Vitesse - De Graafschap İddaa Oranları

Eerste Divisie Başlamadı
Vitesse Ev sahibi
M G G B M
—
Başlamasına kalan
14:15
08/11/2026
De Graafschap Deplasman
G B M M G

Vitesse ile De Graafschap karşılaşması için tüm iddaa oranları, gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçimler ve iki takımın son maçları.

En yüksek yüzde İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.07
2. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.08
3. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.07%80
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.08%76
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.14%76
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.13%74
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.23%68
KG VARKarşılıklı Gol1.23%62
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.50%56
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.51%55
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.58%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.67%50
MS1Maç Sonucu1.67%49
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.76%49
ÇŞ X/2Çifte Şans1.53%48
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.75%44
İY1İlk Yarı Sonucu2.08%43
TG 23Toplam Gol Aralığı2.00%42
KG YOKKarşılıklı Gol2.38%37
İYXİlk Yarı Sonucu2.25%35
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.52%35
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.48%32
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.36%31
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.85%24
MS2Maç Sonucu2.94%23
İY2İlk Yarı Sonucu3.24%23
MSXMaç Sonucu3.37%23
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.40%21
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.61%18
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.86%15
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.93%15
TG 01Toplam Gol Aralığı5.51%14
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.14%13
Skor 1-1Maç Skoru6.12%12
Skor 0-1DEĞERMaç Skoru13.60%11
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.18%10
Skor 2-1Maç Skoru6.80%8
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.25%6
Skor 4-1Maç Skoru19.50%6
Skor 2-0Maç Skoru9.85%5
Skor 1-0Maç Skoru9.93%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu12.90%5
Skor 0-0Maç Skoru16.20%5
Skor 0-2Maç Skoru18.40%5
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu19.80%5
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.87%4
Skor 3-1Maç Skoru9.98%4
Skor 3-2Maç Skoru13.50%4
Skor 1-3Maç Skoru18.55%4
Skor 2-3Maç Skoru18.40%3
Skor 4-2Maç Skoru26.50%3
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.94%2
Skor 1-2Maç Skoru9.24%2
Skor 3-0Maç Skoru14.50%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu28.50%2
Skor 4-0Maç Skoru28.50%2
Skor 5-1Maç Skoru47.50%1
Skor 2-4Maç Skoru49.50%1
Skor 1-4Maç Skoru50.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı5.51%0
Skor 2-2Maç Skoru8.15%0
Skor DiğerMaç Skoru9.46%0
Skor 3-3Maç Skoru24.30%0
Skor 0-3Maç Skoru37.50%0
Skor 5-0Maç Skoru70.00%0
Skor 0-4Maç Skoru100.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Vitesse, kolonlar De Graafschap golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%11%5%0%0%0%0
1 gol1 %5%12%2%4%1%0–
2 gol2 %5%8%0%3%1––
3 gol3 %2%4%4%0–––
4 gol4 %2%6%3––––
5 gol5 %0%1–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Vitesse - De Graafschap maç bilgileri

Vitesse - De Graafschap karşılaşması günü saat (TSİ) olarak planlandı. Maç Eerste Divisie (Hollanda) kapsamında oynanacak.

Vitesse - De Graafschap maçı için iddaa tahmini nedir?

Maç öncesi verilere göre İY Üst 0.5 seçimi %80 ile ilk sırada; güncel oranı 1.07. Diğer öne çıkan seçimler: Çifte Şans 1/2 (%76) ve MS 4.5 ALT (%76).

Maç sonucu yüzdeleri: Vitesse %49, beraberlik %23, De Graafschap %23. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %62. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %68. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%12) ve 0-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

İç saha formu – Vitesse: son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 7, yenilen gol 9.

De Graafschap deplasmanda oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi.

Vitesse - De Graafschap aralarındaki maçlar

Son 9 eşleşmede galibiyetler Vitesse 5 - De Graafschap 2, beraberlik 2. Bu maçlarda ortalama 3.8 gol görüldü.

Son karşılaşma: De Graafschap 1-4 Vitesse (08/03/2026).