Dinamo Moskova - CSKA Moskova İddaa Oranları

Premier Lig Başlamadı
Dinamo Moskova Ev sahibi
M G G G G
—
Başlamasına kalan
16:15
18/10/2026
CSKA Moskova Deplasman
B B M G G

Dinamo Moskova - CSKA Moskova maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
2. sırada İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.20
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.15

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.09%77
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.20%73
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.15%72
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.29%65
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.36%61
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.29%60
ÇŞ X/2Çifte Şans1.42%56
KG VARKarşılıklı Gol1.44%55
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.53%54
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.67%49
TEKToplam Gol Tek/Çift1.72%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.83%44
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.90%44
KG YOKKarşılıklı Gol2.06%39
MS1Maç Sonucu2.10%39
İYXİlk Yarı Sonucu2.08%38
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.28%36
MS2Maç Sonucu2.50%31
İY1İlk Yarı Sonucu2.68%31
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.14%31
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.50%28
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.93%26
İY2İlk Yarı Sonucu3.09%26
MSXMaç Sonucu3.33%23
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.83%23
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.33%20
TG 01Toplam Gol Aralığı3.80%20
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.10%16
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu5.29%15
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.43%13
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.71%12
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.57%11
Skor 1-1Maç Skoru5.88%11
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.21%10
Skor 0-1Maç Skoru9.36%10
Skor 1-0Maç Skoru8.44%8
TG 6+Toplam Gol Aralığı10.45%8
Skor 2-1Maç Skoru7.94%7
Skor 1-2Maç Skoru8.79%7
Skor 2-2Maç Skoru10.85%7
Skor 2-0Maç Skoru10.95%6
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst11.65%5
Skor 0-0Maç Skoru11.70%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.40%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.60%5
Skor 3-1Maç Skoru15.25%5
Skor 0-2Maç Skoru13.40%4
Skor 3-0Maç Skoru21.10%3
Skor 3-2Maç Skoru21.90%3
Skor 2-3Maç Skoru24.50%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu24.95%2
Skor 3-3Maç Skoru45.50%2
Skor 1-3Maç Skoru18.75%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu28.00%1
Skor 0-3Maç Skoru29.00%1
Skor 4-0Maç Skoru54.00%1
Skor DiğerMaç Skoru22.75%0
Skor 4-1Maç Skoru39.50%0
Skor 1-4Maç Skoru53.00%0
Skor 4-2Maç Skoru57.00%0
Skor 2-4Maç Skoru70.00%0
Skor 0-4Maç Skoru82.00%0
Skor 5-1Maç Skoru125.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Dinamo Moskova, kolonlar CSKA Moskova golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %5%10%4%1%0%0%0
1 gol1 %8%11%7%1%0%0–
2 gol2 %6%7%7%3%0––
3 gol3 %3%5%3%2–––
4 gol4 %1%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Dinamo Moskova - CSKA Moskova maç bilgileri

Premier Lig (Rusya) programındaki Dinamo Moskova - CSKA Moskova maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Dinamo Moskova - CSKA Moskova maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst: %77 (oran 1.09). İkinci ve üçüncü sırada İY Üst 0.5 (%73) ile Çifte Şans 1/2 (%72) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Dinamo Moskova %39, beraberlik %23, CSKA Moskova %31. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %55. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %54. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%11) ve 0-1 (%10). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Dinamo Moskova iç sahada oynadığı son 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı; 9 gol attı, 3 gol yedi.

CSKA Moskova son 5 deplasman maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 8-7.

Dinamo Moskova - CSKA Moskova aralarındaki maçlar

İki takımın son 10 karşılaşmasının bilançosu: Dinamo Moskova 4 galibiyet, 2 beraberlik, CSKA Moskova 4 galibiyet. Maç başına 3.6 gol.

Son karşılaşma: Dinamo Moskova 5-2 CSKA Moskova (18/07/2026).