Newcastle Utd - Aston Villa FC İddaa Oranları

Premier Lig Başlamadı
Newcastle Utd Ev sahibi
M B G B G
—
Başlamasına kalan
19:30
17/10/2026
Aston Villa FC Deplasman
B G G G G

Newcastle Utd - Aston Villa FC maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.05
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.16

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.05%82
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.09%80
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.16%74
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.16%70
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.25%65
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.38%62
KG VARKarşılıklı Gol1.36%60
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.43%58
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.44%56
ÇŞ X/2Çifte Şans1.44%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.76%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.90%42
MS1Maç Sonucu2.04%41
İYXİlk Yarı Sonucu2.18%38
KG YOKKarşılıklı Gol2.27%38
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.09%37
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.11%37
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.20%33
İY1İlk Yarı Sonucu2.53%32
MS2Maç Sonucu2.63%29
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.86%27
İY2İlk Yarı Sonucu3.10%24
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.14%24
MSXMaç Sonucu3.27%24
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.24%21
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.22%20
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.45%19
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.96%18
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.85%18
TG 01Toplam Gol Aralığı4.46%15
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.46%14
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.57%12
Skor 1-1Maç Skoru5.98%9
Skor 1-2Maç Skoru9.23%9
Skor 2-2Maç Skoru9.58%9
Skor 2-0Maç Skoru11.55%9
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.76%8
Skor 2-1Maç Skoru7.98%7
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.70%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.40%5
Skor 0-0Maç Skoru13.60%5
Skor 0-2Maç Skoru15.40%5
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu23.20%5
Skor 1-0Maç Skoru9.76%4
Skor 0-1Maç Skoru11.30%4
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.00%4
Skor 3-1Maç Skoru14.05%4
Skor 3-0Maç Skoru20.35%4
Skor 0-3Maç Skoru31.50%3
Skor DiğerMaç Skoru16.85%2
Skor 3-2Maç Skoru19.15%2
Skor 2-3Maç Skoru22.30%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu27.50%2
Skor 3-3Maç Skoru34.50%2
Skor 1-3Maç Skoru18.75%1
Skor 4-1Maç Skoru33.00%1
Skor 4-2Maç Skoru45.50%1
Skor 1-4Maç Skoru51.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı8.11%0
Skor 4-0Maç Skoru48.00%0
Skor 2-4Maç Skoru60.00%0
Skor 0-4Maç Skoru86.00%0
Skor 5-1Maç Skoru96.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Newcastle Utd, kolonlar Aston Villa FC golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%4%5%3%0%0%0
1 gol1 %4%9%9%1%1%0–
2 gol2 %9%7%9%2%0––
3 gol3 %4%4%2%2–––
4 gol4 %0%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Newcastle Utd - Aston Villa FC maç bilgileri

Premier Lig (İngiltere) programındaki Newcastle Utd - Aston Villa FC maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Newcastle Utd - Aston Villa FC maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst: %82 (oran 1.05). İkinci ve üçüncü sırada MS 4.5 ALT (%80) ile İY Üst 0.5 (%74) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Newcastle Utd %41, beraberlik %24, Aston Villa FC %29. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %60. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %58. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-0 (%9) ve 1-1 (%9). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Newcastle Utd iç sahada oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 10 gol attı, 9 gol yedi.

Aston Villa FC son 5 deplasman maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 12-6.

Newcastle Utd - Aston Villa FC aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Newcastle Utd 5 galibiyet, 2 beraberlik, Aston Villa FC 3 galibiyet. Maç başına 3.7 gol.

Son karşılaşma: Aston Villa FC 1-3 Newcastle Utd (14/02/2026).