MAÇ ANALİZ SİSTEMİ

İddaa Oran Analizi

20 Eylül 2019 Cuma Seçmiş olduğunuz İlk Yarı/Maç Sonucu 2/1 seçimine göre maç analizler aşağıda listelenmiştir.

Toplam 332 maç analiz edilip eşleşme ve oran belirlenmiştir.

iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 2/1 tahminleri yüzde olarak verilmiştir, iddaa İlk Yarı/Maç Sonucu 2/1 taktiği her zaman yüksek yüzdeli maçlar üsttedir.

Tarih Kod Lig Maç Yüzde Oran
22-09-2019
18:30
13779 EPL Arsenal - Aston Villa %5 15.00
22-09-2019
21:45
17528 SEA Lazio - Parma %5 15.00
21-09-2019
16:30
13879 BUN Hertha Berlin - Paderborn %5 15.00
21-09-2019
16:30
13848 BUN Leverkusen - Union Berlin %5 15.00
21-09-2019
20:00
28206 TSL Fenerbahçe - MKE Ankaragücü %5 15.00
20-09-2019
21:00
16423 EED De Graafschap - Eindhoven %5 15.00
21-09-2019
17:00
17054 ALL Norrköping - Örebro %5 15.00
21-09-2019
19:00
17127 ALL IFK Göteborg - Sirius %5 15.00
21-09-2019
21:00
17118 FDA Antwerp - Cercle Brugge %5 15.00
20-09-2019
20:00
16382 2ND Elite 3000 - B 93 %5 15.00
22-09-2019
16:30
14052 BUN M'gladbach - Fortuna Düsseldorf %5 15.00
21-09-2019
14:00
1070 2.B Stuttgart - Greuther Fürth %5 15.00
20-09-2019
21:00
16428 EED Roda JC - Utrecht II %5 15.00
21-09-2019
19:30
17135 ERE Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk %5 15.00
21-09-2019
20:00
17149 SUL Žilina - Pohronie %5 15.00
21-09-2019
14:30
16812 CHA Leeds United - Derby County %5 15.00
21-09-2019
20:00
16051 TSL Fenerbahçe - MKE Ankaragücü %5 15.00
20-09-2019
20:10
16306 2.L SV Ried - Juniors OÖ %5 15.00
21-09-2019
14:35
16810 CSL Shandong Luneng - Shanghai Shenhua %5 15.00
21-09-2019
18:00
17092 FNL Hradec Králové - Slavoj Vyšehrad %5 15.00
20-09-2019
20:00
1512 3.L Würzburger Kickers - Meppen %4 17.00
20-09-2019
20:10
16307 2.L Lafnitz - SV Horn %4 17.00
20-09-2019
14:00
6299 LG1 Persela Lamongan - Arema %4 17.00
20-09-2019
19:30
1074 2.B Holstein Kiel - Hannover 96 %4 17.00
20-09-2019
23:00
16462 PRD Deportivo Binacional - Pirata %4 17.00
21-09-2019
11:15
17094 FNL Chrudim - Vlašim %4 17.00
21-09-2019
14:00
16506 T1L Ümraniyespor - Boluspor %4 17.00
21-09-2019
14:35
16809 CSL Hebei CFFC - Tianjin Teda %4 17.00
21-09-2019
15:00
1514 3.L MSV Duisburg - 1860 Münih %4 17.00
21-09-2019
15:30
16304 2.L Liefering - Wacker Innsbruck %4 17.00
21-09-2019
19:00
17115 FDA Sporting Charleroi - Sint-Truiden %4 17.00
21-09-2019
17:00
17002 NAL Torquay United - Dagenham & Redbridge %4 17.00
21-09-2019
17:00
17047 LEO East Fife - Dumbarton %4 17.00
21-09-2019
17:00
13397 LEO Fleetwood Town - Rochdale %4 17.00
21-09-2019
17:00
17040 CHA Inverness CT - Queen of the South %4 17.00
21-09-2019
18:00
16867 IL Stal Mielec - GKS Bełchatów %4 17.00
20-09-2019
21:30
13837 BUN Schalke 04 - Mainz 05 %4 17.00
20-09-2019
19:30
1073 2.B Heidenheim - Darmstadt 98 %4 17.00
21-09-2019
11:15
17090 FNL Dukla Prag - Ústí nad Labem %4 17.00
21-09-2019
13:00
16781 J2L Zweigen Kanazawa - Renofa Yamaguchi %4 17.00
21-09-2019
17:00
16993 CHA Brentford - Stoke City %4 17.00
20-09-2019
21:00
16425 EED Den Bosch - MVV %4 17.00
20-09-2019
21:00
16424 EED Go Ahead Eagles - Ajax II %4 17.00
21-09-2019
19:00
539 PRL Zenit - Rubin Kazan %4 17.00
21-09-2019
17:00
18372 LET Crewe Alexandra - Salford City %4 17.00
21-09-2019
17:00
17043 CHA Dundee United - Arbroath %4 17.00
21-09-2019
20:45
17255 ERE Willem II - VVV %4 17.00
20-09-2019
20:00
16981 REG Union Vöcklamarkt - Hertha %4 17.00
20-09-2019
20:15
16396 Al Nasr - Al Wasl %4 17.00
20-09-2019
21:00
16429 EED Almere City - AZ II %4 17.00
20-09-2019
19:30
16394 REG Traiskirchen - Bruck/Leitha %4 17.00
20-09-2019
22:00
7706 PRD Shamrock Rovers - St Patrick's %4 17.00
21-09-2019
04:00
16468 PRD Uni. César Vallejo - Deportivo Municipal %4 17.00
21-09-2019
16:30
16639 T1L Osmanlıspor FK - Altınordu %4 17.00
21-09-2019
10:30
16767 CSL Dalian Aerbin - Shenzhen Ruby %4 17.00
21-09-2019
17:00
18369 LET Bradford City - Carlisle United %4 17.00
21-09-2019
14:00
1076 2.B Sandhausen - Bochum %4 17.00
21-09-2019
14:30
16814 ALL Falkenberg - Östersunds FK %4 17.00
20-09-2019
21:00
16427 EED NAC Breda - Excelsior %4 17.00
21-09-2019
15:00
16821 2ND Middelfart - Brabrand %4 17.00
20-09-2019
21:30
17080 Lokeren - SV Roeselare %4 17.00
21-09-2019
17:00
16989 CHA Luton Town - Hull City %4 17.00
21-09-2019
19:00
17608 ELI Brann - Haugesund %4 17.00
21-09-2019
17:00
17038 PRE Motherwell - Ross County %4 17.00
21-09-2019
17:00
16988 CHA Not. Forest - Barnsley %4 17.00
21-09-2019
17:00
18371 LET Plymouth Argyle - Cheltenham Town %4 17.00
21-09-2019
17:00
17048 LEO Forfar Athletic - Montrose %4 17.00
20-09-2019
20:00
16381 REG Gleisdorf - Weiz %4 17.00
20-09-2019
20:00
16384 REG Havelse - Werder Bremen II %4 17.00
20-09-2019
20:10
16305 2.L Austria Lustenau - Blau-Weiß Linz %4 17.00
21-09-2019
17:00
17051 LET Annan Athletic - Stirling Albion %4 17.00
21-09-2019
14:00
1071 2.B Nürnberg - Karlsruher SC %4 17.00
21-09-2019
15:00
1517 3.L Hallescher FC - Preußen Münster %4 17.00
21-09-2019
15:00
1515 3.L Unterhaching - Sonnenhof Großaspach %4 17.00
21-09-2019
16:00
16855 SEB Benevento - Cosenza %4 17.00
20-09-2019
21:09
17101 IIL Bogdanka Łęczna - Gryf Wejherowo %4 17.00
21-09-2019
16:00
16853 SEB Empoli - Cittadella %4 17.00
21-09-2019
17:00
13104 LEO Milton Keynes Dons - Southend United %4 17.00
21-09-2019
17:30
17093 FNL Líšeň - Prostějov %4 17.00
21-09-2019
18:00
17146 SUL DAC - Ružomberok %4 17.00
21-09-2019
17:00
17057 SUP Jönköpings Södra - Norrby %4 17.00
21-09-2019
20:45
17254 ERE Groningen - Zwolle %4 17.00
21-09-2019
14:00
14389 PRD Villarreal - Real Valladolid %4 17.00
22-09-2019
14:00
28207 TSL Çaykur Rizespor - Gazişehir FK %4 17.00
23-09-2019
21:30
13963 BUN Wolfsburg - Hoffenheim %4 17.00
20-09-2019
20:00
17474 REG Babelsberg - Altglienicke %4 22.00
20-09-2019
20:30
12037 L1 Gaz Metan Mediaş - Universitatea Craiova %4 22.00
20-09-2019
22:00
17416 SED Mirandes - Alcorcón %4 22.00
21-09-2019
16:00
16871 PSL Bay United - SuperSport United %4 22.00
21-09-2019
17:00
13334 LEO Accrington Stanley - Blackpool %4 22.00
21-09-2019
13:00
23947 VEI Honka - HJK %4 22.00
20-09-2019
21:00
16422 EED Dordrecht - NEC %4 22.00
20-09-2019
21:00
16408 LI2 Orléans - Le Havre %4 22.00
21-09-2019
17:00
17041 CHA Partick Thistle - Dunfermline Athletic %4 22.00
21-09-2019
17:00
18363 LET Port Vale - Mansfield Town %4 22.00
21-09-2019
20:00
10239 PRL Belenenses - Rio Ave %4 22.00
21-09-2019
20:00
17152 SUL Neuchâtel Xamax - Sion %4 22.00
21-09-2019
17:00
13410 LEO AFC Wimbledon - Bristol Rovers %4 22.00
21-09-2019
20:00
17103 IIL Górnik Polkowice - Elana Toruń %4 22.00
20-09-2019
20:00
16986 REG Wels - Deutschlandsberger SC %4 22.00
22-09-2019
16:00
4636 LI1 Rennes - Lille %4 22.00
20-09-2019
20:10
16311 2.L Kapfenberger SV - Amstetten %4 22.00
20-09-2019
21:00
16449 CHL Kriens - Grasshopper %4 22.00
20-09-2019
18:00
16314 PRL Minsk - Slavia %4 22.00
21-09-2019
16:30
17099 IIL Garbarnia Kraków - Katowice %4 22.00
21-09-2019
12:00
16777 J2L V-Varen Nagasaki - Kyoto Sanga %4 22.00
20-09-2019
21:00
16414 NT1 Cholet - Le Puy %4 20.00
21-09-2019
15:00
16820 2ND Næsby - Thisted %4 22.00
20-09-2019
21:00
16420 NT1 Quevilly - Avranches %4 22.00
21-09-2019
16:00
16872 PSL Chippa United - Bloemfontein Celtic %4 22.00
21-09-2019
19:00
16363 IL Chrobry Głogów - Odra Opole %4 22.00
21-09-2019
17:00
18365 LET Newport County - Exeter City %4 22.00
21-09-2019
17:00
17292 SEC Rende - Teramo %4 22.00
21-09-2019
17:00
16800 FNL Mordovia Saransk - Tekstilshchik %4 22.00
21-09-2019
17:00
17039 CHA Greenock Morton - Dundee FC %4 22.00
21-09-2019
18:00
17079 FDB Excelsior Virton - Wilrijk %4 22.00
20-09-2019
20:00
16377 REG Neusiedl - Ebreichsdorf %4 22.00
20-09-2019
20:47
16869 IL Wigry Suwałki - Olsztyn %4 22.00
20-09-2019
19:00
17085 1.H Lokomotiva - Osijek %4 22.00
21-09-2019
19:30
13736 EPL Newcastle Utd - Brighton & Hove Albion %4 22.00
21-09-2019
17:00
17049 LET Albion Rovers - Edinburgh City %4 22.00
21-09-2019
17:00
16991 CHA Birmingham City - Preston North End %4 22.00
20-09-2019
21:00
16411 LI2 Châteauroux - Grenoble %4 22.00
20-09-2019
21:00
16419 NT1 Bourg-Péronnas - Villefranche %4 22.00
20-09-2019
21:00
16415 NT1 Red Star - Créteil %4 22.00
21-09-2019
15:00
1518 3.L Viktoria Köln - Eintracht Braunschweig %4 22.00
21-09-2019
16:00
17585 SEC Arzignano Valchiampo - Südtirol %4 22.00
21-09-2019
21:00
4743 LI1 Reims - Monaco %4 22.00
22-09-2019
16:00
13558 EPL Crystal Palace - Wolverhampton %4 22.00
20-09-2019
21:00
16417 NT1 Gazélec Ajaccio - Boulogne %4 22.00
20-09-2019
21:45
4508 LI1 Strasbourg - Nantes %4 22.00
20-09-2019
14:35
16302 CSL Chongqing Lifan - Jiangsu Shuntian %4 22.00
21-09-2019
14:30
13554 EPL Leicester City - Tottenham %4 22.00
20-09-2019
19:00
16412 NT1 Toulon - Laval %4 22.00
21-09-2019
10:00
16779 J2L Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama %4 22.00
21-09-2019
17:00
17045 LEO Airdrie United - Raith Rovers %4 22.00
20-09-2019
21:00
16410 LI2 Nancy - Chambly %4 22.00
20-09-2019
21:00
16404 LI2 Le Mans - Ajaccio %4 22.00
21-09-2019
15:00
22664 VEI KPV - RoPS %4 22.00
21-09-2019
17:00
16990 CHA Sheffield Wednesday - Fulham %4 22.00
21-09-2019
17:00
13203 LEO Wycombe Wanderers - Portsmouth %4 22.00
21-09-2019
18:00
16794 FNL Torpedo Armavir - Luch Vladivostok %4 22.00
21-09-2019
21:15
17274 PSL Wits University - Orlando Pirates %4 22.00
21-09-2019
17:00
17042 CHA Alloa Athletic - Ayr United %3 25.00
20-09-2019
21:00
16405 LI2 Sochaux - Guingamp %3 25.00
21-09-2019
17:00
13232 LEO Gillingham - Ipswich Town %3 25.00
21-09-2019
21:00
17114 FDA Waasland-Beveren - Royal Mouscron %3 25.00
21-09-2019
19:30
14046 BUN Werder Bremen - RB Leipzig %3 25.00
21-09-2019
17:00
16998 NAL Aldershot Town - Wrexham %3 25.00
21-09-2019
18:00
16802 FNL Baltika - Rotor Volgograd %3 25.00
22-09-2019
16:30
28209 TSL Gençlerbirliği - Alanyaspor %3 25.00
22-09-2019
19:00
28208 TSL Yeni Malatyaspor - Galatasaray %3 25.00
20-09-2019
17:30
545 PRL Ufa - Spartak Moskova %3 25.00
21-09-2019
17:00
18364 LET Cambridge United - Swindon Town %3 25.00
21-09-2019
17:30
17140 CZL Opava - Slovan Liberec %3 25.00
21-09-2019
17:00
17052 LET Elgin City - Cove Rangers %3 25.00
21-09-2019
18:00
17075 BUN Swarovski Tirol - Rapid Viyana %3 25.00
22-09-2019
19:00
13819 BUN E. Frankfurt - Dortmund %3 25.00
21-09-2019
13:00
16780 J2L Ryūkyū - Montedio Yamagata %3 25.00
21-09-2019
17:00
17300 SEA Botafogo - São Paulo %3 25.00
21-09-2019
14:00
1078 2.B Wehen Wiesbaden - Arminia Bielefeld %3 25.00
20-09-2019
21:00
16403 LI2 Paris FC - Clermont %3 25.00
21-09-2019
17:00
17036 PRE Livingston - Aberdeen %3 25.00
21-09-2019
17:00
13042 LEO Tranmere Rovers - Burton Albion %3 25.00
21-09-2019
17:00
16997 NAL Chorley - Woking %3 25.00
22-09-2019
16:00
17525 SEA Bologna - Roma %3 20.00
22-09-2019
16:00
17526 SEA Sampdoria - Torino %3 20.00
23-09-2019
20:00
28211 TSL Sivasspor - Trabzonspor %3 20.00
22-09-2019
19:30
14317 PRD Athletic Bilbao - Deportivo Alavés %3 20.00
23-09-2019
20:00
28210 TSL Beşiktaş - İstanbul Başakşehir %3 20.00
21-09-2019
18:30
4737 LI1 Marsilya - Montpellier %3 20.00
21-09-2019
21:00
4680 LI1 Metz - Amiens SC %3 20.00
22-09-2019
22:00
14369 PRD Sevilla - Real Madrid %3 20.00
20-09-2019
20:30
28212 TSL Göztepe - Konyaspor %3 20.00
20-09-2019
22:00
14148 PRD Osasuna - Real Betis %3 20.00
21-09-2019
15:00
28213 TSL Kasımpaşa - Antalyaspor %3 20.00
22-09-2019
18:00
4683 LI1 Angers - Saint-Étienne %3 20.00
20-09-2019
20:00
16388 SUP Frej - GAIS %3 20.00
20-09-2019
20:00
17486 Süp OB - AGF %3 20.00
20-09-2019
21:00
16402 LI2 Auxerre - Troyes %3 20.00
20-09-2019
21:45
17522 SEA Cagliari - Genoa %3 20.00
20-09-2019
18:00
17091 FNL Vítkovice - Baník Sokolov %3 20.00
20-09-2019
19:00
17138 CZL Bohemians 1905 - Zlín %3 20.00
20-09-2019
19:00
16877 PRL Dnipro-1 - Karpaty %3 20.00
21-09-2019
16:00
16856 SEB Juve Stabia - Ascoli %3 20.00
21-09-2019
16:00
16870 PSL Vasco da Gama - Black Leopards %3 20.00
21-09-2019
05:00
16478 LIM Morelia - Guadalajara %3 20.00
21-09-2019
17:00
17001 NAL Boreham Wood - Stockport County %3 20.00
21-09-2019
14:00
543 PRL Akhmat Grozny - Krylya Sovetov %3 20.00
20-09-2019
21:00
16418 NT1 Lyon-Duchère - Bastia-Borgo %3 20.00
21-09-2019
15:00
28766 TSL Kasımpaşa - Antalyaspor %3 20.00
21-09-2019
15:00
16795 FNL Nizhny Novgorod - Avangard Kursk %3 20.00
20-09-2019
21:00
16406 LI2 Valenciennes - Niort %3 20.00
21-09-2019
16:00
16858 SEB Cremonese - Crotone %3 20.00
20-09-2019
21:30
8991 EKS Lech Poznań - Jagiellonia Białystok %3 20.00
21-09-2019
18:30
8977 EKS Lechia Gdańsk - Korona Kielce %3 20.00
21-09-2019
17:00
16987 CHA Millwall - Queens Park Rangers %3 20.00
21-09-2019
19:20
17134 NAL AFC Fylde - Eastleigh %3 20.00
21-09-2019
17:00
13103 LEO Rotherham United - Shrewsbury Town %3 20.00
21-09-2019
17:00
17053 LET Stenhousemuir - Brechin City %3 20.00
21-09-2019
17:00
16995 CHA Bristol City - Swansea City %3 20.00
21-09-2019
17:00
16798 FNL Chayka - Krasnodar II %3 20.00
21-09-2019
17:00
17102 IIL SKRA Częstochowa - Znicz Pruszków %3 20.00
21-09-2019
17:30
16117 TSL Kayserispor - Denizlispor %3 20.00
21-09-2019
17:30
12079 L1 Sepsi - Hermannstadt %3 20.00
21-09-2019
18:00
16799 FNL Chertanovo - Shinnik %3 20.00
21-09-2019
18:00
22660 VEI HIFK - SJK %3 20.00
21-09-2019
17:00
13072 LEO Lincoln City - Oxford United %3 20.00
21-09-2019
20:30
12064 L1 Astra Ploieşti - Dinamo Bükreş %3 20.00
20-09-2019
20:30
16833 REG Fortuna Köln - Verl %3 20.00
20-09-2019
12:00
16793 FNL SKA-Energiya - Yenisey %3 20.00
20-09-2019
19:00
16364 STL Al Sailiya - Katar SC %3 17.00
20-09-2019
19:00
8901 EKS Piast Gliwice - Raków Częstochowa %3 20.00
21-09-2019
16:00
17579 SEC Pro Vercelli - Gozzano %3 20.00
21-09-2019
16:00
16859 SEB Pescara - Virtus Entella %3 20.00
20-09-2019
22:30
10238 PRL Paços de Ferreira - Desportivo Aves %3 20.00
21-09-2019
16:00
16857 SEB Spezia - Perugia %3 20.00
21-09-2019
05:00
16483 LIM Atlas - Toluca %3 20.00
20-09-2019
21:00
16413 NT1 Béziers - Concarneau %3 20.00
21-09-2019
14:30
16811 2ND VSK Århus - Sydvest %3 20.00
21-09-2019
15:00
1510 3.L Chemnitzer FC - Carl Zeiss Jena %3 20.00
21-09-2019
15:00
1513 3.L Kaiserslautern - Magdeburg %3 20.00
21-09-2019
15:00
12090 L1 Voluntari - Buftea %3 20.00
20-09-2019
21:30
17120 FDA Kortrijk - Mechelen %3 20.00
21-09-2019
18:30
17584 SEC Carpi - Rimini %3 20.00
21-09-2019
17:00
17005 NAL Maidenhead United - Harrogate Town %3 20.00
21-09-2019
17:00
18370 LET Oldham Athletic - Morecambe %3 20.00
21-09-2019
17:00
17096 IIL Pogoń Siedlce - Stargard Szczeciński %3 20.00
21-09-2019
17:00
17035 PRE St. Mirren - Hamilton Academical %3 20.00
21-09-2019
17:00
16801 FNL Torpedo Moskova - Tom Tomsk %3 20.00
21-09-2019
17:00
16992 CHA Cardiff City - Middlesbrough %3 20.00
21-09-2019
17:00
16996 CHA Wigan Athletic - Charlton Athletic %3 20.00
21-09-2019
17:30
17145 CZL Pribram - Karviná %3 20.00
21-09-2019
18:00
17076 BUN Admira - St. Pölten %3 20.00
21-09-2019
17:00
17003 NAL Hartlepool United - Dover Athletic %3 20.00
21-09-2019
17:00
17100 IIL Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola %3 20.00
21-09-2019
20:10
16866 IL Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań %3 20.00
21-09-2019
21:00
8920 EKS Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin %3 20.00
20-09-2019
20:00
16383 REG Hannover 96 II - Schwarz-Weiß Rehden %3 20.00
20-09-2019
20:10
16310 2.L Grazer AK - Austria Klagenfurt %3 20.00
20-09-2019
19:00
17087 FNL Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno %3 20.00
20-09-2019
21:45
7707 PRD Derry City - Bohemians %3 20.00
21-09-2019
16:00
9039 EKS Łódzki KS - Arka Gdynia %3 20.00
21-09-2019
16:00
16797 FNL Spartak Moskova II - Neftekhimik %3 20.00
21-09-2019
12:00
16778 J2L Ventforet Kofu - Albirex Niigata %3 20.00
21-09-2019
15:00
16817 2ND Frem - Vanløse %3 20.00
21-09-2019
15:00
16818 2ND Hillerød - HIK %3 20.00
20-09-2019
21:00
16421 ERE Twente - Heracles %3 20.00
21-09-2019
19:00
16865 IL Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom %3 20.00
21-09-2019
19:00
16868 IL Zagłębie Sosnowiec - Jastrzębie %3 20.00
21-09-2019
19:30
17583 SEC Ravenna - Imolese %3 20.00
21-09-2019
17:00
16994 CHA Reading - Blackburn Rovers %3 20.00
21-09-2019
17:00
17000 NAL Solihull Moors - Yeovil Town %3 20.00
21-09-2019
17:00
17004 NAL Sutton United - Chesterfield %3 20.00
21-09-2019
17:00
18374 LET Walsall - Scunthorpe United %3 20.00
21-09-2019
17:00
18367 LET Colchester United - Leyton Orient %3 20.00
21-09-2019
17:15
17598 SL1 Volos NFC - OFI %3 20.00
21-09-2019
17:00
13038 LEO Doncaster Rovers - Peterborough United %3 20.00
21-09-2019
17:30
17143 CZL Slovácko - Teplice %3 20.00
21-09-2019
17:00
17006 NAL Halifax Town - Barnet %3 20.00
21-09-2019
20:00
17095 IIL Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów %3 20.00
21-09-2019
20:00
17153 SUL St. Gallen - Servette %3 20.00
21-09-2019
20:45
17256 EED Helmond Sport - TOP Oss %3 20.00
21-09-2019
21:00
16863 IL Nieciecza - Miedź Legnica %3 20.00
20-09-2019
20:00
16389 SUP Örgryte - Brage %3 20.00
20-09-2019
20:30
16080 TSL Göztepe - Konyaspor %3 20.00
20-09-2019
18:30
22659 VEI VPS - Lahti %3 20.00
20-09-2019
19:00
16531 T1L İstanbulspor - Balıkesirspor %3 20.00
20-09-2019
19:30
17503 1SD Hvidovre - HB Køge %3 20.00
20-09-2019
21:45
7705 PRD Cork City - Finn Harps %3 20.00
21-09-2019
16:00
16852 SEB Livorno - Pordenone %3 20.00
20-09-2019
22:00
16861 SEB Frosinone - Venezia %3 20.00
21-09-2019
16:00
16851 2ND Skovshoved - FA 2000 %3 20.00
21-09-2019
02:30
17739 PRA Deportes Tolima - La Equidad %3 20.00
21-09-2019
16:30
16731 T1L Altay - Keçiörengücü %3 20.00
21-09-2019
11:15
17088 FNL Třinec - Viktoria Žižkov %3 20.00
20-09-2019
21:00
16416 NT1 Dunkerque - Pau %3 20.00
20-09-2019
21:00
16426 EED Telstar - Volendam %3 20.00
21-09-2019
19:00
16584 T1L Adana Demirspor - Bursaspor %3 20.00
21-09-2019
19:00
16860 SEB Chievo - Pisa %3 20.00
21-09-2019
17:00
18373 LET Northampton Town - Crawley Town %3 20.00
21-09-2019
19:00
17126 PSL Mamelodi Sundowns - Maritzburg United %3 20.00
21-09-2019
17:00
17046 LEO Peterhead - Clyde %3 20.00
21-09-2019
19:30
17602 SL1 Asteras Tripolis - Atromitos %3 20.00
21-09-2019
17:00
17050 LET Queen's Park - Cowdenbeath %3 20.00
21-09-2019
17:00
17007 NAL Bromley - Notts County %3 20.00
21-09-2019
17:00
17056 SUP Dalkurd - Östers %3 20.00
21-09-2019
17:30
17083 1.H Slaven Koprivnica - Gorica %3 20.00
21-09-2019
17:00
16999 NAL Ebbsfleet United - Barrow %3 20.00
21-09-2019
17:00
18366 LET Forest Green Rovers - Stevenage %3 20.00
21-09-2019
17:00
18368 LET Grimsby Town - Macclesfield Town %3 17.00
21-09-2019
20:00
17150 SUL Nitra - Zemplín Michalovce %3 20.00
21-09-2019
20:00
17148 SUL Sereď - Zlaté Moravce %3 20.00
21-09-2019
21:00
16309 2.L Floridsdorfer AC - Dornbirn %3 20.00
22-09-2019
13:00
14401 PRD Getafe - Mallorca %3 20.00
21-09-2019
17:30
28214 TSL Kayserispor - Denizlispor %3 20.00
21-09-2019
21:00
4637 LI1 Nîmes - Toulouse %3 18.00
22-09-2019
17:00
14188 PRD Valencia - Leganés %3 18.00
22-09-2019
19:00
17521 SEA Atalanta - Fiorentina %3 18.00
21-09-2019
17:00
13662 EPL Everton - Sheffield United %3 18.00
21-09-2019
19:00
17523 SEA Juventus - Hellas Verona %3 18.00
21-09-2019
21:00
4803 LI1 Nice - Dijon %3 18.00
20-09-2019
22:00
13567 EPL Southampton - AFC Bournemouth %3 18.00
21-09-2019
16:00
17520 SEA Udinese - Brescia %3 18.00
21-09-2019
17:00
13466 EPL Burnley - Norwich City %3 18.00
22-09-2019
13:30
17524 SEA Sassuolo - SPAL %3 18.00
21-09-2019
16:30
13987 BUN Freiburg - Augsburg %3 18.00
21-09-2019
17:00
14284 PRD Levante - Eibar %3 18.00
21-09-2019
19:30
14196 PRD Atlético Madrid - Celta de Vigo %3 18.00
21-09-2019
21:00
4479 LI1 Bordeaux - Brest %3 18.00
22-09-2019
15:00
14166 PRD Espanyol - Real Sociedad %2 23.00
22-09-2019
18:30
13565 EPL Chelsea - Liverpool %2 23.00
21-09-2019
21:45
8183 SEA Milan - Inter %2 23.00
22-09-2019
16:00
13742 EPL West Ham - Man United %2 23.00
22-09-2019
22:00
4684 LI1 Lyon - Paris SG %2 23.00
20-09-2019
19:00
16838 REG Bergisch Gladbach - Schalke 04 II %2 28.00
21-09-2019
16:00
16409 LI2 Caen - Lens %2 28.00
21-09-2019
18:00
17074 BUN Mattersburg - Sturm Graz %2 28.00
21-09-2019
17:00
17055 ALL Kalmar - Häcken %2 28.00
22-09-2019
16:00
17527 SEA Lecce - Napoli %2 38.00
21-09-2019
22:00
14181 PRD Granada - Barcelona %2 40.00
20-09-2019
21:45
7704 PRD Waterford United - Dundalk %2 40.00
21-09-2019
20:00
17603 SL1 Panaitolikos - AEK %2 40.00
20-09-2019
19:45
16313 PRL Gorodeya - Dinamo Brest %2 35.00
21-09-2019
17:00
13128 LEO Bolton - Sunderland %2 35.00
21-09-2019
17:00
17044 LEO Stranraer - Falkirk %2 35.00
20-09-2019
20:00
16387 ALL GIF Sundsvall - Djurgården %1 35.00
21-09-2019
19:00
540 PRL Tambov - Rostov %1 30.00
21-09-2019
17:30
17089 FNL Slovan Varnsdorf - FK Pardubice %1 28.00
21-09-2019
13:00
16805 2ND Vejgaard B - Aarhus Fremad %1 30.00
21-09-2019
18:00
16796 FNL Fakel - Khimki %1 30.00
21-09-2019
20:00
17139 CZL České Budějovice - Viktoria Plzeň %1 30.00