Club Brugge - Anderlecht İddaa Oranları

1. Lig A Başlamadı
Club Brugge Ev sahibi
G G G G G
—
Başlamasına kalan
15:30
08/11/2026
Anderlecht Deplasman
G M M G M

Club Brugge - Anderlecht maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.07
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.06

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%86
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.07%80
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.06%76
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.19%73
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.24%67
MS1Maç Sonucu1.35%64
KG VARKarşılıklı Gol1.34%62
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.60%54
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.60%54
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.66%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
İY1İlk Yarı Sonucu1.74%48
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.78%47
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.77%46
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.89%40
TG 23Toplam Gol Aralığı2.08%38
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.51%38
KG YOKKarşılıklı Gol2.26%36
İYXİlk Yarı Sonucu2.51%34
ÇŞ X/2Çifte Şans2.15%27
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.63%27
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.91%21
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.96%20
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.76%19
İY2İlk Yarı Sonucu4.65%18
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.48%17
MS2Maç Sonucu4.71%16
İY/MS X/XDEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu7.23%16
İY/MS 2/2DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu7.92%16
MSXMaç Sonucu4.19%13
TG 01Toplam Gol Aralığı6.03%13
Skor 2-1Maç Skoru7.34%12
Skor 1-0DEĞERMaç Skoru10.30%11
Skor 3-2DEĞERMaç Skoru15.35%11
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.86%10
Skor 2-0Maç Skoru8.72%10
Skor 3-1Maç Skoru9.24%10
Skor 3-0Maç Skoru10.95%7
İY/MS 2/1DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu18.60%7
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu15.90%6
Skor 4-0Maç Skoru18.40%6
Skor 0-0DEĞERMaç Skoru20.45%6
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.25%5
Skor 1-1Maç Skoru8.06%4
Skor 2-2Maç Skoru11.30%4
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.40%4
Skor 1-2Maç Skoru14.40%4
Skor 4-1Maç Skoru15.45%4
Skor 4-2Maç Skoru25.50%3
Skor DiğerMaç Skoru9.80%2
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu11.55%2
Skor 2-3Maç Skoru30.50%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 3-3Maç Skoru35.50%1
Skor 1-3Maç Skoru36.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.34%0
Skor 0-1Maç Skoru20.25%0
Skor 5-1Maç Skoru32.50%0
Skor 0-2Maç Skoru34.00%0
Skor 5-0Maç Skoru38.50%0
Skor 0-3Maç Skoru85.00%0
Skor 6-0Maç Skoru95.00%0
Skor 2-4Maç Skoru100.00%0
Skor 1-4Maç Skoru120.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Club Brugge, kolonlar Anderlecht golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %6%0%0%0%0%0%0
1 gol1 %11%4%4%1%0%0–
2 gol2 %10%12%4%2%0––
3 gol3 %7%10%11%1–––
4 gol4 %6%4%3––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Club Brugge - Anderlecht maç bilgileri

Club Brugge ile Anderlecht, 1. Lig A (Belçika) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Club Brugge - Anderlecht maçı için iddaa tahmini nedir?

Club Brugge - Anderlecht maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %86 ile İY Alt 2.5 seçiminde (oran 1.08). Listede onu İY Üst 0.5 (%80) ve Çifte Şans 1/2 (%76) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Club Brugge %64, beraberlik %13, Anderlecht %16. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %67. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%12) ve 1-0 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Club Brugge son 5 iç saha maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 13-3.

Deplasman formu – Anderlecht: son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 8.

Club Brugge - Anderlecht aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Club Brugge 8, Anderlecht 1 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.1 gol atıldı.

Son karşılaşma: Anderlecht 1-3 Club Brugge (03/05/2026).