Sint-Truiden - Brann İddaa Oranları

UEFA Europa Conference League Başlamadı
Sint-Truiden Ev sahibi
G M G G M
—
Başlamasına kalan
23:00
05/11/2026
Brann Deplasman
G M G M G

Sint-Truiden - Brann maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.08
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.13

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.08%84
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.08%80
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.13%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.10%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.39%62
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.40%59
KG VARKarşılıklı Gol1.42%57
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.44%56
MS1Maç Sonucu1.51%56
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.66%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.89%42
İY1İlk Yarı Sonucu1.97%40
KG YOKKarşılıklı Gol2.07%40
ÇŞ X/2Çifte Şans1.87%39
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.04%39
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.14%37
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.13%36
İYXİlk Yarı Sonucu2.26%36
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.20%33
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.81%25
MSXMaç Sonucu3.69%24
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.83%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.30%21
İY2İlk Yarı Sonucu4.22%20
MS2Maç Sonucu3.92%19
TG 01Toplam Gol Aralığı4.49%16
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.51%16
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.69%16
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.02%16
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.49%14
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.66%13
Skor 2-1Maç Skoru7.09%10
İY/MS 2/1DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu20.45%8
Skor 1-1Maç Skoru6.65%7
Skor 2-0Maç Skoru8.21%6
Skor 1-0Maç Skoru8.23%6
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu9.28%6
Skor 3-1Maç Skoru10.50%6
Skor 4-1DEĞERMaç Skoru20.70%6
TG 6+Toplam Gol Aralığı7.82%5
Skor 1-2Maç Skoru12.10%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.75%5
Skor 0-1Maç Skoru14.10%5
Skor 2-2Maç Skoru11.30%4
Skor 3-2Maç Skoru17.90%4
Skor 3-0Maç Skoru12.15%3
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.95%3
Skor 4-0Maç Skoru23.85%3
Skor 1-3Maç Skoru31.00%3
Skor 0-0Maç Skoru14.35%2
Skor 2-3Maç Skoru31.00%2
Skor 5-1Maç Skoru51.00%2
Skor DiğerMaç Skoru15.95%1
Skor 0-2Maç Skoru24.30%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 4-2Maç Skoru35.50%1
Skor 3-3Maç Skoru43.00%1
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.45%0
Skor 5-0Maç Skoru60.00%0
Skor 0-3Maç Skoru62.00%0
Skor 1-4Maç Skoru105.00%0
Skor 2-4Maç Skoru105.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Sint-Truiden, kolonlar Brann golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%5%1%0%0%0%0
1 gol1 %6%7%5%3%0%0–
2 gol2 %6%10%4%2%0––
3 gol3 %3%6%4%1–––
4 gol4 %3%6%1––––
5 gol5 %0%2–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Sint-Truiden - Brann maç bilgileri

UEFA Europa Conference League (Avrupa) programındaki Sint-Truiden - Brann maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Sint-Truiden - Brann maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim MS 4.5 ALT: %84 (oran 1.08). İkinci ve üçüncü sırada Çifte Şans 1/X (%80) ile İY Üst 0.5 (%77) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Sint-Truiden %56, beraberlik %24, Brann %19. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %57. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %59. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%10) ve 1-1 (%7). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Sint-Truiden iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi.

Brann son 5 deplasman maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 11-8.

Sint-Truiden - Brann aralarındaki maçlar

Veri tabanımızda iki takım arasında oynanmış maç kaydı bulunmuyor.