Portadown FC - Ballymena United İddaa Oranları

Premiership Tamamlandı
Portadown FC Ev sahibi
B G B M M
—
Başlamasına kalan
MS
1 - 1
IY 0-1
07/11/2026
Ballymena United Deplasman
M B G M G

Portadown FC - Ballymena United maçı 1-1 tamamlandı. Maç öncesi oranları ve hangi seçimlerin tuttuğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.06
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.15
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.10

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.06%79
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.15%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.10%74
ÇŞ X/2Çifte Şans1.15%72
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.23%70
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.30%67
KG VARKarşılıklı Gol1.41%59
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.48%56
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.47%53
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.60%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.65%50
MS2Maç Sonucu1.77%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.77%46
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.79%45
KG YOKKarşılıklı Gol1.89%42
İYXİlk Yarı Sonucu2.00%40
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.15%34
İY2İlk Yarı Sonucu2.29%32
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.37%32
MS1Maç Sonucu2.82%29
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.72%26
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.80%26
MSXMaç Sonucu3.20%26
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.05%25
İY1İlk Yarı Sonucu3.35%23
Skor 1-2DEĞERMaç Skoru6.51%21
TG 01Toplam Gol Aralığı3.59%20
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.43%18
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.85%17
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.83%14
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.90%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.24%13
Skor 1-0DEĞERMaç Skoru8.85%13
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.22%12
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst8.36%12
Skor 0-1Maç Skoru6.73%10
Skor 1-1Maç Skoru5.21%9
Skor 2-1Maç Skoru8.56%8
Skor 2-2Maç Skoru9.80%8
Skor 0-0Maç Skoru10.00%8
Skor 0-3DEĞERMaç Skoru14.35%8
Skor DiğerDEĞERMaç Skoru20.40%6
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu6.97%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.25%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.90%5
Skor 2-0Maç Skoru14.00%4
Skor 3-2Maç Skoru24.30%4
TG 6+Toplam Gol Aralığı10.25%3
Skor 1-3Maç Skoru11.60%3
Skor 3-1Maç Skoru20.15%3
Skor 2-3Maç Skoru18.35%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu23.00%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu31.50%2
Skor 0-4Maç Skoru34.50%2
Skor 1-4Maç Skoru27.50%1
Skor 3-0Maç Skoru33.50%1
Skor 4-2Maç Skoru77.00%1
Skor 0-2Maç Skoru8.06%0
Skor 3-3Maç Skoru41.50%0
Skor 2-4Maç Skoru44.00%0
Skor 4-1Maç Skoru64.00%0
Skor 1-5Maç Skoru82.00%0
Skor 4-0Maç Skoru105.00%0
Skor 0-5Maç Skoru105.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Portadown FC, kolonlar Ballymena United golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %8%10%0%8%2%0%0
1 gol1 %13%9%21%3%1%0–
2 gol2 %4%8%8%2%0––
3 gol3 %1%3%4%0–––
4 gol4 %0%0%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Portadown FC - Ballymena United maç bilgileri

Portadown FC ile Ballymena United, günü Premiership (Kuzey İrlanda) kapsamında karşılaştı.

Portadown FC - Ballymena United maç sonucu

İki takım puanları paylaştı: Portadown FC 1-1 Ballymena United. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Portadown FC - Ballymena United maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç başlamadan önce gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst idi: %79 (oran 1.06). Listede onu İY Üst 0.5 (%75) ve Çifte Şans 1/2 (%74) izliyor. Öne çıkan 3 seçimden 2 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Portadown FC %29, beraberlik %26, Ballymena United %48. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %59. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %56. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-2 (%21) ve 1-0 (%13). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Portadown FC son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-6.

Deplasman formu – Ballymena United: son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 9, yenilen gol 8.

Portadown FC - Ballymena United aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 9 maçta Portadown FC 4, Ballymena United 4 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.1 gol atıldı.

Son karşılaşma: Ballymena United 2-0 Portadown FC (26/09/2026).