Emmen - MVV Maastricht İddaa Oranları

Eerste Divisie Başlamadı
Emmen Ev sahibi
G M G G M
—
Başlamasına kalan
18:45
08/11/2026
MVV Maastricht Deplasman
G M M M B

Emmen - MVV Maastricht maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde İY 0.5 ÜST İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada 4.5 ALT Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.09
3. sırada 2.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.29

İddaa Oran ve Tahminleri

66 tahmin gösteriliyor · toplam 66 oran

Gerçekleşme
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.08%80
4.5 ALTToplam Gol Alt/Üst1.09%80
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.29%66
MS1Maç Sonucu1.35%64
KG VARKarşılıklı Gol1.37%61
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.41%59
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.45%58
TEKToplam Gol Tek/Çift1.64%51
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.60%50
İY1İlk Yarı Sonucu1.75%48
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.85%43
TG 23Toplam Gol Aralığı1.91%43
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.91%41
KG YOKKarşılıklı Gol1.98%41
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu1.95%39
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.18%36
ÇŞ X/2Çifte Şans1.92%32
İYXİlk Yarı Sonucu2.29%32
TG 4-5Toplam Gol Aralığı2.61%31
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst3.18%27
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.26%27
MSXMaç Sonucu3.83%20
İY2İlk Yarı Sonucu4.43%20
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu4.31%19
MS2Maç Sonucu4.31%18
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst4.38%17
Skor 1-1Maç Skoru6.53%13
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst3.89%12
TG 01Toplam Gol Aralığı4.82%11
Skor 2-1Maç Skoru6.25%10
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu6.61%10
5.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.53%9
Skor 1-0Maç Skoru7.57%8
Skor 2-0Maç Skoru6.93%6
Skor 2-2Maç Skoru10.50%6
Skor DiğerMaç Skoru11.60%6
Skor 4-0Maç Skoru16.85%6
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu10.65%5
Skor 1-2Maç Skoru12.00%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu14.50%5
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu7.72%4
Skor 3-0Maç Skoru9.37%4
Skor 4-1Maç Skoru15.15%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu16.00%4
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu19.25%4
Skor 4-2Maç Skoru27.00%4
Skor 0-0Maç Skoru14.50%3
Skor 0-1Maç Skoru14.60%3
Skor 3-2Maç Skoru14.90%3
Skor 3-1Maç Skoru8.43%2
Skor 0-2Maç Skoru26.00%2
Skor 2-3Maç Skoru29.00%2
Skor 1-3Maç Skoru31.50%2
Skor 5-1Maç Skoru34.50%2
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 3-3Maç Skoru37.50%1
Skor 0-3Maç Skoru69.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı6.52%0
Skor 5-0Maç Skoru38.00%0
Skor 6-0Maç Skoru105.00%0
Skor 2-4Maç Skoru105.00%0
Skor 1-4Maç Skoru115.00%0
Skor 0-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Emmen, kolonlar MVV Maastricht golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %3%3%2%1%0%0%0
1 gol1 %8%13%5%2%0%0–
2 gol2 %6%10%6%2%0––
3 gol3 %4%2%3%1–––
4 gol4 %6%4%4––––
5 gol5 %0%2–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Emmen - MVV Maastricht maç bilgileri

Emmen ile MVV Maastricht, Eerste Divisie (Hollanda) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Emmen - MVV Maastricht maçı için iddaa tahmini nedir?

Emmen - MVV Maastricht maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %80 ile İY Üst 0.5 seçiminde (oran 1.08). Listede onu MS 4.5 ALT (%80) ve Toplam Gol Alt/Üst 2.5 Üst (%66) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Emmen %64, beraberlik %20, MVV Maastricht %18. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %61. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %66. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%13) ve 2-1 (%10). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Emmen son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 9-11.

Deplasman formu – MVV Maastricht: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 6, yenilen gol 14.

Emmen - MVV Maastricht aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 10 maçta Emmen 6, MVV Maastricht 2 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.8 gol atıldı.

Son karşılaşma: Emmen 2-1 MVV Maastricht (06/04/2026).