Cincinnati - Columbus Crew İddaa Oranları

MLS Başlamadı
Cincinnati Ev sahibi
M G B B M
—
Başlamasına kalan
00:00
19/10/2026
Columbus Crew Deplasman
M M M G M

Cincinnati ile Columbus Crew karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.10
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.13

İddaa Oran ve Tahminleri

69 tahmin gösteriliyor · toplam 69 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.10%82
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.09%78
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.13%72
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.22%72
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.23%68
KG VARKarşılıklı Gol1.22%67
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.25%65
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.63%51
ÇŞ X/2Çifte Şans1.50%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.67%47
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.72%47
TEKToplam Gol Tek/Çift1.76%47
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.78%47
MS1Maç Sonucu1.94%42
TG 23Toplam Gol Aralığı2.14%37
KG YOKKarşılıklı Gol2.80%36
İY1İlk Yarı Sonucu2.35%34
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.48%33
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.74%33
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.82%30
İYXİlk Yarı Sonucu2.39%29
MS2Maç Sonucu2.65%28
İY2İlk Yarı Sonucu3.00%25
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.90%24
MSXMaç Sonucu3.52%22
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.71%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.96%19
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.78%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.41%11
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.32%11
TG 01Toplam Gol Aralığı6.47%10
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.96%9
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.17%8
Skor 1-1Maç Skoru7.21%8
Skor 2-1Maç Skoru8.38%8
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.40%7
Skor 2-2Maç Skoru8.72%6
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst6.25%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.05%5
Skor 3-1Maç Skoru12.60%5
Skor 1-2Maç Skoru9.89%4
Skor 3-2Maç Skoru15.10%4
Skor 2-0Maç Skoru13.85%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu20.65%3
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu24.95%3
Skor 2-4Maç Skoru42.50%3
Skor 0-1Maç Skoru16.15%2
Skor 1-3Maç Skoru17.70%2
Skor 2-3Maç Skoru17.90%2
Skor 0-2Maç Skoru19.35%2
Skor 3-0Maç Skoru20.85%2
Skor 4-1Maç Skoru25.50%2
Skor 0-3Maç Skoru34.50%2
Skor 4-2Maç Skoru30.00%1
Skor 4-0Maç Skoru42.00%1
Skor 1-4Maç Skoru42.00%1
Skor 5-1Maç Skoru64.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.02%0
Skor DiğerMaç Skoru9.19%0
Skor 1-0Maç Skoru13.65%0
Skor 0-0Maç Skoru21.20%0
Skor 3-3Maç Skoru23.65%0
Skor 0-4Maç Skoru83.00%0
Skor 5-0Maç Skoru105.00%0
Skor 1-5Maç Skoru125.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Cincinnati, kolonlar Columbus Crew golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %0%2%2%2%0%0%0
1 gol1 %0%8%4%2%1%0–
2 gol2 %3%8%6%2%3––
3 gol3 %2%5%4%0–––
4 gol4 %1%2%1––––
5 gol5 %0%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Cincinnati - Columbus Crew maç bilgileri

Cincinnati - Columbus Crew karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç MLS (ABD) kapsamında oynanacak.

Cincinnati - Columbus Crew maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre İY Alt 2.5 seçimi %82 ile ilk sırada; güncel oranı 1.10. Diğer öne çıkan seçimler: İY Üst 0.5 (%78) ve Çifte Şans 1/2 (%72).

Maç sonucu yüzdeleri: Cincinnati %42, beraberlik %22, Columbus Crew %28. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %67. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %68. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-1 (%8) ve 1-1 (%8). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Cincinnati: son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 9, yenilen gol 10.

Columbus Crew deplasmanda oynadığı son 5 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 10 gol yedi.

Cincinnati - Columbus Crew aralarındaki maçlar

Son 10 eşleşmede galibiyetler Cincinnati 3 - Columbus Crew 4, beraberlik 3. Bu maçlarda ortalama 2.9 gol görüldü.

Son karşılaşma: Columbus Crew 2-1 Cincinnati (26/07/2026).