Pohang Steelers - Anyang İddaa Oranları

K Lig Classic Başlamadı
Pohang Steelers Ev sahibi
M G B G M
—
Başlamasına kalan
10:30
18/10/2026
Anyang Deplasman
M B M B G

Pohang Steelers - Anyang maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.17
2. sırada ÇŞ 1/X Çifte Şans · oran 1.15
3. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.17

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.17%74
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.15%73
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.17%71
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.18%71
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.26%67
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.26%67
KG VARKarşılıklı Gol1.63%52
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.63%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.76%47
ÇŞ X/2Çifte Şans1.57%46
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.78%46
TG 23Toplam Gol Aralığı1.78%46
MS1Maç Sonucu1.83%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.78%45
İYXİlk Yarı Sonucu1.98%40
İY1İlk Yarı Sonucu2.42%34
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.84%33
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.61%30
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.60%28
TG 01Toplam Gol Aralığı3.05%25
MSXMaç Sonucu3.07%25
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.11%24
MS2Maç Sonucu3.28%23
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.11%22
İY2İlk Yarı Sonucu3.89%21
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.73%19
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.57%16
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.77%13
Skor 1-1Maç Skoru5.32%13
Skor 1-0Maç Skoru6.35%11
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.44%11
Skor 0-1Maç Skoru9.01%10
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.65%9
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst6.83%9
Skor 2-1Maç Skoru7.60%9
Skor 2-0Maç Skoru8.18%7
Skor 3-0Maç Skoru15.70%7
Skor 0-0Maç Skoru8.41%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.35%6
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.32%5
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst8.93%5
Skor 1-2Maç Skoru10.80%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.20%5
TG 6+Toplam Gol Aralığı15.85%5
Skor 2-2Maç Skoru12.50%4
Skor 0-2Maç Skoru16.55%4
Skor 3-1Maç Skoru14.60%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu26.00%2
Skor 3-2Maç Skoru27.00%2
Skor 1-3Maç Skoru29.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 4-1Maç Skoru37.50%1
Skor 2-3Maç Skoru38.50%1
Skor DiğerMaç Skoru39.00%1
Skor 4-0Maç Skoru40.00%1
Skor 0-3Maç Skoru45.50%1
Skor 3-3Maç Skoru67.00%0
Skor 4-2Maç Skoru69.00%0
Skor 1-4Maç Skoru110.00%0
Skor 5-1Maç Skoru125.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Pohang Steelers, kolonlar Anyang golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %6%10%4%1%0%0%0
1 gol1 %11%13%5%1%0%0–
2 gol2 %7%9%4%1%0––
3 gol3 %7%2%2%0–––
4 gol4 %1%1%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Pohang Steelers - Anyang maç bilgileri

Pohang Steelers ile Anyang, K Lig Classic (Güney Kore) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Pohang Steelers - Anyang maçı için iddaa tahmini nedir?

Pohang Steelers - Anyang maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %74 ile Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt seçiminde (oran 1.17). Listede onu Çifte Şans 1/X (%73) ve Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%71) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Pohang Steelers %46, beraberlik %25, Anyang %23. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %52. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %46. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%13) ve 1-0 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Pohang Steelers son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-6.

Deplasman formu – Anyang: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 5, yenilen gol 7.

Pohang Steelers - Anyang aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 5 maçta Pohang Steelers 4, Anyang 1 galibiyet aldı; 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.4 gol atıldı.

Son karşılaşma: Anyang 2-3 Pohang Steelers (04/07/2026).