Estrela - Benfica İddaa Oranları

Primeira Liga Başlamadı
Estrela Ev sahibi
B B G M M
—
Başlamasına kalan
23:30
08/11/2026
Benfica Deplasman
G G M G G

Estrela ile Benfica karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%86
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%80
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.15%79
MS2Maç Sonucu1.11%78
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.27%66
İY2İlk Yarı Sonucu1.44%60
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.54%53
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu1.46%50
KG VARKarşılıklı Gol1.66%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.68%50
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.57%49
KG YOKKarşılıklı Gol1.71%49
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.68%47
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.81%45
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.86%41
TG 23Toplam Gol Aralığı2.02%38
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.51%33
İYXİlk Yarı Sonucu2.74%28
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.57%27
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.93%23
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.10%19
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.90%12
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.94%12
TG 01Toplam Gol Aralığı5.56%12
MSXMaç Sonucu5.73%10
Skor 1-2Maç Skoru7.68%9
Skor 0-2Maç Skoru6.15%7
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.73%5
Skor 0-1Maç Skoru8.09%5
Skor 1-1Maç Skoru10.30%5
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu20.55%5
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu8.85%4
Skor DiğerMaç Skoru11.00%4
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.45%3
Skor 2-2Maç Skoru19.30%3
Skor 2-3Maç Skoru21.45%3
Skor 1-0Maç Skoru26.50%3
MS1Maç Sonucu9.20%2
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu20.00%2
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu21.10%2
Skor 2-4Maç Skoru32.00%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
ÇŞ 1/XÇifte Şans3.31%0
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.87%0
Skor 0-3Maç Skoru6.92%0
İY1İlk Yarı Sonucu7.69%0
Skor 1-3Maç Skoru8.65%0
Skor 0-4Maç Skoru10.30%0
Skor 1-4Maç Skoru12.95%0
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu16.30%0
Skor 0-5Maç Skoru19.25%0
Skor 0-0Maç Skoru19.70%0
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu24.30%0
Skor 1-5Maç Skoru24.30%0
Skor 2-1Maç Skoru25.00%0
Skor 0-6Maç Skoru43.50%0
Skor 2-0Maç Skoru67.00%0
Skor 3-2Maç Skoru71.00%0
Skor 3-3Maç Skoru82.00%0
Skor 3-1Maç Skoru95.00%0
Skor 3-0Maç Skoru130.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 4-1Maç Skoru130.00%0
Skor 4-2Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Estrela, kolonlar Benfica golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%5%7%0%0%0%0
1 gol1 %3%5%9%0%0%0–
2 gol2 %0%0%3%3%2––
3 gol3 %0%0%0%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Estrela - Benfica maç bilgileri

Estrela - Benfica karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Primeira Liga (Portekiz) kapsamında oynanacak.

Estrela - Benfica maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre İY Alt 2.5 seçimi %86 ile ilk sırada; güncel oranı 1.08. Diğer öne çıkan seçimler: İY Üst 0.5 (%80) ve MS 4.5 ALT (%79).

Maç sonucu yüzdeleri: Estrela %2, beraberlik %10, Benfica %78. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %50. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %66. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-2 (%9) ve 0-2 (%7). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Estrela: son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 9.

Benfica deplasmanda oynadığı son 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 13 gol attı, 5 gol yedi.

Estrela - Benfica aralarındaki maçlar

Son 9 eşleşmede galibiyetler Estrela 0 - Benfica 9, beraberlik 0. Bu maçlarda ortalama 3.8 gol görüldü.

Son karşılaşma: Benfica 4-0 Estrela (25/01/2026).