FC Lugano - Zalgiris İddaa Oranları

UEFA Europa Conference League Başlamadı
FC Lugano Ev sahibi
G M G G G
—
Başlamasına kalan
23:00
05/11/2026
Zalgiris Deplasman
M G M G G

FC Lugano ile Zalgiris karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde MS1 Maç Sonucu · oran 1.06
2. sırada İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.12
3. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.19

İddaa Oran ve Tahminleri

66 tahmin gösteriliyor · toplam 66 oran

Gerçekleşme
MS1Maç Sonucu1.06%82
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.12%82
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.19%71
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.24%69
İY1İlk Yarı Sonucu1.36%64
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.35%57
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.67%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.68%50
KG VARKarşılıklı Gol1.64%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.67%47
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.68%47
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.69%47
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.71%47
KG YOKKarşılıklı Gol1.74%46
TG 23Toplam Gol Aralığı2.18%36
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.42%32
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.63%30
İYXİlk Yarı Sonucu2.98%27
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.90%26
Skor 3-0DEĞERMaç Skoru6.76%20
Skor 4-0DEĞERMaç Skoru9.20%19
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.44%18
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.65%18
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.00%17
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.42%17
1.5 AltDEĞERToplam Gol Alt/Üst6.50%17
TG 01DEĞERToplam Gol Aralığı6.78%16
İY/MS X/XDEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu10.50%14
MSXMaç Sonucu6.65%13
Skor 5-0DEĞERMaç Skoru15.55%12
Skor 2-0Maç Skoru6.58%10
İY2İlk Yarı Sonucu8.54%9
ÇŞ X/2Çifte Şans3.85%8
Skor 2-1Maç Skoru8.25%7
Skor 3-1Maç Skoru8.48%6
Skor 1-0Maç Skoru9.50%6
MS2Maç Sonucu11.00%4
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu20.15%4
Skor 0-0Maç Skoru25.00%4
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu23.40%3
Skor 3-2Maç Skoru21.10%2
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu27.50%2
Skor 4-2Maç Skoru28.50%2
Skor 1-2Maç Skoru30.00%2
Skor 2-2Maç Skoru21.10%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 0-1Maç Skoru34.50%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.68%0
Skor DiğerMaç Skoru8.23%0
Skor 4-1Maç Skoru11.55%0
Skor 1-1Maç Skoru12.30%0
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu19.50%0
Skor 5-1Maç Skoru19.60%0
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu24.30%0
Skor 6-0Maç Skoru31.50%0
Skor 2-3Maç Skoru77.00%0
Skor 3-3Maç Skoru82.00%0
Skor 0-2Maç Skoru87.00%0
Skor 1-3Maç Skoru115.00%0
Skor 0-3Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar FC Lugano, kolonlar Zalgiris golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %4%1%0%0%0%0%0
1 gol1 %6%0%2%0%0%0–
2 gol2 %10%7%1%0%0––
3 gol3 %20%6%2%0–––
4 gol4 %19%0%2––––
5 gol5 %12%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

FC Lugano - Zalgiris maç bilgileri

FC Lugano - Zalgiris karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç UEFA Europa Conference League (Avrupa) kapsamında oynanacak.

FC Lugano - Zalgiris maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre Maç Sonucu 1 seçimi %82 ile ilk sırada; güncel oranı 1.06. Diğer öne çıkan seçimler: İY Alt 2.5 (%82) ve Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%71).

Maç sonucu yüzdeleri: FC Lugano %82, beraberlik %13, Zalgiris %4. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %71. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 3-0 (%20) ve 4-0 (%19). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – FC Lugano: son 5 iç saha maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 14, yenilen gol 7.

Zalgiris deplasmanda oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 9 gol attı, 8 gol yedi.

FC Lugano - Zalgiris aralarındaki maçlar

Veri tabanımızda iki takım arasında oynanmış maç kaydı bulunmuyor.