Shandong Luneng - Chengdu Better City İddaa Oranları

Süper Lig Başlamadı
Shandong Luneng Ev sahibi
G G M B G
—
Başlamasına kalan
10:30
08/11/2026
Chengdu Better City Deplasman
B M G B M

Shandong Luneng - Chengdu Better City maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.09

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.09%81
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.15%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.09%74
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.22%72
KG VARKarşılıklı Gol1.15%69
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.23%65
ÇŞ X/2Çifte Şans1.35%59
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.62%54
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.55%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.56%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.68%50
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.69%50
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.62%49
MS1Maç Sonucu1.99%40
TG 23Toplam Gol Aralığı2.17%36
MS2Maç Sonucu2.34%34
İY1İlk Yarı Sonucu2.33%33
İYXİlk Yarı Sonucu2.33%33
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.33%30
İY2İlk Yarı Sonucu2.65%30
KG YOKKarşılıklı Gol2.78%29
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.73%27
MSXMaç Sonucu3.31%25
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.06%24
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.41%23
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.16%18
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.72%15
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.78%13
TG 01Toplam Gol Aralığı6.93%13
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.95%12
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.44%12
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.76%11
Skor 1-1Maç Skoru6.58%11
Skor 2-1Maç Skoru7.82%11
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu6.10%10
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.91%9
Skor 1-2Maç Skoru8.52%9
Skor 2-0Maç Skoru13.90%8
Skor 3-1Maç Skoru11.70%6
Skor 1-0Maç Skoru13.75%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu11.65%4
Skor 0-2Maç Skoru16.55%4
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu20.25%4
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu11.50%3
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu22.55%3
Skor 4-2Maç Skoru25.50%3
Skor 1-3Maç Skoru13.90%2
Skor 0-1Maç Skoru15.05%2
Skor 3-0Maç Skoru20.95%2
Skor 1-4Maç Skoru30.50%2
Skor 4-1Maç Skoru23.40%1
Skor 0-3Maç Skoru27.50%1
Skor 4-0Maç Skoru42.00%1
Skor 5-1Maç Skoru58.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.27%0
Skor DiğerMaç Skoru6.90%0
Skor 2-2Maç Skoru7.30%0
Skor 3-2Maç Skoru12.90%0
Skor 2-3Maç Skoru14.05%0
Skor 3-3Maç Skoru17.90%0
Skor 0-0Maç Skoru20.50%0
Skor 2-4Maç Skoru31.00%0
Skor 0-4Maç Skoru60.00%0
Skor 1-5Maç Skoru83.00%0
Skor 5-0Maç Skoru105.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Shandong Luneng, kolonlar Chengdu Better City golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%2%4%1%0%0%0
1 gol1 %5%11%9%2%2%0–
2 gol2 %8%11%0%0%0––
3 gol3 %2%6%0%0–––
4 gol4 %1%1%3––––
5 gol5 %0%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Shandong Luneng - Chengdu Better City maç bilgileri

Shandong Luneng ile Chengdu Better City, Süper Lig (Çin) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Shandong Luneng - Chengdu Better City maçı için iddaa tahmini nedir?

Shandong Luneng - Chengdu Better City maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %81 ile İY Alt 2.5 seçiminde (oran 1.09). Listede onu Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%75) ve Çifte Şans 1/2 (%74) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Shandong Luneng %40, beraberlik %25, Chengdu Better City %34. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %69. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %75. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%11) ve 1-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Shandong Luneng son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 11-6.

Deplasman formu – Chengdu Better City: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 9.

Shandong Luneng - Chengdu Better City aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Shandong Luneng 3, Chengdu Better City 6 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.4 gol atıldı.

Son karşılaşma: Chengdu Better City 1-0 Shandong Luneng (30/05/2026).