Coventry City - Aston Villa FC İddaa Oranları

Lig Kupası Tamamlandı
Coventry City Ev sahibi
G G G M M
—
Başlamasına kalan
MS
1 - 3
IY 1-2
16/09/2026
Aston Villa FC Deplasman
M M M B G

Maç sonucu: Coventry City 1-3 Aston Villa FC. Maç öncesi iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri ve aralarındaki maçların geçmişi.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.05
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.16

İddaa Oran ve Tahminleri

70 tahmin gösteriliyor · toplam 70 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.05%82
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.09%80
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.16%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.15%72
ÇŞ X/2Çifte Şans1.21%66
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.38%62
KG VARKarşılıklı Gol1.37%61
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.43%58
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.44%56
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.65%49
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.53%48
TEKToplam Gol Tek/Çift1.75%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.90%42
MS2Maç Sonucu1.89%40
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.09%37
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.11%37
İYXİlk Yarı Sonucu2.20%34
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.20%33
İY2İlk Yarı Sonucu2.38%33
KG YOKKarşılıklı Gol2.23%31
MS1Maç Sonucu2.86%31
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.86%28
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.88%27
İY1İlk Yarı Sonucu3.33%27
MSXMaç Sonucu3.36%23
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.23%22
TG 01Toplam Gol Aralığı4.45%19
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.45%18
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst4.85%18
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.96%17
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu7.21%14
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.69%13
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.26%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.57%12
Skor 1-1Maç Skoru6.12%12
Skor 2-1Maç Skoru9.71%11
Skor 1-2Maç Skoru7.68%9
Skor 0-1Maç Skoru9.32%8
Skor 2-2Maç Skoru9.93%7
Skor 1-0Maç Skoru11.75%7
Skor 2-0Maç Skoru16.95%6
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst7.18%5
Skor 1-3Maç Skoru12.95%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.15%5
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu22.30%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.65%4
Skor 0-0Maç Skoru13.80%4
Skor 0-3Maç Skoru17.85%4
Skor 0-2Maç Skoru10.55%3
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst13.15%3
Skor 2-3Maç Skoru18.65%3
Skor 3-3Maç Skoru36.50%3
Skor DiğerMaç Skoru16.85%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu29.50%2
Skor 3-1Maç Skoru20.85%1
Skor 3-2Maç Skoru23.65%1
Skor 1-4Maç Skoru29.50%1
Skor 3-0Maç Skoru36.50%1
Skor 0-4Maç Skoru40.00%1
Skor 4-1Maç Skoru60.00%1
Skor 4-2Maç Skoru68.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı8.12%0
Skor 2-4Maç Skoru42.00%0
Skor 1-5Maç Skoru82.00%0
Skor 4-0Maç Skoru105.00%0
Skor 0-5Maç Skoru115.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Coventry City, kolonlar Aston Villa FC golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %4%8%3%4%1%0%0
1 gol1 %7%12%9%5%1%0–
2 gol2 %6%11%7%3%0––
3 gol3 %1%1%1%3–––
4 gol4 %0%1%1––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Coventry City - Aston Villa FC maç bilgileri

Coventry City - Aston Villa FC maçı günü saat (TSİ) başladı ve Lig Kupası (İngiltere) kapsamında oynandı.

Coventry City - Aston Villa FC maç sonucu

Maç deplasman ekibi Aston Villa FC lehine 1-3 tamamlandı. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.

Coventry City - Aston Villa FC maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçimi %82 ile ilk sıradaydı (oran 1.05). İkinci ve üçüncü sırada MS 4.5 ALT (%80) ile İY Üst 0.5 (%75) var. Öne çıkan 3 seçimden 3 tanesi tuttu.

Maç sonucu yüzdeleri: Coventry City %31, beraberlik %23, Aston Villa FC %40. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %61. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %58. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%12) ve 2-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Coventry City iç sahada oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 8 gol attı, 8 gol yedi.

Aston Villa FC son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 5-10.

Coventry City - Aston Villa FC aralarındaki maçlar

Veri tabanımızda iki takım arasında oynanmış maç kaydı bulunmuyor.