NB1 Újpest - Diósgyőr %6 12.00
23/11/2019
22:45
SEC Ternana - Viterbese Castrense %6 12.00
23/11/2019
14:00
FNL Shinnik - Tekstilshchik %6 12.00
23/11/2019
19:00
NB1 MOL Vidi - Puskas FC %6 12.00
23/11/2019
15:00
PRL Oleksandria - Zorya %6 12.00
23/11/2019
20:00
FDA AS Eupen - Standard Liège %6 12.00
22/11/2019
22:00
CHL Lausanne Sports - Wil %5 15.00
22/11/2019
20:00
CZL Sparta Prag - České Budějovice %5 15.00
23/11/2019
03:30
SEB Guarani - América Mineiro %5 15.00
22/11/2019
21:30
L1 CFR Cluj - ChHindistan Târgovişte %5 15.00
22/11/2019
22:00
EED De Graafschap - PSV II %5 15.00
22/11/2019
22:30
FDA Club Brugge - KV Oostende %5 15.00
22/11/2019
22:30
BUN Dortmund - Paderborn %5 15.00
23/11/2019
19:00
BUN Swarovski Tirol - LASK %5 15.00
23/11/2019
14:00
PRL Rubin Kazan - Zenit %5 15.00
23/11/2019
21:30
TDP Sporting Braga - Gil Vicente %5 15.00
23/11/2019
19:00
NB1 Mezőkövesd-Zsóry - Kaposvári Rákóczi %5 15.00
23/11/2019
16:00
REG FC Gießen - Elversberg %5 15.00
23/11/2019
16:00
REG Schweinfurt - Rain / Lech %5 15.00
23/11/2019
02:30
PRD CA Penarol - Fénix %5 15.00
23/11/2019
17:00
FNL Baltika - Mordovia Saransk %5 15.00
23/11/2019
19:00
CZL Sigma Olomouc - Slavia Prag %5 15.00
23/11/2019
18:00
PRE Coleraine - Carrick Rangers %5 15.00
23/11/2019
16:00
REG Saarbrücken - Pirmasens %5 15.00
23/11/2019
19:00
BUN Salzburg - St. Pölten %4 17.00
22/11/2019
20:00
1.H Dinamo Zagreb - Hajduk Split %4 17.00
23/11/2019
18:00
PRE Celtic - Livingston %4 17.00
23/11/2019
21:45
ERE Ajax - Heracles %4 17.00
22/11/2019
20:00
PRL Shakhtar - Lviv %4 17.00
23/11/2019
20:00
IIL GKS Katovice - Gryf Wejherowo %4 17.00
23/11/2019
22:45
SEC Reggina - Rende %4 17.00
23/11/2019
17:00
LI1 Belouizdad - AS Aïn M'lila %4 17.00
24/11/2019
19:00
PRL CSKA Moskova - Krylya Sovetov %4 12.50
23/11/2019
15:00
2.B Hamburg SV - Dynamo Dresden %4 12.50
23/11/2019
21:30
L1 Steaua Bükreş - Astra Ploieşti %4 12.50
23/11/2019
18:00
CHA Luton Town - Leeds United %4 12.50
23/11/2019
19:45
TDP Famalicão - Académica %4 12.50
23/11/2019
18:00
LEO Southend United - Oxford United %4 12.50
23/11/2019
19:30
FNL Torpedo Moskova - Luch Vladivostok %4 12.50
23/11/2019
18:00
PRE Glentoran - Dungannon Swifts %4 12.50
23/11/2019
18:00
SEB Unionistas de Salamanca - UD Logrones %4 12.50
23/11/2019
10:30
CSL Shaanxi Chanba - Jiangsu Shuntian %4 12.50
22/11/2019
19:30
PRL Tambov - Lokomotiv Moskova %4 12.50
23/11/2019
16:00
REG Memmingen - Türkgücü-Ataspor %4 12.50
23/11/2019
18:00
LI1 Chlef - MC Alger %4 12.50
23/11/2019
17:00
1.H Gorica - Varaždin %4 12.50
23/11/2019
15:00
FNL Rotor Volgograd - Tom Tomsk %4 12.50
23/11/2019
17:00
SUL Ružomberok - Senica %4 12.50
22/11/2019
20:00
IL Podb. Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice %4 12.50
23/11/2019
02:00
DIP Sol de América - Deportivo Santaní %4 12.50
22/11/2019
18:30
IL Wigry Suwałki - Stal Mielec %4 12.50
23/11/2019
18:00
SUL Slovan Bratislava - Sereď %4 20.00
23/11/2019
05:00
Wellington Phoenix Res. - Auckland City %4 20.00
23/11/2019
17:30
BUN Fortuna Düsseldorf - Bayern Münih %4 18.00
23/11/2019
20:30
SL1 Panionios - Olympiakos %3 28.00