Austria Wien II - First Viyana İddaa Oranları

2. Liga Başlamadı
Austria Wien II Ev sahibi
G G G B G
—
Başlamasına kalan
20:30
06/11/2026
First Viyana Deplasman
G G G G G

Austria Wien II - First Viyana maçının güncel iddaa oranları, gerçekleşme yüzdeleri, iki takımın formu ve aralarındaki maçların sonuçları bu sayfada.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.08
2. sırada ÇŞ X/2 Çifte Şans · oran 1.10
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.11

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.08%80
ÇŞ X/2Çifte Şans1.10%75
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.11%74
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.20%74
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.17%73
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.28%65
KG VARKarşılıklı Gol1.47%56
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.54%53
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.52%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.58%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.67%50
MS2Maç Sonucu1.68%50
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.71%48
TG 23Toplam Gol Aralığı1.75%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.81%46
İYXİlk Yarı Sonucu1.99%41
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.23%35
İY2İlk Yarı Sonucu2.19%34
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.63%30
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.50%28
MSXMaç Sonucu3.10%26
MS1Maç Sonucu3.16%26
TG 01Toplam Gol Aralığı3.37%26
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.18%25
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu2.63%24
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.24%22
İY1İlk Yarı Sonucu3.65%20
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.66%20
İY/MS 1/1DEĞERİlk Yarı / Maç Sonucu5.59%20
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.09%15
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.97%13
Skor 1-1Maç Skoru5.01%13
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst4.54%11
Skor 0-1Maç Skoru6.19%11
Skor 2-1Maç Skoru9.33%9
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu7.60%8
Skor 1-3Maç Skoru11.30%8
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.92%6
Skor 1-0Maç Skoru8.94%6
Skor 0-0Maç Skoru8.94%6
Skor 2-2Maç Skoru10.15%6
Skor 0-2Maç Skoru7.31%5
TG 6+Toplam Gol Aralığı11.45%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.10%5
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.95%5
Skor 0-3Maç Skoru12.85%3
Skor 2-0Maç Skoru15.50%3
Skor 2-3Maç Skoru19.55%3
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu23.40%2
Skor 3-1Maç Skoru23.85%2
Skor 1-4Maç Skoru26.50%2
Skor 3-2Maç Skoru28.50%2
Skor 3-0Maç Skoru40.50%2
Skor 1-5Maç Skoru78.00%2
Skor DiğerMaç Skoru23.40%1
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu34.50%1
Skor 2-4Maç Skoru46.00%1
Skor 3-3Maç Skoru47.00%1
Skor 1-2Maç Skoru6.45%0
Skor 0-4Maç Skoru30.50%0
Skor 4-1Maç Skoru83.00%0
Skor 0-5Maç Skoru91.00%0
Skor 4-2Maç Skoru100.00%0
Skor 4-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 5-1Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Austria Wien II, kolonlar First Viyana golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %6%11%5%3%0%0%0
1 gol1 %6%13%0%8%2%2–
2 gol2 %3%9%6%3%1––
3 gol3 %2%2%2%1–––
4 gol4 %0%0%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Austria Wien II - First Viyana maç bilgileri

2. Liga (Avusturya) programındaki Austria Wien II - First Viyana maçı günü oynanacak. Başlama saati: (TSİ).

Austria Wien II - First Viyana maçı için iddaa tahmini nedir?

Analizimize göre bu maçta gerçekleşme yüzdesi en yüksek seçim Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst: %80 (oran 1.08). İkinci ve üçüncü sırada Çifte Şans X/2 (%75) ile Çifte Şans 1/2 (%74) var.

Maç sonucu yüzdeleri: Austria Wien II %26, beraberlik %26, First Viyana %50. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %56. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %53. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%13) ve 0-1 (%11). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Austria Wien II iç sahada oynadığı son 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet aldı; 12 gol attı, 4 gol yedi.

First Viyana son 5 deplasman maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 12-2.

Austria Wien II - First Viyana aralarındaki maçlar

İki takımın son 7 karşılaşmasının bilançosu: Austria Wien II 3 galibiyet, 2 beraberlik, First Viyana 2 galibiyet. Maç başına 2.0 gol.

Son karşılaşma: First Viyana 0-2 Austria Wien II (15/03/2026).