Roma - Slovan Bratislava İddaa Oranları

Şampiyonlar Ligi Başlamadı
Roma Ev sahibi
G G B M G
—
Başlamasına kalan
22:00
20/10/2026
Slovan Bratislava Deplasman
M M G B G

Roma - Slovan Bratislava maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.14
2. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15
3. sırada İY/MS 1/1 İlk Yarı / Maç Sonucu · oran 1.28

İddaa Oran ve Tahminleri

65 tahmin gösteriliyor · toplam 65 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.14%78
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.15%75
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.28%73
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.28%71
İY1İlk Yarı Sonucu1.29%68
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.62%54
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.59%53
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.69%51
TEKToplam Gol Tek/Çift1.67%50
KG YOKKarşılıklı Gol1.66%49
KG VARKarşılıklı Gol1.72%49
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.75%48
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.80%44
TG 23Toplam Gol Aralığı2.26%39
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.38%33
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.11%30
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.46%25
İYXİlk Yarı Sonucu3.18%23
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.65%20
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.97%18
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.24%17
TG 01Toplam Gol Aralığı7.43%11
Skor 4-1DEĞERMaç Skoru11.05%11
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.25%9
ÇŞ X/2Çifte Şans4.55%9
Skor 2-1Maç Skoru8.85%9
Skor 3-0Maç Skoru6.33%8
Skor 2-0Maç Skoru6.52%6
Skor 1-2DEĞERMaç Skoru37.00%6
Skor 3-1Maç Skoru8.60%5
Skor 5-0Maç Skoru13.00%5
Skor 6-0Maç Skoru25.00%4
Skor 1-0Maç Skoru9.98%3
MS2Maç Sonucu13.70%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu20.70%2
Skor 3-2Maç Skoru23.00%2
Skor 2-2Maç Skoru25.50%2
Skor 0-0Maç Skoru28.50%2
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu30.00%2
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu28.00%1
Skor 4-2Maç Skoru30.00%1
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu33.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 0-2Maç Skoru115.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.25%0
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst7.06%0
Skor DiğerMaç Skoru7.29%0
MSXMaç Sonucu7.89%0
Skor 4-0Maç Skoru8.12%0
İY2İlk Yarı Sonucu9.93%0
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.20%0
Skor 1-1Maç Skoru14.65%0
Skor 5-1Maç Skoru17.70%0
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu24.30%0
Skor 0-1Maç Skoru41.50%0
Skor 2-3Maç Skoru100.00%0
Skor 3-3Maç Skoru105.00%0
Skor 0-3Maç Skoru130.00%0
Skor 1-3Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Roma, kolonlar Slovan Bratislava golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%0%1%0%0%0%0
1 gol1 %3%0%6%0%0%0–
2 gol2 %6%9%2%0%0––
3 gol3 %8%5%2%0–––
4 gol4 %0%11%1––––
5 gol5 %5%0–––––
6 gol6 %4––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Roma - Slovan Bratislava maç bilgileri

Roma ile Slovan Bratislava, Şampiyonlar Ligi (Avrupa) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Roma - Slovan Bratislava maçı için iddaa tahmini nedir?

Roma - Slovan Bratislava maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %78 ile İY Alt 2.5 seçiminde (oran 1.14). Listede onu Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%75) ve İlk Yarı/Maç Sonucu 1/1 (%73) izliyor.

Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %75. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 4-1 (%11) ve 2-1 (%9). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Roma son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 11-7.

Deplasman formu – Slovan Bratislava: son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 7, yenilen gol 10.

Roma - Slovan Bratislava aralarındaki maçlar

Veri tabanımızda iki takım arasında oynanmış maç kaydı bulunmuyor.