Bourg-Péronnas - Le Puy İddaa Oranları

Ulusal Lig 1 Başlamadı
Bourg-Péronnas Ev sahibi
M M M B M
—
Başlamasına kalan
16:45
07/11/2026
Le Puy Deplasman
M M M M G

Bourg-Péronnas - Le Puy maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15
2. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.11
3. sırada ÇŞ X/2 Çifte Şans · oran 1.10

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.15%77
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.11%76
ÇŞ X/2Çifte Şans1.10%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.12%73
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.20%73
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.24%68
KG VARKarşılıklı Gol1.54%54
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.61%51
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.51%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.67%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.63%49
MS2Maç Sonucu1.70%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.73%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.73%45
İYXİlk Yarı Sonucu1.93%43
İY2İlk Yarı Sonucu2.25%35
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.35%32
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.50%29
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.69%28
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.99%26
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.72%25
MSXMaç Sonucu3.04%25
TG 01Toplam Gol Aralığı3.08%24
İY/MS 1/1DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu5.62%23
İY1İlk Yarı Sonucu3.71%22
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.43%21
MS1Maç Sonucu3.15%20
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.75%15
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.04%15
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.58%14
Skor 1-1Maç Skoru4.89%14
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.49%14
Skor 0-1Maç Skoru5.69%14
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu7.42%14
Skor 1-2Maç Skoru6.49%13
TG 6+DEĞERToplam Gol Aralığı13.60%11
Skor 0-0Maç Skoru8.01%9
Skor 0-3DEĞERMaç Skoru12.95%9
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.44%8
Skor 2-2Maç Skoru10.85%7
Skor 1-0Maç Skoru8.21%6
Skor 2-1Maç Skoru9.37%6
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.45%5
Skor 2-0Maç Skoru14.85%5
Skor 2-3Maç Skoru21.65%5
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu24.30%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.30%4
Skor 0-2Maç Skoru7.04%3
Skor 0-4Maç Skoru32.00%3
Skor 1-3Maç Skoru11.90%2
Skor DiğerMaç Skoru29.00%2
Skor 3-0Maç Skoru40.50%2
Skor 3-1Maç Skoru25.00%1
Skor 1-4Maç Skoru29.50%1
Skor 3-2Maç Skoru31.50%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 2-4Maç Skoru54.00%1
Skor 3-3Maç Skoru55.00%1
Skor 4-1Maç Skoru91.00%0
Skor 1-5Maç Skoru91.00%0
Skor 0-5Maç Skoru100.00%0
Skor 4-2Maç Skoru115.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Bourg-Péronnas, kolonlar Le Puy golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %9%14%3%9%3%0%0
1 gol1 %6%14%13%2%1%0–
2 gol2 %5%6%7%5%1––
3 gol3 %2%1%1%1–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Bourg-Péronnas - Le Puy maç bilgileri

Ulusal Lig 1 (Fransa) programındaki Bourg-Péronnas - Le Puy maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Bourg-Péronnas - Le Puy maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt: %77 (oran 1.15). İkinci ve üçüncü sırada Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%76) ile Çifte Şans X/2 (%75) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Bourg-Péronnas %20, beraberlik %25, Le Puy %49. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %54. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%14) ve 0-1 (%14). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Bourg-Péronnas iç sahada oynadığı son 5 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı; 1 gol attı, 7 gol yedi.

Le Puy son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 3-7.

Bourg-Péronnas - Le Puy aralarındaki maçlar

İki takımın son 5 karşılaşmasının bilançosu: Bourg-Péronnas 4 galibiyet, 1 beraberlik, Le Puy 0 galibiyet. Maç başına 2.2 gol.

Son karşılaşma: Bourg-Péronnas 1-0 Le Puy (06/02/2026).