Vicenza Virtus - Cremonese İddaa Oranları

Serie B Başlamadı
Vicenza Virtus Ev sahibi
B G B M M
—
Başlamasına kalan
21:30
08/11/2026
Cremonese Deplasman
G B B M G

Vicenza Virtus ile Cremonese karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.15
2. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.17
3. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.25

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.15%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.17%74
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.25%69
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.19%67
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.26%67
ÇŞ X/2Çifte Şans1.24%62
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.37%56
KG VARKarşılıklı Gol1.55%52
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.61%50
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.63%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.76%47
TG 23Toplam Gol Aralığı1.76%46
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.74%45
KG YOKKarşılıklı Gol1.84%44
İYXİlk Yarı Sonucu1.94%41
MS2Maç Sonucu2.18%40
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.56%34
MS1Maç Sonucu2.61%32
İY2İlk Yarı Sonucu2.77%30
MSXMaç Sonucu2.91%29
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.59%28
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.01%28
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.14%25
İY1İlk Yarı Sonucu3.21%25
TG 01Toplam Gol Aralığı3.08%24
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu3.48%20
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.63%19
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.32%17
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.40%16
Skor 1-1Maç Skoru5.04%13
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst6.12%13
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.45%12
Skor 2-1Maç Skoru9.15%11
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu6.25%10
Skor 0-2Maç Skoru10.25%10
Skor 0-1Maç Skoru7.20%9
Skor 1-2Maç Skoru8.22%9
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst6.67%8
Skor 0-3DEĞERMaç Skoru21.70%8
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst8.94%7
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.60%7
TG 6+Toplam Gol Aralığı15.05%7
Skor 1-0Maç Skoru8.02%6
Skor 0-0Maç Skoru8.37%5
Skor 2-0Maç Skoru12.70%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.90%5
Skor 2-2Maç Skoru11.30%4
Skor 2-3Maç Skoru28.00%2
Skor 3-0Maç Skoru30.50%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu31.00%2
Skor 3-2Maç Skoru31.00%2
Skor 1-3Maç Skoru17.40%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu28.00%1
Skor DiğerMaç Skoru37.00%1
Skor 4-1Maç Skoru69.00%1
Skor 3-1Maç Skoru21.70%0
Skor 1-4Maç Skoru49.50%0
Skor 3-3Maç Skoru57.00%0
Skor 0-4Maç Skoru62.00%0
Skor 2-4Maç Skoru79.00%0
Skor 4-0Maç Skoru95.00%0
Skor 4-2Maç Skoru100.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Vicenza Virtus, kolonlar Cremonese golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%9%10%8%0%0%0
1 gol1 %6%13%9%1%0%0–
2 gol2 %5%11%4%2%0––
3 gol3 %2%0%2%0–––
4 gol4 %0%1%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Vicenza Virtus - Cremonese maç bilgileri

Vicenza Virtus - Cremonese karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Serie B (İtalya) kapsamında oynanacak.

Vicenza Virtus - Cremonese maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçimi %74 ile ilk sırada; güncel oranı 1.15. Diğer öne çıkan seçimler: Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%74) ve İY Üst 0.5 (%69).

Maç sonucu yüzdeleri: Vicenza Virtus %32, beraberlik %29, Cremonese %40. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %52. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %45. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%13) ve 2-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Vicenza Virtus: son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 9.

Cremonese deplasmanda oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.

Vicenza Virtus - Cremonese aralarındaki maçlar

Son 6 eşleşmede galibiyetler Vicenza Virtus 2 - Cremonese 2, beraberlik 2. Bu maçlarda ortalama 1.5 gol görüldü.

Son karşılaşma: Cremonese 0-0 Vicenza Virtus (22/02/2022).