Den Bosch - Utrecht II İddaa Oranları

Eerste Divisie Başlamadı
Den Bosch Ev sahibi
M G B G B
—
Başlamasına kalan
18:30
07/11/2026
Utrecht II Deplasman
M M G M M

Den Bosch - Utrecht II maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 2.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.21
3. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.16

İddaa Oran ve Tahminleri

66 tahmin gösteriliyor · toplam 66 oran

Gerçekleşme
İY 2.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%86
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.21%74
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.16%73
KG VARKarşılıklı Gol1.22%67
MS1Maç Sonucu1.40%62
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.60%54
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.64%50
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.65%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.66%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.60%48
İY1İlk Yarı Sonucu1.76%46
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.36%40
TG 23Toplam Gol Aralığı2.13%39
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu2.00%37
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.68%35
ÇŞ X/2Çifte Şans1.83%34
KG YOKKarşılıklı Gol2.39%34
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst2.47%34
İYXİlk Yarı Sonucu2.43%32
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.21%21
İY2İlk Yarı Sonucu3.93%19
MS2Maç Sonucu3.86%17
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.68%17
MSXMaç Sonucu3.86%16
TG 01Toplam Gol Aralığı6.60%16
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.11%15
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.78%13
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.66%13
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu7.24%13
Skor 1-1Maç Skoru7.29%13
Skor 2-1Maç Skoru6.72%11
Skor DiğerMaç Skoru7.25%9
Skor 2-2Maç Skoru9.02%8
Skor 3-1Maç Skoru8.41%6
Skor 2-0Maç Skoru8.98%6
Skor 1-0Maç Skoru10.65%6
Skor 3-0Maç Skoru11.30%6
Skor 0-0DEĞERMaç Skoru20.45%6
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst5.57%5
Skor 1-2Maç Skoru11.60%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.40%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.60%5
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu17.70%3
Skor 2-3Maç Skoru21.40%3
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu10.30%2
Skor 1-3Maç Skoru25.00%2
Skor 5-1Maç Skoru29.00%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı4.48%0
Skor 3-2Maç Skoru12.30%0
Skor 4-1Maç Skoru13.95%0
Skor 0-1Maç Skoru18.45%0
Skor 4-0Maç Skoru18.80%0
Skor 4-2Maç Skoru20.50%0
Skor 3-3Maç Skoru24.70%0
Skor 0-2Maç Skoru27.50%0
Skor 5-0Maç Skoru39.00%0
Skor 0-3Maç Skoru60.00%0
Skor 2-4Maç Skoru62.00%0
Skor 1-4Maç Skoru75.00%0
Skor 6-0Maç Skoru100.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Den Bosch, kolonlar Utrecht II golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %6%0%0%0%0%0%0
1 gol1 %6%13%5%2%0%0–
2 gol2 %6%11%8%3%0––
3 gol3 %6%6%0%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%2–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Den Bosch - Utrecht II maç bilgileri

Den Bosch ile Utrecht II, Eerste Divisie (Hollanda) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Den Bosch - Utrecht II maçı için iddaa tahmini nedir?

Den Bosch - Utrecht II maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %86 ile İY Alt 2.5 seçiminde (oran 1.08). Listede onu MS 4.5 ALT (%74) ve Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%73) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Den Bosch %62, beraberlik %16, Utrecht II %17. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %67. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %73. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%13) ve 2-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Den Bosch son 5 iç saha maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 8-9.

Deplasman formu – Utrecht II: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet; atılan gol 8, yenilen gol 14.

Den Bosch - Utrecht II aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Den Bosch 5, Utrecht II 2 galibiyet aldı; 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı.

Son karşılaşma: Den Bosch 1-1 Utrecht II (20/04/2026).