Fleetwood Town FC - Rotherham United İddaa Oranları

2. Lig Başlamadı
Fleetwood Town FC Ev sahibi
G G M G B
—
Başlamasına kalan
14:30
17/10/2026
Rotherham United Deplasman
B M G B M

Fleetwood Town FC - Rotherham United maçı öncesi iddaa oranlarını, gerçekleşme yüzdelerini ve takımların form grafiğini karşılaştırın.

En yüksek yüzde 1.5 Üst Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.12
2. sırada 3.5 Alt Toplam Gol Alt/Üst · oran 1.16
3. sırada ÇŞ 1/2 Çifte Şans · oran 1.14

İddaa Oran ve Tahminleri

68 tahmin gösteriliyor · toplam 68 oran

Gerçekleşme
1.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.12%77
3.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.16%74
ÇŞ 1/2Çifte Şans1.14%71
İY 0.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.22%70
İY 1.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst1.25%69
ÇŞ 1/XÇifte Şans1.19%68
ÇŞ X/2Çifte Şans1.37%57
KG VARKarşılıklı Gol1.51%54
2.5 AltToplam Gol Alt/Üst1.64%50
TEKToplam Gol Tek/Çift1.68%50
ÇİFTToplam Gol Tek/Çift1.59%49
2.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst1.64%49
TG 23Toplam Gol Aralığı1.75%46
KG YOKKarşılıklı Gol1.79%45
İYXİlk Yarı Sonucu1.93%42
MS1Maç Sonucu1.97%40
İY 1.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.37%32
İY 0.5 ALTİlk Yarı Gol Alt/Üst2.51%30
İY1İlk Yarı Sonucu2.55%30
MS2Maç Sonucu2.63%29
MSXMaç Sonucu2.98%28
3.5 ÜstToplam Gol Alt/Üst2.73%27
İY2İlk Yarı Sonucu3.22%26
TG 01Toplam Gol Aralığı3.12%25
İY/MS 1/1İlk Yarı / Maç Sonucu3.21%24
1.5 AltToplam Gol Alt/Üst3.04%22
TG 4-5Toplam Gol Aralığı3.44%21
İY/MS 2/2İlk Yarı / Maç Sonucu4.54%18
Skor 1-1Maç Skoru4.80%15
4.5 ÜSTToplam Gol Alt/Üst5.04%15
İY/MS X/Xİlk Yarı / Maç Sonucu4.71%13
İY/MS X/1İlk Yarı / Maç Sonucu5.12%12
Skor 0-1Maç Skoru7.46%12
Skor 0-0Maç Skoru8.13%12
İY 2.5 ÜSTİlk Yarı Gol Alt/Üst5.51%11
İY/MS X/2İlk Yarı / Maç Sonucu6.41%9
Skor 1-2Maç Skoru8.23%9
0.5 ALTToplam Gol Alt/Üst7.52%8
Skor 1-0Maç Skoru6.29%7
Skor 2-1Maç Skoru6.94%7
Skor 2-0Maç Skoru8.46%7
İY/MS 1/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.15%5
TG 6+Toplam Gol Aralığı13.55%5
İY/MS 2/Xİlk Yarı / Maç Sonucu13.60%5
Skor 3-1Maç Skoru13.85%5
Skor 2-2Maç Skoru10.30%4
Skor 0-2Maç Skoru11.90%4
Skor 3-2Maç Skoru22.30%4
Skor 3-0Maç Skoru17.00%3
Skor 1-3Maç Skoru19.70%3
İY/MS 2/1İlk Yarı / Maç Sonucu26.00%2
Skor 2-3Maç Skoru26.50%2
Skor DiğerMaç Skoru29.00%2
Skor 0-3Maç Skoru29.00%1
İY/MS 1/2İlk Yarı / Maç Sonucu31.50%1
Skor 4-1Maç Skoru37.00%1
Skor 3-3Maç Skoru50.00%1
Skor 4-0Maç Skoru45.50%0
Skor 4-2Maç Skoru60.00%0
Skor 1-4Maç Skoru63.00%0
Skor 2-4Maç Skoru87.00%0
Skor 0-4Maç Skoru92.00%0
Skor 5-1Maç Skoru125.00%0
Skor 5-0Maç Skoru130.00%0
Skor 6-0Maç Skoru130.00%0
Skor 0-5Maç Skoru130.00%0
Skor 1-5Maç Skoru130.00%0
Skor 0-6Maç Skoru130.00%0

Skor Olasılık Haritası

Satırlar Fleetwood Town FC, kolonlar Rotherham United golü. Hücreye tıklayarak o skorun oran analizini açabilirsiniz.

Skor Olasılık Haritası
Ev Sahibi 0 gol0 1 gol1 2 gol2 3 gol3 4 gol4 5 gol5 6 gol6
0 gol0 %12%12%4%1%0%0%0
1 gol1 %7%15%9%3%0%0–
2 gol2 %7%7%4%2%0––
3 gol3 %3%5%4%1–––
4 gol4 %0%1%0––––
5 gol5 %0%0–––––
6 gol6 %0––––––
düşük yüksek

Bu Maçın Öne Çıkan Analizleri

En yüksek gerçekleşme yüzdesine sahip beş tahminin analiz sayfası.

Fleetwood Town FC - Rotherham United maç bilgileri

Fleetwood Town FC ile Rotherham United, 2. Lig (İngiltere) kapsamında günü karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati (TSİ).

Fleetwood Town FC - Rotherham United maçı için iddaa tahmini nedir?

Fleetwood Town FC - Rotherham United maçı için maç öncesi verilere göre en yüksek gerçekleşme yüzdesi %77 ile Toplam Gol Alt/Üst 1.5 Üst seçiminde (oran 1.12). Listede onu Toplam Gol Alt/Üst 3.5 Alt (%74) ve Çifte Şans 1/2 (%71) izliyor.

Maç sonucu yüzdeleri: Fleetwood Town FC %40, beraberlik %28, Rotherham United %29. Karşılıklı gol var seçiminin gerçekleşme yüzdesi %54. 2.5 Üst seçiminin gerçekleşme yüzdesi %49. Skor haritasında öne çıkan sonuçlar 1-1 (%15) ve 0-0 (%12). Yüzdeler her seçim için ayrı hesaplanan gerçekleşme oranlarıdır; aynı pazardaki seçeneklerin toplamı 100 olmak zorunda değildir.

İç saha ve deplasman formu

Fleetwood Town FC son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet çıkardı; gol averajı 9-4.

Deplasman formu – Rotherham United: son 5 deplasman maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; atılan gol 4, yenilen gol 5.

Fleetwood Town FC - Rotherham United aralarındaki maçlar

Aralarındaki son 8 maçta Fleetwood Town FC 5, Rotherham United 2 galibiyet aldı; 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.4 gol atıldı.

Son karşılaşma: Fleetwood Town FC 2-1 Rotherham United (27/08/2024).