Talleres de Córdoba - Estudiantes de La Plata İddaa Oranları

Premier Lig Başlamadı
Talleres de Córdoba Ev sahibi
B G M B M
—
Başlamasına kalan
21:00
07/11/2026
Estudiantes de La Plata Deplasman
M M B B M

Talleres de Córdoba - Estudiantes de La Plata maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada İY 1.5 ALT İlk Yarı Gol Alt/Üst · oran 1.18
3. sırada 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.25

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.08%81
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.18%73
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.25%69
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.21%66
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.34%65
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.27%63
ÇŞ X/2Çifte Şans1.32%58
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.44%58
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.62%50
KG YOKKarşılıklı Gol1.63%49
KG VARKarşılıklı Gol1.74%48
TEKToplam Gol Tek/Çift1.75%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.75%46
İYXİlk Yarı Sonucu1.82%45
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.03%39
MS1Maç Sonucu2.32%36
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.29%33
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst2.59%32
MS2Maç Sonucu2.50%31
TG 01Toplam Gol Aralığı2.52%29
MSXMaç Sonucu2.80%29
İY1İlk Yarı Sonucu3.04%28
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.97%26
TG 4-5DEĞERToplam Gol Aralığı4.45%26
İY2İlk Yarı Sonucu3.24%23
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.85%17
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu3.98%17
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.20%16
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.41%16
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu5.73%15
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst3.82%14
Skor 1-1Maç Skoru4.91%14
Skor 1-0Maç Skoru6.19%11
Skor 0-1Maç Skoru6.47%10
Skor 0-0Maç Skoru6.58%10
Skor 2-1Maç Skoru8.81%8
Skor 3-0DEĞERMaç Skoru24.70%8
Skor 0-2Maç Skoru11.10%6
Skor 3-1DEĞERMaç Skoru21.60%6
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.23%5
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst8.25%5
Skor 2-0Maç Skoru10.10%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.65%4
Skor 2-2Maç Skoru13.70%4
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.75%4
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst8.34%3
Skor 1-2Maç Skoru9.24%2
Skor 0-3Maç Skoru28.50%2
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu32.50%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 3-2Maç Skoru37.50%1
Skor 2-3Maç Skoru39.00%1
TG 6+Toplam Gol Aralığı23.85%0
Skor 1-3Maç Skoru23.85%0
Skor DiğerMaç Skoru64.00%0
Skor 4-1Maç Skoru71.00%0
Skor 4-0Maç Skoru82.00%0
Skor 1-4Maç Skoru82.00%0
Skor 3-3Maç Skoru87.00%0
Skor 0-4Maç Skoru100.00%0
Skor 4-2Maç Skoru120.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 2-4Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Talleres de Córdoba, kolonlar Estudiantes de La Plata golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %10%10%6%2%0%0%0
1 gol1 %11%14%2%0%0%0–
2 gol2 %5%8%4%1%0––
3 gol3 %8%6%1%0–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Talleres de Córdoba - Estudiantes de La Plata maç bilgileri

Talleres de Córdoba ile Estudiantes de La Plata, Premier Lig (Arjantin) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Talleres de Córdoba - Estudiantes de La Plata maçı için iddaa tahmini nedir?

Talleres de Córdoba - Estudiantes de La Plata maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %81 ile Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt seçiminde (oran 1.08). Listede onu İY Alt 1.5 (%73) ve Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst (%69) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Talleres de Córdoba %36, beraberlik %29, Estudiantes de La Plata %31. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %48. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %39. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%14) ve 1-0 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Talleres de Córdoba son 5 iç saha maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 3-4.

Deplasman formu – Estudiantes de La Plata: son 5 deplasman maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet; atılan gol 4, yenilen gol 8.

Talleres de Córdoba - Estudiantes de La Plata aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 8 maçta Talleres de Córdoba 2, Estudiantes de La Plata 4 galibiyet aldı; 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 0.9 gol atıldı.

Son karşılaşma: Estudiantes de La Plata 0-0 Talleres de Córdoba (25/04/2026).