Salford City - Crawley Town İddaa Oranları

2. Lig Başlamadı
Salford City Ev sahibi
G G G M G
—
Başlamasına kalan
17:00
17/10/2026
Crawley Town Deplasman
G B M M M

Salford City - Crawley Town maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.05
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.07
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.13

İddaa Oran ve Tahminleri

67 tahmin gösteriliyor · toplam 67 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.05%88
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.07%80
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.13%78
MS1Maç Sonucu1.20%73
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.26%66
KG VARKarşılıklı Gol1.46%57
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.48%57
İY1İlk Yarı Sonucu1.56%57
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.51%52
TEKToplam Gol Tek/Çift1.65%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.63%49
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.65%45
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.79%44
KG YOKKarşılıklı Gol1.86%44
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.83%41
TG 23Toplam Gol Aralığı1.98%41
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.55%40
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.33%36
İYXİlk Yarı Sonucu2.48%34
ÇŞ X/2Çifte Şans2.36%28
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.68%23
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.98%22
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.50%20
MSXMaç Sonucu4.52%17
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.10%16
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.71%13
Skor 2-0Maç Skoru6.19%13
Skor 1-0Maç Skoru7.53%11
TG 01Toplam Gol Aralığı5.27%10
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu7.73%10
Skor DiğerMaç Skoru10.20%10
Skor 2-1Maç Skoru6.44%9
İY2İlk Yarı Sonucu5.65%8
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.15%7
Skor 2-2Maç Skoru12.95%7
İY/MS 2/XDEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu19.45%7
MS2Maç Sonucu6.02%6
Skor 1-1Maç Skoru7.74%5
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu11.10%5
Skor 4-0Maç Skoru12.05%5
Skor 4-1Maç Skoru12.50%5
Skor 1-2Maç Skoru16.05%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu17.20%5
Skor 0-1Maç Skoru18.85%5
Skor 3-2Maç Skoru15.95%4
Skor 0-0Maç Skoru16.40%4
Skor 5-1Maç Skoru25.50%4
Skor 4-2Maç Skoru26.00%3
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu14.55%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu19.30%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu35.00%1
Skor 0-2Maç Skoru39.00%1
Skor 2-3Maç Skoru40.00%1
Skor 3-3Maç Skoru49.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.93%0
Skor 3-0Maç Skoru7.49%0
Skor 3-1Maç Skoru7.80%0
Skor 5-0Maç Skoru24.05%0
Skor 1-3Maç Skoru50.00%0
Skor 6-0Maç Skoru59.00%0
Skor 0-3Maç Skoru125.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 1-4Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Salford City, kolonlar Crawley Town golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %4%5%1%0%0%0%0
1 gol1 %11%5%5%0%0%0–
2 gol2 %13%9%7%1%0––
3 gol3 %0%0%4%1–––
4 gol4 %5%5%3––––
5 gol5 %0%4–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Salford City - Crawley Town maç bilgileri

2. Lig (İngiltere) programındaki Salford City - Crawley Town maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Salford City - Crawley Town maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim İY Alt 2.5: %88 (oran 1.05). İkinci ve üçüncü sırada İY Üst 0.5 (%80) ile MS 4.5 ALT (%78) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Salford City %73, beraberlik %17, Crawley Town %6. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %57. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %66. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 2-0 (%13) ve 1-0 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Salford City iç sahada oynadığı son 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 6 gol attı, 3 gol yedi.

Crawley Town son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 6-11.

Salford City - Crawley Town aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Salford City 3 galibiyet, 4 beraberlik, Crawley Town 3 galibiyet. Maç başına 2.8 gol.

Son karşılaşma: Crawley Town 0-0 Salford City (02/05/2026).