Castellon - Eibar İddaa Oranları

2. Lig Başlamadı
Castellon Ev sahibi
B G G B G
—
Başlamasına kalan
22:30
06/11/2026
Eibar Deplasman
G G G M M

Castellon - Eibar maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.07
2. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.08
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.07%82
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.08%76
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.14%75
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.36%62
MS1Maç Sonucu1.41%60
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.42%60
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.42%57
KG VARKarşılıklı Gol1.49%54
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.66%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.87%45
İY1İlk Yarı Sonucu1.85%44
KG YOKKarşılıklı Gol1.93%43
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.07%39
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.06%38
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.01%36
ÇŞ X/2Çifte Şans2.04%34
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.21%34
İYXİlk Yarı Sonucu2.28%34
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.87%25
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.27%23
MSXMaç Sonucu3.83%20
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.32%19
TG 01Toplam Gol Aralığı4.32%19
İY2İlk Yarı Sonucu4.76%19
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.81%17
MS2Maç Sonucu4.60%15
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.30%13
TG 6+Toplam Gol Aralığı8.31%12
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.99%11
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.11%11
Skor 1-1Maç Skoru6.82%11
Skor 2-1Maç Skoru7.01%10
Skor 1-0Maç Skoru7.56%10
Skor 2-0Maç Skoru7.30%9
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.95%9
Skor 3-1Maç Skoru10.05%8
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu10.60%8
Skor 3-0Maç Skoru10.50%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.50%5
Skor 3-2Maç Skoru19.10%5
Skor 2-2Maç Skoru12.45%4
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.05%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu16.15%4
Skor DiğerMaç Skoru17.20%4
Skor 1-2Maç Skoru13.70%3
Skor 0-1Maç Skoru14.80%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu20.65%3
Skor 0-0Maç Skoru13.65%2
Skor 4-2Maç Skoru37.00%2
Skor 0-2Maç Skoru28.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 2-3Maç Skoru37.50%1
Skor 1-3Maç Skoru39.00%1
Skor 5-1Maç Skoru46.00%1
Skor 0-3Maç Skoru81.00%1
Skor 4-1Maç Skoru19.20%0
Skor 4-0Maç Skoru20.05%0
Skor 5-0Maç Skoru47.50%0
Skor 3-3Maç Skoru51.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Castellon, kolonlar Eibar golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%3%1%1%0%0%0
1 gol1 %10%11%3%1%0%0–
2 gol2 %9%10%4%1%0––
3 gol3 %5%8%5%0–––
4 gol4 %0%0%2––––
5 gol5 %0%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Castellon - Eibar maç bilgileri

Castellon ile Eibar, 2. Lig (İspanya) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Castellon - Eibar maçı için iddaa tahmini nedir?

Castellon - Eibar maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %82 ile MS 4.5 ALT seçiminde (oran 1.07). Listede onu Çifte Şans 1/2 (%76) ve İY Üst 0.5 (%75) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Castellon %60, beraberlik %20, Eibar %15. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %54. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %57. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%11) ve 1-0 (%10). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Castellon son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 12-1.

Deplasman formu – Eibar: son 5 deplasman maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 10, yenilen gol 7.

Castellon - Eibar aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 3 maçta Castellon 2, Eibar 0 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.7 gol atıldı.

Son karşılaşma: Castellon 2-1 Eibar (31/05/2026).