Antwerp - Lommel United İddaa Oranları

1. Lig A Başlamadı
Antwerp Ev sahibi
G B M M G
—
Başlamasına kalan
22:45
07/11/2026
Lommel United Deplasman
G M G M B

Antwerp - Lommel United maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.13
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.12

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.09%80
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.13%77
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.12%73
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.14%72
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.37%62
KG VARKarşılıklı Gol1.35%60
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.41%59
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.45%58
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.64%49
MS1Maç Sonucu1.67%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
ÇŞ X/2Çifte Şans1.67%42
TG 23Toplam Gol Aralığı1.92%42
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.00%40
İY1İlk Yarı Sonucu2.14%40
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.18%36
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.09%35
KG YOKKarşılıklı Gol2.22%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.24%34
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.49%30
MS2Maç Sonucu3.31%25
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.33%23
MSXMaç Sonucu3.46%22
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.76%21
İY2İlk Yarı Sonucu3.67%20
TG 01Toplam Gol Aralığı4.68%18
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.65%16
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.89%15
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.49%15
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.70%14
Skor 1-1Maç Skoru6.36%14
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.57%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.79%8
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst7.04%8
Skor 2-1Maç Skoru7.37%7
Skor 3-1Maç Skoru11.40%7
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu8.17%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.75%6
Skor 0-1Maç Skoru13.40%6
Skor 3-2Maç Skoru17.40%6
Skor 2-2Maç Skoru10.05%5
Skor 1-2Maç Skoru10.75%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.60%5
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu20.90%5
Skor 1-0Maç Skoru9.15%4
Skor 0-0Maç Skoru14.65%4
Skor 3-0Maç Skoru14.80%4
Skor DiğerMaç Skoru14.95%4
Skor 2-0Maç Skoru9.54%3
Skor 2-3Maç Skoru25.50%2
Skor 4-2Maç Skoru36.00%2
Skor 0-2Maç Skoru20.45%1
Skor 4-1Maç Skoru23.40%1
Skor 1-3Maç Skoru24.30%1
Skor 4-0Maç Skoru31.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu32.00%1
Skor 3-3Maç Skoru35.50%1
Skor 0-3Maç Skoru47.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı7.40%0
Skor 5-1Maç Skoru61.00%0
Skor 1-4Maç Skoru75.00%0
Skor 2-4Maç Skoru78.00%0
Skor 5-0Maç Skoru80.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Antwerp, kolonlar Lommel United golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %4%6%1%1%0%0%0
1 gol1 %4%14%5%1%0%0–
2 gol2 %3%7%5%2%0––
3 gol3 %4%7%6%1–––
4 gol4 %1%1%2––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Antwerp - Lommel United maç bilgileri

1. Lig A (Belçika) programındaki Antwerp - Lommel United maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Antwerp - Lommel United maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim MS 4.5 ALT: %80 (oran 1.09). İkinci ve üçüncü sırada İY Üst 0.5 (%77) ile Çifte Şans 1/2 (%73) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Antwerp %49, beraberlik %22, Lommel United %25. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%14) ve 2-1 (%7). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Antwerp iç sahada oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 10 gol attı, 11 gol yedi.

Lommel United son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 7-12.

Antwerp - Lommel United aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Antwerp 4 galibiyet, 1 beraberlik, Lommel United 5 galibiyet. Maç başına 1.8 gol.

Son karşılaşma: Antwerp 1-0 Lommel United (26/02/2017).