Club Brugge - Lens İddaa Oranları

Şampiyonlar Ligi Başlamadı
Club Brugge Ev sahibi
G M G G G
—
Başlamasına kalan
22:00
21/10/2026
Lens Deplasman
M G B M G

Club Brugge - Lens maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.13
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.08%84
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.13%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.14%71
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.21%68
KG VARKarşılıklı Gol1.33%60
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.38%60
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.41%59
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.45%58
ÇŞ X/2Çifte Şans1.51%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.63%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
MS1Maç Sonucu1.88%46
TG 23Toplam Gol Aralığı1.91%43
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.02%41
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.17%39
İY1İlk Yarı Sonucu2.36%37
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.09%35
KG YOKKarşılıklı Gol2.29%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.20%34
MS2Maç Sonucu2.81%26
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.86%26
İY2İlk Yarı Sonucu3.24%24
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.77%22
MSXMaç Sonucu3.32%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.30%20
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.72%18
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.57%17
TG 01Toplam Gol Aralığı4.66%16
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.61%13
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.31%13
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.63%11
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.60%11
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.18%11
Skor 2-1Maç Skoru7.71%10
Skor 1-1Maç Skoru6.14%8
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst7.08%6
Skor 2-2Maç Skoru9.50%6
Skor 1-2Maç Skoru9.63%6
Skor 1-0Maç Skoru9.80%6
Skor 2-0Maç Skoru10.95%6
Skor 0-1Maç Skoru12.25%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.30%6
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.80%6
Skor 0-0Maç Skoru14.45%6
Skor 0-2Maç Skoru17.05%5
Skor 2-3Maç Skoru22.55%5
Skor DiğerMaç Skoru15.20%4
Skor 3-0Maç Skoru18.15%4
Skor 1-3Maç Skoru20.05%4
Skor 3-1Maç Skoru12.80%2
Skor 3-2Maç Skoru17.85%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu22.10%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu28.00%1
Skor 4-1Maç Skoru28.00%1
Skor 4-2Maç Skoru39.50%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı7.45%0
Skor 3-3Maç Skoru33.00%0
Skor 0-3Maç Skoru35.50%0
Skor 4-0Maç Skoru40.50%0
Skor 1-4Maç Skoru56.00%0
Skor 2-4Maç Skoru62.00%0
Skor 5-1Maç Skoru79.00%0
Skor 0-4Maç Skoru100.00%0
Skor 5-0Maç Skoru115.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Club Brugge, kolonlar Lens golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %6%6%5%0%0%0%0
1 gol1 %6%8%6%4%0%0–
2 gol2 %6%10%6%5%0––
3 gol3 %4%2%2%0–––
4 gol4 %0%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Club Brugge - Lens maç bilgileri

Club Brugge ile Lens, Şampiyonlar Ligi (Avrupa) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Club Brugge - Lens maçı için iddaa tahmini nedir?

Club Brugge - Lens maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %84 ile MS 4.5 ALT seçiminde (oran 1.08). Listede onu İY Üst 0.5 (%77) ve Çifte Şans 1/2 (%71) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Club Brugge %46, beraberlik %22, Lens %26. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%10) ve 1-1 (%8). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Club Brugge son 5 iç saha maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 10-4.

Deplasman formu – Lens: son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 10, yenilen gol 9.

Club Brugge - Lens aralarındaki maçlar

Veri tabanımızda iki takım arasında oynanmış maç kaydı bulunmuyor.