Cincinnati - Nashville SC İddaa Oranları

MLS Başlamadı
Cincinnati Ev sahibi
B B M G G
—
Başlamasına kalan
00:00
08/11/2026
Nashville SC Deplasman
M B G B G

Cincinnati ile Nashville SC karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.06
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.10

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.06%83
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.15%79
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.10%78
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.13%72
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.28%65
KG VARKarşılıklı Gol1.26%62
ÇŞ X/2Çifte Şans1.34%59
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.35%59
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.53%54
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.53%53
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.64%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.74%49
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.87%42
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.87%42
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.58%39
TG 23Toplam Gol Aralığı2.01%37
MS2Maç Sonucu2.20%36
MS1Maç Sonucu2.26%35
İYXİlk Yarı Sonucu2.28%34
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.44%33
İY2İlk Yarı Sonucu2.65%30
İY1İlk Yarı Sonucu2.70%28
KG YOKKarşılıklı Gol2.56%27
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.42%24
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.61%24
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.17%23
MSXMaç Sonucu3.44%23
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.51%17
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.09%17
TG 01Toplam Gol Aralığı5.50%15
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.40%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.05%11
Skor 2-2Maç Skoru8.98%11
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.12%10
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu6.25%10
Skor 1-1Maç Skoru6.69%10
Skor 2-1Maç Skoru8.67%10
Skor 1-2Maç Skoru8.54%9
Skor 1-0Maç Skoru12.70%8
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.81%6
Skor 3-2Maç Skoru17.40%6
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.35%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.35%5
Skor 1-3Maç Skoru14.65%5
Skor 2-0Maç Skoru14.85%5
Skor DiğerMaç Skoru11.40%4
Skor 0-1Maç Skoru12.55%4
Skor 0-2Maç Skoru14.45%2
Skor 3-1Maç Skoru15.10%2
Skor 0-0Maç Skoru17.85%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu23.00%2
Skor 0-3Maç Skoru24.70%2
Skor 3-0Maç Skoru26.00%2
Skor 2-4Maç Skoru39.50%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu23.40%1
Skor 3-3Maç Skoru27.00%1
Skor 4-1Maç Skoru35.00%1
Skor 4-2Maç Skoru40.50%1
Skor 4-0Maç Skoru61.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.97%0
Skor 2-3Maç Skoru17.15%0
Skor 1-4Maç Skoru34.00%0
Skor 0-4Maç Skoru57.00%0
Skor 1-5Maç Skoru95.00%0
Skor 5-1Maç Skoru105.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Cincinnati, kolonlar Nashville SC golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %2%4%2%2%0%0%0
1 gol1 %8%10%9%5%0%0–
2 gol2 %5%10%11%0%2––
3 gol3 %2%2%6%1–––
4 gol4 %1%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Cincinnati - Nashville SC maç bilgileri

Cincinnati - Nashville SC karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç MLS (ABD) kapsamında oynanacak.

Cincinnati - Nashville SC maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre İY Alt 2.5 seçimi %83 ile ilk sırada; güncel oranı 1.06. Diğer öne çıkan seçimler: MS 4.5 ALT (%79) ve İY Üst 0.5 (%78).

Maç sonucu yüzdeleri: Cincinnati %35, beraberlik %23, Nashville SC %36. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %65. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-2 (%11) ve 2-1 (%10). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Cincinnati: son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; atılan gol 9, yenilen gol 8.

Nashville SC deplasmanda oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi.

Cincinnati - Nashville SC aralarındaki maçlar

Son 10 eşleşmede galibiyetler Cincinnati 4 - Nashville SC 3, beraberlik 3. Bu maçlarda ortalama 3.4 gol görüldü.

Son karşılaşma: Nashville SC 4-0 Cincinnati (30/08/2026).