Angers - Nice İddaa Oranları

Ligue 1 Başlamadı
Angers Ev sahibi
M M G M B
—
Başlamasına kalan
19:15
08/11/2026
Nice Deplasman
B M M M G

Angers - Nice maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.18
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.15

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.08%80
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.18%74
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.15%72
ÇŞ X/2Çifte Şans1.16%67
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.28%67
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.34%61
KG VARKarşılıklı Gol1.45%55
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.53%54
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.55%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.63%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
MS2Maç Sonucu1.82%46
TG 23Toplam Gol Aralığı1.82%45
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.88%44
KG YOKKarşılıklı Gol2.01%40
İYXİlk Yarı Sonucu2.09%39
İY2İlk Yarı Sonucu2.33%37
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.25%33
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.47%31
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.11%31
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.78%26
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.94%25
MSXMaç Sonucu3.21%25
MS1Maç Sonucu3.07%24
İY1İlk Yarı Sonucu3.56%22
TG 01Toplam Gol Aralığı3.78%19
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.82%18
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.67%17
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.47%17
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.11%15
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.97%14
Skor 0-1DEĞERMaç Skoru7.83%14
Skor 1-1Maç Skoru5.66%12
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu7.39%12
Skor 1-2Maç Skoru7.47%11
Skor 0-2Maç Skoru9.24%10
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.14%8
Skor 2-1Maç Skoru10.10%7
TG 6+Toplam Gol Aralığı10.30%7
Skor 2-2Maç Skoru10.60%6
Skor 0-0Maç Skoru11.15%6
Skor 1-0Maç Skoru10.60%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.40%5
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst11.20%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.65%4
Skor 1-3Maç Skoru13.10%4
Skor 0-3Maç Skoru16.20%4
Skor 2-3Maç Skoru20.95%3
Skor DiğerMaç Skoru22.55%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu23.40%2
Skor 3-1Maç Skoru23.85%2
Skor 3-2Maç Skoru28.50%2
Skor 2-0Maç Skoru16.90%1
Skor 1-4Maç Skoru31.00%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu32.50%1
Skor 0-4Maç Skoru38.00%1
Skor 3-0Maç Skoru41.00%1
Skor 3-3Maç Skoru45.00%1
Skor 2-4Maç Skoru49.50%1
Skor 4-1Maç Skoru77.00%1
Skor 4-2Maç Skoru91.00%0
Skor 1-5Maç Skoru91.00%0
Skor 0-5Maç Skoru115.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Angers, kolonlar Nice golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %6%14%10%4%1%0%0
1 gol1 %5%12%11%4%1%0–
2 gol2 %1%7%6%3%1––
3 gol3 %1%2%2%1–––
4 gol4 %0%1%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Takım Sayfaları

İki takımın tüm maçları, oranları ve form grafikleri.

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Angers - Nice maç bilgileri

Angers ile Nice, Ligue 1 (Fransa) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Angers - Nice maçı için iddaa tahmini nedir?

Angers - Nice maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %80 ile Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçiminde (oran 1.08). Listede onu İY Üst 0.5 (%74) ve Çifte Şans 1/2 (%72) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Angers %24, beraberlik %25, Nice %46. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %55. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %54. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 0-1 (%14) ve 1-1 (%12). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Angers son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-9.

Deplasman formu – Nice: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 3, yenilen gol 7.

Angers - Nice aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Angers 2, Nice 7 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.4 gol atıldı.

Son karşılaşma: Angers 0-2 Nice (14/03/2026).